eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir 1965liler Derneği Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cagdas_sut_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Çağdaş
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı cagdas_sut_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 02:44

Üslubun ofsayt. Lanlar, lunlar bu forumda istenmeyen şeyler. Üslubunu düzelt.

MOD
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...
Yukarı
esesfan Liste gör
Yazar

ümit
  Alıntı esesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 03:34
[/QUOTE] mustafa abi gerçek eses li olsaydı orda tepkisini gösterirdi [/QUOTE]

Eğer sen mustafa abinin esesli olduğunu bilmiyosan zaten abi deme o insana ağzına yazık...
HİÇKİMSE AMA HİÇKİMSE MUSTAFA AKGÖRENİN ESKİŞEHİRSPORLUĞUNU YARGILAMASIN YAZIK GÜNAH YAA Kendi için değil herşeyi eses için yapan bir insan ÇOK AYIP ÇOK... 
EFSANELER DÖNÜNCE HİKAYELER BİTER...FUTBOLU FUTBOL TRİBÜNÜ TRİBÜN YAPAN ESKİŞEHİRSPORDUR...
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 15:29
Alıntı yapılan eses2678

ayrıca mustafa abi ve arkadaşlarının yıllar önce kadıköyde fener maçında ayder grubu eses şapkalarıyla gezerken onların fenerbahçe şapkasıyla dolaştığınıda eskiler bilir.

Tatar Mustafanın es-es liliğinden şüphe duymak için önce ""ben nekadar es-es liyim"" özeleştirisini yapmanız inanın daha yerinde bir davranış olur..
bahsettiğiniz maç es-es fener kupa maçıysa bende oradaydım..
Ali şen fenere başkan olmuştu ve ilk maçıydı.. Mağlubiyetimize rağmen taktire şayan tezavruhatlar yapılmıştı.. Ali şenle hiç kimse o denli alay etmemişti.. 1500-2000 es-es taraftarı fenerbahçelileri şaşkına çevirmişti.. o yıllarda medyada futbol şiddeti ön planda olduğndan iki taraftar arasında maç öncesi dostluk rüzgarları estirilmişti ve karşılıklı şapka forma değişikliği muhabbeti yapılmıştı..
ama es-es taraftarı tribünde yine bildiğini okumuştu.. hemde ağır mağlubiyete rağmen..
Tatar mustafayla daha el sıkışmışlığımız dahi yoktur.. ama üzülüyorum böyle anlamsız yorumlar yapılınca.. ayıptır beyler..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 15:39
    65 liler derneği maalesef yönetimle fazla kanka olmuş,Mustafa abi maçları sözümona eski menejer ve başkanın yeğeni Emre ile izlemekte,yönetime toz kondurmamakta.Diyadin istifa diye bağıran ilk ve tek tribün de 65 lilerdi nedense?!?
    Her hafta Bursalılara tribünü açan Mustafa Akgören beşiktaşlılar Bursaya küfür edip saldırırken nerdeyse o da küfür edecekti.Bu kadar ikiyüzlülük olmaz olmamalı.
    unakıtan hakkında hiçbir tepki vermeyen bir kişin de şimdi açıklama yapması samimi değildir.İşin içinde başka işler var gibi.
    Herşeye rağman Mustafa Akgörenin ES ES liliği tartışma götürmez.Kendisi de umarım hatasının farkına hemen varır ve doğru dürüst 2. bir açıklama yapar.Yoksa kendisi yıpranır...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 16:17
Alıntı yapılan hamdiozen

Alıntı yapılan es-be-eses

Allah Allah... Gayet vasat ve taraflı bir açıklama... Ya ben anlama özürlüyüm ya da Eses taraftarıyla aramdaki mesafe gittikçe açılıyor...

es-be-eses kardeşim,ben birşey demiyorum sana,ANLAMA konusunda sen zaten kendine  bir sıfat eklemişsin.Helal olsun delikanlı bir üyemişsin.

"Anlama" üzerine master tezi yazan biri olarak şunu söyleyebilirim ki, bu siyasi fırsatçılığı görmemek için kör olmak lazım. Hani başbakan diyordu ya, "gözleri vardır görmezler...".
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 17:46
Alıntı yapılan eses2678

mustafa abi gerçek eses li olsaydı orda tepkisini gösterirdi

Öncelikle herkes haddini bilsin. Mustafa Akgören'in ESkişehirsporluluğunu sorgulamak buradaki kimsenin haddine değildir. Bazı konularda eleştirebilirsiniz, elbetteki dokunulmazlığı yoktur, ancak "gerçek esesli" gibi anlamsız polemiklere giremezsiniz.

Beşiktaş taraftarı ve Çarşı grubu ile gelen diyaloglara gelince... O gün Beşktaş taraftarının daveti üzerine buluşulmuş, Beşiktaş taraftarı , Eskişehir taraftarı tarafından kendi stadlarında Bursa lehine tezahurat edilememesi konusunda talepte bulunmuştur. Bu da uygun görülmüş ve bu yönde hareket edilmiştir.
Bunun aksini yapmak, gerginliği arttırmaktan başka bir şey olmayacaktı. Gerek tribünlerde , gerekse dışarıda istenmeyen olaylar olacak, bundan bizim taraftarımız daha büyük zarar görecekti. Diyarbakır maçında açılan bir kaşkol sonucunda neler olduğunu gördünüz. Ya bu olaylar artarak devam etseydi. Ya Maç çıkışında , Basketbol maçından çıkan Beşiktaş taraftarı ile karşı karşıya gelinseydi? Ya da final maçında bu olaylae artarak devam etseydi? Bundan kim zarar görecekti. Olan bizim final maçımıza, sade taraftarımıza olacaktı.
Lütfen olaylara artık anlık değil, geniş çerçeveden bakalım....

"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 17:49
gözleri görenler her yere asılan efsane geri döndü büyükşehir belediyesi bilboardları hakkında birşey düşünmüyorlarmı. Es Es'in üstünden siyaset rantı sağlanmasına karşı olmakla beraber hadi adam maddi manevi yardım yaptı da şov yapıyor. Yılmaz Hoca'ya ve 3 il başkanına ne oluyor. 25 krş. faydaları yok. Köstekleri çok. Kupayı Büyükşehir belediyesine gönderelim isterseniz. yardım yap-yapmam. Yapana engel olma-olmaz. Stad projesine bir imza at-atmam.
Mustafa az bile yazmış. Mustafaya'da bu sitede laf sokulmaya çalışılıyor ya, yazık çok yazık.Mustafa'nın tırnağı kadar olamazsınız egonuzu başka yerlerde tatmin edin. Önceliği ESES olmayanlar uzak dursun gölge etmesin.
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 18:55
Alıntı yapılan esesesin

65 liler derneği maalesef yönetimle fazla kanka olmuş,Mustafa abi maçları sözümona eski menejer ve başkanın yeğeni Emre ile izlemekte,yönetime toz kondurmamakta.Diyadin istifa diye bağıran ilk ve tek tribün de 65 lilerdi nedense?!?
    Her hafta Bursalılara tribünü açan Mustafa Akgören beşiktaşlılar Bursaya küfür edip saldırırken nerdeyse o da küfür edecekti.Bu kadar ikiyüzlülük olmaz olmamalı.
    unakıtan hakkında hiçbir tepki vermeyen bir kişin de şimdi açıklama yapması samimi değildir.İşin içinde başka işler var gibi.
    Herşeye rağman Mustafa Akgörenin ES ES liliği tartışma götürmez.Kendisi de umarım hatasının farkına hemen varır ve doğru dürüst 2. bir açıklama yapar.Yoksa kendisi yıpranır...

senin yazıların hep gozume carpıyo yonetimi istemiyorsun tmm mustafa abi gibi bi adamında kendi lafınla degistirmek istiyorsun onada tmm yaw sen kimsin onuda bi cıklasana oradan atıp tutmayla olmaz bu işler once kendin ne yapmaya calısıyorsun supper lige cıktıgımızdan uzulmus olmandan korkuyorum daha oncede tartısmıstık baskanlık muhabbetinde sende kalkıp ileride baskan olacam gibilerinden konustun su sitede bi acıklada kim oldugunu bilelim mustafa abi hadi yonetimin adamı sen kimmin pesinden kosuyorsun!!!
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 18:58
  Vay be.....Şu klavyenin dayanılmaz hafifliği bu olsa gerek.Hani geçen yıl ne çok söylenmişti bu ''klavye delikanlılığı''.Şimdi nasılda hatırıma geldi..Nasıl olmasın ki internet önünde,kaca camiayı ilgilendiren site önünde,çayın bir başka elde,sıcacık,Oooooohh mis.
 Eyyy MUSTAFA AKGÖREN bak ne diyorlar ayağını denk atacaksın.Taraf olmayacaksın.Esesliliğini sorgulacaksın.
  Ve ben HAMDİ ÖZEN bolu maçında ''hayatımda'' en utandığım küfürü ilk olarak yaşanmama ragmen senin adına hiç bir şey yazmadım  buraya.Niye?Bu kadar emeklerine saygım olduğu için.İsim olarak değil topluluk olarak eleştirdim.Ama bak görüyorsun.Sen her deplasmana organizsyon için çalış,tribuncülük yap,(yanlışın olmuyormu oluyor tabi,insan değilmisin),Grubun tüm anadoluda en ateşli gruplar arasında gösterilsin,Burada bir çarşı grubuna açıklama yapmadığın için Eses'liliğinden şüphe duyulsun.
Mustafa Akgören elbette taraf olacaktır.Ne tafarsızlığından bahsediliyor.Adı özerinde ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI.Birileri bir başarının üzerinde yahut taraf oldugu değer üzerinde hiç bir emek harcamadan ( Aslanın elindeki eti,sürü halinde alan Çakallar gibi) almaya kalkarsa elbette dişini gösterecektir.Bu unakıtanda olsa,hocada olsa farketmez.

Hep söylüyorum ama sayın maderatörler kulak tıkıyorlar bana.Şu siteye üye olunurken sınav yapılsın.

YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 19:06

Alıntı yapılan hamdiozen

Allah Allah... Gayet vasat ve taraflı bir açıklama... Ya ben anlama özürlüyüm ya da Eses taraftarıyla aramdaki mesafe gittikçe açılıyor...

es-be-eses kardeşim,ben birşey demiyorum sana,ANLAMA konusunda sen zaten kendine  bir sıfat eklemişsin.Helal olsun delikanlı bir üyemişsin.

"Anlama" üzerine master tezi yazan biri olarak şunu söyleyebilirim ki, bu siyasi fırsatçılığı görmemek için kör olmak lazım. Hani başbakan diyordu ya, "gözleri vardır görmezler...".

O tezi yaptıysan ''acaba benmi anlama özürlüyüm'' demeyeceksin.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır