eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir 1965liler Derneği Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
Online Durum: Offline
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 01:06
65' 'liler Derneği önce İstanbuldaki play-off'larımızda yer alan Bejeke'liler hakkında bir  açıklama yapsaydı keşke.Wink En azından "bizim onlarla alakamız yoktur, ANTİİSTANBUL görüşümüz devam etmektedir" diye..

İkincisi böyle bir açıklamaya gerek varmıydı bilmiyorum, zaten başkanımız bu konuda açıklamayı yaptı ve oradaki il başkanları klüp yönetimimizi uyarmıştı,taraftarı değilki.Bir taraftar derneği neden açıklama yapıyor anlamak zor.Hepsini geçtim açıklanacak birşey yok, herkesin bildiğini ve söylediği tekrarlanmış sadece.Bu adamların yardım etmediği ve etmeyeceği herkes tarafından bilinen birşey.

Adımızı unakıtanspor olmasına kadar varan sürede açıklama yapmayan derneğimiz neden birdenbire aslan kesildi acaba? Anlaşılan o ki, iktidar Eskişehir'i almak için 4 koldan saldırmaya başladı bile..
                       AYNEN KATILIYORUM
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 01:15
Yerinde bir açıklama. Artık toparlanmanın zamanı geldi. Siyasetin içine öyle bir girdik ki herkes üzerimizde, hakkımızda söz sahibi olmaya başlamıştı. Bu tutum, başarıdan pay çıkarmaya çalışana da, üzerimizden laf söylemeye çalışana da, kendi çıkarı için klübe yardım edene de, kısaca ortaya söyleniip de gocunması gereken herkese, yerinde bir uyarı olmuş. Biz üzümümüzle ilgilenelim; bağcılar kendi hallerine...

Akçelik; bu arada açıklamada "Eskişehirspor partiler üstüdür" demek, herhangi bir parti ve mensubuna minnet sunmaklka çelişmez mi? Vali Baba ya da başka herhangi bir yerel idareciyi ayrı tutabiliriz çünkü onlar şehrin genelini, partilerden daha çok ve yerinde temsil etmiş olurlar..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 01:18

hep dusunurdum eskısehırspor basarılı gunlerıne nıye donemıyor dıye.ama artık kafamda bıseyler olusmaya basladı.sadece bu forumu okuyarak.

DK
Yukarı
eses2678 Liste gör
Yeni Yazar

ali osman yücel
  Alıntı eses2678 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 01:19
Alıntı yapılan Dorylaion

65' 'liler Derneği önce İstanbuldaki play-off'larımızda yer alan Bejeke'liler hakkında bir  açıklama yapsaydı keşke.Wink En azından "bizim onlarla alakamız yoktur, ANTİİSTANBUL görüşümüz devam etmektedir" diye..

İkincisi böyle bir açıklamaya gerek varmıydı bilmiyorum, zaten başkanımız bu konuda açıklamayı yaptı ve oradaki il başkanları klüp yönetimimizi uyarmıştı,taraftarı değilki.Bir taraftar derneği neden açıklama yapıyor anlamak zor.Hepsini geçtim açıklanacak birşey yok, herkesin bildiğini ve söylediği tekrarlanmış sadece.Bu adamların yardım etmediği ve etmeyeceği herkes tarafından bilinen birşey.

Adımızı unakıtanspor olmasına kadar varan sürede açıklama yapmayan derneğimiz neden birdenbire aslan kesildi acaba? Anlaşılan o ki, iktidar Eskişehir'i almak için 4 koldan saldırmaya başladı bile..Wink
helal kardeşim çok doğru konuya değinmişin açıklama bekliyoruz.
yalanlar bitti sıra gerçeklerde
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 01:47
Alıntı yapılan eses2678

Alıntı yapılan Dorylaion

Adımızı unakıtanspor olmasına kadar varan sürede açıklama yapmayan derneğimiz neden birdenbire aslan kesildi acaba? Anlaşılan o ki, iktidar Eskişehir'i almak için 4 koldan saldırmaya başladı bile..Wink

Evet bu konu bütün taraftarın canını çok sıkmıştır en azından bir açıklama yapılsın çünkü Mustafa AKGÖREN tribünlerde söz sahibi olan ve tribünü çok iyi bilen bir kişidir.. Ancak bizim gibi gerçek Eses'lilerin de Mustafa Abi gibi insanların arkasında  durmalıyız her zaman çünkü o bjk'yi tutan insanların ne yapacağı belli olmaz!! 
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
eses2678 Liste gör
Yeni Yazar

ali osman yücel
  Alıntı eses2678 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 01:54
Alıntı yapılan esesberk

Alıntı yapılan eses2678

Alıntı yapılan Dorylaion

Evet bu konu bütün taraftarın canını çok sıkmıştır en azından bir açıklama yapılsın çünkü Mustafa AKGÖREN tribünlerde söz sahibi olan ve tribünü çok iyi bilen bir kişidir.. Ancak bizim gibi gerçek Eses'lilerin de Mustafa Abi gibi insanların arkasında  durmalıyız her zaman çünkü o bjk'yi tutan insanların ne yapacağı belli olmaz!! 
mustafa abi gerçek eses li olsaydı orda tepkisini gösterirdi
Yukarı
eses2678 Liste gör
Yeni Yazar

ali osman yücel
  Alıntı eses2678 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 01:59
ayrıca mustafa abi ve arkadaşlarının yıllar önce kadıköyde fener maçında ayder grubu eses şapkalarıyla gezerken onların fenerbahçe şapkasıyla dolaştığınıda eskiler bilir.
Yukarı
serhat_kepirli Liste gör
Yazar

serhat özkaya
Yer: KOCAELİ
  Alıntı serhat_kepirli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 01:59
ESKİŞEHİRSPORLULARIN büyük sevincini bölmek isteyen , yıllardır ESESe ve taraftara bir katkısı olmamış ve kendini adam sanıp ortaya atlayan geri zekalılar nerdeydi. Başkanımız demişti bütün partilere aynı mesafedeyiz diye. Madem o kadar ESESliler niçin hiç faydaları olmadı. Ama hiç heveslenmesinler bu taraftar sevinmeyi haketti 12 yıldır köy takımlarıyla maç yapıyoz en sonunda kendi ligimize geldik. Yeter artık bizi türkiyeye rezil ettiğiniz bundan sonra yapılacak her aptalca konuşma biz ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARINA ZARAR verecektir... 
KANDIRA'NIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
oldcity35 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: KARŞIYAKA
  Alıntı oldcity35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 02:15

Arkadaşlar bütün kentlerin siyasetçileri öyle yada böyle takımlarına destek veriyorlar iyi güzel ama bizde olduğu gibi kimse reklam yapmıyor.Bakın geçmişten bi örnek Abdüllatif Şener  devlet bakanı sivas 2 ligdeyken her maç adam sivas türübininde maddi yada manevi geçelim Kayseri  abdullah gül sayesinde çıktı süper lige geçelim bu sene Antalya mehmet ali şahin  cenk işleri transfer etti kim biliyor yine hiç kimse gel gelelim bize zaten açıklamaya gerek yok çünkü TÜM TÜRKİYE YE REKLAM YAPTILAR unutmayalım ESES imizin şanlı bi geçmişi olduğunu böyle ucuz oyunlara gelmeyelim

Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 02:18
Alıntı yapılan eses2678

Alıntı yapılan esesberk

Alıntı yapılan eses2678

Alıntı yapılan Dorylaion

mustafa abi gerçek eses li olsaydı orda tepkisini gösterirdi

Ben hala Mustafa abiye güveniyorum çünkü diğerleri kaybedecek birşeyi olmayan ona buna saldıran her taşın altından çıkan adamlar böyle bir ortam da Mustafa abi'den de ani bir çıkış yapması bence beklenemezdi ama duruşumuzu da bir basın açıklaması ile açıklaması lazım..
Bu büyük taraftar en azından 1965'liler derneğine inanmak istiyor...
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır