eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir 1965liler Derneği Basın Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Online Durum: Offline
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 20:35
biz burda günlerce hem siyaset hem yardım yapanları eleştirdik. şimdi bide başımıza yardım yapmadan siyaset yapanlar çıkmış.TongueCry(gülsemmi ağlasammı kestiremedim)
Allah esesimi siyasetin bütün pisliklerinden korusun...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Yer: Turkey
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 20:39
çok güzel bir açıklama yalnız teşekkür edilenlerin içinde bence unakıtanda olmalıydı bence onunda şampiyonlukta payı var.
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 21:26
Süper bir açıklama olmuş. Mustafa Akgören'i ve 1965'liler Derneğini tebrik ediyorum.
Eskişehirspor'a karşı herkes HADDİNİ bilmeli. Bilmiyorsa da işte böyle öğretirler.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
esesfan Liste gör
Yazar

ümit
  Alıntı esesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 22:03

MUSTAFA AKGÖREN İsmi Şu Demektir ESKİŞEHİRSPOR SAHİPSİZ DEĞİL,SAHİPSİZ KALMAZ.

Herzamanki gibi tam zamanında ve tam yerinde bir açıklama

(Ben boşuna demiyorum ya bu insanın her yazısının altına imzamı koyarım diye)

EFSANELER DÖNÜNCE HİKAYELER BİTER...FUTBOLU FUTBOL TRİBÜNÜ TRİBÜN YAPAN ESKİŞEHİRSPORDUR...
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 22:46
Allah Allah... Gayet vasat ve taraflı bir açıklama... Ya ben anlama özürlüyüm ya da Eses taraftarıyla aramdaki mesafe gittikçe açılıyor...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
simsekler Liste gör
Yazar

ilyas KESER
  Alıntı simsekler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 23:23
tam yerinde bir açıklama olmuş tebrikler.
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es !!!
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 23:47
   65' 'liler Derneği önce İstanbuldaki play-off'larımızda yer alan Bejeke'liler hakkında bir  açıklama yapsaydı keşke.Wink En azından "bizim onlarla alakamız yoktur, ANTİİSTANBUL görüşümüz devam etmektedir" diye..

İkincisi böyle bir açıklamaya gerek varmıydı bilmiyorum, zaten başkanımız bu konuda açıklamayı yaptı ve oradaki il başkanları klüp yönetimimizi uyarmıştı,taraftarı değilki.Bir taraftar derneği neden açıklama yapıyor anlamak zor.Hepsini geçtim açıklanacak birşey yok, herkesin bildiğini ve söylediği tekrarlanmış sadece.Bu adamların yardım etmediği ve etmeyeceği herkes tarafından bilinen birşey.

Adımızı unakıtanspor olmasına kadar varan sürede açıklama yapmayan derneğimiz neden birdenbire aslan kesildi acaba? Anlaşılan o ki, iktidar Eskişehir'i almak için 4 koldan saldırmaya başladı bile..Wink
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
emin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı emin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 23:49
Eskişehir 1965liler Derneği Basın Açıklaması bence iki yönden ele alınmalı;
1. yönü (olumlu)  ; sezon başından beri ESKİŞEHİRSPOR'la ilgilenmeyen,maddi manevi hiçbir destekte bulunmayan, süperligle birlikte ESKİŞEHİRSPOR ismi ulusal basında daha fazla yer alınca ancak akıllarına gelenler için yerinde bir cevap olmuş..
2. yönü (olumsuz); ESKİŞEHİRSPOR'a herhangibir şekilde maddi destekte bulunup, bu destek üzerinden ESKİŞEHİRSPOR'u kullanıp siyasi şov yaparak oy isteyenlere karşı bir cevap verilmemesi,  açıklamayı yetersiz ve tek taraflı hale getirmiş.. 

Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 00:24
Alıntı yapılan es-be-eses

Allah Allah... Gayet vasat ve taraflı bir açıklama... Ya ben anlama özürlüyüm ya da Eses taraftarıyla aramdaki mesafe gittikçe açılıyor...

es-be-eses kardeşim,ben birşey demiyorum sana,ANLAMA konusunda sen zaten kendine  bir sıfat eklemişsin.Şimdi ben bu kardeşimize evet ''sen anlama özürlüsün'' desem kızmaya hakkı varmı.Sen söylemişsin işte.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 00:41
Alıntı yapılan emin

Eskişehir 1965liler Derneği Basın Açıklaması bence iki yönden ele alınmalı;
1. yönü (olumlu)  ; sezon başından beri ESKİŞEHİRSPOR'la ilgilenmeyen,maddi manevi hiçbir destekte bulunmayan, süperligle birlikte ESKİŞEHİRSPOR ismi ulusal basında daha fazla yer alınca ancak akıllarına gelenler için yerinde bir cevap olmuş..
2. yönü (olumsuz); ESKİŞEHİRSPOR'a herhangibir şekilde maddi destekte bulunup, bu destek üzerinden ESKİŞEHİRSPOR'u kullanıp siyasi şov yaparak oy isteyenlere karşı bir cevap verilmemesi,  açıklamayı yetersiz ve tek taraflı hale getirmiş.. 

Gayet net kutlarım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır