eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Haziran'daki Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 48>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:32
Konu genel kuruldan çok siyasete kaymış.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:33
Keşke cavcav gibi başkanımız olsa. Adam gidior bedavaya 3 adam getiriyor hem ligte kalıyor, seneyede o yamyaları milyondolarlara satıyor elini cebine bile sokmuyor 3 de alt yapıdan yetişiyor bitti gitti.
Yukarı
MICHIGANeses Liste gör
Deneyimli Yazar

B. P.
Yer: United States
  Alıntı MICHIGANeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:40
Alıntı yapılan ymutlu

Yaşı küçük olanlara duyurulur. Biz kapalı spor salonuna yıllar önce henbol maçı seyretmeye giderdik. niçin biliyormusunuz. ETİ hentbol takımını ,çünkü avrupa şampiyonluğuna koşuyordu. şimdi nerde , reklam bitti, kapatıldı.

Evt az gitmedim ETi nin hentbol maclarina... Kilicoglu Topraksporda vardi hatirlarsam... o zmnlar icin iyi paralar yatiriyorlardi... Her iki takimda 1.ligde ve ust siralardaydi her zmn.. Hele Etinin hentbol takimi efsaneydi.... Ama i$te sponsor destegi geri cekilince iki takimdanda bran$lar kapandi.....
EsEs bir sevdadır, bir kavga, bir davadır ! . . .
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:43
Alıntı yapılan ymutlu

EEEEEEEEE dostlar pasta büyüdü. Her kes paylaşmak ister. Yönetime gelen kapmadımı pastayı. İşleri büyümedimi. İyi satışlar yapmadımı. Kimse unutmasın EN BÜYÜK ES ES. Bu temelde gelenlere acıyacak halimiz yok. Yeterki bu şehre , bu taraftara karşılığını versin. En önemli konu maddi durumdur. Alacak olanın şu anda ki durumda bırakması sağlanmalıdır. Aldığımız duyum en son pirimlerle 5 trilyon borç. süper ligde seneye gelecek para 20 tirilyon. Az para değil, bu kulüp eskiden borca battı gitti. şimdi buna müsade edilmemeli.
Başkan açıklamasında yönetimin 4 milyon YTL'lik alacağından vazgeçtiğini söylemiş. Yani geriye şampiyonluk primlerinin borçları kalıyor. Gerçi sonradan geri istemezler inşallah.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
aakin Liste gör
Yazar

Alper AKIN
  Alıntı aakin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:45
Alıntı yapılan kadirgulen

Alıntı yapılan aakin

Bu takıma kaç tane belediye başkanının , kaç tane particinin ve kaç tane bürokratın başkanlık ve yöneticilik yaptığını hesap edebilirseniz , ilk siyasetin ne zaman bulaştığınıda hesaplamış olursunuz .

geçmişi en az sizin kadar ben de biliyorum. peki soruyorum size, en yakınından rahmetli başkanımız aydın arat zamanında belediyenin yaptığı yardımlarda ele güne bu kadar laf olmuş muyduk? kaldı ki başkanımızın ne kadar iyi niyetli olduğunu hepimiz biliyorduk. diğer tarafta eskişehirle hiçbir alakası olmayan ülkenin maliyeni bakanı unakıtanın desteği var. herkes biliyor neden takımımıza destek verdiğini ve bunu nasıl reklam malzemesi yaptığını. demem odur ki lütfen elmayla armudu karşılaştırmayalım, aydın arat ayrı unakıtan ayrı...

çok merak ediyorum, bolu maçında şans melekleri yanımızda olmasaydı o direkten dönen toplardan bir tanesi kale çizgisini geçseydi, bu başlık altında yönetimi övücü ve yönetim lehinde yazı yazan kişilerden kaç tanesi şimdi söyledikleriyle parelel şeyler söyleyecekti? lütfen artık kafamızı gömdüğümüz toprağın içinden çıkaralım, skora yönelik değil de istikbalimize yönelik yorumlar yapalım...

Kusura bakmayın o ayrı , bu ayrı değil  EsEs ime yapılan yardımın  niteliği beni ilgilendirir , zamanında başkanlar yasalar elverirken belediyenin yani devletin parasını kulüplere aktarırken etik oluyorda , başka bir siyasi kendi cebinden yardımda bulununca neden anti-ahlaki oluyor buna mantıklı bir sebep bulmak zor . Bunun tek sebebi bu şahsın mensubu olduğu partiyi yıpratma politikalarından kaynaklanıyor . Bu partiyi siyaseti spora sokmakla suçlayıp , kendileri sporu daha çok siyasete malzeme yapıyorlar .

Neden EsEs ?? çünkü isimli bir kulüp bu kulüp üzerinden siyaset yaparsan herkesin ilgisini çeker , bu nedenle sadece yerel değil ulusal basındada bol bol malzeme oluyoruz bu adamların siyasi amaçlarına Yerel seçimler yaklaşıyor çünkü !!! Sivas çıkarken , Kasımpaşa çıkarken Ordu federasyonda masabaşında 1.lige çıkarılırken nerdeydi bu adalet melekleri  . Ne yapmış bakan saha içinde varmı haketmeden alınmış puanımız , zaten saha içinde olaylar olsaydı direk çıkardık süper lige . Bazıları yazıyor 2. dakikada kırmızı kartmı olurmuş diye hangi kuralda yazıyor ilk 15 dakika kart gösterilmez diye Maçtan sonra Sezgin bacağını eline almış geziyordu alçıda ama bazıları pozisyonu duygusal yorumladı . Diyarbakır Bolu maçlarında ofsayttan golmü attık , rakiplerimizin bariz gollerimi verilmedi . Kimse kimseyi kandırmaya kalkmasın birilerini siyasetle eleştirenler haklı olabilirler belki ama eleştri tarzlarıyla kendileri tam olarak siyasi kavganın içine çekiyor futbolu . bırak 1 kuruş faydasını EsEs için her yapılmak istenilen köstek olan bir imar iznini bile binbir nazla 1 yılda zor çıkaran zihniyet bugün mü öğrenmiş şehirlerinde Eskişehirspor diye bir kulüp bulunduğunu .

Burada bizler sonuca göre yorum yapmıyoruz bu takım çıkardı çıkamazdı gerçekleri değiştirmez ki bir önceki mesajımda da bunu yazdım . Biz yönetimi objektif olarak eleştirelim belki birisi çıkar kimsenin aklına gelmeyen bir eleştiryi yapar hepimiz alkışlarız kimse eleştirilemez diye bir kanun yok . Lütfen bizi kendi çıkarları için kullanmak isteyen Eskişehirspor kulübünün yolunu bilmeyen  insanlara çanak tutmayalım da yaptıklarının daha da siyasi olduğunu anlasın bu adamlar .

Senin forum üyelerine söylediğin sözlere ilk ben uyayım da KAFAMI TOPRAK dan çıkarayım eleştiri istiyosan ;

Neden yönetim kulübün mevcut ekonomik durumunu şeffaf bir şekilde açıklamıyorlarda aday olacak kişiler durumu net göremiyor , düşünsenize neye aday olacaksınız . Net bir rakam verilmeyip 2 trilyon prim borcu var yardım kampanyası başlatalım gibi laflar dolaşıyor , aday olacaklar enkaz mı devralacak bilmiyorlar . Bence kongre öncesi esen rüzgarlar yönetimin değişmeyeceği mevcut yönetimin yeni bir oluşumla yoluna devam edeceğini gösteriyor Başkan askerdeyken de idare edecek bir vekil başkan bulunursa tam süper olur . Yönetimin çıkıp net olarak mevcut durumu ve düşüncelerini açıklaması gerekiyor ama biz boşuna kafamızı yormayalım planlar çoktan yapılmıştır yorulduğumuzla kalırız .
Yukarı
esesli_td Liste gör
Yazar

t.d
  Alıntı esesli_td Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:45
Alıntı yapılan dolpinesk

Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan dolpinesk

Alıntı yapılan esesli_td

Alıntı yapılan dolpinesk

Biz etiden başka kimse paklamaz. Bak ozaman seneye uefaya gidiyırmuyuz gitmiyoruz aha çiziyorum_____ :)

doğru söylüyorsun eti bu işi götürür..ama o konudada sorun şu klübü şirketleştirmemeli,eğer şirketleştirirde etispor planına girerse sonumuz,dardanel,adanaspor,göztepe,manisa gibi olma ihtimalide yüksek..
Ya eti ya sarar; para bakımından rahat olmalıyız. Gerisini biz taraftarlar halleder zaten. her gittikleri yerden alınları açık çıkartırız.
Peki nasıl olacak bu? ETİSPOR ya da SARARSPOR mu olacak? Peki ileride bu şirketler çekilirse ne olacak? Eğer kalıcı olmak istiyorsak, hiçbir şirketi bu işe bulaştırmadan kurumsallaşmalı, alt yapımızla hareket etmeliyiz. Kulüp kendi ayakları üzerinde durabilmeli.
Biz etispor yada sararspor olsun demedik. Hiçbirzaman istemeyizde. reklamsa krallarını yapıyorlar zaten. Sizin başka bir öneriniz varmı peki?

benim önerim,hatipoğlu çekilmekte kararlıysa klübün etrafını halil ünal,çelikoğlu v.b sarmadan önce eti başkanlığa talip olmalı,ama klübü kendi şirketi bünyesine katmadan tamamen sportif. şirketleşme ile kurumsallaştırıp  eskişehirspor.a.ş den başka bi isim katmadan süper ligde kalıcı hale getirmeli..
!nadına Aşk !nadına EsEs
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:45
Alıntı yapılan dolpinesk

Keşke cavcav gibi başkanımız olsa. Adam gidior bedavaya 3 yamyam getiriyor hem ligte kalıyor, seneyede o yamyaları milyondolarlara satıyor elini cebine bile sokmuyor 3 de alt yapıdan yetişiyor bitti gitti.

insan onlar insan hem de yetenekli futbolcu!
KKŞ
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:53

Tamam başkanım haklı olduğun noktalar var..Yıllardır kulüp kapanırsa kapansın şehire yüktür diyen, bayraklara bile tahammül edemeyen büyükerşen şimdi neler yapıyor görüyoruz gerçekten ne kadar kızsam da sezarın hakkınıda sezar'a vermek lazım...

Ancak başkanım şunuda unutmaki bu camia hiçbir zaman ''onursuz'', ''devleti soyanlar'' damgası yememiştir..Bunları gittiğimiz her deplasmanlarda tüm şehirlerde duyduk hatta adam gibi eskişehirsporluyum diyemez olduk senin kulübe karıştırdığın siyaset yüzünden..
Bu takım süper lige çıktı ama gerçekten buruk bir sevincimiz var eskiden olsa bu şehirde hala kutlamalar deli gibi sürüyor olurdu..O havayı bitirdiniz!!!
Artık kendine özeleştiri yap başkan!
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:56
Alıntı yapılan aakin

Kusura bakmayın o ayrı , bu ayrı değil  EsEs ime yapılan yardımın  niteliği beni ilgilendirir , zamanında başkanlar yasalar elverirken belediyenin yani devletin parasını kulüplere aktarırken etik oluyorda , başka bir siyasi kendi cebinden yardımda bulununca neden anti-ahlaki oluyor buna mantıklı bir sebep bulmak zor . Bunun tek sebebi bu şahsın mensubu olduğu partiyi yıpratma politikalarından kaynaklanıyor . Bu partiyi siyaseti spora sokmakla suçlayıp , kendileri sporu daha çok siyasete malzeme yapıyorlar .

ya ben kendimi tam ifade edemedim yada siz beni anlamamakta ısrar ediyorsunuz. birisi eskişehirin belediye başkanı diğeri devletin maliye bakanı. belediye kitabına uydurup ta takıma olanaklar sağlıyorsa bursada yada istanbulda bulunan bir adam çıkıp diyemez "eskişehirin belediyesi takıma para aktarıyormuş" diye. çünkü belediyelerin devlet bütçesinden ayrı olarak kendi özerk bütçeleri vardır ve bunlar da belediye başkanının elindedir. ama maliye bakanı 5 kuruş para verse (kendisinin aynı zamanda eskişehir milletvekili olması birşeyi değiştirmez) hakkarideki adam bile söyler "ülkenin parasını eskişehire aktarıyor" diye. kaldı ki her ne kadar siyasilerin spora bulaşmamasını istesek de eğer yardım almaya mecbur kalırsak yardımı edecek kişinin niyetini sorgularım ben. bu bağlamda unakıtanın niyetini rahmetli başkanımızınkiyle karşılaştırmam bile.

umarım bu sefer net olarak ifade edebilmişimdir kendimi...
KKŞ
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:59
Alıntı yapılan dolpinesk

Biz etispor yada sararspor olsun demedik. Hiçbirzaman istemeyizde. reklamsa krallarını yapıyorlar zaten. Sizin başka bir öneriniz varmı peki?
Eğer bir öneride bulunuyorsanız, bu önerinin hangi koşullarda gerçekleştirilmesi gerektiğini de yazın lütfen. O zaman önerileriniz farklı şekillerde yorumlanmaz.

Ayrıca benim önerim yok. Önerim olup olmadığını neden sordunuz? Bir öneriyi eleştirebilmek için illa başka bir öneriye mi sahip olmam gerekiyor?
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 48>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır