eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Haziran'daki Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
Online Durum: Offline
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 01:24
Alıntı yapılan levos26

Bu lig te 40 trilyonluk bütçe gerçekten büyük bütçedir ve bu parayı bulmak hiçte kolay değildir.Bu rakamı nereden bulduklarını ES-ES i nasıl bir yükün altına soktuklarınıda anlatmalarını bekliyorum çünkü Süper Ligin orta sıralardaki takımlarının ortalama bütçeleri 12-15 milyon dolardır ki bu parayı doğru kullananlar ligin üstlerinde yer alır Trabzonspor'un bütçesi yaklaşık 40 milyon dolardır biz şimdi kalkıp ilk yıldan 40 trilyonluk bütçe ile lige giriyorsak doğru değerlendirildiğinde ligi ilk 3 veya 5 te bitirmemiz gerekir.Buradaki önemli soru şudur 40 trilyonluk bütçeye göre hareket edip fakat gelirlerin 15 trilyon civarında kaldığı noktada kendimizi tepetaklak Göztepe nin durumunda görebiliriz o yüzden Halil Başkan bu bütçeyi nasıl oluşturduğunu kamuoyuna açıklamak zorundadır.Ben kendi adıma bir daha Mezitli ye Bulancak'a gitmek istemiyorum umarım tüm camia geçmişten yeterince ders almıştır.
      Dediğiniz gibi 40 trilyonluk bütçe ile ilk 3 e oynayan bir takım oluşturulur.siyaset vb gibi oyunlara alet olmadan bu destek sağlanabilirse bu son söylediğim çok önemli bu desteği dışarıdan bilinmemesi lazım.'Unakıtan hem destek olup hem de dışarıya çaktırmamalıdır.'Bu işte bu çok önemli.
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 01:34
Bütçe 30'dan 40'a borç 4'ten 8,5'a çıktı ? Ben birşey anlamadım anlayan var mı ?
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 01:44
anlaşılan başkan bakana çok güveniyor.öyleyse bile ellerini çabuk tutsunlar vede sayın bakanada çok güvenmesinler malum akp kapatılır falan bakanımızda yasaklılar listesinde bildiğim kadarıyla.bizi bataktan çıkarmak için yeni bir maliye bakanımız olmasını beklemeyelimde.

birde 40 trilyonluk bütçeler hesaplayan bir başkanın ağzına sms li yardım kampanyaları vede iki tv bir oto hediyeli piyango söylemleri yakışıyormu.başkan şimdi bunlardanda 20 trilyon gelir hesaplar korkarım.
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 09:05
Demekki seneye şampiyonluğa oynayacağız.....Wink 
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
  Alıntı ymutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 09:43
Forumdaki bir çok sayfayı son bir haftadır okuyup, hiç kaçırmadım. Süper lige yöneticiler,firmalar, şunlar bunlar hazır. Tek hazır olmayan taraftar. Her kes yazıyor. nebiyi eleştir,halil i eleştir, eleştir. eleştir.  Biraz beklemek görmek lazım. 3 ay sonra büyük başkan diye tempo tutarsak yüzümüz kızarması lazım. Aynı şeyler bu sayfada nebi başkan içinde oldu. Unutmayalım.
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 10:05
Halil Ünal'ın konuşmasını dinlerken bir zamanların Süleymen Demireli geldi aklıma , Demirelde gittiği yörelerde o yörenin insanlarının duymak istediklerini söyler insanları ince espirilerle tebessüm ettirir ve bolca laf kalabalığı yaparak kendini şakşaklatarak valla büyük adam dedirtirdi.
İnşallah öyle olmaz Klübü daha ileri götürür, hemde borçsuz laf değil icraat zamanı sayın Başkan.
Yeni Yönetime Başarılar...
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 10:19
En azından şu tesellimiz olmalı.Devreden yönetim başı dik devredecek.Yeniler ise enkaz edebiyatına sığınamayacak.Herşey yolunda gibi görünüyor.Transferler ve bütçe ayarlaması ile lige tutunup üst sıralarda yer alınabilirse yeni yönetim Eskişehirlinin kalbinde taht kurar.
Tersinde ise Eski yönetime davet kaçınılmaz olur.
İnşallah herşey yolunda gider.Güvenmeliyiz,desteklemeliyiz.
Herşey ES-ES ve Eskişehir için.Türk futbolu için.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
Mehmet_Ali Liste gör
Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Mehmet_Ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 10:27
Alıntı yapılan forum26

Alıntı yapılan levos26

Bu lig te 40 trilyonluk bütçe gerçekten büyük bütçedir ve bu parayı bulmak hiçte kolay değildir.Bu rakamı nereden bulduklarını ES-ES i nasıl bir yükün altına soktuklarınıda anlatmalarını bekliyorum çünkü Süper Ligin orta sıralardaki takımlarının ortalama bütçeleri 12-15 milyon dolardır ki bu parayı doğru kullananlar ligin üstlerinde yer alır Trabzonspor'un bütçesi yaklaşık 40 milyon dolardır biz şimdi kalkıp ilk yıldan 40 trilyonluk bütçe ile lige giriyorsak doğru değerlendirildiğinde ligi ilk 3 veya 5 te bitirmemiz gerekir.Buradaki önemli soru şudur 40 trilyonluk bütçeye göre hareket edip fakat gelirlerin 15 trilyon civarında kaldığı noktada kendimizi tepetaklak Göztepe nin durumunda görebiliriz o yüzden Halil Başkan bu bütçeyi nasıl oluşturduğunu kamuoyuna açıklamak zorundadır.Ben kendi adıma bir daha Mezitli ye Bulancak'a gitmek istemiyorum umarım tüm camia geçmişten yeterince ders almıştır.
      Dediğiniz gibi 40 trilyonluk bütçe ile ilk 3 e oynayan bir takım oluşturulur.siyaset vb gibi oyunlara alet olmadan bu destek sağlanabilirse bu son söylediğim çok önemli bu desteği dışarıdan bilinmemesi lazım.'Unakıtan hem destek olup hem de dışarıya çaktırmamalıdır.'Bu işte bu çok önemli.
  500 trilyon olsun be olsun da  ESKİŞEHİR SPORUMUZUN  artık bu işler parayla oluyor arkadaşlar paran varsa büyüksün paran yoksa yürümez bu işler
Yukarı
akanber Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
  Alıntı akanber Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 11:34
sayın yeni yönetim öncelikli olarak hayırlı olsun camiamıza,
hakan şükürmüş, rivaldoymuş kaşar futbolcu istemiyoruz... geçen sene ağzımız yandı... koşan mücadele eden savaşan forma için terini akıtacak, başarıya aç genç yetenekler ile ilgilenmeli yönetim.. artık futbol mücadele ve fizik gücü istiyor... sergeni gördük... bizi yarı yolda bıraktı... ama bu büyük camia sergensizde süperlige çıkmayı başardı.... önemli olan bu camiaya layık kişilikli futbolcular almak zorundayız... yeni yönetime Allah kolaylık versin....
.... Halil Ünal ile inşallah uefa kupalarını....
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.
Yukarı
akanber Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
  Alıntı akanber Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 11:37
Ayrıca kariyerinin son dönemini yaşayan bir rivaldo için 4 milyon euro verecek kadar zenginmiyiz... alırsak bizden emekli olur... satamayız elimizde patlar... yazık olur... lütfen daha gençler ile ilgilenin....
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4445464748>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır