eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Haziran'daki Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 48>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Online Durum: Offline
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 18:37
Şunu unutmamak lazım birde, eğer Diyarbakır maçındaki penaltılarda elenen takım biz olsaydık. İnanıyorum ki bir çok kişi Başkan İstifa diyecektik. Ama kazandık işte... Sene başından beri yönetimi eleştirenler bile şu anda sahip çıkıyor....
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Turkey
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 18:39

Sezon içindeki bazı hatalar yapılmış olsa da; ki bu hemen hemen her kulüpte olabilir.

Son yıllarda Eskişehir sporun başına gelen ve 12 yıl sonra gerçek yerimiz olan Süper lige kavuşmamızı sağlayan Sn.Nebi Hatipoğlu başkanlığındaki yönetime teşekkürler..

Sn Hatipoğlu’nun konuşması içten, tarafsız ve gerçekçiydi. Bence partiler üstü, kimsenin darılıp kırılmasına aldırmadan güçlü bir Eskişehir spor başkanına yakışır şekilde konuştu.

“Başkanlığı bırakacağım.” dedi. Kendisini gerçek bir Es Es li olarak gördüğümden; eğer bu kulübü kendisinden daha iyi yerlere taşıyacak bir yönetimin oluştuğuna inanmazsa başkanlığı da bırakacağını sanmıyorum.

Yukarı
taylan26_11 Liste gör
Yazar

taylan
  Alıntı taylan26_11 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 18:39
Genel Kurul cok gec olmus mıllet transfer yapmaya basladı bile bız cok gec kalmıs olmayız inş!!!
Her ZamaN Her Yerde En Buyuk ES-ES...........
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 18:59
BAKANIMIZ ÇALIŞIYOR
Yeni stadyum hakkındaki görüşlerini de açıklayan Yazıcı şunları söyledi: "Bursa`daki genel istek mevcut stadın yerine yenisinin yapılması yönünde. Nasıl olacak derseniz? Fenerbahçe`nin yaptığı şekilde yapılabilir. Bir bölümü yıkarsınız, bitince diğer tarafı yıkarsınız. Maddi konuda gerekli kişiler gerekli çalışmaları yapıyor. Ben bu konuda açıklama yapamam. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Faruk Çelik bu konuyla çok yakından ilgileniyor. Kendisi zaten en yakın zamanda kazmanın vurulacağını söyledi.

Kaynak:Bursa Hakimiyet Gazetesi

7 düvelin bir araya getiremediği ne hikmetse bir araya gelmek için ESES'in şampiyonluğunu bekleyen mahşerin 3 atlısı il başkanlarımız bu konu hakkında da basın açıklaması yapın lütfen.

Çorbada bir gram tuzunuz yok.Gölge etmeyin yeter.
Yukarı
hasanugur Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı hasanugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 19:37
ben zaten nebi hatipoğlunu desteklemiyorum . bu takımı onun çıkardığını düşünmüyorum.unakıtan ın desteğini aldı.azdaha acemiliğinden çıkamıyoruduk.zaten bolulu oyuncular acemilk yapıp kırmızı kartları görmeseydi çıkamayacağımızdan eminim.eskişehirsporu siyasete bulaştırdılar.birde şimdi sanki eskişehirspor sadece belli kişilerinmiş gibi söylemler hoş olmuyor.eskişehir hepimizin .bencede bırakması olumlu süper ligde başkanlığı kaldırabilecek birisi olmadığını düşünüyorum. 
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 19:39
Alıntı yapılan kozakcı

Alıntı yapılan ombusman26

hatipoğlu hemen bırakmalı

Türkiyeye rezil olduk unakıtan etiketi bank asyada kalsın süper ligde bizi siyasete alet etmeyecek taraftara hain demiyecek tüm şehrin nefret değil saygı duyduğu başkan istiyoruz
ne alaka hemen bırakmalı demişsin destek olmasa biraz zor çıkardık süper lige degerli eskişehirspor başkanı kapı kapı kulübe destek ararken nerdeydiler namzetleri yardım etmeyen kişiler rezil olduysak ve rezil olacaksak sen ve senin gibi insanlardan dolayı oluruz bu şehir ve ligde oynayan tüm takımlar siyasi destek sayesinde güçlüdürler gs siyasilerden destek almasaydı yapabilirmiydi seyran tepe stadını bir kayseri bir sivas bugün siyasi destek olmasın küme bile düşebilirler kayserinin arkasında kim var sanıyorsun akp nin büyükşehir belediye başkanı kayseri asansör takımdı daha düne kadar kulüplerde siyasetin s bile olamaz ama  kulüpler de eskiden beri siyasetten güç alarak başarılı olmuştur bizim en başarılı olduğumuz dönemlere bakalım hasan polatkan kendisi bir siyasidir aydın arat kendisi büyük belediye başkanı dyp den bir siyasidir kocelinin en başarılı olduğu döneme bakalım sefa sirmen kendisi bir siyasidir gaziantepspor üst sıralara oynarken arkasında kim vardı chp li büyükşehir belediye başkanı liste böyle uzayıp gider son bir şey daha destegi biz unakıtandan almayacagızda kimden alacagız senin ben ekişehirspora bir kuruş bile vermem diyen belediye başkanın mı verecek başkan hatipoğlu yönetimi destek istediğinde yönetimin yüzüne kapıyı çarpanlar mı verecek söyle banada bilelim bizde unakıtandan yardım almayalım bana ve tarafatarın geneline göre hatipoğlu yönetimi başarılıdır ve kalmalıdır sen ve senin gibi yönetimi eleştiren başarısız bulan kardeşlerimde çıkacaktır sizin gbilerinede benim tavsiyem kulübün beş yıl önceki durumuyla şimdiki durumu karşılaştırarak başarılı veya başarısız diye yazın derim 

1) Öncelikli olarak hasan polatkanın adını niye verdiniz onu anlamadım. Eses kuruldugunda hasan polatkan malesef çoktan hakkın rahmetine kavuşmuştu.

2) Bu takıma aydın aratın(şehrin belediye başkanının) destek vermesi ile ülkenin maliye bakanın destek vermesi çok farklı şeylerdir.

3) Şunu bi ayırdına varalım esesin mevcut düzenini eleştirmek için illa akp karşıtı olmaya gerek gayet tabiki olayı yanlış bulan akp lilerde olabilir. bu yüzden mesaj yazan kişiye senin belediye başkanın yakıştırmanız hoş olmamış

4) Bizim mevcut halimizi en az eleştirmesi gereken diger takım taraftarları onların siyasilerden nasıl destek aldıklarını bilmeyen yok( örnegin;boluda otobüsler, halk ekmek, otoparklar hep boluspora ait)

5) unakıtan bu şehrin millet vekili olarak gayet tabiki takıma yardım edebilir. hatta bu işin reklam boyutuna taşmasa biz onu şimdi omuzlarda taşıyo olurduk

6) ama ilk önce birilerinin sezon başı maliyetleri 1.5 milyon dolar tutan oyuncuları hiç para vermeden nasıl aldık? sorusuna cevap vermesi gerekiyor.

Başka topiklerde yazdım burdada yazıyorum devletin kasasındaki para Esesim için kullanılmışsa veya

Ülkenin maliye bakanı konumunu kullanarak (birilerini tehdit ederek) Esesime destek olmuşsa ben bunu içime sindiremem.

Bu yazdıklarımın olma ihtimali benim miğdemi bulandırıyor. bir T.C. vatandaşı olarak.....

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 20:00
Tamam ES-ES Play-off şampiyonu oldu ya,meydana çıkan çıkana.Yok siyaset yansımışmış falan filan.Merhum Arat,Merhum Vardar ve sonrasında Dedelek  koştururken çabalarken çıt yoktu millette.
 Eee malum şimdi moda ve yeni icat  hükümeti yıkma adına her telden çalıp her yolun mübah görülmesi.
  Şimdi soruyorum.Ya çıkamasaydık küfürün hiddetin bini bin paraydı.Daha play of gecesine kadar bayrak asmayıp sessizce bir kıyıda bekleyen umutsuzlar şampiyonluk sonrası en önlerde heybetlerini gösterir oldular.
 Ben onu bunu bilmem kardeşim.Bildiğim tek şey karda kışta deplasmanda içerde heryerde her şartta Es-Esi karşılıksız sevenlerin bu takımın gerçek sahibi olduğudur.Gerisi hikaye.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 20:20
 Herşey oldu bitti burada Eski Başkan Hatipoğlu nu değil yeni gelecek yönetim hakkında konuşsak daha iyi değilmi.Hangi sayfayı açsak Unatıkan Hatipoğlu kim olacak yeni başkan yeni yönetime kimler girecek benim merak ettiğim bu heryerde Unatıkan  mevzusu sıktı artık.
S.nalbant
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 20:32
    3 Haziran'da kongre olacak.Yeterli sayı bulunamadığını düşündüğümüzde bir hafta daha sarkacak.Süper Lige çıktık çıkmasına da umarım herşey istediğimiz gibi gider.Rakipler,transfer işlerini yavaş yavaş ilerletiyor.Ayrıca SÜper Ligde bulunan kulübler daha sezon içerisindeyken oyuncu gözlemine başladı.Bizde bilemiyorum araştırma sezon içinde oldu mu ancak olduğunu tahmin etmiyorum.

Kısaca geç kalıyoruz.Süper Lige binbir zahmetle çıktık ancak umarım değerini bilme noktasına varırız.Bir şeyi kazanmak zor kaybetmekse bir o kadar kolay.

Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 20:37

Biraz konudan uzaklaşıyoruz ama..Bir konuya açıklık getirmemiz gerekiyor. Rahmetli Selami Vardar da, siyasi kimliğiyle Eskişehir sporla ilgilenmiş gibi görünüyor. O yıllarda Eskişehir spor yönetimine sahip çıkan olmadığından kulübün anahtarı kendisine verilmişti. Belediye Başkanı iken, henüz Büyükşehir değildik ve şehir olarak hazineden gelen para ona göreydi. Yani kenti şu ana göre yönetmek daha zordu. Kısaca ilgilenmek zorunda kaldı. Nur içinde yatsın.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 48>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır