eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Haziran'daki Genel Kurul

Cevapla Cevapla Sayfa  123 48>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akanber Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı akanber Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Haziran'daki Genel Kurul
    Tarih: 05/Haz/2008 saat 09:18
atı alan üsküdarı geçiyo.... sayın yönetim icraat zamanı...
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 23:34
valla sayın başkan artık birşeyler gösterme zamanı geldide geçiyor zaten geç kalınan kongreyle daha teknik adam bile belli değilken en azından iç transferde taraftarında sevgilisi olmuş geleceği olan herkezin bildiği adamlar uzun vadede bağlanırsa bir nebze olsun taraftar rahatlıyacaktır
Yukarı
esoğuzes Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuz
Yer: mihalıççık
  Alıntı esoğuzes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 23:33
Alıntı yapılan target26

biz sadece kim gelirse gelsin muhalefet olmasını  biliyoruz!!!!
hem de ana muhalefet
eleştiri ,eleştiri. eleştiri.......
eskişehir sen bizim herşeyimizsin
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eses007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 21:15
Yeni yönetim olsun eski yönetim olsun herkez EsEs için iyi işler yapma çabasında...Ancak önemli olan yeni yönetimde de Hatipoğlu yönetimi gibi kurumsallaşma ve kulübü geliştirme yolunda projeler hayata geçirmeli...Başkan Hatipoğlu döneminde yapılan tesisleşme ve kurumsallaşma faaliyetleri ara verilmeksizin devam etmeli ki süper ligte kalıcı ve sağlam bir Eskişehirspor olsun...inş öyle olacaktır...
**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 17:11
Yeni  yönetim  Eskişehirsporumuza   hayırlı  olsun.Allah  yolumuzu  ve  şansımızı  açık  etsin.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
Bozüyüklü Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Bozüyüklü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 16:51
 Öncelikle yeni başkan ve yönetimi  kutluyor,camiaya hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.Eskişehirspor'a da layık olduğu Süperlig de başarılar diliyorum.Siz değerli forum dostlarına Bozüyük'ten takip edip, buradan katılarak bazı bilgi ve duyumları paylaşmaya çalışacağım.
Herkes Büyükşehir Belediye Bşk. eleştiriyor doğrudur bazılarına bende katılıyorum fakat yargısız infaz da yapmayalım.En son istediğimiz spora siyaset katılması Sn Unakıtan 15.000 trilyon  ES ES destek sağlayacağını bununda bazı şartlar dahilinde olup Sn.Büyükerşen'inin veya ona yakınların yönetimde olmaması şartının olduğu acaba doğrumudur.
Bozüyük'ün ve Bozüyüksporun şanlı ES ES e bakışı malümunuzdur. bunun son örnekleri son kongrede Sn.Berberoğlunun verdiği destekle birlikte geçmiş yönetimlerde ve mevcut yönetimde de yer alan Bozüyüklü sanayici Veysel KOÇAK ile yeni yönetimde yer alan eski spordan sorumlu devlet bakanı olan  Eskişehir'de Uluslararası nakliye işleri,OSB de nakliye ofisi ile NEO Avm de Burger King restranının sahibi olan Bahattin ŞEKER'in oğlu Mustafa ŞEKER Eskişehirspora katkı ve hizmeti mutlaka olacaktır. Zira Bahattin Bey  herkesin karşı çıkmasına rağmen o günkü şartlarla Atatürk Stadyumunun ışıklandırılmasını sağlamıştı.
Sizlerden ricam kamu  oyu oluşturarak bölgemizde İnegölspor ve Kütahyasporunda düşmesi ile 2 lig'te tek takım olarak kalan Bozüyükspor'a yeterli dikkat ve ilginin sağlanması böylece ES ES simizin rezerv ve pilot takımıda hazır hale gelecektir,Süperligde buna çok ihtiyacımız olacaktır diye düşünüyorum.
Birde bazı arkadaşlarımızın artık bakış açılarını değiştirmeleri rica ediyorum,duygusallıklarını saygıyla karşılıyorum fakat Eskişehirsporumuza katkıları üst seviyede olacaksa neden ES ES yönetimde olamasınlar,eminim hepimizin içinde başka kulüplere karşı sempati vardır.Hayatımda hiç gitmediğim  ve hiç bir bağlantım olmamasına rağmen bu sene Süperlig 'te Sivas'ın şampiyon olmasını ES ES in ulaşamadığı şampiyonluğu onlar kadar istedim dersem yalan olmaz.Onların başkanları Mecnun ODYAKMAZ da fener kongre üyesi diye biliyorum.Yıllardır ebedi düşman olarak gördüğümüz Bursa ile hiç bukadar yakınlaşacağımızı kim tahmin ederdi.Burada yaşayan herkes Bozüyüksporlu ve ES ES'lidir. Olası bir Bozüyükspor-ESES kupa mücadelesinde istem dışı veya provaköte bir şey olduğunda Bozüyükspora küfürmü edilecek,lütfen daha objektif olmaya çalışalım.Selam ve saygılarımla. 
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 16:07
Dün açıkcası şunu gördüm ki....
Halil ÜNAL boş konuşmaktan öteye gitmeyen birisi...İlk 5 e oynayacağız,dünya takımı olacağız söylemlerini şu an için söylemek henüz çok erken...Boşuna popilizm yapmaya gerek yok...Tıpkı 12 yıl önce çıkarken söylenen sözler bugün aynen söyleniyor....
Bizim işi abartmaya değil sağlam ayaklar üzerinde durmamız gerekiyor....
Bir sürü projeden bahsetti ama nasıl yapılacağından bahsetmedi....
Kısacası ben dün aklı başında ne yaptığını bilen bir yönetim göremedim...
Cak-Cuk lu konuşan bir Başkan profili çizdi...
Umarım söylemiş olduğu tüm bu sözleri yerine getirir ve bizlere karamsar günler yaşatmazlar...
Yeni yönetimden endişe duysamda can-ı gönülden başarılı olmalarını temenni ediyorum..
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
  Alıntı target26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 12:31
biz sadece kim gelirse gelsin muhalefet olmasını  biliyoruz!!!!
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 12:31
Alıntı yapılan esgun

Halil Ünal'ın konuşmasını dinlerken bir zamanların Süleymen Demireli geldi aklıma , Demirelde gittiği yörelerde o yörenin insanlarının duymak istediklerini söyler insanları ince espirilerle tebessüm ettirir ve bolca laf kalabalığı yaparak kendini şakşaklatarak valla büyük adam dedirtirdi.
İnşallah öyle olmaz Klübü daha ileri götürür, hemde borçsuz laf değil icraat zamanı sayın Başkan.
Yeni Yönetime Başarılar...

valla yalan degil, aynisini bende düsünmüstüm Smile demekki, siz benden fazla yasayacaksiniz SmileSmile
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 12:27
Bu arada kongrede basın toplantısı yapan muhteşem 3 il başkanını gören oldu mu? Bilboardlara reklam veren büyük başkanımızı gören oldu mu?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 48>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır