eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Norvec-Türkiye 17 Kasim 2007 Oslo

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ANIL26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Anil Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı ANIL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2007 saat 21:27
Alıntı yapılan eses_irsadinho

helal olsun pankart fln açılacakmı maçta?

Kalenin arkasina kocaman ESES bayragi asilacak ! Wink
Siyah Kirmizi Renklerimiz Ölümüne EsEsliyiz
Yukarı
SUATESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat
Yer: Foça
  Alıntı SUATESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 11:05
Ne derece doğru bilmiyorum ama bugün vatan gazetesinde, Türk taraftarlarına ayrılan 1200 biletin güvenlik nedeniyle Norveç federasyonu tarafından iptal edildiği yazıyor.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 11:11
Alıntı yapılan SUATESES

Ne derece doğru bilmiyorum ama bugün vatan gazetesinde, Türk taraftarlarına ayrılan 1200 biletin güvenlik nedeniyle Norveç federasyonu tarafından iptal edildiği yazıyor.
Manyak mı bunlar ? Eğer o 1200 kişiyi içeri almazlarsa o zaman güvenlik sorunu çıkar...
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 12:13
Şöyle bir 26. dk'da Eses çekilse falan çok güzel olur ya!!
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
ANIL26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Anil Erden
Yer: Germany
  Alıntı ANIL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 12:16
Alıntı yapılan esesberk

Şöyle bir 26. dk'da Eses çekilse falan çok güzel olur ya!!

+++  iyi bir fikir Clap  bakalim babama cepden bi arayim belli olmaz bakarsin öyle olur....
Siyah Kirmizi Renklerimiz Ölümüne EsEsliyiz
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 13:29
Miliyette cikan haber, bizim ESESli taraftarlarimiz, 30 kisilik. Insallah girebilmislerdir.

http://www.milliyet.com.tr/2007/11/17/spor/spo07.html

Büyükelçi doğruladı

UTKU ÇAKIRÖZER

Norveç'in Ankara Büyükelçisi Cecilie Landsverk, Norveç polisinin Türk taraftarları telefonla arayarak, "Türk müsün, Kürt müsün" sorusunu yöneltildiğini doğruladı.
Milliyet'in önceki gün manşetine taşıdığı konuyla ilgili açıklama yapan Landsverk, "Çıkan haberler üzerine Oslo'daki polis makamlarımızla temasa geçtim. Maçın, seyircilerin ve oyuncuların güvenliğini sağlamak ve istenmeyen bir durum ortaya çıkmasını önlemek için böyle bir yöntem uygulanmış. Ancak, bu Türkiye'den gelen taraftarlara değil, Norveç ve İsveç'te yaşayan Türkiye kökenli 30 vatandaşımızdan istenmiş. Bunun nedeni de gerek Norveç'te gerekse İsveç'te Türkiye kökenli vatandaşlarımızın bazılarının, 'Kürt' kimliklerini ön plana çıkarmalarıdır. Herhalde polisimiz maçın güvenliği için seyircilerin oturma düzenini kontrol altında tutmak için böyle bir uygulamaya gitti" ifadelerini kullandı.

Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 16:57
Norveç maçında stresli olan biz olacağız.Eğer Norveç maçı beraberliğe kilitlerse,coğrafi koşullarını lehine kullanırsa(soğuk iklim) işimiz zor.
 Ayrıca maçı alsak bile bosna sanki çantada keklikmi? Buyrun 3 puan sizin olsunmu diyecekler?
 Yunanistana kendi sahamızda yenilmemiz en büyük hatamızdı.
 Şayet Norveç ten puansız yada beraberlikle dönersek Bosna maçına teknik direktörsüz çıkacağımız kesin bir şey.Çünkü Terimin kellesi bu maça bağlı.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 17:02
Ah yurtdisinda yasayan Türkler mi desem yoksa baska bir ülkenin evlatlarimi desem,yine mac vermiyor bu günkü maci kanal XXX adini bile yazmak istemiyorum.Ne buyu yah bizler burda hep ikinci sinif kalacagiz yuh artik bizim ülkenin haline olmaz böyle hep almayi bilirsiniz birde vermeyi ögrenin..
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 17:07
Kanal D yalnizca Turkiyede gosteriyor, Avrupada yokmus maalesef. Öde seyret diye internetten bir imkan olmasi lazim, arastiriyoruz. Bu arada maca giden kardeslerimize selam, program yogunlasinca cok istememe ragmen katilamadim. Insallah maci aliriz.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2007 saat 17:19
Alıntı yapılan ypeker

Kanal D yalnizca Turkiyede gosteriyor, Avrupada yokmus maalesef. Öde seyret diye internetten bir imkan olmasi lazim, arastiriyoruz. Bu arada maca giden kardeslerimize selam, program yogunlasinca cok istememe ragmen katilamadim. Insallah maci aliriz.

3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,420 saniyede hazırlanmıştır