Sayfayı yazdır | Close Window

Norvec-Türkiye 17 Kasim 2007 Oslo

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Avrupa ESES
Forum Açıklaması: Avrupa'daki ESES'liler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=107
Yazdırma tarihi: 25/Nis/2024 saat 19:38
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Norvec-Türkiye 17 Kasim 2007 Oslo
Gönderen: danimarkaeses
Konu: Norvec-Türkiye 17 Kasim 2007 Oslo
Gönderi tarihi: 31/Tem/2007 saat 14:34
Burdan devam edelim, bu arada bilet isimiz ne oldu, federasyon'dan cevap geldi mi?

Yanıtlar:
Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2007 saat 13:42
Suat henüz cevap gelmedi. Cumartesi günü Yüksel bey ile baskan Nebi Hatipoglunu ziyaret edecegiz.  Fedarasyonla yapilan  son görüsmede durumumuzu gözönüne alip öncelikli davranacaklrina dair bir izlenim olusmus. Insallah öyle olur.

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: Ender26eses
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2007 saat 18:45
Federasyondan cevap geleseye kadar,mac biter bile Embarrassed

-------------
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2007 saat 00:41
Alıntı yapılan Adnan26

Suat henüz cevap gelmedi. Cumartesi günü Yüksel bey ile baskan Nebi Hatipoglunu ziyaret edecegiz.  Fedarasyonla yapilan  son görüsmede durumumuzu gözönüne alip öncelikli davranacaklrina dair bir izlenim olusmus. Insallah öyle olur.

Abi herhangi bir gelisme var mi?

-------------

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2007 saat 02:03
Alıntı yapılan danimarkaeses

Alıntı yapılan Adnan26

Abi herhangi bir gelisme var mi?

Sevgili Suat, Isvece dondum. Eskisehirde Adnan Bey ve Avrupali Eskisehirliler Derneginden diger arkadaslarla da tanistik, guzel oldu; Nebi Bey'i ziyaret ettik, arkadaslar ayri forumda belki anlatmislardir, bu siralar aktif olarak takip edemedim forumu.

Bizim federasyonun websitesinde (TFF) biletlerin satisa cikacagi zamani bildirecekler, oradan takip etmemizi soylediler. Oraya yazdigimiz dilekce ve bizim durumumuz gozonune alinacak biletler satisa ciktiginda, yani bize öncelik vereceklerini soylediler, su an basvurulari topluyorlarmis.

Bunu daha da aktif hale getirebilmek icin Avrupali Eskisehirliler Dernegi olarak bence antetli kagida yeniden dilekce yazilsin ve o dilekcede "Daha önce, Isvecte ikamet eden Dr Yüksel Peker'in 13 Temmuz 2007 tarihli dilekcesine isnat ile, 30 kisilik bilet talebinin degerlendirilmesini arzederiz" diyerek, bir an önce onu da Istanbulda 0212-2827016 nolu faks numarasina gonderilmesi bence uygun olur. Oradan telefonla da durumu konusmak icin 0212-2827020 nolu telefondan bilgi alinabilir. 

Adnan Bey hala Turkiyede ise bu konuyu takip edebilirse belki prosedur hizlanir.   

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2007 saat 13:49
Yüksel abi tesekkür ederim, bu arada hosgeldiniz hem foruma hem de Isvec'e..

-------------

Gönderen: Ferudun
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2007 saat 21:59
Biletlerin illakin federasyondanmi alinmasi gerekiyor???

Bu arada hepinize iyi aksamlar

-------------
Hayatta Degismeyen Tek Sey Degismektir

Ferudun

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2007 saat 22:46
Alıntı yapılan Ferudun

Biletlerin illakin federasyondanmi alinmasi gerekiyor???

Bu arada hepinize iyi aksamlar

Hos geldin Ferudun abi bu formaSmile

-------------

Gönderen: Ferudun
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2007 saat 23:25
Merhaba ender iyi aksamlar, ben yaklasik 5 -6 yildir bu forumdayim ancak bir sure kullanmadim diye iptal etmislerdi daha sonrada uyelikleri durdurduklari icin uye olamamistim, fakat simdi yeniden log yapabiliyorum,artik arada bir buralardada gorusecegiz demektir

-------------
Hayatta Degismeyen Tek Sey Degismektir

Ferudun

Gönderi tarihi: 14/Ağu/2007 saat 11:50

Adnan Bey hala Turkiyede ise bu konuyu takip edebilirse belki prosedur hizlanir.   
[/QUOTE]

Yüksel bey, ben Almanyaya döndüm, yalniz Eskisehirspor yönetimine rica edip Fedarasyondan'la bizim icin baglantiya gecmelerini saglayabiliriz. Biliyorsun o günkü toplantida bu sorunumuzu dile getirdik ve anlayisla karsilandik.

-------------

Gönderi tarihi: 15/Ağu/2007 saat 11:31
Alıntı yapılan Adnan26

Yüksel bey, ben Almanyaya döndüm, yalniz Eskisehirspor yönetimine rica edip Fedarasyondan'la bizim icin baglantiya gecmelerini saglayabiliriz. Biliyorsun o günkü toplantida bu sorunumuzu dile getirdik ve anlayisla karsilandik.
[/QUOTE]

Tesekkurler Adnan Bey.  Avrupali Eskisehirliler adina antetli kagida yazip faksla hem yonetime hatirlatip hem de federasyona gonderirseniz (daha once yazdigim numaraya) prosedur hizlanabilir.Smile 

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: esesesin
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2007 saat 11:51
   maça eskişehirden gidecek olan var mı acaba?eğer olacaksa bende gitmek isterim.

-------------
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...

Gönderi tarihi: 15/Ağu/2007 saat 11:55
Alıntı yapılan ypeker

Alıntı yapılan Adnan26

Tesekkurler Adnan Bey.  Avrupali Eskisehirliler adina antetli kagida yazip faksla hem yonetime hatirlatip hem de federasyona gonderirseniz (daha once yazdigim numaraya) prosedur hizlanabilir.Smile 
[/QUOTE]

Tamam Yüksel bey,

bugün yaziyi cikartiyorum.

-------------

Gönderi tarihi: 15/Ağu/2007 saat 11:57
Alıntı yapılan esesesin

maça eskişehirden gidecek olan var mı acaba?eğer olacaksa bende gitmek isterim.

Su ana kadar yok, bir ihtimal Baskanimiz Nebi Hatipoglu gelebilir.

Gelen olursa tabiki seviniriz.

-------------

Gönderen: esesesin
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2007 saat 12:16
     Ben çok isterim ama ulaşım nasıl olur?Orada nerede konaklanır?Bilet nasıl temin bilmiyorum.Pasaport ve vize sorunum yok.Gelmek istesem en azından orada yardım edecek kişiler var mı?teşekkür ederim..

-------------
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...

Gönderi tarihi: 15/Ağu/2007 saat 12:54
http://www.es26.eu/forum/viewforum.php?f=17 - http://www.es26.eu/forum/viewforum.php?f=17
yukaridaki adresden konuyu takip edebilirsin, orada kalinacak yer ve ucak biletleri uzunca anlatilmisti. Mac bileti malum, TFF gelecek cevaba bagli. Bu sayfalar yeniden düzenlendigi icin ilk önemli bölümü kaybolmus.

Biz buradan ucakla Osloya ucacagiz, orada 1 veya 2 gece pansiyonda kalip pazar aksami dönecegiz.

-------------

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2007 saat 22:53
Arkadaslar TFF'na yazdigim mektubun cevabu henüz gelmedi ama büyük bir ihtimal bilet talebimize olumlu yanit verecekler.

Milli takimimizin Bosna yenilgisi , ardindan Malta deplasmanindan beklenmedik sekilde sadece 1 puanla dönmesi Osloda yapacagimiz maci ön plana cikartti. Cok önemli bir macta Millilerimize destek olacagiz.

Avrupalı Eskişehirliler e.V. ~ Roßkopfstr. 14 ~ 60439 Frankfurt

Türkiye Futbol Federasyonu

Konaklar mahallesi

Ihlamurlu Sok. No. 9  

4. Levent - Istanbul

Ansprechpartner

Adnan Erden - 1. Vorsitzender

Tel.: +49/ 163/ 34 20 621

Mehmet Dogan - 2. Vorsitzender

Tel.: +49/ 176/ 62 10 90 36

Levent Karaca - 3. Vorsitzender

Tel.: +49/ 162/ 43 31 11 58

Murat Bayraktar - Schriftführer

Tel.: +49/ 172/ 89 53 215

Ilker Corakbas - Kassenwart

Tel.: +49/ 163/ 34 20 621

Frankfurt, 07.09.2007

Avrupali Eskisehirliler Dernegi Norvec maci organizasyonu

Biz Avrupali Eskisehirliler Dernegi olarak avrupanin cesitli ülkelerinde yasayan üyelerimizle milli takimimizi desteklemek icin 16.- 18 Kasim tarihlerinde Norveci’in Oslo sehrine bir organizasyon düzenledik. Mac biletlerimizi Norvec Fedarasyonun internet sitesinden aldik. Ancak biletlerimiz elimize gectikten sonra yazili olarak geri istendi. Tahminimiz  Norvec takiminin bizim Bosna Hersek yenilgimizden sonra sanslarinin yükselmesi ve kendilerinin stadta az sayida Türk seyircisini görmek istemeleri. Otel ve ucak bileti organizasyonlarimizin gereksiz olmamasi icin sizlerden yardim bekliyoruz.

Daha önce , Isvecte ikamet eden üyemiz Dr. Yüksel Peker’in 13 Temmuz 2007 tarihli dilekcesine isnat ile , 30 kisilik bilet talebimizin degerlendirilmesini arz ederiz.

Saygilarimizla ,

Avrupali Eskisehirliler Dernegi Fax numarasi : 0049  6196  47 27 7 47

-------------

Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 11:37
Norveç maçının biletleri tükendi 20.09.2007
17 Kasım'da oynanacak Norveç-Türkiye maçında Türk taraftarlara ayrılan 1.250 biletin tamamı tükendi. Gelen taleplerin değerlendirilmesinin ardından bu önemli maçın biletlerinin teslimatı ve ödeme prosedürüyle ilgili duyuru 17 Ekim'den sonra internet sitemizden açıklanacak.

TFF nunu az önce aradim, Dernegimiz adina iki kez müracatta bulundugumuzu bir kez daha dile getirdim. Haftaya Sali günü bir daha aramami istediler. Insallah bilet sikintisi cekmeyiz.

-------------

Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 11:56
Sevgili Adnan, cok tesekkurler bu durumu yakindan takip ettigin icin. Insallah kesinlesir. Durum belirsizlesince benim de Isvecte hastanedeki gorevler ve projeler nedeniyle karar vermem gerekiyordu, belki gelmem zorlasacak ama insallah hallolur ve Osloda birarada oluruz.  

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 13:28
Insallah olur Yüksel bey.. Bizim ucak biletlerinin durumuda aynen. Ucuz biletler tahminim kalmadi. Bize biraz pahaliya patlayacak galiba. Eger üzerine birde yenilgi gelirse hic cekilmez..

-------------

Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 20:13

Merhabalar, Yüksel abi uzun zaman sonra sizi burda görmek mutluluk verici. Adnan abi size de cok tesekkür ederim, gece gündüz demeden dernek icin calisiyorsunuz.. Benim gelme isi de biraz zorlasti. Dün ev satin aldim. 15 Kasim' da teslim alacagim. Malum boya, tamirat islerim var.Umarim eski ev sahibi evi erken bosaltir islerimi hallederim. Bu arada hepinizin mübarek ramazan ayini tebrik ederim.

Selamlarimla.

-------------

Gönderen: Co®®ateC
Gönderi tarihi: 20/Eyl/2007 saat 23:09
Avrupanın Kırmızı Şimşeklerinden mac için bi pankart  bekliyorum  böyle bi imkanınız varsa o pankartı tvde görmek bizim için büyük bi gurur olur..

-------------
www.esesim.org

Gönderi tarihi: 23/Eyl/2007 saat 02:18
Alıntı yapılan Co®®ateC

Avrupanın Kırmızı Şimşeklerinden mac için bi pankart  bekliyorum  böyle bi imkanınız varsa o pankartı tvde görmek bizim için büyük bi gurur olur..

hele su biletleri bir alalim, gerekirse o pankartla sahaya atlariz SmileSmile

-------------

Gönderi tarihi: 23/Eyl/2007 saat 02:20

Merhabalar, Yüksel abi uzun zaman sonra sizi burda görmek mutluluk verici. Adnan abi size de cok tesekkür ederim, gece gündüz demeden dernek icin calisiyorsunuz.. Benim gelme isi de biraz zorlasti. Dün ev satin aldim. 15 Kasim' da teslim alacagim. Malum boya, tamirat islerim var.Umarim eski ev sahibi evi erken bosaltir islerimi hallederim. Bu arada hepinizin mübarek ramazan ayini tebrik ederim.

Selamlarimla.

Aman Suat, valla seni görmek icin taaa Oslo'lara geliyoruz.. Insallah bir terslik olmaz. Bu arada evin hayirli olsun. Allah nese icinde oturmak nasip etsin.

-------------

Gönderi tarihi: 23/Eyl/2007 saat 06:02

Selamlarimla.

Sevgili Suat, tesekkurler. Eviniz hayirli olsun, güle güle oturun. Insallah Norvec macinda görüsürüz.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: eses_irsadinho
Gönderi tarihi: 23/Eyl/2007 saat 14:42
aslında maça gidecekler eses formalarıyla gidip buyuk anlamlı bi pankart açsalar ne guzel olur.

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/

Gönderi tarihi: 25/Eyl/2007 saat 12:47

MÜJDE  !!!!

Arkadaslar az önce TFF ile görüstüm. 30 Bilet talebimiz kabul görüp okeylenmistir !!

Bilet fiyati 40.- Euro. TFF internet sitesinde ileri tarihlerde ödeme ve teslimat prosedürü aciklanacaktir.

Tahminim bilet artacak, Türkiyeden bilet isteyen hemsehrilerimiz olursa yardimci olabiliriz.

Ne mutlu Türküm diyene...

-------------

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 25/Eyl/2007 saat 13:59

Selamlarimla.

Hayirli olsun yanliz bu mac organizasyonunda görüsmemize engel olmasin bir gün dinlenirsin.Smile

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 25/Eyl/2007 saat 14:00
Alıntı yapılan Adnan26

MÜJDE  !!!!

Arkadaslar az önce TFF ile görüstüm. 30 Bilet talebimiz kabul görüp okeylenmistir !!

Bilet fiyati 40.- Euro. TFF internet sitesinde ileri tarihlerde ödeme ve teslimat prosedürü aciklanacaktir.

Tahminim bilet artacak, Türkiyeden bilet isteyen hemsehrilerimiz olursa yardimci olabiliriz.

Ne mutlu Türküm diyene...

Ilgilendigin icin sagol Adnan.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 25/Eyl/2007 saat 16:36
1. Suat Demiral (Danimarka-Odense)
2-6. Yüksel Peker, esi ve cocuklari (Isvec-Skövde)
7. Adnan Erden (Almanya-Frankfurt)EUR 145,-
8. Mehmet Eser (Almanya-Frankfurt)
9. Semih Karadag (Almanya- Mannheim) EUR 145,-
10. Ender Koc (Almanya-Hamburg)
11. Serkan Solmaz (Almanya-Frankfurt) EUR 145,-
12. Mehmet Dogan (Almanya-Mannheim) EUR 145,-
13. Tanyeri Bayram (Almanya-Frankfurt)
14.Özcan Pinar (Almanya-Heilbronn)
15.Tarkan Bayram (Isvec-Göteborg)
16.Tarkan Ince (Almanya-Frankfurt) EUR 145,-
17.Ilker Corakbas (Almanya-Frankfurt) EUR 145,-
18.Levent Karaca (Almanya-Frankfurt)
19.Osman Karasoy (Almanya-Frankfurt/serkan) EUR 145,-
20.Adnan Yalki (Almanya-Frankfurt) Manisa
21.Semsettin Ünal-1(Almanya-Frankfurt) Yozgat EUR 150,-
22.Semsettin Ünal-2(Almanya-Frankfurt) Yozgat EUR 150,-
23.Semsettin Ünal-3(Almanya-Frankfurt) Yozgat EUR 150,-
24.Engin Acikeller (Almanya-Frankfurt)
25.Cengiz Incebel (Almanya-Frankfurt)
26. Naci Yilmaz (Isvec-Skövde)
27. Harun Uzel (Isvec-Skövde)
28. Cenk Yesil (Isvec-Stockholm)
29. Murat Topuz (Almanya-Frankfurt) Cankiri/Eskisehir EUR 145,-
30 Ali Pak - Frankfurt / EskisehirEUR 145,-
31. Nurettin Bayraktar Frankfurt / Eskisehir
32. Murat Bayraktar Frankfurt / Eskisehir
33. Kadir Bulut (Almanya-Frankfurt/serkan)[/quote][/quote]

Lütfen listeyi güncellestirelim. Gelemeyecek olanlar ismini silsinler. Almanyadan ucacak olnalar Euro 145.- bilet miktarini ödesin.

-------------

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 25/Eyl/2007 saat 16:56
17 kasımda ekranda Eskişehirspor'u temsil edecek birşeyler görmek istiyoruz sizlerle gurur duyuyoruz.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderi tarihi: 25/Eyl/2007 saat 19:48
Alıntı yapılan hutemel

17 kasımda ekranda Eskişehirspor'u temsil edecek birşeyler görmek istiyoruz sizlerle gurur duyuyoruz.

Artik birsey düsünmeliyiz Hüseyin .. Sizlerden gelen fikirlere her zaman acigiz.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2007 saat 13:29
Listemiz :

2-6. Yüksel Peker, esi ve cocuklari (Isvec-Skövde)
7. Adnan Erden (Almanya-Frankfurt)EUR 145,-
8. Mehmet Eser (Almanya-Frankfurt)
9. Semih Karadag (Almanya- Mannheim) EUR 145,-
10. Ender Koc (Almanya-Hamburg)
11. Serkan Solmaz (Almanya-Frankfurt) EUR 145,-
12. Mehmet Dogan (Almanya-Mannheim) EUR 145,-
13. Tanyeri Bayram (Almanya-Frankfurt)
14. Özcan Pinar (Almanya-Heilbronn)
15. Tarkan Bayram (Isvec-Göteborg)
16. Tarkan Ince (Almanya-Frankfurt) EUR 145,-
17. Ilker Corakbas (Almanya-Frankfurt) EUR 145,-
18. Levent Karaca (Almanya-Frankfurt)
19. Osman Karasoy (Almanya-Frankfurt/serkan) EUR 145,-
20. Adnan Yalki (Almanya-Frankfurt) Manisa
21. Semsettin Ünal-1(Almanya-Frankfurt) Yozgat EUR 150,-
22. Semsettin Ünal-2(Almanya-Frankfurt) Yozgat EUR 150,-
23. Semsettin Ünal-3(Almanya-Frankfurt) Yozgat EUR 150,-
24. Engin Acikeller (Almanya-Frankfurt)
25. Cengiz Incebel (Almanya-Frankfurt)
26. Naci Yilmaz (Isvec-Skövde)
27. Harun Uzel (Isvec-Skövde)
28. Cenk Yesil (Isvec-Stockholm)
29. Murat Topuz (Almanya-Frankfurt) Cankiri/Eskisehir EUR 145,-
30 Ali Pak - Frankfurt / EskisehirEUR 145,-
31. Nurettin Bayraktar Frankfurt / Eskisehir
32. Kadir Bulut (Almanya-Frankfurt/serkan)
33. Ismail Tuglu (Almanya - Frankfurt)
34. Hakan Gözen (Almanya - Mannheim)
35. Hakan Caliskan (Almanya - Frankfurt)
36. Kazim Altincok (Almanya - Frankfurt)

Elimizde 30 bilet var, ben TFF dan birkac bilet fazla almaya bakacagim. Biletler siralamaya göre dagitilacak. Eger yukar siralarda önümüzdeki günlerde iptal olursa yedekler ancak o zaman faydalanabilir.

Yüksel bey,
Suat,

Isvec ve Danimarkadan katilacak arkadaslari bir daha gözden gecirip ökeylermisiniz ?  Eger iptal varsa buradan ona göre listeye ilave edecegiz ve bu hafta ucak bileti alacagiz.
Tesekkür ederim.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2007 saat 14:47
Selamlar Adnan,

Biletler alindi mi TFFden?

Benim gelme durumum henuz kesin degil hastanedeki gorevden dolayi. Ayrica Kultur Bakanligi Istanbul Turk Tarihi Musikisi Toplulugu  (Ahmet Özhan grubu ve semazenler) Isvece turneye geliyorlar Unesco Mevlana Yili munasebetiyle, program organizasyonunda benim de gorevim var (26-30 kasim, Skövde-Göteborg-Stockholm), bunun son organizasyonlari icin aktif olmam gerekiyor. Ben yine 1 kisi olarak yedek bekleyeyim ama benimle birlikte gozuken diger 5 kisiyi iptal edebilirsiniz. 26 ve 27 numarali kisiler de gelemiyorlar (Naci Yilmaz/Harun Uzel). 28 numarali Cenk Yesil, Norvecteki tanidiklari vasitasiyla 6 bilet almis, Norveclilerin arasinda girecekler.

Yani bu durumda Isvecten 8 kisi eksilmis durumda, yalniz ben simdilik durayim yedek olarak.

Listeyi buna gore guncelliyorum:
2. Adnan Erden (Almanya-Frankfurt)EUR 145,-
3. Mehmet Eser (Almanya-Frankfurt)
4. Semih Karadag (Almanya- Mannheim) EUR 145,-
5. Ender Koc (Almanya-Hamburg)
6. Serkan Solmaz (Almanya-Frankfurt) EUR 145,-
7. Mehmet Dogan (Almanya-Mannheim) EUR 145,-
8. Tanyeri Bayram (Almanya-Frankfurt)
9. Özcan Pinar (Almanya-Heilbronn)
10. Tarkan Bayram (Isvec-Göteborg)
11. Tarkan Ince (Almanya-Frankfurt) EUR 145,-
12. Ilker Corakbas (Almanya-Frankfurt) EUR 145,-
13. Levent Karaca (Almanya-Frankfurt)
14. Osman Karasoy (Almanya-Frankfurt/serkan) EUR 145,-
15. Adnan Yalki (Almanya-Frankfurt) Manisa
16. Semsettin Ünal-1(Almanya-Frankfurt) Yozgat EUR 150,-
17. Semsettin Ünal-2(Almanya-Frankfurt) Yozgat EUR 150,-
18. Semsettin Ünal-3(Almanya-Frankfurt) Yozgat EUR 150,-
19. Engin Acikeller (Almanya-Frankfurt)
20. Cengiz Incebel (Almanya-Frankfurt) 
21. Murat Topuz (Almanya-Frankfurt) Cankiri/Eskisehir EUR 145,-
22. Ali Pak - Frankfurt / EskisehirEUR 145,-
23. Nurettin Bayraktar Frankfurt / Eskisehir
24. Kadir Bulut (Almanya-Frankfurt/serkan)
25. Ismail Tuglu (Almanya - Frankfurt)
26. Hakan Gözen (Almanya - Mannheim)
27. Hakan Caliskan (Almanya - Frankfurt)
28. Kazim Altincok (Almanya - Frankfurt)
29. bos
30. Yüksel Peker (Isvec-Skövde)

SevgilerSmile

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2007 saat 16:12

Yüksel bey cabuk cevabiniz icin tesekkür ederim.. Biletler dernegimizin adina rezerve edilmis. Ileri tarihte ödeme ve teslimat belirtilecek.

Biz sizi siz iptal edene kadar bekletelim. Gelirseniz güzel olur. Ama ucak biletleri ileri tarihre pahalaniyor. Ne kadar erken haber verirseniz o kadar iyi olur.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2007 saat 01:03

Tesekkurler Adnan Bey, eger sirada gitmek isteyen baska arkadaslar varsa, onlara engel olmayayim, ucak biletleri gercekten pahali olur Almanyadan. Ben son anda gelebilecek olsam arabayla 6 saat, bilet te o zaman yine son anda bulunur. Siz beni de iptal edin, burada yogunluk fazla, gelememe ihtimalim daha yuksek gorunuyor. 

Önemli olan ilk attigimiz adim tutmus oldu, her ne kadar arada problemler yasandi ise de, cok guzel bir organizasyon ornegi gostererek Turkiyeden de takip ettiniz ve Avrupali ESESliler olarak orada temsil edilecegiz, ben sen olmusum olmamisim farketmez, onemli olan ESESimizin temsili, bu gerceklesiyor ya, orada sahsen bulunamazsak ta farketmez, gonuller bir. ESES bayragimiz dalagalanmis olacakSmile

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: ilker
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2007 saat 02:34

adnan bey eger mumkunse iki kisilik bende bilet alabilirmiyim..

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2007 saat 11:28
Alıntı yapılan ypeker

Tesekkurler Adnan Bey, eger sirada gitmek isteyen baska arkadaslar varsa, onlara engel olmayayim, ucak biletleri gercekten pahali olur Almanyadan. Ben son anda gelebilecek olsam arabayla 6 saat, bilet te o zaman yine son anda bulunur. Siz beni de iptal edin, burada yogunluk fazla, gelememe ihtimalim daha yuksek gorunuyor. 

Önemli olan ilk attigimiz adim tutmus oldu, her ne kadar arada problemler yasandi ise de, cok guzel bir organizasyon ornegi gostererek Turkiyeden de takip ettiniz ve Avrupali ESESliler olarak orada temsil edilecegiz, ben sen olmusum olmamisim farketmez, onemli olan ESESimizin temsili, bu gerceklesiyor ya, orada sahsen bulunamazsak ta farketmez, gonuller bir. ESES bayragimiz dalagalanmis olacakSmile

Yüksel bey, tabiki gönüller bir olsun. Gitmek isteyen arkadaslar var  ama sizin yeriniz baska. Sizinde yazdiginiz gibi, ilk adimlari siz attiniz. Yinede bir degisiklik olursa lütfen bildirin. Orada beraber olmak güzel olur.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2007 saat 11:35
Alıntı yapılan ilker

Ilker bey, 30 biletimiz var. Ama soru isareti olan isimlerde var. Gördügüm kadar Ingilterede kaliyorsunuz.  Sirada bekleyen arkadaslar var, ama benim icin önemli olan Eskisehirli olmalari, ve o gün bizimle beraber Eskisehirliligimizi belirten bir olaya destek cikmalari.

Bana isimlerinizi yazarsaniz, arti ek bilgileride gönderirseniz, sevinirim.

Biz Cuma aksami orada olacagiz, ucakla geliyoruz. iki gece fiyati uygun temiz bir otelde kalacagiz, 2 veya 4 kisili odalarda. fiyati geceligi kahvalti dahil 40-45 Euro. Mac bileti 40 Euro.

Bana sadece biletmi yoksa konaklama dahilmi bildirirseniz iyi olur. Bir seyler yapmaya calisirim. 

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2007 saat 13:54
Sevgili Adnan abi,

Daha önce de belirttigim gibi ev aldim ve cikilmaz bir durumun icindeyim, gelme ihtimalim su asama da cok düsük gözüküyor. Listeden ismimi siliyorum, yine de son ana kadar gelmeye calisacagim.Özür dilerim..

1. Adnan Erden (Almanya-Frankfurt)EUR 145,-
2. Mehmet Eser (Almanya-Frankfurt)
3. Semih Karadag (Almanya- Mannheim) EUR 145,-
4. Ender Koc (Almanya-Hamburg)
5. Serkan Solmaz (Almanya-Frankfurt) EUR 145,-
6. Mehmet Dogan (Almanya-Mannheim) EUR 145,-
7. Tanyeri Bayram (Almanya-Frankfurt)
8. Özcan Pinar (Almanya-Heilbronn)
9. Tarkan Bayram (Isvec-Göteborg)
10. Tarkan Ince (Almanya-Frankfurt) EUR 145,-
11. Ilker Corakbas (Almanya-Frankfurt) EUR 145,-
12. Levent Karaca (Almanya-Frankfurt)
13. Osman Karasoy (Almanya-Frankfurt/serkan) EUR 145,-
14. Adnan Yalki (Almanya-Frankfurt) Manisa
15. Semsettin Ünal-1(Almanya-Frankfurt) Yozgat EUR 150,-
16. Semsettin Ünal-2(Almanya-Frankfurt) Yozgat EUR 150,-
17. Semsettin Ünal-3(Almanya-Frankfurt) Yozgat EUR 150,-
18. Engin Acikeller (Almanya-Frankfurt)
19. Cengiz Incebel (Almanya-Frankfurt) 
20. Murat Topuz (Almanya-Frankfurt) Cankiri/Eskisehir EUR 145,-
21. Ali Pak - Frankfurt / EskisehirEUR 145,-
22. Nurettin Bayraktar Frankfurt / Eskisehir
23. Kadir Bulut (Almanya-Frankfurt/serkan)
24. Ismail Tuglu (Almanya - Frankfurt)
25. Hakan Gözen (Almanya - Mannheim)
26. Hakan Caliskan (Almanya - Frankfurt)
27. Kazim Altincok (Almanya - Frankfurt)
28. bos
29. Yüksel Peker (Isvec-Skövde)

Isvec

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2007 saat 14:01
Cevabin icin tesekkürler Suat.. valla ne diyelim kismet. Bilhassa seninle tanisacagimiz icin hepimiz sevinmistik. Yinede biraz olsada sansimiz var...Smile

-------------

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2007 saat 14:30
YENI LISTEMIZ :

1 Adnan Erden (Almanya-Frankfurt)
2 Mehmet Eser (Almanya-Frankfurt)
3 Semih Karadag (Almanya- Mannheim)
4 Serkan Solmaz (Almanya-Frankfurt)
5 Mehmet Dogan (Almanya-Mannheim) 
6 Tarkan Ince (Almanya-Frankfurt) 
7 Ilker Corakbas (Almanya-Frankfurt)
8 Levent Karaca (Almanya-Frankfurt)
9 Engin Acikeller (Almanya-Frankfurt) 
10 Ali Osman Pak   (Almanya - Frankfurt)
11 Nurettin Bayraktar ( Almanya - Frankfurt)
12 Özcan Pinar (Almanya-Heilbronn)
13 Osman Karasoy (Almanya-Frankfurt) 
14 Kadir Bulut (Almanya-Frankfurt)
15 Hakan Gözen (Almanya - Mannheim)
16 Ali Dikfidan  (Almanya - Frankfurt) 
17 Tanyeri Bayram (Almanya-Frankfurt)  Ankara
18 Adnan Yalki (Almanya-Frankfurt) Manisa
19 Semsettin Ünal (Almanya-Frankfurt) Yozgat
20 Hayri Ünal (Almanya-Frankfurt)  Yozgat
21 Mustafa Ünal (Almanya-Frankfurt) Yozgat
22 Ismail Tuglu (Almanya - Frankfurt) Yozgat
23 Murat Topuz (Almanya-Frankfurt) Cankiri
24 Ismail Kirbiyik (Almanya - Frankfurt) Cankiri
25 Nedim Cakir (Almanya - Frankfurt) Kaf Kaf
26
Ender Koc (Almanya-Hamburg) 
27 Tarkan Bayram (Isvec-Göteborg)  Ankara
28 Ilker   1         (Ingiltere - Eskisehir)
29 Ilker   2         (Ingiltere - Eskisehir)
30        
31 Hakan Caliskan (Almanya - Frankfurt) yedek Kayseri
32 Kazim Altincok (Almanya - Frankfurt)  yedek Kayseri

-------------

Gönderi tarihi: 01/Eki/2007 saat 13:15
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan ilker

Ilker bey, 30 biletimiz var. Ama soru isareti olan isimlerde var. Gördügüm kadar Ingilterede kaliyorsunuz.  Sirada bekleyen arkadaslar var, ama benim icin önemli olan Eskisehirli olmalari, ve o gün bizimle beraber Eskisehirliligimizi belirten bir olaya destek cikmalari.

Bana isimlerinizi yazarsaniz, arti ek bilgileride gönderirseniz, sevinirim.

Biz Cuma aksami orada olacagiz, ucakla geliyoruz. iki gece fiyati uygun temiz bir otelde kalacagiz, 2 veya 4 kisili odalarda. fiyati geceligi kahvalti dahil 40-45 Euro. Mac bileti 40 Euro.

Bana sadece biletmi yoksa konaklama dahilmi bildirirseniz iyi olur. Bir seyler yapmaya calisirim. 

Ilker kardesim,

benden 2 bilet istediniz, ben sizi hemsehrimiz oldugunuz icin öne aldim, ama sizden hic bir yanit gelmedi. Biz bugün ucak biletlerinmizi aliyoruz, sizden ögle sonuna kadar bir cavap gelmezse silmek zorunda kalacagim. Sonradan gücenmeyin.

-------------

Gönderi tarihi: 01/Eki/2007 saat 18:33
Yeni Liste : 01.10.2007, saat 17.30 (CET) itibariyle

1 Adnan Erden (Almanya-Frankfurt)
2 Mehmet Eser (Almanya-Frankfurt)
3 Semih Karadag (Almanya- Mannheim)
4 Serkan Solmaz (Almanya-Frankfurt)
5 Mehmet Dogan (Almanya-Mannheim) 
6 Tarkan Ince (Almanya-Frankfurt) 
7 Ilker Corakbas (Almanya-Frankfurt)
8 Levent Karaca (Almanya-Frankfurt)
9 Engin Acikeller (Almanya-Frankfurt) 
10 Ali Osman Pak   (Almanya - Frankfurt)
11 Nurettin Bayraktar ( Almanya - Frankfurt)
12 Özcan Pinar (Almanya-Heilbronn)
13 Kadir Bulut (Almanya-Frankfurt)
14 Hakan Gözen (Almanya - Mannheim)
15 Ali Dikfidan  (Almanya - Frankfurt) 
16 Tanyeri Bayram (Almanya-Frankfurt)  Ankara
17 Adnan Yalki (Almanya-Frankfurt) Manisa
18 Semsettin Ünal (Almanya-Frankfurt) Yozgat
19 Hayri Ünal (Almanya-Frankfurt)  Yozgat
20 Mustafa Ünal (Almanya-Frankfurt) Yozgat
21 Ismail Tuglu (Almanya - Frankfurt) Yozgat
22 Murat Topuz (Almanya-Frankfurt) Cankiri
23 Ismail Kirbiyik (Almanya - Frankfurt) Cankiri
24 Nedim Cakir (Almanya - Frankfurt) Kaf Kaf
25 Muzaffer Sancak  (Almanya - Frankfurt) Trabzon
26
Ender Koc (Almanya-Hamburg) 
27 Tarkan Bayram (Isvec-Göteborg)  Ankara
28 Hakan Caliskan (Almanya - Frankfurt) Kayseri
29 Kazim Altincok (Almanya - Frankfurt) Kayseri
30 Metin Emir
(Almanya - Frankfurt)
Trabzon

-------------

Gönderi tarihi: 02/Eki/2007 saat 23:54
Bugun TFF dan telefon ettiler Isvec'e, buradan ilk yazdigim dilekceye isnaden. Bizim adimiza 30 bilet rezervasyonu tamam. Avrupali Eskisehirliler Olusumu tarafindan gonderilen dilekce ile bendenizin buradan yazdigi dilekcedeki 30 kisilik bilet talebinin ayni kisileri kapsadigini teyit etmek icin.  Bundan sonraki islemler Adnan Bey vasitasiyla olacak, belki sizi de aramislardir Adnan Bey. 30 kisilik listede adlarla birlikte pasaport numaralari (TC vatandasi olduguna dair kimlik olmus olacak bu sekilde) ve 30 kisi icin toplam miktarin hesaba yatirilmasi, vs olacak.
Artik top sizde Adnan Bey. Insallah Norvec macinda ESES bayragimiz da dalgalanmis olacakSmile

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 03/Eki/2007 saat 13:42
Alıntı yapılan ypeker

Bugun TFF dan telefon ettiler Isvec'e, buradan ilk yazdigim dilekceye isnaden. Bizim adimiza 30 bilet rezervasyonu tamam. Avrupali Eskisehirliler Olusumu tarafindan gonderilen dilekce ile bendenizin buradan yazdigi dilekcedeki 30 kisilik bilet talebinin ayni kisileri kapsadigini teyit etmek icin.  Bundan sonraki islemler Adnan Bey vasitasiyla olacak, belki sizi de aramislardir Adnan Bey. 30 kisilik listede adlarla birlikte pasaport numaralari (TC vatandasi olduguna dair kimlik olmus olacak bu sekilde) ve 30 kisi icin toplam miktarin hesaba yatirilmasi, vs olacak.
Artik top sizde Adnan Bey. Insallah Norvec macinda ESES bayragimiz da dalgalanmis olacakSmile

Tesekkürler Yüksel bey.. dernegimiz adina verdigimiz faks numarasina bilet rezervasyonu islemi tamamlandigini bildiren mektup geldi.

Yinede sizleri orada görme ümidim tükenmedi. Belki son anda bir sürpriz olabilir Wink

-------------

Gönderi tarihi: 19/Eki/2007 saat 17:28
Savunun Norvecliler! Amigo Orhan´lar geliyor...

...sadece iyi aninda degil biz her zaman ayyildizimizin yanindayiz!

Belki bazilarimiz örnek alir

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 24/Eki/2007 saat 15:21
Biletlerimiz bugün sabah gelmistir.... Hazir olun Amigo Orhanlar, Oslo bizi bekliyor..

-------------

Gönderi tarihi: 15/Kas/2007 saat 14:43
Evet, 17 Kasim yaklasiyor... bizide heyecan sardi.. Allah nasip ederse yarin öglen saat

-11.30 - 13.45 otobüs yolculugu , Frankfurt - Hahn
-15.30 - 17°°  Hahn - Torp ,ucak yolculugu
-18°° - 20°°  Torp - Oslo otobüs

yolculuklarindan sonra Osloya varacagiz...  Cantalarimizda EsES ve Türkiye bayraklarimiz hazir... Insallah mac günü stadta kale arkasindaki yerimizde EsES bayraklarimizi sorunsuz sekilde asariz... " Avrupali Eskisehirliler" Osloda.  TV Ekranlarinda Eskisehirspor bayraklarina dikkat. 20 Eskisehirli stadta olacak....

-------------

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 15/Kas/2007 saat 14:46
Alıntı yapılan Adnan26

Evet, 17 Kasim yaklasiyor... bizide heyecan sardi.. Allah nasip ederse yarin öglen saat

-11.30 - 13.45 otobüs yolculugu (120 kmlik yolculuk), Frankfurt - Hahn

yolculuklarindan sonra Osloya varacagiz...  Cantalarimizda EsES ve Türkiye bayraklarimiz hazir... Insallah mac günü stadta kale arkasindaki yerimizde EsES bayraklarimizi sorunsuz sekilde asariz... " Avrupali Eskisehirliler" Osloda.  TV Ekranlarinda Eskisehirspor bayraklarina dikkat. 20 Eskisehirli stadta olacak....

Kabimiz Türkiye milli Takımı ve sizinle Adnan Bey, Wink TV den size el sallarız.. Big%20smile

-------------

Gönderi tarihi: 15/Kas/2007 saat 14:52
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan Adnan26

-11.30 - 13.45 otobüs yolculugu (120 kmlik yolculuk), Frankfurt - Hahn

Kabimiz Türkiye milli Takımı ve sizinle Adnan Bey, Wink TV den size el sallarız.. Big%20smile

tesekkürler Sahin bey,

inanmak zaferin yarisidir derler, ah bizde 100% Milli takimimiza güvenebilsek. Artik inanmaktan baska caremizde kalmadi, sesimiz yettigi kadar destekleyecegiz.  Milli Takimimizi bu zor deplasmaninda ve zor günlerinde yalniz birakmak olmazdi.. bilhassa yasadigimiz su hassas günlerde. Oslo PKK yatagi... gecen hafta yürüyüs yapan Türk vatandaslarimiza saldirdilar. Milli macida yine kendi reklamalari icin alet edecekleri kesindir. Umariz tatsiz olaylar yasanmaz.

-------------

Gönderi tarihi: 15/Kas/2007 saat 14:59

Umarım hiç bir olay yaşanmaz, Yeneriz ve gereken cevabı sahada veririz.. Kendinize dikkat edin, sağ salim dönün.. Siz bize Avrupada daha çook lazımsınız...

-------------

Gönderen: Semih26
Gönderi tarihi: 15/Kas/2007 saat 22:16
Osloyu Türkiye ve ES ES sesleriyle inletecegiz birde maci alirsak ozaman degmeyin keyfimize...

-------------
Bizimkisi MEMLEKET MESELESİ..!
Avrupali Eskisehirliler Dernegi

Gönderi tarihi: 16/Kas/2007 saat 16:03
Hayirli yolculuklar Avrupali Eskisehirliler,kazasiz belasiz geri dönünSmile
el salla el salla el salla ClapClapClap

-------------

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 16/Kas/2007 saat 16:59
Hay maşşşallah benim avrupalı hemşerilerime..
organizasyon dediğin böyle olur.. kutlarım adnen bey..
maç hernekadar Türkiyemizin maçıda olsa Amigo Orhanın torunları Eskişehirspor'uda hatırlatacak avrupaya.. İnşallah galibiyetle dönersiniz...

-------------
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...

Gönderen: trap26
Gönderi tarihi: 16/Kas/2007 saat 19:49
Harikasiniz organizasyon budur helal olsun size! Sen gidip sen donmek nasip olsun.Amigo Orhanlar heryerde...Mlli macta tribunlerde ESES'imizin bayragini gorecek olmak bizler icin gururdur! Kutlarim Adnan bey

-------------

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 16/Kas/2007 saat 20:09
Gerçekten kutlarım sizi mükemmel organizasyon....Sizin yanınızda olmak isterdikSmile

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderen: eses_irsadinho
Gönderi tarihi: 16/Kas/2007 saat 20:26
helal olsun pankart fln açılacakmı maçta?

-------------
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/

Gönderen: redES
Gönderi tarihi: 16/Kas/2007 saat 20:45
Avrupalı Eskişehirliler'e selamlar. Aylar öncesinden bu organzasyonu planladılar. Kendilerini tebrik ediyorum. Değişik bir kadro çıkaracağız galiba. Herro-merro dan birisi olacak.

Türk insanı herşeyi son ana bırakır ve başarır.
Ülkemizi temsil edecek EsEs'li arkadaşlara başarılar. İki bayrağıda Tv'den görmek güzel olacak. İnşallah bol bol gol atarızda kale arkası tribün sık sık görüntülenir :)

-------------
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 16/Kas/2007 saat 21:02
  Tek kelimeyle tebrikler...

-------------

Gönderen: ANIL26
Gönderi tarihi: 16/Kas/2007 saat 21:27
Alıntı yapılan eses_irsadinho

helal olsun pankart fln açılacakmı maçta?

Kalenin arkasina kocaman ESES bayragi asilacak ! Wink

-------------
Siyah Kirmizi Renklerimiz Ölümüne EsEsliyiz

Gönderen: SUATESES
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 11:05
Ne derece doğru bilmiyorum ama bugün vatan gazetesinde, Türk taraftarlarına ayrılan 1200 biletin güvenlik nedeniyle Norveç federasyonu tarafından iptal edildiği yazıyor.

-------------
Körfezin Kırmızı Şimşekleri

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 11:11
Alıntı yapılan SUATESES

Ne derece doğru bilmiyorum ama bugün vatan gazetesinde, Türk taraftarlarına ayrılan 1200 biletin güvenlik nedeniyle Norveç federasyonu tarafından iptal edildiği yazıyor.
Manyak mı bunlar ? Eğer o 1200 kişiyi içeri almazlarsa o zaman güvenlik sorunu çıkar...

-------------

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 12:13
Şöyle bir 26. dk'da Eses çekilse falan çok güzel olur ya!!

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 12:16
Alıntı yapılan esesberk

Şöyle bir 26. dk'da Eses çekilse falan çok güzel olur ya!!

+++  iyi bir fikir Clap  bakalim babama cepden bi arayim belli olmaz bakarsin öyle olur....

-------------

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 13:29
Miliyette cikan haber, bizim ESESli taraftarlarimiz, 30 kisilik. Insallah girebilmislerdir.

http://www.milliyet.com.tr/2007/11/17/spor/spo07.html - http://www.milliyet.com.tr/2007/11/17/spor/spo07.html

Büyükelçi doğruladı

UTKU ÇAKIRÖZER

Norveç'in Ankara Büyükelçisi Cecilie Landsverk, Norveç polisinin Türk taraftarları telefonla arayarak, "Türk müsün, Kürt müsün" sorusunu yöneltildiğini doğruladı.
Milliyet'in önceki gün manşetine taşıdığı konuyla ilgili açıklama yapan Landsverk, "Çıkan haberler üzerine Oslo'daki polis makamlarımızla temasa geçtim. Maçın, seyircilerin ve oyuncuların güvenliğini sağlamak ve istenmeyen bir durum ortaya çıkmasını önlemek için böyle bir yöntem uygulanmış. Ancak, bu Türkiye'den gelen taraftarlara değil, Norveç ve İsveç'te yaşayan Türkiye kökenli 30 vatandaşımızdan istenmiş. Bunun nedeni de gerek Norveç'te gerekse İsveç'te Türkiye kökenli vatandaşlarımızın bazılarının, 'Kürt' kimliklerini ön plana çıkarmalarıdır. Herhalde polisimiz maçın güvenliği için seyircilerin oturma düzenini kontrol altında tutmak için böyle bir uygulamaya gitti" ifadelerini kullandı.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: winterwind
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 16:57
Norveç maçında stresli olan biz olacağız.Eğer Norveç maçı beraberliğe kilitlerse,coğrafi koşullarını lehine kullanırsa(soğuk iklim) işimiz zor.
 Ayrıca maçı alsak bile bosna sanki çantada keklikmi? Buyrun 3 puan sizin olsunmu diyecekler?
 Yunanistana kendi sahamızda yenilmemiz en büyük hatamızdı.
 Şayet Norveç ten puansız yada beraberlikle dönersek Bosna maçına teknik direktörsüz çıkacağımız kesin bir şey.Çünkü Terimin kellesi bu maça bağlı.

-------------
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 17:02
Ah yurtdisinda yasayan Türkler mi desem yoksa baska bir ülkenin evlatlarimi desem,yine mac vermiyor bu günkü maci kanal XXX adini bile yazmak istemiyorum.Ne buyu yah bizler burda hep ikinci sinif kalacagiz yuh artik bizim ülkenin haline olmaz böyle hep almayi bilirsiniz birde vermeyi ögrenin..

-------------

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 17:07
Kanal D yalnizca Turkiyede gosteriyor, Avrupada yokmus maalesef. Öde seyret diye internetten bir imkan olmasi lazim, arastiriyoruz. Bu arada maca giden kardeslerimize selam, program yogunlasinca cok istememe ragmen katilamadim. Insallah maci aliriz.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 17:19
Alıntı yapılan ypeker

Kanal D yalnizca Turkiyede gosteriyor, Avrupada yokmus maalesef. Öde seyret diye internetten bir imkan olmasi lazim, arastiriyoruz. Bu arada maca giden kardeslerimize selam, program yogunlasinca cok istememe ragmen katilamadim. Insallah maci aliriz.

sopcast programindan bakina biliniyor. http://www.chip.de/downloads/c1_downloads_auswahl_17568279.html?t=1195309374&v=3600&s=b3ef6a102a83963418a99d03f9b70776 - http://www.chip.de/downloads/c1_downloads_auswahl_17568279.html?t=1195309374&v=3600&s=b3ef6a102a83963418a99d03f9b70776
burdan indir programi sonra  bu sayfadan giriyorsunuz http://myp2p.eu/index.php?part=home - http://myp2p.eu/index.php?part=home  

-------------

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 17:22

Bugün maçı mutlak kazanmamızın gerektiğini biliyoruz...Futbolcular da bunun farkında ama bu baskı Norveçin lehine bir durum...umarım karşılaşmada gülen taraf biz oluruz...Bosnayı da mağlup ederek 2008 Avrupa Şampiyonasına katılırız...

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: fransali1991
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 17:27
Haydi Turkiyem 70 Milyon Seninle...

-------------
You will never walk alone!!!

Gönderen: es_bil
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 17:37
Alıntı yapılan ypeker

KANAL D'nin EURO D diye bir kanalı var, o ne işe yarar ki? Kanal D ve Euro D ortak yayın yapacaklar olacaK bitecek, bu kadar zor olmasa gerek...

Gönderen: esesmerteses
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 17:44

yeneceğiz inşallah

-------------
Biz ESES'liyiz istemez para pul...Her Zaman Her Yerde ANTİ İSTANBUL...

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 18:14
Kalede Mhyre oynasa iyi olurdu...LOL

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 18:32
Norvec kanali TV2 nin WebTVsinden de izlenebiliyor, mac basi 99 Norvec kronu,
http://webtv.tv2.no - http://webtv.tv2.no
daha sonra,  sol kosedeki sutunda Sporten basligi altinda "Kampsenteret"e tiklayin, mac basi odeme seklinde alternatif cikiyor, yeni acilan pencerede sol taraftaki listeden "Norge-Tyrkia" yi tiklayin, alternatif olarak "Bli kunde" cikacak, orada da 99 Norevc kronu alternatifini tiklayip kendinize ait bilgileri ve kullanici adi ile sifre girip emailinizi tescilledikten sonra kredi kari ile odeme yaptiginizda email edresinize teyit geliyor, Norvec saati ile 18.50 (TR saati 19.50) itibaren internetten izleyebilirsinizSmile

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: EStatarES
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 18:48
Alıntı yapılan ypeker

daha sonra,  sol kosedeki sutunda Sporten basligi altinda "Kampsenteret"e tiklayin, mac basi odeme seklinde alternatif cikiyor, yeni acilan pencerede sol taraftaki listeden "Norge-Tyrkia" yi tiklayin, alternatif olarak "Bli kunde" cikacak, orada da 99 Norevc kronu alternatifini tiklayip kendinize ait bilgileri ve kullanici adi ile sifre girip emailinizi tescilledikten sonra kredi kari ile odeme yaptiginizda email edresinize teyit geliyor, Norvec saati ile 18.50 (TR saati 19.50) itibaren internetten izleyebilirsinizSmile
yüksel bey bir önceki sayfada endereses arkadasimizin tarif ettigi gibi bedava izlene biliniyor ben az önce bulgaristan-romanya macina bakiyordum.

-------------

Gönderen: EStatarES
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 18:51
sopcast programini indirdikten sonra bu sayfayi tiklayin http://livetv.ru/de/webtvinfo/sopcast/

-------------

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 19:15
Alıntı yapılan EStatarES

Alıntı yapılan ypeker

yüksel bey bir önceki sayfada endereses arkadasimizin tarif ettigi gibi bedava izlene biliniyor ben az önce bulgaristan-romanya macina bakiyordum.

Tesekkurler Fikret Bey, sopcast programini yuklemeye calistim ama bilgisayar kabul etmedi, herhalde guvenlik ayarlari ile ilgili. Neyse, saglik olsun, bedavacilik bize yasak demek ki, sonra yine bir sekilde cepten cikiyor. Parasini odeyip mac basi diye pasa pasa seyredelim, insallah kazanirizSmile 

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: egemen
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 19:30
Maçı Euro D vermezse Türkmeneli Tv verebilir. Avrupada yaşayıpta Türksata bakan bir çanak anteniniz varsa maç saatinde Türkmeneli TV'yi kontrol edin bir önceki Yunanistan maçını atv logosu altında yayınlamış.  Belki bir ihtimal bu maçıda yayınlayabilir. Kanalın frekansı: 11839 V 04444

Bu arada Avrupalı Eskişehirlileri ve bu organizasyonu yapanları da tebrik ederim. Umarım maçı alırız.

-------------

Gönderen: Mehmet_Can
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 19:52
Maci avrupadan izlemek isteyenler buradanda izlemeye denesin derim:
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=2024&part=sports - http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=2024&part=sports #

Insaallah bu maci alariz

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 19:56
Az önce babamdan mesaj geldi ve söyle yazdi:

ESES Bayraklari ve Pankartlari toplatmislar. Protesto etmeleri fayda etmemis.

yani ESES bayragi göremeyecegiz.

-------------

Gönderen: vahap26
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 19:58
Alıntı yapılan ANIL26

Az önce babamdan mesaj geldi ve söyle yazdi:

ESES Bayraklari ve Pankartlari toplatmislar. Protesto etmeleri fayda etmemis.

yani ESES bayragi göremeyecegiz.

böyle bir saçmalık olur mu yaa...

-------------
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 20:45
Siyah şapkalı bi abimizde EsEs kaşkolu göründü az önce

-------------

Gönderen: karargah
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 20:46

ES-ES bayrağı göremedik ama ES-ES imin atkısını gördüm şimdi dakika 43.46 da bi şapkalı abimizin boynundaydı. çok sevindim

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 20:54
Golü attığımız zaman Es Es bayrağıda vardı...Ben şahsen gördüm...Clap

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 20:56
Evet bende gördüm azcik,internetten biraz tam net gözükmüyor,bir daha sefer pankartlari üstünüse giyerek stada girin sonra cikartirsiniz Wink

-------------

Gönderen: Irfan-new york
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 21:02
Alıntı yapılan Mehmet_Can

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=2024&part=sports - http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=2024&part=sports #

Insaallah bu maci alariz

Mehmet. Amerikada su anda maci canli veriyor Setanta Sports kanali.
DFH canaginda kanal 80.

-------------
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 21:04
Alıntı yapılan Irfan-new york

Alıntı yapılan Mehmet_Can

Insaallah bu maci alariz

Mehmet. Amerikada su anda maci canli veriyor Setanta Sports kanali.
DFH canaginda kanal 80.

iyi günler,linki verebilirmisin benim izledim link tam net göztermiyor,tesekkürler..

-------------

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 21:19
gooooooooooooooollllllllllllllllll

-------------

Gönderen: atropin
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 21:25
Az önce Kayseri deplesmanından Ankaraya döndük şimdi evdeyim. 2. gölü de attık harikaa :)
lay lay lay la lay lay lay lay laaaaaaaaaa
lay lay lay laaa lay layyy la lay şay lay şlaaaaaaaaaaa
yaşasın Türkiyeee
Ben de biraz önce bir ESES kaşkolu gördüm tribünde
inşallah alacağız bu maçı

-------------
ankaraESES / Hakan

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 21:51
Biz zoru severiz. Türküz, doğruyuz, çalışkanız biz.
Fatih hoca taraftar istiyorsan bundan sonraki maçları Eskişehir Atatürk Stadı'nda oynayabilirsin. Biran önce stadımız modernleşmeli, veya yenilenmeli.

-------------

Gönderen: karargah
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 21:52
ve maç BİZİM. En büyük TÜRKİYE

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: robertpires26
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 21:57
Evt maç bitti,çok güzel oldu yaa... 2.golden sonra tribündeki ESES atkısını bende gördüm,gurur verici

-------------
ESESim
Bak İşte
Taraftarın Her Zamanki Yerinde
Kombine No: 0445

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 21:57
Terim  taraftar istiyorsan Eskisehire gel,fazla havaya girme..

-------------

Gönderen: caglarr26
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 21:59
Alıntı yapılan atropin

Az önce Kayseri deplesmanından Ankaraya döndük şimdi evdeyim. 2. gölü de attık harikaa :)
lay lay lay la lay lay lay lay laaaaaaaaaa
lay lay lay laaa lay layyy la lay şay lay şlaaaaaaaaaaa
yaşasın Türkiyeee
Ben de biraz önce bir ESES kaşkolu gördüm tribünde
inşallah alacağız bu maçı
ewt bnde grdümm

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 22:00
Harika mac oldu. ESES atkilari da gorundu.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: Özer
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 22:00
Ya Federasyondan tek dileyim şu son maçın bari bilet fiyatlarını yüksek tutmasın..

Pahalı oluyor tamamen çekirdekçiler gidiyor..

Artık son maç alırsak gidiyoruz..

Ama taaaa ilk sayfada demiştin biz G-İ-D-E-C-E-Ğ-İ-Z!!

-------------
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !

Gönderen: vahap26
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 22:02
milli maçların Eskişehirde oynanabilmesi için stadımızın Uluslararası standartlarda olması gerekir, dolayısıyla bize acilen 30-35 bin kişilik stad gerekir... maçtaki Es-Es kaşkol ve bayraklarını görünce insan çok mutlu oluyor...tüylerim diken diken oldu... buradan maçta bulunan,başta Adnan Bey ve Mehmet abi'ye Avrupa Es-Es grubuna yaptıkları Norveç organizasyonu için binlerce teşekkürler...

-------------
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li

Gönderen: forza_forever_es_es
Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 22:03
oley be süper maç oldu hop oturum hop kalktık dakikalar bitmek bilmedi ama sonunda gülen taraf biz olduk 2. goümüzden hemen sonra bizim tribünleri gösterdi eses atkısı vardı birinde
keşke stadımız biraz daha modern olsaydıda maç eskişehirde oynansaydı gerçek taraftarı görürdü herkess

-------------
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com