eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Beşiktaş

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 495051
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2009 saat 17:21
Mehmet Topuz Ligtv'ye bağlandı "ben beşiktaşlıyım, beşiktaşta oynamak istiyorum benim istediğim kulüp olacak" dedi.
Arkasından Süleyman Hurma bağlandı Fenerbahçeye önceliğimiz var dedi.Mehmet'in hangi takımı tuttuğu önemli değil tarzında birşey söyledi.
Bakalım ne olacak..Şu anda Fenerbahçe'de Tongue

Yusuf Şimşek transferine döndü bu da.. adam bir gecede sabaha kadar flaş haber flaş haber diye bir trabzona bir beşiktaşa gitmişti..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2009 saat 17:28
keşke bu haber transfer başlığında paylaşılsaydıda şu istanbul takımlarının adını bari bizim sitemizde olabildiğince az görseydik :S
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2009 saat 02:14
Adam beşiktaşlıyım diye diye ölcek ama 2 yıl önce dediklerini unutmuş bile.

"3 BÜYÜKLERİ TUTMADIM"
-Futbolculara hep tuttuğun takım var mı diye sorulur. Futbolcular da 'küçükken bir takım tutuyordum ama artık profesyonelim, tutmuyorum'diyor.
Yok, ben şöyle söyleyeyim, benim abim Kayserispor Taraftarlar Derneği'ndeydi. Benim de elimden tutardı ve küçük yaşta maçlara götürürdü. Deplasmanlara bile götürürdü. Kayserispor aşkıyla büyüdüm. 1996 senesiydi diye hatırlıyorum, ilk maçıma çıktığımda stada çok değişik geldi bana. Hayal kursam imkansız gibi gelirdi bana. Kayserispor tribünlerinde ben taraftarken, bir gün baktım onlar beni seyrediyor. Düşünsene... Bana çok değişik gelmişti. O anı hiç unutamamam.. Saha yemyeşil ve cennet gibi birşeydi.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 495051

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır