Sayfayı yazdır | Close Window

2008-2009 Sezonu Beşiktaş

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Rakipler
Forum Açıklaması: Rakiplerimiz hakkında son haberler, bilgiler ve gelişmeler,deplasman bilgileri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1062
Yazdırma tarihi: 07/May/2024 saat 08:02
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2008-2009 Sezonu Beşiktaş
Gönderen: asssadza
Konu: 2008-2009 Sezonu Beşiktaş
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 21:40

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupId=3590 - BEŞİKTAŞ A.Ş.

Bu sene Süper Ligdeki rakibimiz olan Beşiktaş ile ilgili her türlü haberleri bu başlıkta toplayalım.

-------------
Bir yaşam biçimidir Es Es...

Yanıtlar:
Gönderen: tcatu
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 21:48
Bu sene İnönüde kaybetmedik. Seneyede kaybetmeyeceğiz..

-------------

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 21:49
alışmadık şeyde don durmazmış bi acayip oldum görünce rakipleri

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 21:49
İnönü bize deplasman sayılmaz artık 2 maçıda orda kaybetmedik.Bir nevi bize orası uğurlu geldi.gelecek sezonda orada oynanan ilk maçı kazanmak dileği ile.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: karargah
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 21:53
inönünün yıkılma ihtimalinide göz önünde bulunduralım

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: ömerdd
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 21:55
Alıntı yapılan scarface_hkna

Smile
Bende şaşırmadım diyemiycem.

-------------
İyi gününde değil kötü gününde de ES-ES'liyim...

Gönderen: tcatu
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 21:57
Alıntı yapılan ömerdd

Smile
Bende şaşırmadım diyemiycem.
futbol manejerlik oyunlarından alışlığım bende. FM de oyunda EsEsimi süper lige çıkarıp Şampiyon yapıyordum. Artık hayal değil gerçek olucak inş. Wink

-------------

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Gönderen: 1965
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 22:06
bu sene bütün İstanbul takımları için geçerli olacak kural şu..eğer bu 3 takım eskişehir deplasmanına gelirken yok bize ek yer verin bizim taraftarımız buraya sığmaz yok kapalıyı bize verin yok şu bu gibi isteklerle gelip bizim yönetimde bunlara tamam derse..bunu yaptıkları an istifa etsinler...buraya gelen İstanbul takımlarının hepsi o kümes gibi olan yerde seyredicekler maçı seve seve hemde..burası ne sivas ne kayseri nede gençlerbirliği deplasmanı..burası gerçek cehennemi yaşayacakları Eskişehir deplasmanı...ne kutlama ne şehir turu nede çarşıda pazarda gezmek yok bunların hiçbiri..çalınan haklarımızın diyetini bu bile ödeyemez ama olsun bunlar daha başlangıç...gün gelicek o kurdukları tezgahı başlarına geçiricez..lütfen herkes bu konuda duyarlı olsun...

-------------

Gönderen: tankçı baççavuşş
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 22:20
Beşiktaşa da yeni sezonda başarılar dileriz. alıştınız nasıl olsa çoğu yerde deplasman yaşamıyosunuz, alıştınız gittiğiniz şehirlerdeki sevgi gösterilerine... eskişehirde ne yapacaksınız bakalım????

-------------
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 22:44
Bende şaşırdım yaa.. Bence bu rakipler başlığını bu kadar büyültmeye gerek yok. İstanbul başlığı altında bu üç takımın hakkındaki haberleri paylaşabiliriz..

-------------

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 22:53

3 istanbul takımı ile olucak ama Beşiktaş ile daha fazla sürtüşme olacağını düşünüyorum ..

-------------

Gönderen: yoncacı
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 23:27
Çok çabuk havalara girdik gibime geliyor. 60'lı yıllarda Eskişehirspor Birinci Lig'in tozunu atarken, ayrıca Avrupa Kupalarında da mücadele ederken taraftar daha mütevazı idi.

-------------
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 23:47
Taraftar olarak karşılıklı birbirimizi takdir ettiğimiz tek güdük taraftarı gibi bir şey. Bursa-Bjk husumeti bizim maçlara taşınmasın başka bir şey istemiyorum. Sinan Engin'se o koca camia içinde en çok nefret ettiğim şahıs. Tabi bir de ligten hemen hemen her düşüşümüzün sebebidir o siyah beyaz forma..
Kadro olarak çok da ahım şahım bir kadroları yok. Uçuk kaçık transferler de yapmayaacklar gibi. Sivas ve Kayseri onlardan daha güzel top oynadı bu sene.  Onları yenmek çok da zor değil. İki maç da renkli geçecektir.
Yeni statları da güzel bir şeye benziyor; ki bu İnönü'den Çarşı'nın ortamı ile sahaya yakınlığı çıkardınız mı leş, dökülen bir stat kalır elinize.

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: escem
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 00:07

Dikkat edilmesi gereken,gereksiz dostluklar ve düşmanlıklar edinilmemesi, arkadaşlarında dediği gibi bursa-bjk husumeti bize taşınmamalı ,ilk senemizde bize çok zarar verir böyle şeyler,süper lig de 1 maçımızda dahi sahamız kapanmamalı,ilk yıl çok önemli,mutlaka ligde kalmalıyız,zaten en az 3 yıl kalırsak ekonomik olarak da uyum sorunumuz kalmaz,bidahada düşmeyiz

Gönderen: esaf
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 02:31
pazar günü kapalıdaki arkadaşların anlattıklarına göre bjk ile inönüde yapacagımız maçlarda kontenjan sorunu yaşamayacakmışız gibi. içimizdeki bazı KARTALLARDA çarşı tribünlerinde yerlerini alacakları için deplasmana gidenler yer sorunu yaşamaz. tek istegim hazır oralara kadar gitmişken bu arkadaşların orda kalmaları bi daha eskişehire gelmemeleri. taçok sevdikleri? esesten uzak kalacaklar ama olsun. 1 kere inönüde izlerler bide eskişehire gelip misafirimiz? olurlar o ayrı...

-------------

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?

Gönderen: oscares
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 04:53
Macı beraber izlediğimiz beşiktaşlılar vardı sonradan öğrendimki adamlar carşı trübünün liderlerindenmiş önümüzdeki sezon maçlarını olimpiyatta oynama durumları varmış onlara göre maçlar olimpiyatta oynanırsa taraftarları gelmez diyorlar.Anlayacagınız BJK tribünde epey güç kaybedecek.

-------------
tek dost efes tek aşk ES ES

Gönderen: orhanyavuz
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 10:43
üc takım arasında en gıcık kaptıgım takımdır bu BJK,itinayla mac satarlar,şike yaparlar ondan sonrada durustan falan bahsederler,ben sahsen Altay ve Rize'ye yatıslarını unutmam,unutturamam,bunlara cakmak sevaptır kanımca...

-------------
ALWAYS ESES

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 11:05
Sıradan bir takım benim için oyuncularımızında öyle görmesini istiyorum.Maçtan önce Bejekeli futbolcuları karşılamaya gidenler olursa bizlerde orada olucağız temkinli gelsinler..2 maçtada yenip geçmişin intikamını almalıyız.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 11:38
Alıntı yapılan orhanyavuz

üc takım arasında en gıcık kaptıgım takımdır bu BJK,itinayla mac satarlar,şike yaparlar ondan sonrada durustan falan bahsederler,ben sahsen Altay ve Rize'ye yatıslarını unutmam,unutturamam,bunlara cakmak sevaptır kanımca...

benimde inönü de denizliye 4-0v yattıkları maca unutmam denizli yenilseydi biz küme düşmeyecektik.

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 11:55
bu takımlara karşı çok dikkatli olmamız lazım. malum federasyon bunlara çok daha yakın. bakın bursa kapıştı ne oldu?! sahaları kapandı arka arkaya taraftarlarına deplasman yasakları geldi. vericeğimiz tepkiyi ayarlamazsak ancak kendimize zarar veririz.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 12:09
Süper Lige çıkmamız şunun şurasında 2 gün oldu...Kin, nefret ve gereksiz mesajlar foruma dökülmeye başladı...

Bakın Arkadaşlar bu takımları gözümüzde büyüten gereksiz saldıran ve forumda yaşanan gerginliği, siniri stadlara sokaklara taşıyan ve istenmeyen olayların yaşanmasına sebep olan bizleriz...

Şu an süper ligdeyiz ve 34 tane maç oynayacağız burada amaç en çok puanı toplamak ve ligi iyi bir yerde bitirmek...O zamanları yaşamayan bilmeyen genç arkadaşlarımız sanki o zamanlar tribünlerdeymiş gibi çok bilmişlik yapıp, ucuz kahramanlıklar yapmasınlar...

Bu sene Süper ligdeyiz ve hep göz önünde olacağız bu lig mahalle kavgalarını, kendini kabadayı zanneden cengaverleri kaldırmaz arkadaşlar bu ligde kavga eden değil ayakta sağlam duran, tribünde kuvvetli olan ve sahada iyi oynayan her zaman kazanacaktır...

Lütfen ve lütfen rakiplerimiz konu başlığındaki takım başlıklarına abuk sabuk şeyler yazarak ne ortamı gerin nede gereksiz düşman kazanalım, Yeni Forum konu başlığınada yazdık pazardan beri hergün yaklaşık 35.000 kişi civarında forumumuzu ziyaret ediyor ve eminizki bunların büyük bir yüzdesi süper lig takım taraftarları, daha süper lige çıkmamızın ertesinde bu tarz mesajlar yazmak, aşağılamak ve tehdit etmek her zaman bize kaybettirecektir...

Takım konu başlıkları gereksiz savaş naralarının atıldığı değil o takımlar hakkındaki bilgilerin yer alacağı konu başlıklarıdır...Bunu herkese baştan söylüyorum bu konuda çok katı olacağız ve tedbirleri alacağız..Süper Ligdeysek her alanda bu kalitede olmalıyız...

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 12:37
Çağıl'ın mesajına şunu da eklemek istiyorum.. Bu güne kadar Bank Asya 1.lig ekiplerinden, onlarca misafir forum üyeleri geldi. Bundan sonra da gelecektir. Bu gelecek misafir forum üyeleri, FB,GS, BJK ve diğer süper lig takımlarından da olacaktır. Bu güne kadar diğer misafir forum üyelerine gösterdiğimiz, saygı ve sevgiyi, Forum kurallarına ve fair play ruhuna sadık kaldıkları sürece onlarada göstermeliyiz. Bu Forum, Türkiye'nin en kaliteli forumlarından biridir. Bu kaliteyi sağlayan biziz,  bundan sonra da bu kalitemiz yükselerek devam edecektir.  

-------------

Gönderen: özgürözen26
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 13:03

Al benden de o kadar...LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 13:27
Ana sayfada gördüm konuyu uLen dedim Noluyoz Bjk'nin konusunun ne işi var bu sitede ?
Sora sayfaya girerken aklıma geldi biz süper lig'e çıkmıştık Big%20smile
Hala alışamadım anasını satıyım ya Big%20smile
Sanki lig başlıcak Darıca Gençlerbirliği gelicek ve sonraki hafta Buca deplasmanı var Big%20smile

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 14:41
Diğer Takım Taraftarlarının düşmanlığı bizi etkilememeli, biz başkalarının işine karışıpta başımızı derde sokmayalım.
Görüyorsunuz hepimiz yaşadık 12 yıl uğraştık çıkmak için köy , kasaba takımları ile oynadık Kanal D nin keyfini bekledik görüntülerimizi seyretmek için artık kaliteyi kaybetmek istemiyorsak adam gibi oturup TRT yada diğer kanallardan görüntü ve yorumları izlemek istiyorsak, Eskisi gibi ligi kasıp kavurmak istiyorsak akıllı olmalıyız.

Saha kapatma cezaları almayalım, burada alacağımız bir punın bile çok önemi olacak lig sonunda ben 1 puanla hatta avarajla düştüğümüz zamanları hatırlıyorum o zamanlar buradaki beraberliği beğenmeyip Takıma yüklenen ,yuhlayan , maç sonunda yenildiğimizde rakibi çağırıp alkışlayanlar yanlış yaptıklarını 2.ligdeki ilk maçımıza çıktığımızda anca anladılar.

Mazide yaptığımız hatalar, Köy kasaba yollarındaki rezilliğimiz bize DERS,
Mazideki başarılarımız ise bize KLAVUZ olsun.

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderen: yoncacı
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 15:45
Dün gece (20/05/2008-Salı) BJK TV'de Eskişehirsporla ilgili aşağı yukarı 1 saatlik bir program vardı. Ağırlıklı olarak Boluspor final maçının konu edildiği programda; maçın geniş bir özetinden sonra Başkan, Teknik adamlar ve Futbolcularla yapılan röportajlarda yer aldı. Kemal Unakıtan vs gibi konulara yer verilmedi. Tesadüfen yatmak üzereyken son bir tarama yapayım dediğim için bu programa rastladım ve zevkle izledim.
Artık Süper Lig takımıyız beyler. Kendimize çeki düzen verelim lütfen. Zaten bu Unakıtan olayı nedeniyle takımımıza antipati ile bakan bir zümre söz konusu. Asarız, keseriz, döveriz, söveriz lafları forumumuzda hiç yakışık almıyor. Ezikte deseniz, büzükte deseniz bazı Süper Lig kulüplerinin TV'lerini ara sıra izlersek iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü artık bizler kasaba yolları yolcuları değil, Süper Lig takımı taraftarlarıyız.
Saygı ve Sevgilerimle.

-------------
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 15:54
Alıntı yapılan 1965

bu sene bütün İstabul takımları için geçerli olacak kural şu..eğer bu 3 takım eskişehir deplasmanına gelirken yok bize ek yer verin bizim taraftarımız buraya sığmaz yok kapalıyı bize verin yok şu bu gibi isteklerle gelip bizim yönetimde bunlara tamam derse..bunu yaptıkları an istifa etsinler...buraya gelen İstanbul  takımlarının hepsi o kümes gibi olan yerde seyredicekler maçı seve seve hemde..burası ne sivas ne kayseri nede gençlerbirliği deplasmanı..burası gerçek cehennemi yaşayacakları Eskişehir deplasmanı...ne kutlama ne şehir turu nede çarşıda pazarda gezmek yok bunların hiçbiri..çalınan haklarımızın diyetini bu bile ödeyemez ama olsun bunlar daha başlangıç...gün gelicek o kurdukları tezgahı başlarına geçiricez..lütfen herkes bu konuda duyarlı olsun...

kesinlikle doğru bir düşünce bunları kimse aklından çıkarmasın onlar bize istanbulda daha çok yer vermeyeceği için bizde yuzde 5 kuralına sahip çıkalım...

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 16:10
     17 rakip takımdan biri.Bu konuya bu pencereden yaklaşırsak mantıklı olur.Aksi takdirde rakipler arasında bazı kanalların yaptığı gibi "3 Büyükler"adı altında olaya yaklaşırsak kaybeden biz oluruz.Bizim için önemli olan takımımız,gerisi rakipten öteye gitmez.

-------------

Gönderen: omer-es-26
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 19:22

bütün istanbul taraftarlarına olduğu gibi beşiktaş taraftarınada taraftarlık dersi vereceğiz.

-------------
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E http://www.nba.com/allstar2009/asb/tur/ballot.html?referrer=NBA&code=443Q4fvx - BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 22/May/2008 saat 04:59
Önemli uyarı;

Ezik, büzük, güdük, 8taş, Gayse,6saray, El Feneri gibi bilumum yakıştırmalar silinecektir. Takım isimlerini yazarken lütfen özen gösteriniz. Özen gösteriniz ki birileri "Ezikşehir" yazınca tepki verme hakkınız olsun. Rakipleri sevmek zorunda değilsiniz ama forum kuralları gereği saygı göstermek ve isimlerini doğru yazmak zorundasınız.

Bu başlıklar ilgili takımlardaki gelişmeleri takip etmek için vardır. Onlara hakeret edilmesi, laf sokulması, nefret kusulması için değil.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 22/May/2008 saat 06:09
""Zaten, Eskişehirspor'un en büyük silahı ve galibiyet faktörü vefakar seyircileridir. Böyle sadık ve hakiki taraftar kitlesine kariyerimde hiç rastlamadım. ""

Abdullah GEGİÇ. zaman gazetesi 21-05-2008

umarım efsane hocamızın iltifatlarına layık bir sezon geçirir ve eski anadolu sempatisini yüreklere yayarız..

-------------
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 22/May/2008 saat 14:10
         İngiliz basını, Arsenal’in geçtiğimiz sezonda istediği Arjantinli yıldız Delgado için 10 milyon Euro’yu gözden çıkardığını yazdı.

Ayrıca Delgado’nun da Türkiye’den ayrılmaya hazır olduğu vurgulandı. Arsenal Kulübünün yeni sezonda Beşiktaş’tan Delgado’yu alarak orta sahasını güçlendirmek istediğini yazan İngiliz gazeteleri, Delgado için ise “Arjantinli futbolcu Türkiye’yi terk etmeye hazır” diye yazdılar.

PARANIN YARISI ÜLKER’İN
Delgado’nun iki yıldır Beşiktaş’ta oynadığını belirten İngiliz basını, Delgado artık daha büyük liglerde ve kupalarda oynamak istiyor ifadelerini kullandı.

Arsenal Kulübü geçtiğimiz sezon ortasında da Delgado ile ilgilenmiş ancak bu transfer gerçekleşmemişti. İngiliz gazetelerine göre, şu anda menajerler aracılığıyla başlayan görüşmeler, önümüzdeki günlerde resmen start alacak. Delgado’nun Beşiktaş ile 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Ülker Gurubunun malı olan Delgado 5 milyon eurodan fazlaya satılırsa Beşiktaş bu paranın yarısını alacak.

-------------

Gönderen: boğazınşimşeği
Gönderi tarihi: 22/May/2008 saat 14:44
Takımını yürekten seven, takımına destek olan bence ES ES taraftarından sonra bjk liler gelir. Diğerlerini hiç taraftar olarak görmüyorum ben, diğerleri sadece seyirci.

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 22/May/2008 saat 15:21
Bizim tavrımız Anadolu'da bu 3 takıma karşı oluşan sahte taraftarlığadır...İstanbul'da doğan,yaşayan birisi bjkli de olur gsli de fbli de...Bizi ırgalamaz...Ama bunlar içinde en iyi tezahürat yapabileni bunlar ;)...

Tribüncülüğü 3ünün içinden en iyi bunlar biliyor...Niye mi ? Çünkü forumlarda bazen İstanbul'lu değilsen bjkmi tutma kardeşim diyebiliyorlar...Herkesin kendi şehrinin takımını tutması için de yazdıkları yazılardan okumuştum...Wink

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderi tarihi: 22/May/2008 saat 20:39
Beşiktaş'tan ayrılan Baki Mercimek'in takımımıza faydası olur mu ki ?

-------------

Gönderi tarihi: 22/May/2008 saat 21:26
Alıntı yapılan bozüyük26

aman abi 1 kez canlı bi kaç kez de tv den izledim o adamı ben
mehmet akifin kel versiyonu
saatli bomba LOL

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderi tarihi: 22/May/2008 saat 21:30

Alıntı yapılan bozüyük26

saatli bomba LOL

LOLLOL O zaman sözüm geri LOL

-------------

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 22/May/2008 saat 21:34
Alıntı yapılan bozüyük26

Alıntı yapılan bozüyük26

saatli bomba LOL

LOLLOL O zaman sözüm geri LOL

Aman aman diyorum başka birşey demiyorum LOL 

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 22/May/2008 saat 22:09
Bu sene şampiyon kim olacak fenermi gs mi bjk mi.Böyle bi lige geldik işte super lig neresi superse

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Gönderi tarihi: 23/May/2008 saat 04:23
bu takımlar bizimle maça geldiklerinde stadta olucak luzumsuz kalabalıktan çift takımlılardan korkarım. var mı bunun önüne nasıl geçebileceğimizi anlatan bi planınız??

-------------

Gönderen: Nowhere
Gönderi tarihi: 23/May/2008 saat 04:42
Alıntı yapılan bozüyük26

Bakinin hem gecen sene hem bu sene bir çok macını canlı seyrettim..  Tigana zamanında defansta sürekli oynuyordu..Baki bu takıma yararlı olur. Yüreğiyle oynayan bir adam, zaman zaman hatalar yapsa da mücadelesi ile her zaman alkış aldı.  Sakarlıkları ile insanları güldüren bakiye beste bile yapılmıştı.. (Ne bir dilim ekmek, ne bir kızı sevmek, seni seviyoruz baki mercimek...)

Mali acıdan uygunsa alınması bence iyi olur..

-------------

Gönderen: murattan26es
Gönderi tarihi: 23/May/2008 saat 05:49
baki futbolcu değil gelsede gece clublerinden çıkmaz bilginiz olsun

-------------
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses

Gönderi tarihi: 23/May/2008 saat 12:52
Alıntı yapılan Nowhere

Alıntı yapılan bozüyük26

Bakinin hem gecen sene hem bu sene bir çok macını canlı seyrettim..  Tigana zamanında defansta sürekli oynuyordu..Baki bu takıma yararlı olur. Yüreğiyle oynayan bir adam, zaman zaman hatalar yapsa da mücadelesi ile her zaman alkış aldı.  Sakarlıkları ile insanları güldüren bakiye beste bile yapılmıştı.. (Ne bir dilim ekmek, ne bir kızı sevmek, seni seviyoruz baki mercimek...)

Mali acıdan uygunsa alınması bence iyi olur..

Bonservisi elinde,Beşiktaş'tan gönderildi.Mali açıdan bir sorun olacağını sanmıyorum.Dediğiniz gibi yüreğinle oynayan bir futbolcu.Taraftarlar ile de çok iyi anlaşıyor.Bence olursa iyi olur.

-------------

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 23/May/2008 saat 14:45
İstanbul takımlarından iyi ya da kötü futbolcu alınmaması taraftarıyım.Nedenleri bellidir.İstisnalar hariç çoğu başarılı olamamıştır.

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 26/May/2008 saat 02:54
eğer bizim zafer bu mercimekten bir gömlek daha üsün değilse bende futboldan anlamıyorumdur.. beşiktaşta oynuyor diyemi bu kanıya varıldı bilmiyorum ama iğrenç bir futbolcudur.. zaten istanbul takımlarından çıkan futbolcuların hangisi gittiği kulubü ihya ettiği görülmüşki..  Şöyle inin anadoluyada istanbul menejerlerini görün.. onlar şimdilerde anadolunun cevherlerini istanbula götürme derdindeler.. bizde onların çürük diye ayırdıklarına göz koyuyoruz.. nekadar yanlış bir politika..

-------------
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...

Gönderen: murattan26es
Gönderi tarihi: 26/May/2008 saat 04:05
baki mercimek mi valla başımıza dert alırız baki gece hayatını sergenden daha çok seviyor oralarda ararız bakiyi ona göre

-------------
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses

Gönderen: ibo26
Gönderi tarihi: 26/May/2008 saat 04:25
herkes gece hayatı muhabbeti yapmıs ben hiç basında bakiyle ilgili gece hayatı haberi duymadım.
ayrıca sunu şiddetle savunuyorum ki süper ligten buyuk takımlardan bol sayıda oyuncu almalıyız.baki mercimek,mehmet yozgatlı,necati ateş,carrusca,can arat, vs...
çünki bu adamlar taraftar baskısı altında oynamaya alışmış tecrubeli adamlar..ayrıca ben ölmedim demek için can atarlar...gidip te bosuna belçikadan adam getircen adam once eskisehire sonra turkiyeye sonra süper lige uyum saglıcakta ölme eşşeğim ölme

-------------
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...

Gönderi tarihi: 26/May/2008 saat 12:32
Alıntı yapılan ibo26

herkes gece hayatı muhabbeti yapmıs ben hiç basında bakiyle ilgili gece hayatı haberi duymadım.
ayrıca sunu şiddetle savunuyorum ki süper ligten buyuk takımlardan bol sayıda oyuncu almalıyız.baki mercimek,mehmet yozgatlı,necati ateş,carrusca,can arat, vs...
çünki bu adamlar taraftar baskısı altında oynamaya alışmış tecrubeli adamlar..ayrıca ben ölmedim demek için can atarlar...gidip te bosuna belçikadan adam getircen adam once eskisehire sonra turkiyeye sonra süper lige uyum saglıcakta ölme eşşeğim ölme
  bilmem hatırlarmısnız 95-96 sezonu bomba transferlerini. sadece gese den gelen Sedat, Cihat, Kuzmanovski, Benhur, Nezihi bu adamlar ordaki basın ilgisini burda görmeyince pekte faydalı olmadılar (daha fazlasına girmeyelim) baki gibi bir adam transferi risklidir. bu kadar başarısız gözüken bir insan piskolojik olarak zaten geride çıkar maçlara diğer süper lig kaşarlarında da artık kendini gösterme isteği olmaz zaten.

-------------

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 26/May/2008 saat 12:54
Baki Mercimek'in gece hayatını, sorunlarını bilmem ama bence yetersiz bir oyuncu.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 26/May/2008 saat 14:45
aynı oyuncuyumu izledik bilmiyorum ama yattara yatırıp yatırıp kaldırmıştı baki yi geçen sene beşiktaşlılar çok şikayetçi oldular bu adamdan benim tanıdıklarım asrın hatası olur diyorlar bizim takımın mehmet akifi o diyorlar  

-------------

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 26/May/2008 saat 14:54

Aman Baki falan gelmesin lazım değil Bakinin gelmemesi için Tufanla oynamaya bile razı olurum

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: holigantatar
Gönderi tarihi: 26/May/2008 saat 22:12
Alıntı yapılan yoncacı

Çok çabuk havalara girdik gibime geliyor. 60'lı yıllarda Eskişehirspor Birinci Lig'in tozunu atarken, ayrıca Avrupa Kupalarında da mücadele ederken taraftar daha mütevazı idi.

+1965 doğru söze ne denir

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 15:11
Az önce yolda gördüm, maalesef bejeke tırı Eskişehir'de....

-------------

Gönderen: es_ilker_es
Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 15:14

Geldikleri gibi giderler...  (bkz:fenerium)

-------------
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı

Gönderen: ibo26
Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 15:20

aynı oyuncuyumu izledik bilmiyorum ama yattara yatırıp yatırıp kaldırmıştı baki yi geçen sene beşiktaşlılar çok şikayetçi oldular bu adamdan benim tanıdıklarım asrın hatası olur diyorlar bizim takımın mehmet akifi o diyorlar  

yattaranın yatırıp yatırıp kaldıramayacagı,maymuna çeviremeyeceği kac oyuncu vardır ki dunyada...
canlı canlı izlemek istediğim nadir topculardandır yattara...keske alabilsek

-------------
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...

Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 15:45
Alıntı yapılan ŞaHiN

kötü haber tez duyulur. bejeke tırı kırmızı siyah renklerle şehri terk edicektir heralde.

-------------

Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 16:20
Alıntı yapılan darknESS

Alıntı yapılan ŞaHiN

kötü haber tez duyulur. bejeke tırı kırmızı siyah renklerle şehri terk edicektir heralde.
nerde bulabiliriz bu tırı ben kendimce birşeyler yapmak istiyorumda.Big%20smile

-------------
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E http://www.nba.com/allstar2009/asb/tur/ballot.html?referrer=NBA&code=443Q4fvx - BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"

Gönderen: genc_simsek_kerem
Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 16:59
Hemen bir organizasyon yapmalıyız..
Nerede bu tır şimdi

-------------
KoreoESES

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 17:15

Her zaman hasan polotkandaki migrosun önündeki alanda oluyor.Gece mesai var benimLOL

-------------

Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 17:18

biz de yaparız az buçuk birşeyler eğer ordaysa..

-------------
KoreoESES

Gönderen: esesli_-sarı-_1965
Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 17:19
yardım gereklimi arkadaşlar seve seve gelebilrim

-------------
güvensoy istifa

Gönderen: asssadza
Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 19:22

Kartal Yuvası Tırı Eskişehir’de

27.05.2008 16:50

Lisanslı ürünlerimizi taraftarlarımıza ulaştıran Kartal Yuvası Tırımız, 27-31 Mayıs tarihleri arasında Eskişehir Hasan Polatkan bulvarında taraftarlarımıza hizmet verecektir.

Bjk Resmi Sitesi

-------------
Bir yaşam biçimidir Es Es...

Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 20:10
ben evden çıkıyorum beyler

-------------
güvensoy istifa

Gönderen: jack_sparrow
Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 20:16
nereye hizmet veriyor..bunu halletmemiz lazım arkadaşlar..

-------------
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Gönderen: grk26es
Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 20:20
bu neya Eskişehir bu tırın gezinmesine izin verirmi  ??? Kartal yuvasımıdır tavuk yuvasımıdır nedir Defolsun gitsin Eskişehirimizden  :/

-------------
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...

Gönderen: Sephodyrm
Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 21:48
Tek tek gitmeyle bişi olmaz.Organizasyon yaparsakta polis müdahele ediyor.Ne yapıcaz?

-------------
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"

Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 21:53
tek tek giden herkes üstüne bi sprey bastı mı olur biter en azından bir hatıra kalır..
O tavuk yuvasının üstünde ANTİ-BİZANS , ESES yazılarıyla Tüm yurdun 4 bir yanını dolaştığını düşünsenize, adamlar " vay be" diye dönüp bakarlar..
Ayrıca yapan arkadaşlar fotoda eklerlerse iyi olur..

-------------
KoreoESES

Gönderen: boz-es
Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 22:07
Çarşı grubu kendini fesh etmiş ve artık yokmuş tribün liderinin söylediğine göre..bilmem sonra cayarlarmı tekrar.kaynak sağlam ligtv !

Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 22:10
Alıntı yapılan boz-es

Çarşı grubu kendini fesh etmiş ve artık yokmuş tribün liderinin söylediğine göre..bilmem sonra cayarlarmı tekrar.kaynak sağlam ligtv !
Sanmıyorum öyle birşey olacağını ama doğruysa bence gayet sevindirici bir haber

-------------
KoreoESES

Gönderi tarihi: 27/May/2008 saat 22:14
Alıntı yapılan boz-es

061626.com  da  da gördüm şimdi konu açılmış kapatıldı diye..
"Asi Ruh" filminin galasında konuşan Alen Markaryan yaptığı açıklamada "Artık Çarşı yok" dedi. Alen sözlerini şöyle sürdürdü " Çarşı'nın Beşiktaş'ın önüne geçtiği yönünde çıkartılan laflar yüzünden böyle bir karar aldık"

şu şekilde yazı var

-------------
KoreoESES

Gönderen: esigor
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 01:57
Son DAKİKA.

çarşı dağılmış yerine pazar kurulacakmış.Baktılar EsEsliler daha iyi bağırıyor hemen gruplarını fesh etmişler.

-------------
Siirt - ERUH ----------------- Artık HürGeNeRaL

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 02:13
Çarşı%20kendine%20karşı%20!..

Çarşı kendine karşı !..

Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubu Çarşı, varlığını sona erdirme kararı aldı.
Çarşı ile ilgili "Asi Ruh" belgeselinin Beşiktaş Kültür Merkezi'ndeki galasında konuşan tribün lideri Alen Markaryan, Çarşı'nın Beşiktaş'ın önüne geçtiği yönündeki eleştiriler ve çeşitli spekülasyonlar sebebiyle "Çarşı kendini feshetmiştir" dedi ve ekledi: "Çarşı artık yok !..".

Çarşı grubunun resmi sitesi forzabesiktas.com'da, Alen Markaryan adına açıldığı belirtilen başlıkta da haberin doğru olduğu teyid edildi ve "Kanallarda ve internet sitelerinde geçen haber doğrudur. Çarşı ismi bitmiştir." ifadesi yer aldı.

(Ligtv.com.tr)

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 02:23
Alıntı yapılan esigor

Son DAKİKA.

çarşı dağılmış yerine pazar kurulacakmış.Baktılar EsEsliler daha iyi bağırıyor hemen gruplarını fesh etmişler.

LOLLOL  gerçekten etkisi olabilir LOLLOL

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 13:26
Alıntı yapılan esigor

Son DAKİKA.

LOLLOLLOLpazar kendine karşı.

-------------

Gönderen: metu26
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 13:42
Çarşı market işine girmiş.. Migrosla anlaşmış

-------------
Şimdi Eskişehir'de olmak vardı.......

Gönderen: grk26es
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 13:51
Tribün bazında küçükde olsa 1 rakibimiz vardı ama şimdi oda yok. Bu alemde TEK'iz. Bizimde farkımız çok açık takımımız 3.lige kadar düştü destek yine sürdü yine tam destek verdik. Peki düşünüyorum Beşiktaş en azından ligin dibinde olsa bu çarşı yine aynı çarşımı olur. bence mümkün deil. Terketmek fesh etmek bu kadar kolaysa ben buna taraftarlık demem. Taraftarlık bana göre bütün kötü sözleri sineye çekmek takımına sadece 90 dk deil hayatının her dalında hissetmek onu anmaktır. işte bu yüzden ESkişehirsporlu olduğum için çok mutluyum gururluyum. Kızılcıklı , Altes , Ayder  iyiki varsınız.  :) 

-------------
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...

Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 15:36
beyler bırakın onu bunu da. şu tır işini bir an önce yapmalıyız. dün gittim ama yapamadan geri geldik

-------------
güvensoy istifa

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 15:46
çarşı grubu epey büyümüştü. çıkar kavgaları nedeniyle son bir yıl içinde grup içinde  basına yansıyan öldürme ve darp olayları gerçekleşti.

büyük ihtimalle çarşı grubu ikiye veya üçe bölünecek.  

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 16:31
aziz taktiği mi acaba ?
bu ara herşeyi buna bağlar oldum ya :)

-------------

Gönderen: slayer_26
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 16:37

super lige cikarken cikarttigimiz ses carsiyida yikti hehehe eee kim kaldi baska siradaki gelsin dunyada tek biz variz biz en buyuguz biz eskisehirliyiz......

-------------

Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 16:59
ya kime diyorum ben arkadaşlar. şu tırı bişeyler yapmamız lazım ya boşverin çarşıyı pazarı.

-------------
güvensoy istifa

Gönderen: gitarcıES-ES
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 17:11
Alıntı yapılan grk26es

Tribün bazında küçükde olsa 1 rakibimiz vardı ama şimdi oda yok. Bu alemde TEK'iz. Bizimde farkımız çok açık takımımız 3.lige kadar düştü destek yine sürdü yine tam destek verdik. Peki düşünüyorum Beşiktaş en azından ligin dibinde olsa bu çarşı yine aynı çarşımı olur. bence mümkün deil. Terketmek fesh etmek bu kadar kolaysa ben buna taraftarlık demem. Taraftarlık bana göre bütün kötü sözleri sineye çekmek takımına sadece 90 dk deil hayatının her dalında hissetmek onu anmaktır. işte bu yüzden ESkişehirsporlu olduğum için çok mutluyum gururluyum. Kızılcıklı , Altes , Ayder  iyiki varsınız.  :) 

Sana aynen katılıyorum kardeşim...3 ligde 2. lig de bu taraftar takımını yalnız bırakmadı...Şimdi artık ait olduğumuz yerdeyiz, daha çok bütünleşmeliyiz...Çünkü biz hayatın her anı ESES imizin aşkıyla yanıyoruz...

-------------
sadece ve sadece ES-ES

Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 17:44
Alıntı yapılan esesli_-sarı-_1965

ya kime diyorum ben arkadaşlar. şu tırı bişeyler yapmamız lazım ya boşverin çarşıyı pazarı.
gidenler yok mu, bu tırı burdan üstünde anti-bizans yazısı olmadan yollamak eskişehir misafirperverliğine aykırıLOL

-------------
KoreoESES

Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 17:57
Konuyu tam anlamıyla öğrenmek için çarşının sitesine girdim, ana sayfaya şu şekilde bir yazı yazmışlar:

Çeşitli badirelerin, sayısız hüzünlerin ve nice sevinçlerin dışa vurumudur bu film.

Aslında bu film, bir hayatın yollara nasıl aktığının bir belgeselidir de...

Gönül isterdi ki şampiyonlukla kucaklaşılmış bir senede bacak bacak üstüne ataraktan "inanın çocuklar başardık" şarkılarını söyleyerekten ve de şöyle 32 dişimizle gülerekten bir fotoğraf karesinde olalım.

Lakin, çok sakin bir şekilde söyleyelim ki; Beşiktaş Camiası'nı o fotoğraf karesinde buluşturmak istemeyen güçler var.

Amatör ruh, profesyonel düşünce içinde hazırlanmış bu filmde belki birşeyler hissedeceksiniz.

Kıpır kıpır olan yanınıza kulak verin. Çünkü o yanınız size mutlu bir fotoğraf karesinin adresini söyleyecektir.

Beşiktaş'ı yaşamak, Çarşı'yı hissetmek, tutkunlarına bir peri masalı gibidir.

Dinleyenlerine bir zamk gibi yapışan bu aşk yaşayanlarına neler eylemektedir?

Hiç düşündünüz mü?

Devamlı sırtında kamburla dolaşan, ama negatif ama pozitif mutlaka eleştirilen, her daim içine çomak sokulan, dudak dudağa bile hayalken, göz göze sevişmelerine bile ferman çıkartılan bu coğrafyayı...

Hiç düşündünüz mü?

Bağırıyorken de, bağırmıyorken de her şekilde her dönemde para alıyorlar düye suçlanan, seviyesiz muhabbetlerin odak noktası bu haritanın ızdıraplarını hiç düşündünüz mü?

Ve siz "karşı" olmak ne demektir bilir misiniz?

Düşünün bakalım.

Tam 1,5 saatiniz var.

Mahallenin hep kötü çocuğuyduk.

Hep içimizden, gönlümüzden birşeyler katmaya çalıştık.

Ama yalnızca çalıştık.

Zaman denilen amansız girdapla hep dalga geçtik.

Zamanın tümünü Beşiktaş'la geçiren bu kitlenin ne yaptığını "zaman" bile anlayamazdı eminiz.

İyi, kötü, güzel, çirkin, farklı, ayrıcalıklı, hit ve hep bir numara birçok imzamız oldu.

Her şeyi Beşiktaş için yaptığımıza kalıbımızı basardık.

Hala da basarız.

Lakin bunları yaparken,
galiba
sanırım
zannediyorum
ve hissediyorum ki zarar veriyormuşuz.

Şanlı, şerefli camiamızı rahatsız etmeye başladığımızı hissettik sanki. Biz fazlaysak, biz birilerinin adamıysak, biz Beşiktaş'sız bir hayat yaşamaya başlamışsak ve biz zarar veriyorsak hemen gidebilirdik.

Herşey Beşiktaş için değil miydi?

Aslında herşey geçen sene "satılmış Çarşı" diye bağırıldığında başladı.

Yazık kere yazıktı. Tam bırakıyorduk ki...

24 Saat Beşiktaş'ı yaşarken Beşiktaşsızlık nasıl bir duyguydu ki?

Ve biz nereye gidiyorduk?

Dedik ki zamansız ayrılıkları sevmiyoruz, uygun zamanını bulalım öyle terkedelim diyarı.

Ama baktık ki; hakaret almış başını gidiyor ve dayanılmaz bir ızdırap var içimizde ve biz kimin hakaret ettiğini bile göremiyoruz, masket takmış bir sürü insan atıp tutuyor...

Sessizce ve kimsesizce ayrılmak geçti içimizden, hem bu limandan, hem bu can evimizden.

Bu kararı verirken kaburgamızın tam ortasına saplanan bir hain hançeri sizle paylaşmak istiyorum:

"Çarşı Beşiktaş'ın üstüne geçti"

İşte bu halüsülasyon ve sınırı belli olmayan dedikodulardan dolayı...

Beşiktaş neresiydi, Çarşı kimdi? Bu ne yaman çelişkiydi ki...

Şanlı Beşiktaş olmasa Çarşı olurmuydu ki?

Neyse...

İnşallah geriye bayrağı göklerde, şerefi yedi düvelde bir tribün bırakıyoruz. Dinlenmek ve yapılacakları görmek bizim de hakkımız sanırım.

Hakkımız geçtiyse size hakkınızı helal edin.

Biz bizimkileri sizlere helal ediyoruz.

ÇARŞI

adına Alen Markaryan

-------------
KoreoESES

Gönderen: MuratN
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 17:59
Anlamsız... Biz bu işi beceremedik çekip gidiyoruz deseler daha şeffaf olurdu.

-------------
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...

Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 18:14
Çarşı grubunun yerine Pazar grubu geliyor.Kaynak sağlam Big%20smile

-------------

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 18:14
Olayların aslını bilmeden ahkam kesmek bir şeye yaramaz. Kendi meseleleri, bizi pek ilgilendirmez.

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 18:34

Çarşı'nın kendini fesh etmesine karşı çıkanlar illaki olacaktır. Maçlarda yine orada toplanılıp Çarşı lehine bağıranlar çıkacaktır. Zaten o tribün bitse bile orada bağıranlar yine aynı yerde toplanır ve kaldığı gibi isim belirtmeden devam edebilirler. Gerçekten böyle bir durum varsa eğer bu kararı verenleri tebrik etmek lazım. Son yıllarda Çarşı ismi Beşiktaş'ın önüne geçmişti. Kime sorsan Beşiktaştan önce Çarşılıyım diyordu. Adamlarda Çarşı isminin Beşiktaş'ın önüne geçtiğini düşünerek fesh etme kararı almışlar..Bu olaydan ben bunu anlıyorum ..

-------------

Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 19:06
offf bizene ya çarşıdan arkadaşlar nerde ESKİŞEHİR çocukları ya biliyorum hepiniz belki kızıyorsunuz ama banada hak verin şu anda dalga geçtiğiniz taraftarın takımı bizim şehirimizde para kazanıyor engel omamız lazım

-------------
güvensoy istifa

Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 19:35

offf bizene ya çarşıdan arkadaşlar nerde ESKİŞEHİR çocukları ya biliyorum hepiniz belki kızıyorsunuz ama banada hak verin şu anda dalga geçtiğiniz taraftarın takımı bizim şehirimizde para kazanıyor engel omamız lazım

Doğru söylüyorsunuz.

-------------

Gönderen: 26mustafa26
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 19:41

beyler bırakın onu bunu da. şu tır işini bir an önce yapmalıyız. dün gittim ama yapamadan geri geldik
nerde bu tır acaba  ?

-------------
BiZdEKi aŞk mUm ıŞıĞıNdA GöZ Göze dEĞİl; mEŞALe aLtıNdA OmUz oMuZa.! ...!ALTES...!

Gönderen: malıçlı
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 19:46

hasan polatkanda vişnelik migrosun önünde yani başka bir değişle afm sinemasının orda

-------------

Gönderen: 26mustafa26
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 19:47
Alıntı yapılan malıçlı

hasan polatkanda vişnelik migrosun önünde yani başka bir değişle afm sinemasının orda

tamam gereken yapılır kafanıza takmayın WinkTongue

-------------
BiZdEKi aŞk mUm ıŞıĞıNdA GöZ Göze dEĞİl; mEŞALe aLtıNdA OmUz oMuZa.! ...!ALTES...!

Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 20:23

inş olmadı bi yerde toplanam öyle yapam

-------------
güvensoy istifa

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 21:21
Yarın yürüyüş için toplanıcaz yürüyüşten sonra oraya bi organizasyon yapsak fena olmaz aslında

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: jack_sparrow
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 21:27
Alıntı yapılan enes1965

Yarın yürüyüş için toplanıcaz yürüyüşten sonra oraya bi organizasyon yapsak fena olmaz aslında
evet yarın yürüyüşten sonra oraya gidilmeli..

-------------
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 28/May/2008 saat 21:54
Yürüyüş Polatkan'a kadar sürerse yapılır...Aksi takdirde yapılacağını sanmıyorum...Sprey vs. lazım...

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: holigantatar
Gönderi tarihi: 29/May/2008 saat 00:10
çarşı bugün kendini fesh etmiş allah daha beter etsin

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: tatarinho
Gönderi tarihi: 29/May/2008 saat 01:33
Bunlar bence reklam kokan hareketler,Çarşı grubundan nasiplenen hatta bununla geçinen en az 1000 kişi varken adamlar salak mı dağıtsınlar grubu?
Sadece adları çarşı değil de pazar vb... başka bir isim olur bundan sonra....

-------------
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..

Gönderi tarihi: 29/May/2008 saat 17:15

imza toplanıyormuş kapanmasın diye

aziz kafası var lan hepinizde işte küfür ederken bi adama kendinize bi bakın önce !!!

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com