eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Beşiktaş

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 12:09
Süper Lige çıkmamız şunun şurasında 2 gün oldu...Kin, nefret ve gereksiz mesajlar foruma dökülmeye başladı...

Bakın Arkadaşlar bu takımları gözümüzde büyüten gereksiz saldıran ve forumda yaşanan gerginliği, siniri stadlara sokaklara taşıyan ve istenmeyen olayların yaşanmasına sebep olan bizleriz...

Şu an süper ligdeyiz ve 34 tane maç oynayacağız burada amaç en çok puanı toplamak ve ligi iyi bir yerde bitirmek...O zamanları yaşamayan bilmeyen genç arkadaşlarımız sanki o zamanlar tribünlerdeymiş gibi çok bilmişlik yapıp, ucuz kahramanlıklar yapmasınlar...

Bu sene Süper ligdeyiz ve hep göz önünde olacağız bu lig mahalle kavgalarını, kendini kabadayı zanneden cengaverleri kaldırmaz arkadaşlar bu ligde kavga eden değil ayakta sağlam duran, tribünde kuvvetli olan ve sahada iyi oynayan her zaman kazanacaktır...

Lütfen ve lütfen rakiplerimiz konu başlığındaki takım başlıklarına abuk sabuk şeyler yazarak ne ortamı gerin nede gereksiz düşman kazanalım, Yeni Forum konu başlığınada yazdık pazardan beri hergün yaklaşık 35.000 kişi civarında forumumuzu ziyaret ediyor ve eminizki bunların büyük bir yüzdesi süper lig takım taraftarları, daha süper lige çıkmamızın ertesinde bu tarz mesajlar yazmak, aşağılamak ve tehdit etmek her zaman bize kaybettirecektir...

Takım konu başlıkları gereksiz savaş naralarının atıldığı değil o takımlar hakkındaki bilgilerin yer alacağı konu başlıklarıdır...Bunu herkese baştan söylüyorum bu konuda çok katı olacağız ve tedbirleri alacağız..Süper Ligdeysek her alanda bu kalitede olmalıyız...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 12:37
Çağıl'ın mesajına şunu da eklemek istiyorum.. Bu güne kadar Bank Asya 1.lig ekiplerinden, onlarca misafir forum üyeleri geldi. Bundan sonra da gelecektir. Bu gelecek misafir forum üyeleri, FB,GS, BJK ve diğer süper lig takımlarından da olacaktır. Bu güne kadar diğer misafir forum üyelerine gösterdiğimiz, saygı ve sevgiyi, Forum kurallarına ve fair play ruhuna sadık kaldıkları sürece onlarada göstermeliyiz. Bu Forum, Türkiye'nin en kaliteli forumlarından biridir. Bu kaliteyi sağlayan biziz,  bundan sonra da bu kalitemiz yükselerek devam edecektir.  
Yukarı
özgürözen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür ÖZEN
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 13:03
Alıntı yapılan scarface_hkna

alışmadık şeyde don durmazmış bi acayip oldum görünce rakipleri
Al benden de o kadar...LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 13:27
Ana sayfada gördüm konuyu uLen dedim Noluyoz Bjk'nin konusunun ne işi var bu sitede ?
Sora sayfaya girerken aklıma geldi biz süper lig'e çıkmıştık Big%20smile
Hala alışamadım anasını satıyım ya Big%20smile
Sanki lig başlıcak Darıca Gençlerbirliği gelicek ve sonraki hafta Buca deplasmanı var Big%20smile
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 14:41
Diğer Takım Taraftarlarının düşmanlığı bizi etkilememeli, biz başkalarının işine karışıpta başımızı derde sokmayalım.
Görüyorsunuz hepimiz yaşadık 12 yıl uğraştık çıkmak için köy , kasaba takımları ile oynadık Kanal D nin keyfini bekledik görüntülerimizi seyretmek için artık kaliteyi kaybetmek istemiyorsak adam gibi oturup TRT yada diğer kanallardan görüntü ve yorumları izlemek istiyorsak, Eskisi gibi ligi kasıp kavurmak istiyorsak akıllı olmalıyız.

Saha kapatma cezaları almayalım, burada alacağımız bir punın bile çok önemi olacak lig sonunda ben 1 puanla hatta avarajla düştüğümüz zamanları hatırlıyorum o zamanlar buradaki beraberliği beğenmeyip Takıma yüklenen ,yuhlayan , maç sonunda yenildiğimizde rakibi çağırıp alkışlayanlar yanlış yaptıklarını 2.ligdeki ilk maçımıza çıktığımızda anca anladılar.

Mazide yaptığımız hatalar, Köy kasaba yollarındaki rezilliğimiz bize DERS,
Mazideki başarılarımız ise bize KLAVUZ olsun.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 15:45
Dün gece (20/05/2008-Salı) BJK TV'de Eskişehirsporla ilgili aşağı yukarı 1 saatlik bir program vardı. Ağırlıklı olarak Boluspor final maçının konu edildiği programda; maçın geniş bir özetinden sonra Başkan, Teknik adamlar ve Futbolcularla yapılan röportajlarda yer aldı. Kemal Unakıtan vs gibi konulara yer verilmedi. Tesadüfen yatmak üzereyken son bir tarama yapayım dediğim için bu programa rastladım ve zevkle izledim.
Artık Süper Lig takımıyız beyler. Kendimize çeki düzen verelim lütfen. Zaten bu Unakıtan olayı nedeniyle takımımıza antipati ile bakan bir zümre söz konusu. Asarız, keseriz, döveriz, söveriz lafları forumumuzda hiç yakışık almıyor. Ezikte deseniz, büzükte deseniz bazı Süper Lig kulüplerinin TV'lerini ara sıra izlersek iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü artık bizler kasaba yolları yolcuları değil, Süper Lig takımı taraftarlarıyız.
Saygı ve Sevgilerimle.
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 15:54
Alıntı yapılan 1965

bu sene bütün İstabul takımları için geçerli olacak kural şu..eğer bu 3 takım eskişehir deplasmanına gelirken yok bize ek yer verin bizim taraftarımız buraya sığmaz yok kapalıyı bize verin yok şu bu gibi isteklerle gelip bizim yönetimde bunlara tamam derse..bunu yaptıkları an istifa etsinler...buraya gelen İstanbul  takımlarının hepsi o kümes gibi olan yerde seyredicekler maçı seve seve hemde..burası ne sivas ne kayseri nede gençlerbirliği deplasmanı..burası gerçek cehennemi yaşayacakları Eskişehir deplasmanı...ne kutlama ne şehir turu nede çarşıda pazarda gezmek yok bunların hiçbiri..çalınan haklarımızın diyetini bu bile ödeyemez ama olsun bunlar daha başlangıç...gün gelicek o kurdukları tezgahı başlarına geçiricez..lütfen herkes bu konuda duyarlı olsun...

kesinlikle doğru bir düşünce bunları kimse aklından çıkarmasın onlar bize istanbulda daha çok yer vermeyeceği için bizde yuzde 5 kuralına sahip çıkalım...
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 16:10
     17 rakip takımdan biri.Bu konuya bu pencereden yaklaşırsak mantıklı olur.Aksi takdirde rakipler arasında bazı kanalların yaptığı gibi "3 Büyükler"adı altında olaya yaklaşırsak kaybeden biz oluruz.Bizim için önemli olan takımımız,gerisi rakipten öteye gitmez.
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 19:22

bütün istanbul taraftarlarına olduğu gibi beşiktaş taraftarınada taraftarlık dersi vereceğiz.

"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 04:59
Önemli uyarı;

Ezik, büzük, güdük, 8taş, Gayse,6saray, El Feneri gibi bilumum yakıştırmalar silinecektir. Takım isimlerini yazarken lütfen özen gösteriniz. Özen gösteriniz ki birileri "Ezikşehir" yazınca tepki verme hakkınız olsun. Rakipleri sevmek zorunda değilsiniz ama forum kuralları gereği saygı göstermek ve isimlerini doğru yazmak zorundasınız.

Bu başlıklar ilgili takımlardaki gelişmeleri takip etmek için vardır. Onlara hakeret edilmesi, laf sokulması, nefret kusulması için değil.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,467 saniyede hazırlanmıştır