eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sarp_nefer Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

sarper
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı sarp_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 22:18
saldırın durmadan kardeşlerim bnm
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 22:18

Kardeşler adamlar Eskişehir'i biliyor.Abartmadan kutlarlarlarsa kutlasınlar,yalnız kızılcıklı da,doktorlar da,adalarda,köprübaşında yapmasınlar yeter :( Geriye ne kaldı diye sorarlar adamaBig%20smile,ama bizde böyle,yapacak birşey yokSmile)
Diyordum,yimpaşın yanında biryerde oturuyorum,altımızdada kahve var.Davullar başladı çalmaya,ara verme anında yukarıdan bağırıyorum,bereket benim gibi düşünen arkadaşlarda çıktı,önce EsEsss...

Yukarılara bakıyorlar,rahatsız etmeden sevininnn,elalemin işi var gücü var pazar bile olsa,girdiler içeri davullarda anında sustu,o çevrede Sivrihisar cd.de oturan forumcu arkadşlar varsa eğer teyit eder

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
Yer: Turkey
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 22:20
bizim restaurantta baya kalabalıktı.ama maç seyreden neredeyse hiç yoktu.bi ara kapat müzik aç filan dediler..bck nin gollerinde millet tepki bile vermedi..sadece iddaa oynayanlar alt yazıları takip ediyordu o derece.. eskişehir için lig bitmiş yani,kim şampiyon olmuş,kim küme düşmüş kimseyi bağlamıyo yaniBig%20smile
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 22:21
ses soluk yok buralarda.
DK
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 22:22
kulaklarımız sizden gelen haberlerle şenleniyor...YASTAYIZ UZAKTAYIZ.. =(
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 22:23
Basında yine yazacak "Eskişehirde bir grup taraftar beşiktaşlıların şampiyonluk kutlamasına izin vermedi" Big%20smile
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 22:23
Eskişehir olağan gecelerinden birini yaşıyor. Hasan Polatkanda seyreden araçlar yanlış anlaşılmamak için zorunlu hallerde bile kornaya basmıyorlar....Big%20smile
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 22:24
Taraftarımız adalar kontrolunden sonra Esparka doğru ilerlemekte :)
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
sarp_nefer Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

sarper
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı sarp_nefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 22:24
Alıntı yapılan EsEsliyim

Eskişehir olağan gecelerinden birini yaşıyor. Hasan Polatkanda seyreden araçlar yanlış anlaşılmamak için zorunlu hallerde bile kornaya basmıyorlar....Big%20smile

çok güldüm abiiiiiiLOLLOLLOLLOLLOL
DİE FOR YOU ESES
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 22:25
Alıntı yapılan EsEsliyim

gercekten ılgınç. ben en azından bır korna sesı duyarım dıyordum fakat o da yok.
DK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır