Sayfayı yazdır | Close Window

Şampiyonluk Kutlaması

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1045
Yazdırma tarihi: 04/May/2024 saat 15:28
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Şampiyonluk Kutlaması
Gönderen: ŞaHiN
Konu: Şampiyonluk Kutlaması
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 12:18
Şampiyonluk kutlamasına davet ediyoruz.

Takımımiz bugün İstanbul’dan uçakla hareket ederek 19:30’da Anadolu Üniversitesi Havaalanına inecektir.

Kırmızı Şimşekler saat 20:30’da Vilayet meydanına gelerek taraftarlarımızla ŞAMPIYONLUK kutlaması yapacaktır.Tüm halkımızı Şampiyonluk kutlamasına davet ediyoruz.
www.eses.org

Yanıtlar:
Gönderen: die_for_you
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 12:22
Bütün eskişehir orda olucak...  ŞaMPiYoN ESES!!!!

-------------
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...

Gönderen: Co®®ateC
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 12:29
OradayızWink

-------------
www.esesim.org

Gönderen: ESES_TAMER
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 12:29

Herkes gelirken bayrakları,atkıları,formaları,davulları,konfetileri ve meşaleleri getirmeyi UNUTMASIN !

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: akayaalp_eses
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 12:41

Nasip olursa oradayız inşallah !..

-------------
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR
EFSANE GERİ DÖNDÜ...

Gönderen: welih
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 12:43
ooooooooo alemin kralı geliyor geliyor geliyorrrr....

-------------

Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 12:59
Mithat Körler başta olma üzere, Tan ve Sami Levi'de şarkı ver marşlarıyla taraftarı çoşturacak...

-------------

Gönderen: FairPlay
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 13:51
Şampiyonlarımızı sabırsızlıkla bekliyoruz.Herhalde tüm takım havaalanından meydana yine üstü açık otobüsle gelir,bakalım bu sefer kaç saatte gelebilecekler açık yol bulabilirlerse.

Şu anda Köprübaşı'ndayım.Saat 14.00'te Porsuk üzerinde  19 Mayıs nedeniyle kano yarışları var ve bu nedenle Tepebaşı Belediyesi yanındaki iskele önünde ses sistemi kurulmuş durumda ve ESES marşları ile 10.Yıl Marşı  Köprübaşı'nı inletiyor.Köprülerin üzerinde ve Porsuk kenarında toplanmalar başladı.Su üstünde çeşitli gösteriler başlamış durumda..Anlaşılan gece yarısına kadar kutlamalar sürecek.

EVİNE TEKRAR HOŞGELDİN ESES'İM... 

Gönderen: estuna
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 13:51
eve saat 10:00 da girdik istanbuldan dönüş zor oldu. ama deydi es esim SÜPER LİG TE biz dememişmiydik... BİZSİZ HİÇBİRLİK SÜPER DEĞİLDİR.

-------------
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            

Gönderen: omer-es-26
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 14:18
orada olacağım.

-------------
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E http://www.nba.com/allstar2009/asb/tur/ballot.html?referrer=NBA&code=443Q4fvx - BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"

Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 14:26
Araç konvoyu oluşturup, Şampiyonları havaalınından alalım...

-------------

Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 14:49
hophophophophop gümgümgümgümgüm kırmızı şimşekleeeeeer hey hey hey Tongue

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 14:53
Alıntı yapılan ESES_TAMER

hophophophophop gümgümgümgümgüm kırmızı şimşekleeeeeer hey hey hey Tongue

LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: eseslibo
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 15:10
eminim çok kalabalık olucak..Wink

-------------

Gönderen: efsane_eses
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 15:55
Şampiyonluk Tişört ve Forması isteriz!
Hem klubümüze katkı olur, hem de bizim için unutulmayacak bir hatıra.

-------------
Benim sevdam KIRMIZI!

Gönderen: kado_eses
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 16:04
sahin abi bugun 8. 30 dimi_?

-------------
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM

Gönderen: aXi
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 16:58
takımımız saat 19:30'da Anadolu üniversitesi havaalanına inecek. takımımızı en güzel şekilde karşılamaya gidelim arkadaşlar.

-------------
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..

Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 17:12
es es es es es ki ki ki ki ki kırmızı şimşekleeeeeer hey hey hey Tongue

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 17:26
arkadaşlar kutlamalar iptal değil dimi öyle duydumda

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: jeffers
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 17:28
bu f5in amma çok kuyruk acısı var arkadas. bi forumlarına göz atiyim dedim ne kadar çok kuyruk acıları varmış bize karşı...

-------------
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN

Gönderen: MICHIGANeses
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 17:42
Alıntı yapılan jeffers

bu f5in amma çok kuyruk acısı var arkadas. bi forumlarına göz atiyim dedim ne kadar çok kuyruk acıları varmış bize karşı...

LOLLOLLOL aynen katiliyorum sana :))
LOL

-------------
EsEs bir sevdadır, bir kavga, bir davadır ! . . .

Gönderen: enES26
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 17:45
Alıntı yapılan kerlon

arkadaşlar kutlamalar iptal değil dimi öyle duydumda

aslı varmı? bilgisi olan yazsın lütfen.

-------------

Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 17:46
arkadaşlar kutlamalar olcakmı ,bilgisi olan var mı

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 18:04
evet şuanda kanal 26 da alt yazı geçti takım 19.00 da yola çıkacakmış.20.30da vilayet meydanında sanatçılar eşliginde kutlamalar yapılacaktır.Tüm taraftarı bekliyoruz.gelmeyen fenerli olsun Smile

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 18:12
Ben kutlamaya falan gitmem, çünkü eminimki kutlama AKPARTİ'NİN GÖVDE GÖSTERİSİNE dönecek...Dün stadda güzelce kutlamamızı yaptık.Gerçi ordada unakıtan vardı ve bir kez daha ele güne siyasetin taa içimize girdiğini gösterdik ama, Sergenin imzasında yaptığım hatayı bir daha yapmayacağım.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: semihk
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 18:16
Alıntı yapılan Dorylaion

Ben kutlamaya falan gitmem, çünkü eminimki kutlama AKPARTİ'NİN GÖVDE GÖSTERİSİNE dönecek...Dün stadda güzelce kutlamamızı yaptık.Gerçi ordada unakıtan vardı ve bir kez daha ele güne siyasetin taa içimize girdiğini gösterdik ama, Sergenin imzasında yaptığım hatayı bir daha yapmayacağım.
mecburi bir kutlama değil zaten.
takımını bağrına basmak isteyen Eskişehirsporlulara has bir kutlama.

-------------
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 18:18
Biliyorum ve de tahmin ediyorum herkes çok yorgun ve uykusuz çünkü sabaha karşı dönüldü İstanbul dan ancak bu sezonluk son bir görev daha yapıp ŞAMPİYON  u karşılakmak için herkesi havaalanına davet ediyorum saat 19.00 da arabalarımızla gidip getirelim vilayet meydanına ES ES imi bunu hakkettiler hem onlar hemde biz. Herkes telefonla duyursun arkadaşlarına.

-------------

Gönderen: ercan469
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 18:21
Valilik önünde hazırlıklar yapılıyor Tepebaşı Bel. tarafından..Sahne kuruyorlar.Ben kutlamayı dün İnönüde yapanlardanım  2. kutlamaya gitmeye hazırlanıyorum

-------------
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 18:49
meşale nerden alınıyor

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: omer_26
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 18:57
Alıntı yapılan esesozgur

meşale nerden alınıyor
yunusemre caddesinin ordaki köprün olduğu tarafta uçar av var orda meşale var ben aldım bu gün

-------------
SENİN KADAR HİÇ KİMSE SEVİLMEDİ BU KALPTE

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 19:19
Alıntı yapılan Dorylaion

Dün D-spor'da o keli görünce sinir oldum...Senin ne işin var o platformda ???Angry

Bugün eğer o da gelecek ise ıslıklarız olur biter Wink ben de sevmiyorum...

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: MeHmEteses
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 19:35
kutlamaya gitmemek olurmu arkadaşlar 13 yıl sonra süper ligteyiz şu an Türkiye bizi konuşuyor haydi herkes çarşıya...

-------------
KABUL ETSİN ARTIK HERKES BU ALEMDE KRAL ESES DAHA HERŞEY BİTMEDİKİ SALDIR ESES SALDIR ESES

Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 19:40

Eskişehir aşkıyla herkes vilayet meydanına Clap

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: omer-es-26
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 19:49
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan Dorylaion

Dün D-spor'da o keli görünce sinir oldum...Senin ne işin var o platformda ???Angry

Bugün eğer o da gelecek ise ıslıklarız olur biter Wink ben de sevmiyorum...
ıslıklamayan fb li olsun.

-------------
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E http://www.nba.com/allstar2009/asb/tur/ballot.html?referrer=NBA&code=443Q4fvx - BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"

Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 19:52
Gönül isterdi biz de orada olalım ama gelemiyoruz maalesef. Dün stadta kutladık ES ES imizin şampiyonluğunu, siz de tekrar kutlayın Eskişehir'de.
Herkese iyi eğlenceler.

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 20:07
kutlamaya gitmemek nedemek ya! öyle kaprismi olur yakışırmı bize. ta istanbula gittik burda yanlızmı bırakacaz takımı herkes vilayete formalarımızı giyip gidiyoruz.

-------------
ES-ES

Gönderen: MICHIGANeses
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 20:22
Bu arada Coskun su anda TFF nun antrenorluk B lisansi kursunda, mactan hemen sonra TFF nin duzenlemis oldugu kursa katilmis bugun itibariyla, sampiyonluk kutlamalarinda olamayacak, roportaj yapmislar kursta Lig TV verdi ve aklinin Eskisehirdeki kutlamalarda oldugunu dile getirdi, orda olamayacagim ne yazikki dedi. ( kucuk bi ayrinti ayni kursta Sergen Yalcin da bulunuyor).

-------------
EsEs bir sevdadır, bir kavga, bir davadır ! . . .

Gönderen: ilkeronair
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 20:34
Keşke orada da olabilseydik ama biz İstanbul'da 4 gündür Siyahla yatıp Kırmızıyla kalkıyoruz bol bol kutladık iş güç olmasa koşa koşa gelirdik.. Herkese iyi eğlenceler tadını çıkarın ve bol bol fotoğraf ve video kaydedin..

-------------
Rüzgar ol, fırtına ol..

Gönderen: Elbruz
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 20:46
Tüh ya,maça gidemedim,Eskişehir'de olup kutlayamadım,şimdi de kutlamayı kaçırıyorum.Şimdi Tokat'tayım ve yarın sabah Eskişehir'e yola çıkacağım. :((

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 21:45
biz kutlamalara katılamayanlar evlerimizde izleriz diye sevinmiştik ama ilkel ESTV adam gibi hiç bir şeyi veremiyor. süreki kesilmeler, ses kalitesizliği, dandirik kameralar...adam bari sağlam bir ışıklandırma yapar yahu o bile yok.

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: ziYa Es-Es
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 22:24
Alıntı yapılan MICHIGANeses

Bu arada Coskun su anda TFF nun antrenorluk B lisansi kursunda, mactan hemen sonra TFF nin duzenlemis oldugu kursa katilmis bugun itibariyla, sampiyonluk kutlamalarinda olamayacak, roportaj yapmislar kursta Lig TV verdi ve aklinin Eskisehirdeki kutlamalarda oldugunu dile getirdi, orda olamayacagim ne yazikki dedi. ( kucuk bi ayrinti ayni kursta Sergen Yalcin da bulunuyor).
coşkun kutlamalardaydı...

-------------
Sampiyonluk bize yakışır...

Gönderen: sezginsecil
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 22:24

Kutlamalar siyaset gölgesi altında devam ediyor. Eskişehirspor'u sadece sene başında stada bir tane pankart astırarak ve sene sonunda da kutlamalar için vilayete propagandasını yapmak adına platform kurdurarak hatırlayan şahsiyet , final maçına giden Büyükşehir Belediye başkanımızı bu zamana kadar neredeydin diye eleştiriyor. Peki sana da sormazlar mı; sen de bu zamana neredeydin? Ayrıca millet oraya şampiyonluk kutlamaya gelmiş , bunları konuşmanın yeri mi orası? Biliyordum ESES üzerinden siyaset yapılacağını ama yine de gidip , dumur olup döndük!

-------------
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Gönderen: şimşek65
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 22:28
gidemeyenler hiç üzülmesin.şu anda oradan geliyorum.ortada rezaletin son perdesinden başka bir şey yok.saatler boyunca toplanan kalabalık mikrofondan yükselen se se se ses kontrol seslerini dinledi,aralıksız 1.5 saat bundan sonra takımın gelişide bir rezaletti.koca şampiyon takımı minübüstem bozma bir belediye otobüsüyle kutlama yerine getirdiler.havaya atılan havai fişekler sadece ses çıkarıyor ama ne hikmetse patlamıyor,ses düzeni muhteşem konuşulanların hiçbiri anlaşılmıyor ama cızırtıdan kulaklarınız tırmalanıyor.bu ortamda boş kalan bir grup taraftarımızsa böyle bir günde kendi başarımızı kutlayacağına daha çok sakaryanın şampiyon olmamasına sevinmiş molmalılarki durmadan inbe sakarya olamazsın şampiyon diye bağırıyor.en sonda aman ha platform çöküyor diye futbolcularımızı platformdan indirmeye kalktılarki artık dayanamadım ve benim gibi rezalet rezalet sesleriyle vilayet alanını terkeden binlerin arasına katıldım.

alanda boy boy tepebaşı belediye başkanı sarıoğlunun sırıtan resimleri var anlaşılan bu rezaleti düzenleyen kendileri.zannedersinizki beyefendi kulüp başkanı yada sezon içinde esese devamlı yardım yapmışta şampiyonlukta başrol oynamış şimdi sıra kutlamaya gelmiş.yazık ya orası herhangi bir kasabanın panayır meydanı değil koca eskişehirin vilayet meydanı.inanın bir köyün panayırı olsa daha zevkli olurdu.yazıklar olsun,bir köye muhtar olamayacak adamlar koca 300 binlik tepebaşına belediye başkanı olmuşta birde sanki sezon içinde hep esesin yanında olmuş gibi şimdi başarıyla oy toplamaya çalışıyor hemde bir ilkokul müsameresinde inanın daha güzel bir organizasyon bir platform bir ses düzeni olur.bu ne rezalet ya çekin esesiminde eskişehirinde tepebaşınında üstünden o ellerinizi.bu zihniyetki daha 3-5 gün önce tramvay yerine 150 tane körüklü belediye otobüsünün daha hayırlı olacağını söyleyen muhteşem bir zihniyet.böyle adamlar değil esesin şampiyonluk kutlaması yapmasını,tepebaşı gibi 50 den fazla ilden büyük bir merkez ilçeye başkanlık yapmayı valla herhangi bir köye muhtarlık yapamazlar.ancak esesimin başarısı üstünden reklam yapmaya kalkar onu bile beceremezler.

Gönderen: curva_sud
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 22:29
Siyasetçi kavgalarına inceden inceye sataşmalarına diyecek lafım burada işler böyle yürüdü böyle yürüyecek,ama tarafsız olması gereken kişiler sosyal topluluk örgütlerinin başkanları sözlerinde daha dikkatli olmalı.
Geçtiğimiz sene bazı hatalar vardı,mazimize dokunan bizi medya malzemesi yapan bu sene tekrarlamayız derken üzüldüm bu gece.Eve erken dönen sessizlerdendim.

Gönderen: şimşek65
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 22:38
kutlamaymış yazıklar olsun sizin yapacağınız kutlamaya.dün inönüde olanlar bilir dün bankasya nın şampiyonluğumuzu kutlama şekline bakın 24 saat sonra birde üstelik kendi mekanımızda bizim siyasi rantçıların düzenlediği kutlamaya.kutlamaymış ulan sizin yaptığınız kasaba panayırı bile değil reziller.

burada yeri gelmişken gerçekten dün inönüde muhteşem bir kutlama töreni düzenleyenlerki sanırım bankasya organizasyonu tüm eskişehirliler adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Gönderen: anemon
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 22:45
yönetim uyuma esesime sahip çık maçı dün akşam fethiyede tv den izledim insanların konuşmalarından söylediklerinden ben utandım tiksindim herkes bizi bakanın takım diye biliyor ne yazıkki bizim paralarımızla oy topluyor topçu alıyo diyorlar yazık çok yazık şampiyonluğumuz alın terimiz çabamız hiçe sayılıyor gazete yazarlarının birçoğu siyasete şanlı esesimizin karıştığını ve bundan duydukları rahatsızlıkları dile getiriyolar yeter artık sayın unakıtan bırak  çek kirli ellerini esesimin üstünden lekeleme şanlı tarihimizi

-------------
AĞLAMA DEĞMEZ BU HAYAT GÖZYAŞLARINA

Gönderen: MeHmEteses
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 22:46
ya bu nedir bea 13 yıl sonra süper lige çıktık böyle kutlamamı olur milleti endimize güldürcez ha saat 20 30 da başlıcak denildi 1 saat sonra başladı o arada trampetlerin zurnaların akortlarını dinledik sonra halkın 4 te biri dağıldı vede küçücük bi sahne kurmuşlar eskişehirde kutlama yapmak illahi hava-i fişek ve mithat körlerden mi geçiyor birden mithat körlerden önce sanki bar şarkıcısı gibi bi elaman çıktı tan mıdır nedir baktım çoğunluk dağılıyo bende geldim oysaki çok umutluydum eğlencez diye gerçi ben dün inönüde çok eğlendim neyse her konuda organizasyonmuz sıfır (0).

-------------
KABUL ETSİN ARTIK HERKES BU ALEMDE KRAL ESES DAHA HERŞEY BİTMEDİKİ SALDIR ESES SALDIR ESES

Gönderen: eses_erkann
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 23:33
yaaa neden evimizde atatürk stadında olmuyor bu organizasyonlar vilayette böyleşeymi olurmuş tramvar yolundan gecemiyoz her taraf insan yürüyemiyoz göremiyoz atatürk stadında olsak yakarız tribünleri meşalelerle her yer aydınlanır besteleri hep birlikte düzenli bi şekilde söyleriz hem daha cok egleniriz

-------------

Gönderen: wolfalone37
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 23:39
çocuklar üzülmeyinburadaki kutlamaların kötü olduguna şimdi istanbuldan döndüm 5 gündür oradaydım HEM DİYARBAKIR HEM BOLU MAÇI MÜKEMMELDİ hele sonrasındaki kutlamalar daha güzeldi inönü yıkıldı YEMİN EDERİM ARABAMI TAKSİME PARK ETMİŞTİM... PARK SAHİBİ bunlar kim ya sesleri buraya kadar geliyor dedi BENDE ESES DEDİM..YALNIZ istanbuldaki tek problemimiz bize biletleri az verip karaborsadan 50 ytl bilet almamız oldu.yönetimdeki insanlardan hiçbiri 11.30 dan 19.00 a kadar sırada bekleyen eses taraftarına burada bilet satılmayacak biletler tükenmiş dememesiydi

-------------
wolfalone38

Gönderen: uselen26
Gönderi tarihi: 19/May/2008 saat 23:53
Pendik maçı sonrası da vilayet meydanındaki kutlamanın eziyetini çekmiştik, malesef bugünde...

Dün İstanbulda maçta takımımı sonuna kadar destekledim bu akşamda Eşimle ve oğlumla vilayet meydanına gittim. Tek amacım 6 yaşındaki oğluma ESES sevgisini iyice aşılamak ve şampiyonluk kutlamasını ilerde de hatırlamasını sağlayarak kendi çocuklarına bile anlatmasını sağlamaktı...Ama yine tam bir rezillik....İnsanlar sahne falan göremiyor sıkış tepiş...Neden koca stat dururken ve insanlar çocuklarıyla eşleriyle rahat rahat kutlamaları izleyebilecekken vilayet meydanında yapıldı bu kutlama....

ESES SEVGİSİ VİLAYET MEYDANINA SIĞMIYOR..PENDİK MAÇINDAN SONRAKİ KUTLAMALARDA  BUNU GÖRMEDİNİZMİ...NEDEN AYNI YANLIŞI TEKRARLADINIZ? 

Malesef 21:30 da futbolcular geldikten sonra ayrılmak zorunda kaldım ve evde tv'den izledim.

Bu tür olaylar tarihi olaylardır, biraz daha özenli organizasyonlar yapalım lütfen....Zafer kutlaması eziyete dönüşmesin....  

-------------
Uğur

Gönderen: cnkt
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 00:04
şu kutlamalara bile siyasetin karışmasına müsade eden herkese yazıklar olsun.
futbolcular belediye başkanının resmi önünde sahneye çıkınca utandım. bi de sahne çökecekmiş diye indirdiler hemen.
yapamayacaksanız, hiç bulaşmayın bari !

Gönderen: emrahes
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 00:06
boyle sıyaset golgesınde gececegını bıldıgım ıcın gıtmedım.zaten 3 gundur ıstanbulda eglencegım kadar eglendım.ıyıkıde gıtmemısım.
seneye gene aynı seyler olursa maclara gıtmıyecegım.

-------------
DK

Gönderen: tatarserdar
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 00:15

boyle kutlama olmaz yazıklar olsun millet ustuste coluk cocuk eziliyo ama ne hikmetse her sampiyonlukta stad duruken ufacık yere sıkıstırılıyoruz aslında tepki koyulmadıkca bu boyle olacak boyle kutlama yapılacagına hic yapılmasın yeter hevesimiz kursagımızda kaldı umarım bidahaki sampiyonluk kutlaması vilayetmeydanı degilde kendi mabedimiz olur!!!!!!

-------------
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES

Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 00:26
biz takımla mutluluğu sevinci paylaşmaya gittik. çokmu şey istedik doyasıya kutlasaydık şampiyonluğu, 2 dk bile durmadılar Cry . orda valla mikrofonu alan konuşuyor tanımadığımız adamlar meşhur oldu.Bütün herkesi çıkarmışlar oraya, 10 tane futbolcumuzu çok görüyolar bi de yıkılcak diyolar

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 00:27
Niye stadda olmadı sorusunu herkes gibi bende soruyorum. Bugün vilayet meydanındaki ortam geçen alelacele yapılan LigA'ya çıkıştan bile kötüydü.
Kutlamayı Belediye düzenliyorsa, stad'da yapılmamasının nedeni : Stad 49 yıllığına Kulübe kiralandığından oradaki bir organizasyon için bir prosedür filan mı gerekli? Bir ücret filan mı söz konusu? Anadolu üni. her sene staddaki mezuniyet için kulübe 100.000 bin ytl veriyor yanlış bilmiyorsam. Düzenleyenler bundan kaçınmış ve Vali Babamızın mekanında yapmak istemiş olabilirler mi?

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: esesman
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 00:59
kutlamamamı   tepebaşı  bld    reklamımı   anlamadım   tek  kelimeyle   rezalet

-------------

ANTİ byzans!!...

Gönderen: uselen26
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 01:34
Alıntı yapılan esesman

kutlamamamı   tepebaşı  bld    reklamımı   anlamadım   tek  kelimeyle   rezalet

ESKİŞEHİRSPOR kutlamasında sahnede "TEPEBAŞI BELEDİYESİ" yazılarının ve "BELEDİYE BAŞKANI"nın işi ne?

AKP konseri dün değilmiydi, yoksa biz İstanbulda takımı desteklerken eğlence olmadı da bu gece vilayet meydanına mı alındı? Bizim haberimiz mi olmadı?

-------------
Uğur

Gönderen: umutjohn
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 01:38
Buram Buram siyaset kokuyor...Reklam üzerine reklam,taraftarın tepki koyup oradan ayrılması gerekirdi.sezon boyunca esamesi okunmayan,tacettin sarıoğlu birden hortladı NEDENSE????

-------------
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 02:06
Neden kimse tepki göstermedi ?? Neden bir agizdan "EsEs buraya - Siyaset disari" diye bagirmadiniz ? Confused

Bu tür kutlamalarda takimla taraftar birlesir sampiyonlugu kutlar. Bizdede siyasiler gövde gösterisi yapiyor. Kupayi alirken Unakitanin yine ekrana cikmasi beni kizdirdi. Biz cikmasina izin verirsek , elalem hakkimizda siyasi destekli takim diye konusurda yazarda.

Herkes kiziyor, ama kimse tepki göstermiyor. Topluca islik calip, takim lehine slogan atilsaydi muhakkak faydasi olurdu. Yazik....

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 10:02
dün valiliğin önünde tam bir rezalet vardı.boy boy tepebaşı bld başkanının resimleri,arkadaki projeksiyonda sürekli üstümüzden reklamını yapmış bir bakanın görüntüleri,sahnede sürekli siyasilerin isimlerini zikreden birkaç sivil..başka da birşey yoktu dün orada.
takım geldiği zaman bile alkışlamayan çevremdeki insanlar bu kişilerin isimleri söylendiğinde ne hikmetse ellerini parçalarcasına alkışladılar.ve siyasi rant yapmak isteyenleri yuhalayan ben ve çevremdeki 5-6 kişiye alay eder gibi baktılar..orda toplananların çoğu dün Eskişehirspor'un şampiyonluğunu kutlamaya değilde konseri dinlemeye gelen topluluktu.arada ağızlarından farklı renkleri kaçıran insanlar duymadım değil..ne diyosun sen dediğimde döndü arkasını alanın başka tarafına geçti.kalabalık sürekli sakaryaya küfür etti sanki şampiyonluğu değilde sakaryanın elenmesini kutluyoruz gibi.dün yaşananlar tam bir rezaletti zaten takım geldikten sonra ordaki gerçek taraftarların çoğu ayrıldı geriye konser dinlemeye ve sakaryaya küfür etmeye gelen kuru kalabalık kaldı..Angry inönüdeki kutlamalar gerçekten çok güzeldi.bankasya güzel bir program hazırlamış havai fişekler müzikler ışık gösterileri falan..

takımımızın amblemiyle beraber rengi ne olursa olsun ne yaparsa yapsın hiç bir siyasi parti işareti ve karakterini görmek istemiyorum..

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 10:28
reklam amaçlıydı bence sadece..

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 10:53
Ne rezalet bi kutlamaydı öyle ESESİMLE alakası olmayan insanlar her zaman ki gibi başarı gelince gelmişler.Futbolcularımızı gördük ayrıldık zaten meydandan geçerken bu takım 3.liglerdeyken ünye ile bulancak ile oynarken nerdeydiniz diye bağırarak geçtik aralardan boş boş baktılar.Buram buram siyaset reklam kokuyordu heryer.Yalnız Tepebaşı Belediye başkanın konuşması hoşuma gitti.Bazılarına iyi laf soktu.Helal olsun valla.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 11:01
ES-ES'e Süper Ligde Başarılar

Dost ve Kardeş Kulübümüz Eskişehirspor'a Süper Ligde Başarılar Dileriz.

12 YIL ARADAN SONRA TEKRAR SÜPER LİGE DÖNEN ANADOLU FUTBOLUNUN ÖNDERİ DOST VE KARDEŞ KULÜBÜMÜZ EFSANE ESKİŞEHİRSPOR´UN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLARIZ. ES-ES´e  SÜPER LİGDEKİ MÜCADELESİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

BÜTÜN BOZÜYÜK HALKI,
BOZÜYÜKSPOR CaDDe ve Hergele Taraftar Grupları,Bozüyükspor Yönetimi,Bozüyükspor Futbolcuları, www.bozuyukspor.com

-------------
Lacivert-Beyaz .!

Gönderen: kuka
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 11:55

Öncelikle Eskişehirspor'umuzun süper lige çıkması hayırlı olsun.

Tüm şehir şampiyonluk kutlması için akın akın 7 den 70 e daracık vilayet meydanına geldi.
Sayın yetkililer,artık vilayet meydanı bu camiayı kaldıramaz,kaldıramazda!
Acaba bu kutlamaların Atatük stadında yapılmasına bir engel mi vardı?
Neden bu büyük camianın en mutlu gününü,vilayet meydanı yerine Atatürk stadında yapmadınız?

Tekrar Büyük Camiamıza Süper Lig Hayırlı Olsun.

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 12:06
zor günlerimizde hiç yanımızda olmayıp hey şampiyonuz diyenlere herkes inanıyorum ki içinden cevabı vermiştir bu camianın başarısının en büyük kısmı TARAFTARA aittir bu böyle biline....

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: since65
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 13:54
  Nihayet 23 yıllık çileden sonra mutlu son...
  Kuruluşundan bu yana acısıyla tatlısıyla yaşamımın bir parçası olan ES ES imin uzun süren,layık olmadığı yerdeki misafirliği ne mutlu bizlere sona erdi.
  Futbolcu kardeşlerime,yönetime, takıma desteğini hiçbir zaman esirgemeyen çilekeş taraftarlara teşekkürler.
  Bu arada şampiyonluğa rağmen içimdeki burukluğu ifade etmek istiyorum.Bu sezona kadar bütün Türkiye, hangi takımın taraftarı olursa olsun ES ES imize saygı ve sempati ile bakıyordu.Şimdi iktidar tarafından kollanan,Süper lige hükümetin desteğiyle çıkartılan bir takım olarak değerlendiriliyoruz.Kimsenin Antalya maçında verilen haksız penaltıdan, Kocaeli maçında verilmeyen penaltımızdan, hakem hatalarıyla ES ES in kaybettiği puanlardan haberi bile yok.Final maçının başında hakemin gösterdiği kırmızı kartı maçı izlemeye, pozisyonu görmeye gerek bile duymadan hakemin, federasyonun ES ES e kıyak yaptığı önyargısı ile değerlendiriyorlar.
  İnsanların böyle düşünmesi ES ES taraftarı olarak beni çok rahatsız ediyor.Bir siyasi partinin takımı olarak değerlendiriliyoruz.İktidar partisi alttan alta ES ES Süper lige bizim sayemizde çıktı söylentisiyle parse toplamaya çalışıyor.Bu ES ES imize yapılan bir iyilik değil ES ES imizin kuyusunu kazmaktır.
  Sayın Unakıtan'ın ES ES e katkısı olduysa kendisine teşekkür ederiz.Sergen belasını başımıza sarmasını da unuturuz.Fakat lütfen ES ES in patronu gibi davranmasın.Edirne ve Edirnespor kendisini şimdi nasıl ilgilendirmiyorsa; yarın Eskişehir ve ES ES içinde aynı şekilde davranacağını biliyorum.
  Şimdiki yönetimi başarılarından ötürü kutluyorum.Kongre sonrası yeni yönetim kim olursa olsun ES ES imizi siyasetten uzak, herkesi kucaklayan bir anlayışla hakettiği başarılara taşıyacağına inanıyorum.

-------------
since1965

Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 14:36
Dünkü kutlama birşeye benzemiyordu...Stadda yapılsa daha iyi olurdu...O meydanda olan kadar o meydana sığmayanlar terk etti alanı...

ESES'imin adının artık siyasetle anılmasını falan is-te-mi-yor-um...İsterse gitsin Ronaldinho'yu alsın alet etmesinler bizi pis işlerine!!!

Dün siyasete dönüşen bir kutlama olduğu için ben de gidip ALLAH BELANIZI versin diyerek geri döndüm...!!!

-------------

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 14:54
kutlamaları siyasi şova döndürmek istediler gene. lanet olsun her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorlar. zor günlerde nerdeydiniz diye nağra atan sarıoğlu bi kendine sorsun zor günlerde kendi nerdeydi. yeter artık oy için EsEs e bulaşmaları. herkese rezil olduk millet bize akp takımı demeye başladı. bu taraftar iyice doluyor farkında değiller, böyle giderse gün gelicek bi anda taraftar kontrolü kaybedip hepsine küfür edicek. şimdi gene iyi günlerdeyiz şampiyonluk geldi kimse sesini çıkarmıyor ama seneye zor günler geçiricez bakalım o zaman ne halt yiyecek bu iyi gün dostları.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 16:44
Ben gidemedim ama konser mekanına ses sanatçısı zor sığabilmiş, takımı düşünemiyorum bile. Ayrıca takımla alakasız kişilerin resimleri(bkz. Tacettin Sarıoğlu), vilayet meydanının ufak olması, konsere gelenlerin gerçek taraftarlardan çok olması da ayrı bir rezillik. Yazık olmuş koca stad varken...

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 19:48
Alıntı yapılan BoZüYüKLüLeR

ES-ES'e Süper Ligde Başarılar

Dost ve Kardeş Kulübümüz Eskişehirspor'a Süper Ligde Başarılar Dileriz.

12 YIL ARADAN SONRA TEKRAR SÜPER LİGE DÖNEN ANADOLU FUTBOLUNUN ÖNDERİ DOST VE KARDEŞ KULÜBÜMÜZ EFSANE ESKİŞEHİRSPOR´UN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLARIZ. ES-ES´e  SÜPER LİGDEKİ MÜCADELESİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

BÜTÜN BOZÜYÜK HALKI,
BOZÜYÜKSPOR CaDDe ve Hergele Taraftar Grupları,Bozüyükspor Yönetimi,Bozüyükspor Futbolcuları, http://www.bozuyukspor.com - www.bozuyukspor.com

bende şahsım oalrak bozuyük halkına teşekkür ederim. pazartesi İstanbuldan dönerken ana cadde üzerinde 4 tane büyük eses bayrağını görmek çok sevindirdi. en güzelide bursa-istanbul ayrımında yer alan Türe Vinçlerince asılan muhteşem bayraktı. türe vinçi tanımam etmem ama vinç işim olursa Tongue artık onlarla çalışırım.

-------------
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 21:09
Gidemedim değil bilerek gitmedim bende...

Dorylaion arkadaşımız  Eskişehirspor'dan çok siyasetin ön plana çıkacağını söylediğinde ve gitmeyeceğini söylediğinde tepki verenler vardı. İyikide gitmemişiz ..

Üstelik gidenlerden duydum. Fabrikada hayatında bırakın Eskişehirspor'u futbolun F sinden anlamayan kişiler dünkü eğlenceyi anlatıyor.. Bir çok kişinin kızları taciz ettiğini anlatıyorlar ve birde bu haberdekilerde çabası..

Kutlamalarda kavga

Türkcell Süper Ligi'ne yükselmenin coşkusunu yaşayan Eskişehirsporlu taraftarlar arasında çıkan kavgada, 1 kişi yaralandı. aArifiye Mahallesi 2 Eylül Caddesi üzerinde meydana geldi. Eskişehirspor'un galibiyetini kutlayan Mustafa F. (19) ve Hüseyin K. (19), 6-7 kişilik başka bir taraftar grubu ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine çıkan kavgada Mustafa F., yüzüne aldığı darbeler sonucu kanlar içinde kaldı.
19.05.2008

-------------

Gönderen: gentleman
Gönderi tarihi: 20/May/2008 saat 21:27
kutlama olduğu akşam mithat körler yeni parçasını söyledi oynak bişey ismini bilen varsa yazabilirmi yada paylaşabilir mi ?

-------------
HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 03:07
Ben birşey anlamadım , herhalde daha sonra güzel bir kutlama olacaktır ???

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 08:17
İstanbul İnönüdeki daha güzeldi :)

Gönderen: Irfan-new york
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 08:56
Arkadaslar.....
Kutlamalar bu hafta cumartesi gunu New Yorktaki geleneksel Turk Gunu Yuruyusunde Kirim Turkleri Cemiyetinin bir bolumu olarak gecis yapacagiz.
Buyuk bir Es-Es bayragi su anda dikilimde ve panolar hazirlanmakta.
Yonetimdende isteklerimiz oldu ama yetisirmi bilemiyoruz su anda, eger yetisirse cok renkli bir katilim olacak.
Amerikada New York yakinlarindaki taraftarlarimiza buradan sesleniyoruz!!!!!!
Insallah alnimiz aki ile cikariz bu yuruyusten.....
Birde farkettimki buralarda ne kadar cok ES-Es taraftari varmis ya. Uykudan uyananlar iyi bir surprizoldu bizlere burada.

-------------
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)

Gönderen: kirmizi
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 09:25
İnönüdeki kutlamalar Esesime çok yakıştı. İnanın bir başka takım için olsaydı hiç şık durmazdı.
Efsanevi delikanlım dönüşün gerçekten muhteşem oldu.

Gönderen: eSeSLee_26
Gönderi tarihi: 21/May/2008 saat 09:38
eğer ki bu taciz olayları falan doğruysa harbiden yuhh bea!!kendi şehrimizin insanları,kendi analarımız,kendi bacılarımız oraya Es-Es'im için gitmiş,yapılan hayvanlığa bak.zaten şehir olarak kutlama yapmayı bilmiyoruz,beceremiyoruz.Dini bayramlarda,yılbaşlarında yapılanlardan bunların olacağı tahmin ediliyordu.GERÇEKTEN YAZIK!!!

Son birşey de yıllardan beri bu takım için kılını kıpırdatmayanlar şampiyonluk sanki onların sayesinde kazanılmış gibi ortaya çıkmıyorlar mı sadece gülüyorum.inşallah seçimlerde halkımız geçmişi unutmaz ve Es-Es'imi lanet olası rantlarına alet etmeye çalışanlara gereken cevabı verir..

-------------
BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE ES-ES!

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 23/May/2008 saat 04:12
bu kadar kötü bir şampiyonluk kutlaması görmedim. işin içine siyaset baştan girmiş bi kere. arkada tepebaşı belediye başkanının resmi olan bişey, sonra onun aslında kendine laf sokan konuşması (gerçek ESES liler zor günde nerlerdeydiniz falan dedi) çökme tehlikesi yaşayan bi platform, başkanın garip konuşması, sadece küfretmeyi bilen takımla alakası olmayan birsürü adamın taraftarız diye gelmesi (çoluk cocuktu gerçi onlar ama toplanınca adam oluyolar) takım geldi onları gördüm geri kalanını midem kaldırmadı. inönüdeki çoşkuyu gördüm o güzeldi ama benim için en güzel çoşku ordu maçındaki çoşkuydu. o maça luzumsuz insnalar gelmemişti biz bizeydik. gol olunca yaşanan sevinç, hepberaber bağırılan tezaruhatlar... bu süper lig işi şimdilik hoş değil seneye büyük ihtimalle çok zor günler yaşıcaz düşmek düşmemek arasında. o zaman bu adamları görebilecekmiyiz bakalım arkamızda.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: AtesUlker
Gönderi tarihi: 23/May/2008 saat 06:17
  İrfan beyin New York'daki gözlemini,orada tahmin edildiğinden daha fazla Eses taraftarının bulunduğunun farkedilmesi olayını, İstanbul'da da farkettik.İstanbul'da yaşayan ve Final maçına gelmiş çok taraftar olduğunu gördük.İrfan beyin New York'daki taraftarlarımız arasında bir birliktelik sağlamasını dilerim.Örgütlenme için uzun bir süreç gerekebilir.Ama devam eden iletişim ve dialoglar,bir dayanışmanın başlamasını sağlayabilir.

-------------
Ateş Ülker

Gönderen: orhaneses
Gönderi tarihi: 23/May/2008 saat 09:26
Tek gerçek ES ES imin şampiyonluğu

-------------
EFSANENİN AŞKINA

Gönderen: legend_melike
Gönderi tarihi: 24/May/2008 saat 19:00
Alıntı yapılan eSeSLee_26

eğer ki bu taciz olayları falan doğruysa harbiden yuhh bea!!kendi şehrimizin insanları,kendi analarımız,kendi bacılarımız oraya Es-Es'im için gitmiş,yapılan hayvanlığa bak.zaten şehir olarak kutlama yapmayı bilmiyoruz,beceremiyoruz.Dini bayramlarda,yılbaşlarında yapılanlardan bunların olacağı tahmin ediliyordu.GERÇEKTEN YAZIK!!!

sana katılıyorum gerçekten tacize uğrayan bayan arkadaşlarım olduysa üzücü bir durum o kutlamada bende vardım ve es esimin mutluluğunu paylaşmaya gittim böyle birşey yaşamadım ama yaşayan arkadaşların olabileceğini tahmin edebiliyorum artık alışılsın istiyorum tüm eskişehirliler eskişehirsporludur !!! ( cinsiyet yada yaş fark edermi ) maçlarda bile stada girerken çıkarken ve tribünde yerimizi alırken sanki tuhaf bişey yapıyomuşuz gibi büyük bir kısımın gözleri üstümüze çevriliyor eskişehirsporu desteklemeye gelmişim bundan daha normal ne olabilirki sizin her hafta yaptığınız birşey lüten beyler böyle durumlara alışın ve bizide normal karşılayın  ....

-------------
SeN oLmAsAn HaYaTıN nE aNlAmI vAr Es-Es.İiİiİmMmM !!!

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 24/May/2008 saat 19:03
Alıntı yapılan legend_melike

sana katılıyorum gerçekten tacize uğrayan bayan arkadaşlarım olduysa üzücü bir durum o kutlamada bende vardım ve es esimin mutluluğunu paylaşmaya gittim böyle birşey yaşamadım ama yaşayan arkadaşların olabileceğini tahmin edebiliyorum artık alışılsın istiyorum tüm eskişehirliler eskişehirsporludur !!! ( cinsiyet yada yaş fark edermi ) maçlarda bile stada girerken çıkarken ve tribünde yerimizi alırken sanki tuhaf bişey yapıyomuşuz gibi büyük bir kısımın gözleri üstümüze çevriliyor eskişehirsporu desteklemeye gelmişim bundan daha normal ne olabilirki sizin her hafta yaptığınız birşey lüten beyler böyle durumlara alışın ve bizide normal karşılayın  ....

Çok haklısın Melike...Sonuçta,bayanlarda stadlarda yerlerini alabilirler.Doğrusu da budur.Ancak bazı tipler sanki bu çok olağanüstü bir olay gibi gösteriliyor.Biraz daha hoşgörü...

-------------

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 24/May/2008 saat 21:48
Gerçekten eğer taciz olayı varsa çok ayıp edilmiş ve yapanlar unutmamalılar ki bir gün kendi anneleri sevdikleride bu hoş olmayan tacize maruz kalabilirler.Melike dediklerinin hepsine katılıyorum ancak şu kısma ''tüm eskişehirliler eskişehirsporludur'' sözüne katılmıyorum.Aslını inkar edenleri gördük çünkü kutlamalarda..

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: vagabond26Es
Gönderi tarihi: 16/Haz/2008 saat 01:57
Osmangazi'de Simsekler Caktı

Sazova Mahallesinden sonra dün de Osmangazi Mahallesinde şampiyonluk kutlaması yapıldı. Kutlamaya Başkan Halil Ünal, yöneticilerden Mehmet AKman ve eski yöneticilerden İsmail Hakkı Gül katıldı. ETD Başkanı Yavuz Orhan ve Eskişehir 1965’liler Derneği Başkanı Mustafa Akgören ile çok sayıda mahalle sakini şenliğe katıldı. Osmangazi Mahallesindeki şampiyonluk kutlamasına katılımın yüksek olması dikkati çekerken mahalle gençleri şampiyonluk pastasını Başkan Halil Ünal ile birlikte kesti. Şenlik havai fişek gösterileri ile sona erdi.

-------------
Herkez Sever Biz Ölürüz
Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam
OSMANGAZİ TAYFASI

Gönderen: ramozotti
Gönderi tarihi: 16/Haz/2008 saat 11:00
helal olsun osmangazi mahalesi sakinlerine sırada kırmızıtoprak varrr...hadi kırmızıtopraklılar organize olup bizde bi şov yapalım........

-------------
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 16:39
Bazı şahıslar pazargünü şampiyonluk turuna çıkabilirler....dikkat edelim

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: SRKN
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 17:04
Yarın akşam süper lig şampiyonu belli oluyor.
Yarın formamla Eskişehir sokaklarında olacağım.
Burası ESKİŞEHİR!!!
Kimse yanlış anlamasın,şiddete karşıyım bundan önceki şampiyonluk gecelerinde biçok kişiyi uyardım onlarda uyarıyı dikkate aldılar.
Umarın yarın akşam yine cadeler Eskişehirspor sevdalıları ile dolar.
Ama lütfen şiddete bulaşmayalım! sadece uyarı yeterli oluyor buna onlarca kez şahit oldum,ŞİDDETE GEREK YOK.

Zaten yüzlerce binlerce siyah-kırmızı giyinmiş insanı görenler kutlama gibi bir işe girişmez.

Aslında yarın akşam belli bi yerde toplanıp yönetime tepki göstermek bir kez daha uyarıda bulunmak faydalı olur...

-------------
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 17:15
Caddelerde rüzgar aklımızda neler neler var

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 17:18
Bir başka olur burada derbi akşamları
Sezon bitince şampiyonluk kutlamaları
Onlara tavsiyemiz akıllı olmaları
Var Eskişehir'în belli başlı kuralları...

-------------

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 17:28
Sivas olursa zaten kimse çıkmaz LOL

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderen: ahmet26dt
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 18:05
aman arkadaşlar lütfen bir terslik olmasın.. eskişehirde esesimin ve turkıye mıllı takımın dısında kutlama olamaz olmamalı olmayacakta.. sizlere güveniyorum cumartesı gecesı eskısehırın tum sokakları eses dıye ınleyecektır, beşiktaşlıların kendi evinde bile kutlamasına ızın vermemelıyız:)

Gönderen: Darkevil_26
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 18:19
Alıntı yapılan SRKN

Yarın akşam süper lig şampiyonu belli oluyor.
Yarın formamla Eskişehir sokaklarında olacağım.
Burası ESKİŞEHİR!!!
Kimse yanlış anlamasın,şiddete karşıyım bundan önceki şampiyonluk gecelerinde biçok kişiyi uyardım onlarda uyarıyı dikkate aldılar.
Umarın yarın akşam yine cadeler Eskişehirspor sevdalıları ile dolar.
Ama lütfen şiddete bulaşmayalım! sadece uyarı yeterli oluyor buna onlarca kez şahit oldum,ŞİDDETE GEREK YOK.

Zaten yüzlerce binlerce siyah-kırmızı giyinmiş insanı görenler kutlama gibi bir işe girişmez.

Aslında yarın akşam belli bi yerde toplanıp yönetime tepki göstermek bir kez daha uyarıda bulunmak faydalı olur...

kardeşim forman ve atkın olmasın...  Paket olursun anında bişey yapmasan bile senden bilirler :)

-------------
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..

Gönderen: sarp_nefer
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 18:23
yarın çok işimiz var desenize LOL

-------------
DİE FOR YOU ESES

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 18:26
Alıntı yapılan sarp_nefer

yarın çok işimiz var desenize LOL

ah bee yarın Eskişehirde olmak vardı ya Confused şenlikleri kaçıracaz Cry

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: Mc_PrOdAtOr
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 18:45
valla bu sene kacırdık kutlamaları yaa:( ne güsel kartal kac seytan tut oynucaktık:(
neyse persemebe gelcem o zaman konusan eden görürsem belki tebrik ederim:D

-------------
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Gönderen: darling eses
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 19:00
bir haftadır iş yerinde inatlaşıyorum ''burası eskişehir akıllı olun'' kutlama falan olamaz yaptırmayız hele bizanslılara asla.

-------------
senin sevdan benim sabıkam esesim

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 19:02
Forma atkı sakın giymeyin. Sivil gezin. Şampiyonu tebrik edelim. Formasını ters giydirelim. Atkısı varsa alalım. Malum akşam üşüyebiliriz cadde sokakda. Bir de kibritiniz olsun. Isınmak amacı ile. Bol bol da fotoğraf çekeriz. Foruma koyarız. Münferit dolaşalım daha çok tebrik edebiliriz.

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: menderes26
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 19:39
kutlama felan olmaz olamaz burası eskişehir eskişehir adamın .....

-------------
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası

Gönderen: KIZILCIKLI SERKAN
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 19:50
caddedeyız yarın :)

-------------

Gönderen: doğan
Gönderi tarihi: 29/May/2009 saat 19:51
Alıntı yapılan ahmet26dt

aman arkadaşlar lütfen bir terslik olmasın.. eskişehirde esesimin ve turkıye mıllı takımın dısında kutlama olamaz olmamalı olmayacakta.. sizlere güveniyorum cumartesı gecesı eskısehırın tum sokakları eses dıye ınleyecektır, beşiktaşlıların kendi evinde bile kutlamasına ızın vermemelıyız:)

arkadaşım bu olay zaten 34 yıldır sürüyo bu yılmı bozlcak maçasına güvenen çıkar ESpartada biz olcaz burası emin ellerde =)) 

-------------
***ESparta***

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com