eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 17:58

Alıntı yapılan SoLdat

30 lira mı yuh ya altıüstü dandik bir takımla 3. ön eleme maçı yapıyoruz sırf yabancı diye bu fiyat koyulmaz ki Angry Gurup maçlarına bile 30 fazla!
Tek maç 30, 20 maç 200 tl Clap

Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 18:01
biraz pahalı olmus biletler sanırım acık dolacaktır ama yıne bosluklar olucaktır 14bın kısılık stadyum 8bin falan dolayında taraftar izler.. ne zaman bılet fıyatları yukselse öle oldu cunku sımdıde degıscegını sanmıyorum avrupa macıda desenız ilk heycanımızda desek işin gercegı bu.. nefer trıbunlerıne gelıncede benım dusuncem uefa karısmıs olabılır kapalı trıbunun tamamı aynı fıyat uygulaması olması için belkı nefere el atından bıletler verebılırler kımsenın gunahını almayım ama öle olabılır sonucta uefa el atmıssa eger bıletlerı 30lıra yapamıyorsun..
Şampiyon ES ES
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 18:19
Alıntı yapılan burjuva2626

biraz pahalı olmus biletler sanırım acık dolacaktır ama yıne bosluklar olucaktır 14bın kısılık stadyum 8bin falan dolayında taraftar izler.. ne zaman bılet fıyatları yukselse öle oldu cunku sımdıde degıscegını sanmıyorum avrupa macıda desenız ilk heycanımızda desek işin gercegı bu.. nefer trıbunlerıne gelıncede benım dusuncem uefa karısmıs olabılır kapalı trıbunun tamamı aynı fıyat uygulaması olması için belkı nefere el atından bıletler verebılırler kımsenın gunahını almayım ama öle olabılır sonucta uefa el atmıssa eger bıletlerı 30lıra yapamıyorsun..

8 bin mi    ben öğrenci olmama rağmen macı 15 gündür iple çekiyorum stad çakılı olur adım gibide eminim
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
husss Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı husss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 18:21
Alıntı yapılan SerifOkan

8 bin mi    ben öğrenci olmama rağmen macı 15 gündür iple çekiyorum stad çakılı olur adım gibide eminim

stadyumda yer kalırsa dua et:)
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 18:23
Fırsatçı yönetim.Eminim bu maçta açığın önünde bilet satmaya çalışan çocukları görürüz.Bu kişilerden bilet alıp ceplerine para koymalarına izin vermeyelim.
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 18:32
Alıntı yapılan husss

Alıntı yapılan SerifOkan

stadyumda yer kalırsa dua et:)
inşallah dediğiniz gibi olur.. ama benım umudum yok.. hala küskün dargın olan okadar taraftar var ki..
Şampiyon ES ES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 18:32

Arkadaşlar ben yazmadım galiba şifrem çalındı. 

Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 18:34
Her şey bir yana ayın 19'unda stadda olunacağına göre fiyat konusunu bir kenara bırakmak daha doğru olur.

Ne yapılırsa yapılsın yönetimin zihniyetini değiştiremeyiz. İstifa ederler diye umuyorduk da daha beter oldu KBB çıkardık..
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 18:38
büyük fırsatçılık yapmış yönetim ama böyle bir yönetimden ne beklenirki, onlar için taraftar yolunacak kaz ve değeride yok. bence böyle bir eleme maçı en fazla 20 tl olmalıydı. 30 tl'ye de gicez ama gidemeyecek olan bir sürü renktaşımız olacak.
ES-ES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 18:41

Arkadaşlar, 

Şifrem çalındığı için yukarıda ki mesajı ben yazmadım. Şifremi değiştirmeye çalıştım ama olmadı. Beinim daha önce yazdığım mesajların aksine bir mesaj yazılırsa, itibar etmeyiniz.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır