eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalya macı 1 tl olmasın...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taner_es Liste gör
Usta Yazar

Mr. BLaCk
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı taner_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 19:19
en fazla 10 tl ye indirirler ki onu yaparlarsa şükür etmek lazım.. yine 15-30 dan biletimizi alıp gireriz maça
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 19:49
   Tarihte kurulan Türk devletlerinin hepsi iç hesaplaşmalar sonucunda yıkılmış.Şimdi bizde çok kritik bir konumdayız,yönetimi,futbolcuları,hocayı ve bilet parasını bir kenara bırakalım ve bu hafta Antalyayı yenelim.

Allah korusun,bu maçı kaybettiğimiz takdirde kulübün uğruyacağı manevi zarar daha büyük olacaktır.

Eskişehirsporu ya kurtaracağız yada küme düşüreceğiz.

kalender
Yukarı
Estatar Liste gör
Yazar

alper
Yer: eskişehir
  Alıntı Estatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 19:51
girişlere kasa koysunlar kasanın kilidinide kaptan sezgine versinler üstündede buraya atılan her giriş ücreti futbolculara gidecektir desinler ben maaşımı vermeye razıyım yeterki futbolcuları aç bırakmasınlar. hepimizin olduğu gibi onlarında ailesi var be kardeşim
seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 19:53
10 lira olur umarım biletler.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 19:55
Bu zor zamanda hala 1 TL.gibi rakamlar telaffuz ediliyor ya,başka bir şey demeye hacet yok zaten!
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
Yer: Turkey
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 19:57
Alıntı yapılan Estatar

girişlere kasa koysunlar kasanın kilidinide kaptan sezgine versinler üstündede buraya atılan her giriş ücreti futbolculara gidecektir desinler ben maaşımı vermeye razıyım yeterki futbolcuları aç bırakmasınlar. hepimizin olduğu gibi onlarında ailesi var be kardeşim
sezgni gördüm bugün sanayide hıc ac acıkda veya moralı bozuk gibi durmuyodu antnda jeep dalasıyodu yanı maaşını verirsen sen ac kalırsın abı
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 20:00
kombinemi satıyorum  bidahada maclara gidmiyorum genc yasta göctüm giddim butakım sayesinde
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
eseserkan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı eseserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 20:02
bir kere olsun taraftarı dinleyin.Şu bilet fiyatlarını 1 ytl yapın.İlla pahalı bilet satmak istiyorsanız deplasman tribünü biletlerini pahalıya satın.Millet bize öyle yapıyor.Kendi taraftarına 1 ytl bize 25 ytl yapıyorlar.

Açık:1
kapalı:2
misafir takım:50 ytl olsun.
SADECE BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORLUYUZ BİZ
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 20:04
Alıntı yapılan eseserkan26

bir kere olsun taraftarı dinleyin.Şu bilet fiyatlarını 1 ytl yapın.İlla pahalı bilet satmak istiyorsanız deplasman tribünü biletlerini pahalıya satın.Millet bize öyle yapıyor.Kendi taraftarına 1 ytl bize 25 ytl yapıyorlar.

Açık:1
kapalı:2
misafir takım:50 ytl olsun.

Böyle birşey yok, açık tribün 1 ise rakip tribünde 1 olacak.. Buna hem federasyon hem de futbol ahlakı izin vermez..
Yukarı
Estatar Liste gör
Yazar

alper
Yer: eskişehir
  Alıntı Estatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2009 saat 20:05
Alıntı yapılan güven

Alıntı yapılan Estatar

sezgni gördüm bugün sanayide hıc ac acıkda veya moralı bozuk gibi durmuyodu antnda jeep dalasıyodu yanı maaşını verirsen sen ac kalırsın abı

anladım kardeşim demek istediğini ona bakarsan serdar gibi adamda range rover jeep var benim anlatmak istediğim birazda şu şekildeydi; aç ayı oynamaz hesabı bu adamlar bu işten para kazanıyorlar para verirsen oynar.ama dersekki forma aşkı o aşklar 65 - 70 lerde gömülü kaldı.boşyere bu adamlar beşikteş maçı öncesi idmana 4 saat geç çıkıyorlar para vermeyince bu işler ortaya çıkıyor.bizim yönetim apartman bile yönetemeyeceği için malum bu sorunlar olacak Smile
seni sensiz yaşamak en kötü kader olsa gerek
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır