eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2012 saat 01:34
Alıntı yapılan HeRGeLe26

Trtspor bile zorlada olsa bizden konuşurken şurda okdar insanın gelip bir kaç kişi haricinde tebrik etmemesi beni çok üzüyor gerçekten..Açıkçası Eskişehirspor taraftarının eski ilgisiyle bize bakmadığını düşünüyorum..

Al bendende o kadar Serhat tamamen katılıyorum sana , bu gece Trtspor'da Spor Artı programında Bozüyükspor'umuzun dünyadaki başarısına yer verilmişken , kendimizden birileri olarak gördüğümüz ilimiz dediğimiz Eskişehir'den ve Taraftarlarından bize karşı eski sıcaklığı göremiyoruz 3-5 kişi tebrik ediyor sadece o kadar bu durum bizleri çok üzmekte...
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2012 saat 01:52
Beyler dertler buyuk ilgi baska yerlerde. Alinmak yersizki cogu insan sanirim skordan yada puan durumundan zaten takip ediyordur
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2012 saat 02:05
Evet biliyorum ama giripte bi başarılar yazmak zormudur bilemiyorum.Sizde haklısınız Halil ünal,açık,ligteki gidişat derken Bozüyükspor'u konuşçak haliniz yok tabiki..Bazen tek başıma yazıp okuyormuşum gibi gelior.Ama dediğim gibi başarılar tebrikler bile yazıldığında mutlu oluyorum açıkçası..
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2012 saat 02:20
Bozüyükspor'umuza En içten dileklerimizle başarılar. Sizleri çok seviyoruz .
Eskişehirspor
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2012 saat 03:25
Şu sıralar malum sebeplerle uğraştığımızdan dolayı sözlerle ifade edemiyoruz belki ama kalbimiz sizinle. Sizinle bile dememem gerekir aslında çünkü Bozüyük zaten bizden biri. Bank Asya yolunda sonsuz başarılar..
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2012 saat 05:06
Bozuyukspor'un bu haftaki rakibi Ofspor teknik direktor degisikliginden sonra hizla yukselise gecmis. Sezon basinda basarisiz sonuclar alan Ofspor, yeni teknik direktorleri Mehmet Birinci ile birlikte oynadiklari 11 macin 8'ini kazanmis, 2'sinde berabere kalmis.
Bozuyukspor'u zorlu bir deplasman bekliyor, umarim lider olarak gidecekleri bu uzak deplasmandan lider olarak donerler.
Mete
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2012 saat 05:20
Alıntı yapılan HeRGeLe26

Evet biliyorum ama giripte bi başarılar yazmak zormudur bilemiyorum.Sizde haklısınız Halil ünal,açık,ligteki gidişat derken Bozüyükspor'u konuşçak haliniz yok tabiki..Bazen tek başıma yazıp okuyormuşum gibi gelior.Ama dediğim gibi başarılar tebrikler bile yazıldığında mutlu oluyorum açıkçası..
ben pek yazmıyorum bu başlığa bi kaç kere tebrik etmişimdir.ama burda paylaştıklarının hepsini ve facebook sayfanıda takip ediyorum okuyorum serhat.benim gibi çoğu kişide takip ediyordur,boş yere alınmana gerek yok Tongue
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2012 saat 05:47
Saolasın abicim teşekkür ederim..Benimki alınmak değilde ne biliyim insandan birşey bekliyor boş boş konuşuo gibiyim burda kendim çalıyorum kendim söylüyorum zannetim bi an Sayfaya gelince 03 paylaşımları bana ait.Genellikle duvar kağıtlarıyla resimlerle ilgileniyorum.Üni'de okuduğum için Konya'da Maç esnasında skorları yazıyorum evimizde oynadığımız zaman..Yakın bir zamanda forum açmayı planlıyorum Bozüyükspor ile ilgili bu işten anlayan arkadaşımız varsa benimle iletişime geçebilirmi
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2012 saat 06:03
Alınmana gerek yok kardeşim kalbimiz gönlümüz sizlerle takipte ediyoruz inşallah bu sene bozüyükspor bank asya ya çıkacak çok güzel gidiyorsunuz
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Şub/2012 saat 06:12
Herkes genel anlamda futboldan sogudu...
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır