eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:55
    Geçen yıl 5 tl ye maçları izlerken iyide 43 yıl sonra avrupa maçı bileti 30tl olmuş çokmu arkadaşlar.Bence normal.Es es aşkından bahsediyorsan arada elini cebine atacaksın.Ben geçen yıl kombine alan 600 kişiden biriyim.Geçen yıl yönetim bir çok maçı 5 tl.den izletti bizim gibilerin gıkı dahi çıkmadı.Ben 2 çocuk okutuyorum ve ay başını zor getiriyorum.Ve takımım içinde elimi taşın altına yine koyacağım.Kombineler 200 tl ye itanbulun ezikleri bir bilet için ödüyor bu paraları.
Yukarı
memciko Liste gör
Deneyimli Yazar

VEYSEL BAKACAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı memciko Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 16:59
Alıntı yapılan furemen

Demek gruplara falan kalsak maç bileti 100 150 yi bulacak...

Bu maçtan sonrakileri kombineye dahil ettiler.Es tv de ekrem birsen açıkladı.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 17:01
Kaç yıl sonraki ilk Avrupa Kupası maçı. hü'ye de fırsat tabi ki.

Sonuçta 30 tl verip açığa gireceğiz ne dersek diyelim bilet fiyatlarını değiştirme şansı yok. 4 yıl önce de bu fiyatlara giriyorduk. Aynı tas aynı hamam. Zihniyetleri değişseydi açığın üstünü kapatırlardı
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 17:06
Alıntı yapılan memciko

Alıntı yapılan furemen

Bu maçtan sonra kaç maç oynarız acaba bide o var demi bu turu geçersek diğer turda çok güçlü rakipler gelcek karşımıza... Yani sadece bu maç var ve bu turu geçersek 1 maç daha var başka maç olmaz burda... Üstelik gruplara bile kalsak maçları kendi stadımızda oynayacağımız kesin değil ,UEFA maçı burda oynamayın derse ya İstanbul ya Ankara ,kombineye dahil etse nolcak ,kaç kişi hafta içi şehir dışına çıkar...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
SalihSeçer Liste gör
Deneyimli Yazar

Salih Seçer
Yer: Aksaray
  Alıntı SalihSeçer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 17:13
Alıntı yapılan arwen

.... ama 15- 16 yaşlarındaki çocuklar boy boy rakıları açıp pozlarını facebookta paylaşıyorsa hepsinin elinde bir sigara varken onlara para bulabiliyorken "çokmuş bu yaaaavv" demeye hakkı yok diye düşünüyorum

Bende sizin gibi düşünüyorum. Ayrıca ben öğrenci olarak statta yerimi alacağım.
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 17:25
Valla sigara v.b. kullanmıyorum 30 lirada hiçte çok değil 50 tl çok.Nefer'e girmem açıkta takımımı desteklerim olur biter.Yada bu hafta 2 tane kupon yaparım şansıma tutarsa Nefer'e girerim
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 17:27
Neferliler düşünsün, böyük başkanlarından kıyak olmuş. Açıkta olucağım için kapalıya giren düşünsün. 
Yukarı
irmakali Liste gör
Yazar

ALİ IRMAK
Yer: Turkey
  Alıntı irmakali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 17:38
Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan EsBoraEs

Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan EsBoraEs

Ben 25 olur diye tahmin ediyordum 30 oldu yıllar sonra avrupa maçına çıkacağız 14500 koltuğun var 700 bin nufüsun var 30 yıl aradan sonra bu maçı bekliyoruz 15 yapsa ne olacak izdaham olacak giremeyenler olacak kavga olacak gürültü olacak yönetimin beğenmediğim birsürü yönü var ama mantıklı bakalım herşeyi de eleştirmeyelim...

yani seni o maç için değerli yapan tek şey aradaki 15 liralık fark oluyor bu durumda. insanlar rahat girsin diye madem 200 yapsalarmıs.yada cok rahatını düsünen adam gider VIP den izler. Bunların derdi sömürmek. İnsanların içindeki eskisehir aşkını sömürmek.

senin için değerli olan miktar ne bu kadar itiraz ettiğine göre benim demek istediği mi anlamak için bir daha okursan yazdığı mı sevinirim açığa 30 lirayla girmek ne sömürme olur ne de eskişehir aşkını bitirir maddiyat..

sıkıntı insanları koyun yerine koymaları.Her şeyi fırsata çeviriyor olmaları. Ben bu takıma gönül verirken çok şeyi göze alıyorsam,yönetiminde bunu düşünüp biraz taraftarı düşünmesi gerekiyor.3. öneleme turundan üstelik bedavadan eline gelen bu şansı insanın eskişehir sevdaasını bilerek adam gibi takıma para harcamayıp transfer yapamadan böyle bir macı 30-50 ye itelemeye calısıyorsan ben itiraz ederim. Üstelik bir cok takımda örnekleride varken.gecen senenin antebi bursası gibi.
Senin dediğin kısma gelirsek izdiham olucak diye böyle bir sacmalık yapıyorlarsa bırakın izdiham olsun. 10 000 kişi mi seyredicek bu macı sanki daha önce hic izdiham olmamıs gibi. Olsa nolcak olmasa nolcak.Keyfine düşkün adam gitsin VIP de izlesin.
Fırsatçılıga karsıyım. Biz bu takımın peşinden avrupa gitsin diye 24-25 saat deplasmana gidiyoruz. Maddi anlamda 30 lira kimine cok kimine değildir onu bilemem ama Ortalama bir hesap cıkartırsanız ki makul olanıda budur.Bu fiyat fazladır.
Sonra yok küçüklere eses aşkını aşılayalım. İnsanlar kardeslerini küçüklerini getirremiyorlar ki. yada bedava bilet cıkıyor piyasaya. Bunada karsıyım. iyice oyuncak ettiler bizi. Kimse kimseyi sınıf ayrımına sokmasın. üstelikte su kısımda yüksek ücretli olsun herkes giremesin kısmında! bu ayıptır. Sosyalligide uymaz. Eskisehirsporu eskisehirspor yapan izdihamlarıdır...! Bence budur bu takımın peşinde sadece 5000 kişi olsaydı eskisehirspor olmaz eskisehir belediyespor falan olurdu.

ayrıca bu zamana kadar eses aşkını bitiremedilerse insanlarda bu zamandan sonra da bitmez.
Küçüklere eses aşkını aşılama mevzusunda gerçekten mağduruz. bir keresinde mahalleden küçükleri topladım ne olur olmaz diye emanet diye aile tribününe götürdüm. velhasıl ibb yi 3- yendik ama abilik yapalım derken canımıza ot tıkanmıştı o gün:)
ilk hedef UEFA kupası ileri!!!!
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 17:46
Alıntı yapılan memciko

Alıntı yapılan furemen

Eğer bundan sonraki Avrupa maçları kombineye dahil olacaksa çok iyi 200 TL lig için bile uygundu buna ilaveten + kupa + UEFA maçları çok çok uygun bir rakam . Bir seferliğine 30 TL versin herkes sonrada kombinelere yüklensin .
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2012 saat 17:56
Alıntı yapılan €s€s

Neferliler düşünsün, böyük başkanlarından kıyak olmuş. Açıkta olucağım için kapalıya giren düşünsün. 

Neferli değiliz Eskişehirsporluyuz.Eskişehirsporun Neferiyiz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır