eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tepki Ve İstifa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 18:50

Bazılarına örnek olması dileğiyle...Yönetim istifa...

Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
es08es26 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı es08es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 18:52
maç arifesin de aferin size istifa edenler 15 gündür neden etmediniz yada açıklamadınız da şimdi açıklıyorsunuz yolunuz açık olsun
eses1965
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 19:05
İstifa eden arkadaşların hepsi alınları açık ve dik duruşlarıyla Eskişehirspora yakışan gönülden EsEsime bağlı arkadaşlardır.Yaptıkları görevler belki çok zor işler değil yerleri elbette doldurulabilir ancak burda önemli olan istifalarının altında yatan gerçekleri görebilmektir bunu görenler doğru yorumları yapmışlar zaten diğer yorumları çok ciddiye alıp forumu yormaya gerek yok.

Ayrıca düzene karşı sergiledikleri dik duruşu yönetimde görev alan bizlerin kendilerine güvendiği isimlerdende bekliyorum.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 19:05
Alıntı yapılan es08es26

maç arifesin de aferin size istifa edenler 15 gündür neden etmediniz yada açıklamadınız da şimdi açıklıyorsunuz yolunuz açık olsun
olaytın özeti budur;yönetimi ve yapılanları bende tasvip etmiyorum ama önemli olan ESKİŞEHİRSPOR'dur.
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
26esesliburak26 Liste gör
Yazar

Burak
Yer: BURHANİYE
  Alıntı 26esesliburak26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 19:46
Yolunuz açık olsun eskişehirspor a vermiş olduğunuz hizmetlerden ötürü  teşekkürler.
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 20:00
Clap
Alıntı yapılan EsEs

Alıntı yapılan es08es26

olaytın özeti budur;yönetimi ve yapılanları bende tasvip etmiyorum ama önemli olan ESKİŞEHİRSPOR'dur.
Clap Başınada sonunada alkışı hakeden budur. Oyuna geliniyor zamanı var tepkinin. Yapılanları herkez görüyor, hiç kimse tasvip etmiyor ancak zaman destek zamanı, sağ duyulu olmalıyız diyoruz ama yangına benzinle gidiyorsunuz yinede Allah sonumuzu hayır etsin.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 20:07
İstifayı şov olarak değerlendirenler içinde bulunduğumuz durumun vehametinin farkında değiller anlaşılan.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 20:07
Bence zamanlama yanlış çok ama çok kritik bir maç öncesi yapmış olduğunuz bu hareket zamanlama olarak hiç doğru değil onun dışında isitfa edilmesi tabiki olabilir .

O yüzden sizede  yakışmadı .
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
kitapcıES Liste gör
Deneyimli Yazar

Muharrem USLU
  Alıntı kitapcıES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 20:20
Bu güne kadar verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkürler...

Günhan kardeşim tribünde hizmet bitmez
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL
Yukarı
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
  Alıntı yoncacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eki/2010 saat 20:56
1967 yılından bu yana kimbilir kaç kez İstanbul'dan Eskişehir'e takımımın maçını izlemeye geldim. Kar-kış-yağmur-çamur (ki Eskişehir'in kışı yanında İstanbul'unki sonbahar sayılır), maç biter herkez evine, sıcak sobasının yanına, ben ise Tren istasyonuna veya otogara... bekle bekle... sonra 5 saat yol, ardından İstanbul trafiğinde eve ulaşma çabaları. Benim gibi yapan bir çok arkadaşım olduğunu biliyorum, sevgi olmasa... işte o sevgi olmasa yapılacak işmi bu? Bu çok ince bir ayrıntı. Bunu herkez takdir edemez. Örneğin Eskişehir'de oturan ve devamlı en uzak yerlere deplasmanda takımlarını desteklemeğe gidenler. Biliyorum bu işi sırf macera ve değişiklik olsun diye yapanlarda vardır ama ben burada gerçek takımını seven taraftardan bahsediyorum. Çoğu kişi bu yapılan işi anlamaz, "salak bu adamlar" der geçiştirir. Oysa bu kutsal bir duygudur, anlatamazsın bazılarına.
3 genç arkadaşımız gönüllü yaptıkları işten istifa etmişler. Sizlere bizlere aslında sırf bu kulübü çok sevdikleri için hizmet ediyorlar, biz bu hizmeti yapanları tanımıyor bilmiyoruz, ama yapılan bir iş var, o an için belkide umurumuzda değil, ama o arkadaşlar aslında takdir edilecek bir görevi ayrıca severek yapıyorlar.
Şimdi ise bazıları bu kardeşlerimize olmadık laflar sarfederek aslında ayıp ediyorlar.
Aralarından bir Fenerbahçeli taraftarı (GG) ayıramayan Yönetimin bu istifalardan yorum çıkartacağını hiç zannetmiyorum. Bir yanlış uygulanan amblem konusunda tutarlı bir davranış sergileyemeyen yönetim "alt tarafı 3 kişi" der bulur.
Ama bu istifalarla verilmek istenen mesajı bizler çok iyi anlayabiliriz. Anladık zaten.
3 arkadaşımı da kutluyorum. Helal olsun.
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır