eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Karşıyaka : 3 - Eskişehirspor : 3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 83>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TARIK ES 26(eskidi) Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

tarık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı TARIK ES 26(eskidi) Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 16:51

artık çoşkunun eleştirilmesine anlam veremiyorum adam daha ne yapsın 19 gol atmış.

her futbolcunun zaman zaman formsuzluğu olur .onada hoca karar verir.hayatında futbol topuna ayak vurmamış kişiler...vur abalıya misali vuruyorda vuruyor.
UYUYAN DEV UYANDI....BEŞİKTEN MEZARA
Yukarı
anti_bizans_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı anti_bizans_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 17:08

biz dün sahada kaybetmedik...
tribünde kaybettik...
maçı yorumlamaya devam edin...
ALsada Bu Sevda Canımızı Hayatın Anlamı Sİyah Kırmızı...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 17:12
Alıntı yapılan TARIK ES 26(eskidi)

artık çoşkunun eleştirilmesine anlam veremiyorum adam daha ne yapsın 19 gol atmış.

her futbolcunun zaman zaman formsuzluğu olur .onada hoca karar verir.hayatında futbol topuna ayak vurmamış kişiler...vur abalıya misali vuruyorda vuruyor.

ClapClap
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
esesfutbol Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesfutbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 17:20
Beyler Maç artık bitti.Zaten kazansaydıkta çıkamayacaktık.Antalya yeni.Büyük ihtimal istanbulua yenecekti o yüzden o bitti.Önümüze bakalım son 3 maç çünkü
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 17:23
evet arkadaşlar artık istanbula akacaz başka yolu yok ben şimdiden yazayım haftaya cuma istanbuladayım maçda tabiki.YENİLSENDE YENSENDE TARAFTARIN SENİNLE
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
free_man Liste gör
Yazar

özgür öner
  Alıntı free_man Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 19:06
mee
   tin
      diyadiinn
          diyadinn
              diyadinnnnnn
                     !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yukarı
Nowhere Liste gör
Yazar

Ramazan
  Alıntı Nowhere Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 19:10
Kel ölür sırma saçlı, kör ölür badem gözlü olurmuş.
 Arkadaşlar bu takımın hocası da oyun kurucusuda var.  Gidenlere ağıt yakmak yerine biz bu durumdan nasıl kurtuluruz ona bakalım. Taraftar olarak üzerimize düşeni yapalım yönetime  oyunculara ve teknik kadroya atalım pası.
Yukarı
free_man Liste gör
Yazar

özgür öner
  Alıntı free_man Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 19:32
Alıntı yapılan Nowhere

Kel ölür sırma saçlı, kör ölür badem gözlü olurmuş.
 Arkadaşlar bu takımın hocası da oyun kurucusuda var.  Gidenlere ağıt yakmak yerine biz bu durumdan nasıl kurtuluruz ona bakalım. Taraftar olarak üzerimize düşeni yapalım yönetime  oyunculara ve teknik kadroya atalım pası.
kardeşim dediğin çok doğru bir laf. ama biz elimizden geleni yaptık
yapamıyıpta kendini bişey zannedenler utansın
Kara Kızıl Sevdam !
Yukarı
Nowhere Liste gör
Yazar

Ramazan
  Alıntı Nowhere Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 19:39
Sende cok dogru soyluyorsun.. Bak ben karşıyaka macının hemen ardından buraya yazmıştım  düşüncelerimi ama  şimdi sırası değil. Bir umut deyip son kozumuzu da oynayalım yoksa  biliyorum söyleyecek çok şey var. Her hafta şansımız azaldı diyorum iyice, devamlı avantaj kaybediyoruz, kaybede  kaybede son şansımız play-off kaldı ama  ne yapalım en son umut ölüyor.
 Sende umutsuz olma bu kadar Wink
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2008 saat 02:07
karşıyaka beraberliği belkide iyi oldu. maçın sonundada futbolcuları çok hırslı gördüm.inşallah bu hırs,bilenmişlik playofflara kadar artarak devam eder.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7778798081 83>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır