Sayfayı yazdır | Close Window

Karşıyaka : 3 - Eskişehirspor : 3

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=942
Yazdırma tarihi: 06/May/2024 saat 23:25
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Karşıyaka : 3 - Eskişehirspor : 3
Gönderen: samich_backtash
Konu: Karşıyaka : 3 - Eskişehirspor : 3
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 16:14
Karşıyaka - ESKİŞEHİRSPOR  :3-3

Tarih  : 4 Mayıs 2008 Pazar   

Saat   : 15:00

Stad  : İzmir Alsancak Stadı

Yayın : GS TV

Goller: 3'Engin, 39'-75'Coşkun ; 17'Özgür, 38'-64'Şehmuz

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Yanıtlar:
Gönderen: weswas
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 16:30
saldırın durmadan bu taraftar arkanızda her zaman...

-------------
ŞAMPİYONLUK İÇİN SALDIR ESKİŞEHİR

Gönderen: başaruzuntuna
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 16:41
GÖNLÜNDE BİRAZCIK ES ES SEVGİSİ OLAN HERKEZ İZMİR E HÜCÜM.ARTIK DÖNÜŞ YOK ŞAMPİYON ES ES

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 16:45
hepinizi izmire bekliyoruz, artık bu son şansımız; antalya kesinlikle antep belediyeyi yenemez!!! kafkafı yenersek super ligdeyizz!!

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: tankçı baççavuşş
malatya yenilgisiyle ilk altı umutlarını yitiren karşıyakayı  yenmeliyiz. hadi artık esesim playofflara bırakma bizi. inan ki çok sıkıldık bu ligten, kurtar bizi...

-------------
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 

Gönderen: kuyucu86
acaba ne kadar yer verecekler bize ?

-------------
BUGÜNE KADAR İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANLAR BİRAZDA BİZİM TAKIMLARIMIZI TUTSUNLAR !!

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 16:46
bu sefer şu deplasmanda yüzümüzü güldürün hadi çocuklar bizler inandık sizde inan direk çıkıcaz bu ligten

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: sulo2635
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 16:54
Arkadaslar macı izmir ATATÜRK stadında oynarız ve bızede kale arkasını verırlerorasıda yaklasık 7-8 bın kısılık belkı daha fazlada olabılır...

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)

Gönderen: es_es_emrah
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 16:54
Alıntı yapılan kuyucu86

acaba ne kadar yer verecekler bize ?
Büyük bir aksilik olmazsa acık trubunu komple veriyorlar.

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)

Gönderen: Gaul
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 16:56
ben bu maça gelicem inş. kocaeliye de gitmiştim kocaeli ilk deplasmanımdı . haydi esesim.. umarm otobüs ayarlanır. otobüs olmasa da trenle gideriz bi 30 otobüs olursak çok kral olur

-------------
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik

Gönderen: egemen
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 16:57
Yine yine yine umutlandık. Bugün maçın son anları geçmek bilmedi bu bir hafta nasıl geçecek bakalım.

Karşıyaka'nın playoff şansını kaybetmesi nedeniyle rahat olacaklardır. Ama yine de maça asılacaklarını düşünüyorum. Kazanmaktan başka çaremiz yok, mutlaka kazanacağız. Önümüzdeki hafta bu saatlerde büyük bir coşku içinde olacağız eminim.

-----

Ayrıca bu maçımızda D-Smart kanallarının birinde yayınlanacak sanırım. Sitelerinin yayın akışında 3 maç birden gözüküyor.

-------------

Gönderen: MeHmEteses
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:01

bu maçta bu sezonki deplasmanların en büyüğü olacak eğer maç Atatürk olimpiyatta olursa bize 10 bin kişilik yer veriyolar çünkü altaydada öyleydi ya seve seve yada öpe öpe ÇI-KA-CAĞIZ. o kadar

-------------
KABUL ETSİN ARTIK HERKES BU ALEMDE KRAL ESES DAHA HERŞEY BİTMEDİKİ SALDIR ESES SALDIR ESES

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:03
İzmir'e organizasyon haberleri hafiften başlar artık.

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:05

Karşıyakanın Play-of iddiası kalmaması bizi yanıltmasın.Unutmayın İstanbul Sporda küme düşmeyi garantilediği halde bakın neler yapıyor.

Ben 65 den beri inanuyorum.HeartHugHeart

Gönderen: Kızılcıklı
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:07
emrah bende geliyorum izmire:D
süloya selam de...

-------------
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

Gönderen: khan
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:10
Bu maçı almaktan başka çaremiz yok.Haftaya rakiplerin puan kaybı devam edecektir.Sanırım Doğa sarı kart cezalısı.

-------------
Körfezin Kırmızı Şimşekleri

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:10
Emrah nerde gorulmus ESES acık trıbun verıldıgı inş. verırlerde ama sanmam isterlerse catıyı versınler takıma tam destek olmamız gerek sankı macı ESKİŞEHİRDE oynuyorlarmıs gıbı hissetmelerı gerek..

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)

Gönderen: Misseses_26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:12
senenin tüm özeti bu maç olcak...YENECEGİZZZZz...izmire akıyorusss

-------------
Efsaneler Asla Ölmez...Sadece Şekil Degiştirir

Gönderen: nFr_mert
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:17

göztepeliler pek gelemez bnce çünkü onların pazar günü manisada playy-off maçları var

-------------
Adanmış Hayatlar ..

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:18
umarım maç pazar günü olur p.tesi olcak olan maç bize denk gelmez.. pazar olursa 12 kişi gelioruz p.tesi olursa tek başıma geliyorum

-------------

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:19
Alsancak stadının zemını bozuk orda sagdece alt lıglerdekı takımların macları oynanıyo gercı izmirdekı yonetıcılerın ne yapacagı bellı olmaz bızım yonetımın sımdıden stad için gırısımlere baslaması gerek

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)

Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:23
Arkadaşlar önceki hatalara lütfen düşmeyelim. Karşıyaka maçı ile ilgili sadece kendi taraftarımızı, takımımızı motive edici mesajlar yazarken Karşıyaka taraftarı ile ortatamı gerecek mesajlardan kaçınalım. Bu maç gereçekten çok önemli, son ama son şansımız. Rakibin daha organize, motive olmasına, en azından seyirci olarak izin vermeyelim. ESES'im şanslarını daha önce hep elinin tersi ile itti. Ama bu şansı kullanacaktır. Futbolumuz da düzeldi. Sadece takıma destek hep destek.

-------------

Gönderen: 26HaKaN222
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:25
Alıntı yapılan Gaul

umarım maç pazar günü olur p.tesi olcak olan maç bize denk gelmez.. pazar olursa 12 kişi gelioruz p.tesi olursa tek başıma geliyorum

pazartesi olacağını sanmam çünkü bütün maçlar aynı gün aynı saattte başlıyacak. iddasız bir maç olur pazartesi günü.

-------------
ÖLÜMÜNE ES_ES

Gönderen: Misseses_26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:27
Alıntı yapılan Gaul

bu haftayla beraber bütün maclar aynı saatte olmalı.teletex o şeil gösteriyor twde.

-------------
Efsaneler Asla Ölmez...Sadece Şekil Degiştirir

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:33
Bırak ya su muhatbetı yok o gelcek yok bu gelcek bız kendımıze yeterız BİZ BÜYÜK ESES TARAFTARIYIZ gelırlersede gelsınler ama burda onun muhatbetını yapmayalım sankı acızmısız gıbı lanse edılıyo bızım kımsenın destegıne ihtıyacımız yok arkadaslar eskişehirden gelenler yeter bıze... 

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)

Gönderen: 26HaKaN222
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:34
maç atatürk stadında olur diye düşünüyorum, alsancağın kapasitesi düşük karşıyakanında iddaası kalmadığına göre ksk yönetimi eses taraftarından gelecek parayı düşünecektir.

-------------
ÖLÜMÜNE ES_ES

Gönderen: güven
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:36
akıyoruz arkadslar iş adamları vali yönetin güzülmi organısazyonn yapsınlar izmire akalım şimdiden baslamaları lazımmmmm haydi esesim

-------------
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR

Gönderen: güven
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 17:41
Alıntı yapılan sulo2635

Bırak ya su muhatbetı yok o gelcek yok bu gelcek bız kendımıze yeterız BİZ BÜYÜK ESES TARAFTARIYIZ gelırlersede gelsınler ama burda onun muhatbetını yapmayalım sankı acızmısız gıbı lanse edılıyo bızım kımsenın destegıne ihtıyacımız yok arkadaslar eskişehirden gelenler yeter bıze... 
katılıyorunm arkadsım sana kimseye gerek yok gelirlersede gelsinler ankarada onlar varmıydı esesin esesden baska dostuyok gerisi yalan

-------------
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR

Gönderen: ESES_TAMER
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 18:11
arkadaşlar haftaya doğa cezalımı bilen var mı

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: die_for_you
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 18:15
Alıntı yapılan güven

akıyoruz arkadslar iş adamları vali yönetin güzülmi organısazyonn yapsınlar izmire akalım şimdiden baslamaları lazımmmmm haydi esesim
Kendi imkanlarıyla gidicekler belli zaten.Yönetim bu son deplasmanda bişeyler yapmalı bence.Ayrıca iş adamları da katkıda bulunmalı.İzmire ben inanıyorumki çok sağlam gidicez ve taraftarımızın etkisiyle o maçı alıcaz orda..

-------------
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...

Gönderen: rosario
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 18:15
33.haftanın tüm maçları 4 Mayıs pazar günü saat 15:00'de oynanacak. KSK play of şansı kalmamış olsa bile, bize çelme takmak isteyecektir. O nedenle maç çok ciddiye alınmalı ve futbolumuzla KSK'yı sahadan silmeliyiz.

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 18:18

İzmir'ede gidelim.Pazar sabahı yola çıkarız. Pazar gecesi Eskişehir'de oluruz. Pazartesi günü işe gidecekler bir sıkıntı yaşamaz. Bence çok kalabalık olacağız..

-------------

Gönderen: ayder26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 18:25
karşıyaka taraftarını tahrik edecek galeyana getirecek ifadelerden kaçınalım. adamlara ekstra motivasyon primi vermeyelim.

-------------

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 18:32
Alıntı yapılan ESES_TAMER

arkadaşlar haftaya doğa cezalımı bilen var mı
Evet cezalı.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: i.demir
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 18:34
Türkiye Futbol Federasyonu resmî sitesinde belirtildiğine göre Karşıyaka maçı, 4 Mayıs Pazar günü saat 15.00'te Alsancak Stadyumunda.

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 18:36
Altay macına gitmiştik 403'lerle.
Ordan 11 gibi yola çıktık Yemin ediyorum dönüşte herkes 5-6 gibi Eskişehirde olcagımızı düşünüyodu ama 3.30'da Eskişehirdeydık.
Şimdide öyle olursa cok hızlı gelinir. Ama otobusler saglam olmalı tabikide

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: ESES_TAMER
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 18:40
keşke 5-6 gibi eskişehire gelseydik 3.30 da gelince otobüs yoktu:( eve yürüyerek 3 saatte geldim Smile

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: omer-es-26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 18:56

takımda doğadan başka kart cezalısı yok herhalde.

-------------
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E http://www.nba.com/allstar2009/asb/tur/ballot.html?referrer=NBA&code=443Q4fvx - BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 18:58
futbolumuzla kskyı sahadan silebileceğimizi zannetmiyorum 1-0 olsun dünyanın en kötü futbolunu oynayalım ama bizim olsun bu maç..ligin son 2 haftasında güzel futbol değil güzel skor bekliyoruz

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: sümeres
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 19:05
Karşıyakaya her zaman şansımız tutmuştur bize ters gelen bi takım değil...en kötü zamanımızda dahi genelde yenmişiz hem içerde hem dışarda.yenemezsekte sağlık olsun playofftan çıkarız...futbolcular stres yapmadan çatrır çatır oynamaları lazım kaybedecek bi şey yok kazanılacak bi şey var.çünkü kazansak bile bi işe yaramaya bilir o maç..ah istanbul maçı ondanda .vazgeçtik geçen hafta kocaeliyle berabere kalsaydık...karşıyakadan iyi sonuç alamazsalar karşıyaka maçından sonra 1 maç oynayacaklarına fazladan 2 maç daha yapacaklar olay bu ...

Gönderen: ceyhad
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 19:07
ksk yi yenelim ve süper lige çıkalım körfez ve  antalya kesinlikle puan kaybedecek.........

-------------
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: İrfan
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 19:08
En kritik maçımız.Bundan önceki her maçın telafisi mümkündü ama bu maçta alınacak bir mağlubiyetin telafisi mümkün değil...O yüzden bu maçı mutlaka ama mutlaka almalıyız.13 maç yenilmeyen Ordu'yu devirdiğimize göre Karşıyaka'yı da evinde yenebiliriz.Nitekim geçen sene o kötü halimizle bile yenmiştik Karşıyaka'yı...Tekrarı neden olmasın...Bugünkü maçın en güzel tarafı takımla taraftarın tekrar bütünleşmesiydi;haftaya alınacak bir galibiyet bu kenetlenmeyi artıracak ve ilk ikiye giremesek bile olası bir playoff'ta da bize güç katacaktır...

-------------
İrfan

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 19:10
Karşıyaka maçında

Cezalı Futbolcumuz  :  Doğa Kaya

8 tane Futbolcumuzunda 3'er Sarı kart'ı bulunuyor. Dikkat etmeleri lazım..

Kart Sınırında olan Futbolcularımız : Sergen Yalçın , Berkay Onarıcı, Ersin Güreler, Gökhan Çalışal, Cenk Tekelioğlu, Sezgin Coşkun, Emre Toraman, Ulaş Ortakaya

-------------

Gönderen: ceyhad
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 19:18
haftaya giresun körfezden puan alır antep zaten antalyadan puan alır ksk yi yenersek süper ligdeyiz hadi eses liyim diyen herkez izmire............

-------------
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 19:21
evet karşıyakayı yenersek süper ligdeyiz bu maçı ne yapıp edip almalıyız buraya kadar geldik artık geri dönüş yok

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: mkan_26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 19:45

İnşallah herşey istediğimiz gibi olur.Mutlaka ama mutlaka bu maç ne yapıp edip kazanılmalı.Futbolculara bu maça kadar ne yapılmalıysa yapılmalı tesislere gidilip moral verilmeli arkalarında olduklarımızı hissettirmeliyiz.Fakat oynadığımız kritik maçlara bakıyorum alamamışız oynadığımızı zor deplasman maçlarına bakıyorum alamamışız bunu alabilirmiyiz diyede düşünmüyor değilim açıkçası ama inşallah galip geliriz.

Futbolcularımızda işin ne kadar ciddi ve önemli olduğunu anlamalı ona göre oynamalı.Artık bu maçıda alamazlarsa süper lige falanda çıkmasınlar arkadaş...

-------------
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 19:50
akıyoruz
istanbul..altay..samsun..kocaeli...
tekrar izmir
son kez akacağız sonra bolu maçında şampiyonluk turları atacağız...

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 19:54
güzel günler bizi bekliyor. ne yapıp edip gelicem maça. emrah abiye destekleri için teşükkür ederim.

-------------

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 20:21
Şu kadar gideceğiz, bu kadar gideceğiz, İzmir İstila, Karşıyaka deplasmanda gibi olacak, ezeriz, yıkarız türü rakibi gaza getirici mesajlar silinecektir. Ortamı germek sadece bize kaybettirir. Gidelim efendi gibi 3 puanımızı alıp dönelim. Gerisi de bizi ilgilendirmez.

Ayrıca şansımız hep böyle yaver gidecek değil. Haftaya rakiplerimizin hepsi kazanabilir, biz kazanamayabiliriz. Her türlü sonuca hazırlıklı olalım. Olası bir olumsuz sonuçta yakıp, yıkmayalım. Artık sonlara yaklaştık. Alınan sonuç ne olursa olsun sakin olalım, ilk 2 umudumuz bitse bile playoff umudumuzun durduğunu unutmayalım. İyisi kötüsü ile artık bu futbolcularla, bu teknik heyetle ligi tamamlayacağız, bundan sonra lütfen olumsuz eleştiride bulunmayalım. Olumsuz eleştiriler de silinecektir. Yönetime de laf yok süper lig şansı tamamen bitene kadar.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: esesfutbol
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 20:27
Maçı Dsmart (GSTV YADA BJK TV verebilir.)
NOT: Ordu Maçını BJK TV verdi

-------------

Gönderen: FoRZa26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 20:35
Kocaeli macından 1 puan bize süperligi getirirdi
Şimdi 2 macıda mutlak kazanıp antalyanın puan kaybetmesini beklicez.

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 20:45
Çıkmak istiyorsak 2 maçıda almalıyız 2 maçı alırsak ipi gögüsleriz gibi geliyor.
Karşıyaka deplasmanından 3 puan.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 20:52
bi arkadaş tff sitesinde alsancak yazdığını söylemiş alsancaksa kötü oldu ya :(

-------------

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 20:53
Alıntı yapılan Gaul

bi arkadaş tff sitesinde alsancak yazdığını söylemiş alsancaksa kötü oldu ya :(

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=287&ftxtID=3790

-------------

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 20:56

link için teşekkürler. kaç kişi alıcak ki sığabilicek miyiz ?

-------------

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:01
alsancak seyirci kapasitesi 15737...deplasman taraftarına normalde %5 ayrıldığını varsayarsak 800 kişilik yer ayrılır ama illaki fazla bi yer açarlar..
atatürk stadı 54960 kişilik o stad daha iyi olur bizim için tabiki..

-------------

Gönderen: eseslim_musty
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:02

Türkiye Kupası final maçının İzmir Atatürk te olacagı düşülülerekten bizim maçı Alsancaga vermişlerdir çünkü final maçı 7 mayıs. Sonradan maçın Bursa da oynanması gündemdeydi ama ne oldu bilmiyorum. Şimdi tekrardan Atatürk e alınabilir diye düşünüyorum... iki takım içinde iyi olur..

-------------
eseslim_musty

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:07
Yönetimimiz gerekli girişimleri yaparak bu maçı Atatürk stadına aldırmalı.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: 26eses26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:13
Artık son iki hafta iş buraya geldikten sonra ployoffa kalmakta üzücü olur. son iki maçı alır direk çıkarız inşallah bolu maçını seyircili oynarız.

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:19

Karşıyaka normalde Atatürk Stadyumun'da oynuyor ama bu maçı onlarda Alsancak'ta oynamak istiyorlarmış. Bana kalırsa bende Alsancak'ta oynanmasını istiyorum. Misafir takıma verilen Balkon tribünü yaklaşık 1000 kişilik ve geri kalan taraf komple boş, eğer seyirci fazla gidecek olursa Karşıyaka'nın ek yer vereceğini düşünüyorum..Atatürk Stadyumunun Akustiği çok kötü ama Alsancak'ta sesimizi fazlasıyla duyururuz. Geçen seneki maçta ben Alsancak Açık Tribününde Karşıyakalıların arasındaydım , maçta 90 dakika boyunca 500 civarı olan bizim taraftarımızın sesi duyuldu

-------------

Gönderen: valıtlı28
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:25
  Eskişehirspora bu sezon bir güzellilkte bu hafta sonu kocaelispor deplasmanında yapacağız inşallah.
    Bilindiği üzere 26.haftada Antalyaspor ile giresunda 0-0 berabere kaldık fakat aynı hafta sakaryaspor ile içeride 1-1 berabere kalarak fırsat teptiniz.2 hafta sonra 28.haftada ise yine giresunda bu sefer lider sakaryaspor ile 1-1 berabere kaldık ama bence sezonun o güne kadarki en büyük sürprizini gerçekleştirerek istanbulspor ile eskişehirde 1-1 berabere kaldınız.
    Bu hafta sonuda lider kocaelispor ile deplasmansa oynayacağız,büyük bir ihtimallede yenilmeyeceğiz,artık gerisi size kalmış.

-------------

Gönderen: tankçı baççavuşş
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:33
Alıntı yapılan valıtlı28

Eskişehirspora bu sezon bir güzellilkte bu hafta sonu kocaelispor deplasmanında yapacağız inşallah.
    Bilindiği üzere 26.haftada Antalyaspor ile giresunda 0-0 berabere kaldık fakat aynı hafta sakaryaspor ile içeride 1-1 berabere kalarak fırsat teptiniz.2 hafta sonra 28.haftada ise yine giresunda bu sefer lider sakaryaspor ile 1-1 berabere kaldık ama bence sezonun o güne kadarki en büyük sürprizini gerçekleştirerek istanbulspor ile eskişehirde 1-1 berabere kaldınız.
    Bu hafta sonuda lider kocaelispor ile deplasmansa oynayacağız,büyük bir ihtimallede yenilmeyeceğiz,artık gerisi size kalmış.

sadece siz değil, bütün lig bizim için elinden geleni yaptı ama  değerlendiremedik ama bu sefer af yok...

-------------
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:35
Alıntı yapılan valıtlı28

Giresun Taraftarı'nı,Eskişehir'deki maçta zaten bir sempati duymaya başlamıştım.Bize yapacakları güzellikler ile sempatim artarak devam edecektir.Smile

-------------

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:37
Alıntı yapılan valıtlı28

Size son kıyağımızı yapıyoruz, artık bizden birşey beklemeyin diyorsun yani Mustafa BeyLOL Gerçekten bugüne kadar bizim çıkmamız için elinizden geleni, hatta fazlasını yaptınız. Bunları asla unutmayız biz. Ama son bir ricamız var. İkili averaj nedeni ile Kocaeli üstümüzde. Lütfen yeninSmile 

-------------

Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:42
Alıntı yapılan valıtlı28

Giresunlu arkadaşlar siz efendiliğinizle taraaftarlığınızla gönlümüzden iyi bir yer edindiniz.Bu hafta kocaeli maçında başarılar size yenilsenizde yensenizde farketmez.Karadenizdende takip edeceğim bir takım var artık başarılarınızı bekleyeceğim.

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderen: KIZILCIKLIEMRAH
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:43
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan valıtlı28

Size son kıyağımızı yapıyoruz, artık bizden birşey beklemeyin diyorsun yani Mustafa BeyLOL Gerçekten bugüne kadar bizim çıkmamız için elinizden geleni, hatta fazlasını yaptınız. Bunları asla unutmayız biz. Ama son bir ricamız var. İkili averaj nedeni ile Kocaeli üstümüzde. Lütfen yeninSmile 

Sevgili Banner Bizde cok sey istiyoz bea LOLberabere kalsınlar oda yeter daha antalya ve sakaryanın ne yapcagı belli degil tabi once biz kazanalım..

-------------

Gönderen: khan
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:43

Kocaeli Kartal deplasmanına giderken lider olcağını bilmiyordu.Her hafta yeni bir başlangıç gibi.Bakarsın İzmir dönüşü 59 yapmışız ve lider olmuşuz.

Giresunspor ve Gaziantep belediye spor'a başarılarClap

-------------
Körfezin Kırmızı Şimşekleri

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:45
Alıntı yapılan KIZILCIKLIEMRAH

Sevgili Banner Bizde cok sey istiyoz bea LOLberabere kalsınlar oda yeter daha antalya ve sakaryanın ne yapcagı belli degil tabi once biz kazanalım..

Yabancı değil, ondan rahat rahat istedim, eminim onların kalbinden de yenip önümüzü iyice açmak geçiyordurWink

-------------

Gönderen: forum26
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan valıtlı28

banner Bey çok şey istemiyoz demi?WinkWinkMustafa Bey yenerseniz rakı,balık da benden hem...

-------------
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es

Gönderen: MuratHoca
Alıntı yapılan ayder26

karşıyaka taraftarını tahrik edecek galeyana getirecek ifadelerden kaçınalım. adamlara ekstra motivasyon primi vermeyelim.

Kesinlikle çok önemli bir konu. Özellikle çok dikkatli olsun genç arkadaşlar.
Ortamı kesinlikle sanal ortamda gerici şeyler yapmayalım.. Bu konuya özel bir önem verilmesi gerekir. KSK'yi sevmeyebiliriz ama hiç bir takıma düşmanca davranmak bize fayda sağlamaz.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: hüsnü
Alıntı yapılan khan

Bakarsın İzmir dönüşü......

Başkanım, bu şu demek; sen İzmire geliyorsun.

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:47
Alıntı yapılan valıtlı28

yani abim misiniz kardeşim mi ne desem bilmiyorum ancak şunu söyleyeyim yapacağınızın en fazlasını yaptınız gerçi bize yaptıklarınız önemli değil efendiliğinizle,centilmenliğinizle ne kadar güzel bir camia olduğunuzu gösterdiniz bundan sonra  karadenizden tek tuttuğum,sevdiğim takım GİRESUNSPOR dur başarılar çotanaklar yalnız yinede bi gayret hadi son bir kıyak biz şampiyon olalım sonrada şu orduyu yenin altıya kalamasınlar başka ne isterim ki bi de seneye sizde süper lige gelin bu kadar tüm GİRESUNA ve GİRESUNSPOR A selamlar

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:50
izmir dönüşü lider olurmuyuz dersiniz?ne de güzel olur beee
allah ım sen büyüksün açtık ellerimizi sana sonunda güldür başka birşey istemiyoruz...

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: forum26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:50
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan khan

Bakarsın İzmir dönüşü......

Başkanım, bu şu demek; sen İzmire geliyorsun.

Smile
Hüsnü Bey Kocaeli maçında moral bozukluğu ile görüşemedik.Sözünüz var bana istanbula geldiğinizde bekliyorum aramanızı.Babanıza da geçmiş olsun.

-------------
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es

Gönderen: es_es_emrah
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:52

Antalya gantep beledıye deplasmanına gıdıyor puan kaybedebılır kocaeılı antalya ıkısınden bırısı puan kaybettımı bızde yendıkmı OLEYYYYY OLEYYYYY SAMPIYON ESES

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:53
Alıntı yapılan forum26

Hüsnü Bey Kocaeli maçında moral bozukluğu ile görüşemedik.

Sağlık olsun, görüşmek üzere....

Smile

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: faconabble
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:53
Antalyaspor%26,7
1.677 oy
Boluspor%4   
252 oy
Diyarbakırspor%5,2
329 oy
Eskişehirspor%20   
1.257 oy
Kayseri Erciyesspor%7,7
483 oy
Kocaelispor%16   
1.006 oy
Orduspor%2,7
172 oy
Sakaryaspor%17,5
1.100 oy

-------------
ömrümü koyduğum kumar gibisin esesim kaderimden vurgun düşkünüm sana .......

Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:54
trt nin yaptığı anket
 haydi arkadaslar uyumayalım herkese ankete

-------------

Gönderen: valıtlı28
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:57
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan KIZILCIKLIEMRAH

Yabancı değil, ondan rahat rahat istedim, eminim onların kalbinden de yenip önümüzü iyice açmak geçiyordurWink
Giresunspor hiç stressiz çıkacak kocaelispor müsabakasına,bugünde ilk yarı 1-0 mağlubiyetle kapattığımız erciyes maçını 47 ve 49 dakikalarda bulduğumuz gollerle 2-1 kazandık,bunu niye yazdım çünkü stres olmayınca bazı şeyler dahada kolay oluyor.Onun için bu hafta sonu oynayacağımız kocaelispor maçından ümitliyim ben.

-------------

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 21:59
Alıntı yapılan faconabble

trt nin yaptığı anket haydi arkadaslar uyumayalım herkese ankete

Link nasıl arkadaşlar???

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: mkan_26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 22:03

Önce kendi maçımıza odaklanalım onu hallettikten sonrada inşallah giresun ve antep te bize yarayacak sonuçlar alırlar.

Giresun bize bi güzelllik yapsana yap yap yapsana

-------------
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..

Gönderen: fedo
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 22:42
su iki maçı alalım ben eminim puan kaybedecekler

-------------
ALAYINA İSYAN
ÖLÜMÜNE ES ES

Gönderen: eseslifirat
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 22:45
Antalya da kocaeli de sakarya da puan kaybedecektir son 2 hafta da...  peki ya biz son 2 maçımızı kazanabilecek miyiz???    işte burası koskoca bir soru işareti...

-------------
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...

Gönderen: estuna
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 22:53

çoşkunu ilk 18 bile almayan hocama slm olsun kararında ne kadar haklı olduğunu göstermiş oldun bazı arkadaşlar gökhan bozkayayı beğenmiyor hakkatten ilginç adam gol atamasada en azından pres yapıyor 90 dakka pres yapıyor .... ayıptır adama hakkını verin çoşkun bu presi yapamazdı. çoşkun kötü oyuncu demiyorum. ama gökhan kadar mücadele etmesi suan için mümkün gözükmüyor

-------------
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            

Gönderen: bhusoy
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 22:54

trt nin yaptığı anket haydi arkadaslar uyumayalım herkese ankete

link verebilir misin?

-------------
"O GÜN GELECEK!"

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 22:58
Son iki haftaya girilirken hoca değişiklikleri çok ilginç oldu.Bu değişiklikler sadece ilk 4 takımda değil,bir yığın takım var daha...

Antalya : Raşit Çetiner,Ümit Turmuş,Hikmet Karaman
Eses    : Metin Diyadin,Nejat Biyediç
Kocaeli : Fuat Yaman,Kayhan Çubuklu,Engin İpekoğlu
Sakarya : Hüsnü Özkara,X hoca

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: KIRMIZIŞİMŞEK26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 23:27

Kaf kafı yenip şampiyon olmak ...kaderimizde var böyle.... kordondan şampiyonluk şarkılarıyla geçişimizi bekle İZMİR....................

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....

Gönderen: KIRMIZIŞİMŞEK26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 23:28
Pazara İZMİRDEYİZ..................

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....

Gönderen: esoğuzes
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 23:36
şu maçı alalım allahın izniyle yeter.
çünkü:giresun veya antep mutlaka ikisinden birinden bizim istediğimiz sonuç çıkacaktır(inşallah)
daha sonra bolu maçı.sabah sekizde açılıyor kapılar............gerisi istenilen sonuçlar alındıktan sonra.

-------------
eskişehir sen bizim herşeyimizsin

Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 27/Nis/2008 saat 23:57
Sezona 3 galibiyetle başladık, inşallah 3 galibiyetle noktalayacağız ve istediğimizi alacağız. "Süper Lig"

-------------

Gönderen: escem
Gönderi tarihi: 28/Nis/2008 saat 00:02

Arkadaşlar,bu salı cezalar açıklanacak son bolu maçımızın seyircisiz olmaması için ,asıl bu konuda bakana mektup yazmalıyız,bjk-bursa gibi tarafsız sahada olmalı ,bursa,konya,ankara  hiç farketmez

Gönderen: ramozotti
Gönderi tarihi: 28/Nis/2008 saat 00:05
Alıntı yapılan KIRMIZIŞİMŞEK26

Kaf kafı yenip şampiyon olmak ...kaderimizde var böyle.... kordondan şampiyonluk şarkılarıyla geçişimizi bekle İZMİR....................

evet kardeşim aynen antalya bi berabere bizim ordan dönüşümüz süper olur...boluyu burda döve döve yeneriz zaten.....ClapClapClap

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 28/Nis/2008 saat 00:05
Bakanını ediyim tamam mı...

-------------

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 28/Nis/2008 saat 00:07
Alıntı yapılan esesli_asik

Sen etme herkez etsin ki çoğalsın belki arabistan dubai isviçre gibi düzelir ekonomimiz çoğalırsa.

-------------
S.nalbant

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 28/Nis/2008 saat 00:08
Alıntı yapılan alyans999

Alıntı yapılan esesli_asik

Sen etme herkez etsin ki çoğalsın belki arabistan dubai isviçre gibi düzelir ekonomimiz çoğalırsa.

LOLLOLLOL
tepkileri tahmin etmiştim Clap

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: ymutlu
Gönderi tarihi: 28/Nis/2008 saat 00:24
Arkadaşlar ligin bitmediği ortada. Bundan sonra ilk ikide çıkamasakta hiç bir arkadaş sövüp saymamalı. Taşkınlık yapmamalı.
Bence alsancak stadı iyi, iki katlı tarafın üstü bize ayrılması için faaliyet yürütlmeli, çünkü 7,8 bin alır. Atatürk olursa açık türübün için çalışılmalı.
Birde unutulmaması gereken lobi faaliyetleri. Son iki haftada kimse bu işi bırakmaz. Hangi takımın oynayacağı, hangi takımın direnmeyeceği bu faaliyetlerie bağlı. Sayın başkan ülke genelindeki tüm ES ES lileri faaliyete geçirmeli. Yoksa kimse hiç bir yerde puan kaybetmez.
Yinede unutmayalım. Ona göre hareket edelim, Play off var. Hepimiz akıllı olmalıyız. Olmak zorundayız. Bu fırsat belki bir daha .........

Gönderen: anadoluyildizi
Gönderi tarihi: 28/Nis/2008 saat 02:32
Kocaeli veya Antalyadaki sans bizde olsa 5 puan fark atmistik. Bu hafta ya Kocaeli ya da Antalya takilacak. Ozellikle Antalyanin beraberlik alma ihtimali cok daha yuksek. Dananin kuyrugu bu hafta kopar. Kimse son haftaya kalan maclari birakmaz. Bu hafta ciktik ciktik. Yoksa ver elini Play Offlar. Kocaeliye 1 galibiyet 1 beraberlik yeter. Antalya'nin iki macini da kazanmasi lazim. Evlerindeki Istanbul macini birakmazlar ama Antep maci cok zor. Offfffffffff offfffffffffffffffffff

-------------
Her zaman, her yerde ESES

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 28/Nis/2008 saat 02:46
Alıntı yapılan bhusoy

trt nin yaptığı anket haydi arkadaslar uyumayalım herkese ankete

link verebilir misin?

http://www.trt.net.tr/wwwtrt/anketd.aspx?anket=18 - http://www.trt.net.tr/wwwtrt/anketd.aspx?anket=18

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 28/Nis/2008 saat 06:46
2 - Bank Asya 1. Lig'den hangi 3 takım Turkcell Süper Lig'e çıkar?
Kullanılan Oy Sayısı = 14.640
Antalyaspor%26,6
3.896 oy
Boluspor%4   
581 oy
Diyarbakırspor%5,4
792 oy
Eskişehirspor%20,2
2.963 oy
Kayseri Erciyesspor%7,7
1.127 oy
Kocaelispor%15,7
2.298 oy
Orduspor%3,1
452 oy
Sakaryaspor%17,3
2.531 oy

cook gerideyiz cooooookkkk

-------------

Gönderen: serdareses
Gönderi tarihi: 28/Nis/2008 saat 08:50

2 - Bank Asya 1. Lig'den hangi 3 takım Turkcell Süper Lig'e çıkar?
Kullanılan Oy Sayısı = 14.982
Antalyaspor % 26,6
3.985 oy
Boluspor % 4   
592 oy
Diyarbakırspor % 5,4
811 oy
Eskişehirspor % 20,2
3.029 oy
Kayseri Erciyesspor % 7,7
1.150 oy
Kocaelispor % 15,7
2.356 oy
Orduspor % 3,1
463 oy
Sakaryaspor % 17,3
2.596 oy

-------------
KI KI KIZILCIKLI...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com