eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesman Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 08:16
Arkadaşlar ben kendimce şöyle düşündüm bir kişiye 50 tl koyar ama 5 tl kimseye koymaz , o yüzden burdan renkdaşlarıma önerim kafede , okulda , lokantada vb nerde olursa olsun bi arkadaşınıza şarjım bitti bi mesaj atabilir miyim senden diyerek telefonunu isteyin ESES yazıp 2965 e gönderin gitsin.5 TL kimseyi ne fakir eder ne de zengin.Her bir ESESli bu şekilde 10 sms gönderse 10 katı para biriktirebiliriz.

ANTİ byzans!!...
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 08:35
Facebookta kırmızı şimşekler sayfasında yazılana göre ilk gün 5000 sms atılmış ve 25000 tl toplanmış
Her zaman her yerde
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 08:47
Kral Nemrud, İbrahim peygamber'in ateşte yakılması emrini verdikten sonra açıklık bir yere büyük bir odun yığını kurdurmuş. Sonra vermişler odunları ateşe. Alevler o kadar yükselmiş ki bulutların tutuşacağını sanmış çocuklar. Bütün hayvanlar da korkup kaçmışlar.

Askerler, İbrahim peygamber’i mancınıkla ateşin tam orta yerine atacaklarmış. Atacaklarmış ki Nemrud’un ne güçlü bir kral olduğunu görülsün, anlaşılsın, bir daha ona karşı gelmesin hiçkimseler.

Bu sırada bir karınca ağzında küçücük bir damla su ile koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Gökte uçan ve gagasında ateşe atmak üzere bir dal parçası taşıyan bir karga onun bu telaşını görüp sormuş hemen; "Bu acelen nedir karınca, nereye böyle?" Ağzında bir damla su taşıyan karınca o bir damlayı ellerinin arasına alıp; "Duymadın mı?" demiş. "Nemrud, İbrahim peygamber’i ateşe atacakmış. Ben de o ateşi söndürme çapasıyla su götürüyorum. Bu sözleri duyan karga kendini tutamayarak kahkahalara boğulmuş. Sonra karga sormuş "Peki karınca, sen şu ateşe dönüp baktın mı hiç? Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?". Su taşıyan karınca; "Olsun" demiş. "Hiç olmazsa safım belli olur!"
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 13:39
Iki defa hazir kartimdan sms gönderdim ailindi diye bir geri dönüs olmadi
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Ercan26HH Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Hamburg
  Alıntı Ercan26HH Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 17:42
Galatasaray macında hırslı istekli mücadeli oyunlarını
göreyim 1 değil 10 tane SMS atacağım... Kayseri
Macında cok isteksiz görünen Futbolculara SMS
değermi diye düşünüyorum...
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 17:52
Sırf mesaj atıp destek olmak kontör yüklemesi yaptım.Lakin bu iş 5 liralık sms'ler ile olamayacak kadar ciddi durumda.
Diren ESES...
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 18:30
Sms imi attım ama bu sezon toplamda 5 liralık futbol oynamadınız.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 19:17
Keşke BASKANISTIFA yaz 2626 ya gönder
Başkan istifa etse keşke.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 19:57
Bence maça 10 - 15 dk kala stadyum da anonsla birlikte toplu olarak sms atılabilir...Belki o anons birilerine dokunur..Utanirlar.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 20:04
Hey gidi jet fadıla yine yeni yeniden dolandırılan ülkemin değişik insanları. Bir futbolcunun maliyetinin bile çıkmayacağı, çıksa da şimdiye kadar paraların yok olduğu bir yere yine kimbilir kimlerin cebine gidecek kuruşu hangi akılla bağışlayan renktaşlarım. Bağışladığınız kulüpte en az kazanandan daha zengin kaçımız çıkarız acaba. Öyle ben attım verdim artık vicdanım rahatla olmuyor işte. Bu noktada çok açık bir suistimal var. Bu şehirde bir sürü işadamı zengin varken neden bizim cebimize el uzatılıyor?
Hiçkimse vicdanını rahatlatmadın
sorgulasın
takip etsin
neden kulüp değil de vali yapıyor
5 lira nereye gidiyor
operatörler ne kadar kesecek
o 5 tl den devlette vergi alacakmı
ne kadarı kulübe girecek ve bir A4 kağıdında yok edilebilecek
hangi işadamı ve yöneticimiz kaç msj attı vs
Aşkınızı sömürmelerine izin vermeyin
siz hiçbirinden daha zengin değilsiniz
EDİZ BAHTİYAROĞLU