eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Online Durum: Offline
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2010 saat 15:04
Alıntı yapılan c eren1965

haberde yanlış yazılan şeyler var.

Anlat doğruları da bilelim reis.

Berberoğlu çok ağır konuşmuş.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2010 saat 15:19
Ben yönetimin yerine olsam Bozüyükspor'u komple alırım. Elimizdeki futbolcu portföyü ile bize çok fazla maliyet getirmez. Sıfırdan takım kurmaya kalksan masraflı işlerde zaten elimizde 15 tane falan adam var. Gerekirse genç takımlardan 5 takviye daha yapılır, bunların arasına abilik yapacak 3-4 adam konuldu mu rahatlıkla 2B'de idare ederler. Bu işin bize faydası gençlerimizin sürekli maç yapması, tecrübe kazanmaları, sürekli takip edilmeleri olur. Burada ileride takımımızda görev alacak teknik adamları, yöneticileri eğitme şansımız olur. Sıfırdan Porsukspor kurup uğraşılacağına Bozüyükspor alınıp çok daha faydalı işler yapılabilir. Yukarılara oynamak ve bu başarıların devamlı olmasını istiyorsak alt liglerde en az 2 takımımız olmalı.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2010 saat 15:27
Alıntı yapılan oner

Alıntı yapılan c eren1965

haberde yanlış yazılan şeyler var.

Anlat doğruları da bilelim reis.

Berberoğlu çok ağır konuşmuş.

sevgili öner özeline mesaj attım.cevap verdim orada sana
şişen köfteler
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2010 saat 15:29
Alıntı yapılan banner

Ben yönetimin yerine olsam Bozüyükspor'u komple alırım. Elimizdeki futbolcu portföyü ile bize çok fazla maliyet getirmez. Sıfırdan takım kurmaya kalksan masraflı işlerde zaten elimizde 15 tane falan adam var. Gerekirse genç takımlardan 5 takviye daha yapılır, bunların arasına abilik yapacak 3-4 adam konuldu mu rahatlıkla 2B'de idare ederler. Bu işin bize faydası gençlerimizin sürekli maç yapması, tecrübe kazanmaları, sürekli takip edilmeleri olur. Burada ileride takımımızda görev alacak teknik adamları, yöneticileri eğitme şansımız olur. Sıfırdan Porsukspor kurup uğraşılacağına Bozüyükspor alınıp çok daha faydalı işler yapılabilir. Yukarılara oynamak ve bu başarıların devamlı olmasını istiyorsak alt liglerde en az 2 takımımız olmalı.
ClapClapClap
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
bozüyüklü26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: bozüyük
  Alıntı bozüyüklü26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Haz/2010 saat 15:45

BOZÜYÜKSPOR OLAĞANÜSTÜ KONGRESİ YAPILDI

Günlerdir beklenen Bozüyükspor Kongresi nihayet yapıldı.15 Haziran 2010 tarihinde yapılması gereken kongre çoğunluk sağlanamadığı için yapılamamıştı.

Dün gece Bozüyükspor Kompleksinde 57 kişinin katılımı ile gerçekleşen kongre Kulüp Başkanı Yalın Zeybek'in açılış konuşması ile başladı.Gündem gereği Divan Başkanlığına Süleyman Kavasoğlu,Divan Katipliğine Fahri Gürkan ve Celali Yılmaz'ın oybirliği ile seçilmesinin ardından Gündem Maddeleri okundu.Türk Büyükleri,Şehitlerimiz ve geçmiş dönemlerde hizmet etmiş ebediyete intikal eden yöneticilerimizin manevi huzurunda saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okundu.Kongre Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun Buğra Levent tarafından okunması ile devam etti.Faaliyet Raporu oy birliği ile ibra edildi.Denetim Raporunun Zeki Uyanık tarafından Genel Kurula okunması ve oy birliği ile kabulünün ardından 2010-2011 sezonu ve yılı tahmini bütçesi Genel Kurula Divan Başkanı Süleyman Kavasoğlu tarafından okundu.Bütçenin oy birliği ile kabulünün ardından yeni Yönetim Kurulunun seçimine geçildi.Seçim sonucunda Yeni Yönetim Kurulunda şu isimler yer aldı :

Behzat Yetişkin,Oğuz Sertler,Rahmi Gürkan,İ.Zeki Uyanık,Murat Aydın,Ender Güven,Doğuş Hilmi Üneral,Celali Yılmaz,Serdar Saitoğlu,Mehmet Torun,İsmail Göçerler,Mehmet Dinçer,Mustafa Kurt,Gürol Baltacı,H.Hüseyin Kuçak,Tuncay Yılmaz,Hakan Köprülü,Buğra Levent,Seyhan Güner.

Yedek Üyeler : Fahri Bülbül,Fahri Yüksel,Tahir Selami,Hasan Poyraz,Metin Kalkandereli,Sabri Tunca,Ercüment Çatırlar,Onur Soylu,Aydın İnal,İsmail Sağıroğlu,Adem Öner,İslam Çırak,İlhami Seraslan,Musa Köklü,Mehmet Varlık,B.Mustafa Kavasoğlu,Levent Sünal,Ali Berberoğlu,Nadir Saka

Denetleme Kurulu Asil Üyeler: Paşa Dündar,Erdal Karuk,Habil Oğuzlar

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler : Mete Ayaz,Hakan Oymak,Mehmet Konur

Bozüyükspor Yönetimi yarın akşam yapacağı ilk toplantısında kendi arasından Kulüp Başkanını seçecek.

http://bozuyuk11.com/?part=haber&gorev=oku&id=92412

Yukarı
kursatland Liste gör
Deneyimli Yazar

KÜRŞAT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı kursatland Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 10:55
 BOZÜYÜKSPOR DA DERİN ÇATLAK: YENİ YÖNETİM DE İSTİFA ETTİ 

Bozüyükspor'da yeni seçilen Yönetim Kurulu istifa kararı aldı.

Geçtiğimiz sezon kulübü idare eden Yalın Zeybek Başkanlığındaki Yönetim Kurulu'nun Mayıs ayı içerisinde kulüpdeki mali sıkıntılar sebebi ile Olağanüstü Kongre kararı almasının ardından 22 Haziran'da toplanan Kongre yeni bir Yönetim Kurulu seçmişti.Dün akşam yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında kendi içerisinden Kulüp Başkanını seçemeyen ve görev dağılımı yapamayan Yönetim Kurulu istifa kararı aldı.İstifanın ardından tüzük gereği onbeş gün içerisinde yeni bir olağanüstü kongreye gidilmesi gerekiyor.Bozüyükspor'un yüklü borcu sebebi ile ilçemiz ileri gelenlerinin kulüp yönetiminde yer almak istememesi Bozüyükspor'un içinde bulunduğumuz dönemde yanlız kalmasına neden oldu.Sözleşmeli futbolcuların federasyonun kendilerine verdiği haklar çerçevesinde alacaklarını federasyon kanalı ile tahsil etme talepleri doğrultusunda yeni sezon için transferde yapamayan Bozüyükspor'u önümüzdeki sezonda zor günler bekliyor.Bozüyükspor'un önümüzdeki sezon ligde mücadele edebilmesi için en kısa zamanda iyi bir yönetime sahip olması ve acil parasal kaynak bulması gerekiyor.

..::KÜRŞAT::..
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2010 saat 23:08
Yazık olacak Bozüyükspor'a.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2010 saat 12:44
SERTLER : GENİŞ KATILIMLI BİR YÖNETİM OLUŞTURMAYI HEDEFLİYORUZ

Son oluşturulan Bozüyükspor Yönetiminde yer alan Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Sertler "Bozüyükspor Olağanüstü Kongresinde geniş katılımlı bir yönetim kurulu oluşturmayı amaçladıklarını" söyledi.

Sertler yaptığı açıklamada "Geçtiğimiz kongrede bulunan arkadaşlarımız fedakarlık göstererek yönetimde yer almışlardır.Ancak oluşturulan yönetimin Bozüyükspor'un sorunlarına çare bulamayacağı düşüncesi ile görev dağılımı yapıldıktan sonra geniş tabana yayılan bir yönetim oluşturulması amacıyla istifa edilmiştir.Bundan sonraki süreçde önümüzdeki olağanüstü kongreye kadar ilçemizin ileri gelenleri görüşülerek Bozüyükspor'u önümüzdeki sezon en iyi şekilde idare edebilecek bir yönetim oluşturmayı hedeflemekteyiz.Bu konuda herkesden yardım ve fedakarlık bekliyoruz" dedi.
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 13:19
Bozüyükspor Kupası sahibini arıyor
Bozüyükspor kupası sahibini arıyor -Eskişehir´de 12 yıldır antika alıp satan çapacı, bir hurdacıdan aldığı Bozüyükspor´a ait 1990-1991 sezonu Türkiye üçüncü lig 7´nci grup şampiyonluk kupasını sahibini vermek istiyor.

Eskişehir´de 12 yıldır antika alıp satan Ertuğrul Çapacı, bir hurdacıdan aldığı Bozüyükspor´a ait 1990-1991 sezonu Türkiye Üçüncü Lig 7´nci grup şampiyonluk kupasını sahibini vermek istiyor.
Çapacı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, antika ve eski ürünleri toplayıp gelecek nesillere kazandırmaya çalıştığını belirterek, elinden geldiğince antika eserleri geleceğe tanıtmak için çalışmalar yaptığını kaydetti.
Yaklaşık iki ay önce hurda ürünler satan bir kişiden kupa aldığını ifade eden Çapacı, şöyle konuştu: ´´Kupaya biraz bakım yapınca altında ´1990-1991 Türkiye Üçüncü Lig 7. Grup Şampiyonu´ yazısı olduğunu fark ettim. Bunun üzerine kupanın hangi  takıma ait olduğunu araştırmaya başladım. Araştırma sonucunda kupanın dönemin grup şampiyonu olan Bozüyükspor´a ait olduğunu tespit ettim.
Kupa, bir dönem parlatılması için bir yere verilmiş. Orada çıkan yangın sonucu kupalar el değiştirmiş. Kupa bana geldiğinde kararmıştı. temizleyince gerçek ortaya çıktı. Bozüyükspor yönetimi de olaya doğruladı. Kupanın bende olduğunu ve kupayı gerçek sahibine iletmek istediğimi Bozüyük belediye başkanına ve Bozüyükspor yönetimine illetim. İlgilenen olmadı. Bozüyük Belediye Başkanı Ahmet Berberoğlu ile tekrar görüşmek istiyorum. Hurdacından aldığım kupayı Bozüyükspor´a kazandırmak istiyorum.´´

Sakarya gazetesi.
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2010 saat 15:45
Kupamızı Verin.! Çok ilgnç komik durum.Bir yandanda takıma sahip çıkanların gerçektende ne kadar sahip çıktığını anlıyoruz.Ne kadar maddi değeri olmasada manevi değeri olabilecek bişi zamanında nasıl sahip çıkılmaz böyle bir şey düşündürücü.Ama sanırım Bozüyükspor Binası yandığında kaybolduğunu enkazın içinden bir hurdacının falan bulduğunu düşünüyorum.Allahtan yabancı ellere gitmemiş en kısa zamanda geri gönderilir inşallah..
O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,483 saniyede hazırlanmıştır