eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 10:28
reklam amaçlıydı bence sadece..

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 10:53
Ne rezalet bi kutlamaydı öyle ESESİMLE alakası olmayan insanlar her zaman ki gibi başarı gelince gelmişler.Futbolcularımızı gördük ayrıldık zaten meydandan geçerken bu takım 3.liglerdeyken ünye ile bulancak ile oynarken nerdeydiniz diye bağırarak geçtik aralardan boş boş baktılar.Buram buram siyaset reklam kokuyordu heryer.Yalnız Tepebaşı Belediye başkanın konuşması hoşuma gitti.Bazılarına iyi laf soktu.Helal olsun valla.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Bozüyük .!
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 11:01
ES-ES'e Süper Ligde Başarılar

Dost ve Kardeş Kulübümüz Eskişehirspor'a Süper Ligde Başarılar Dileriz.

12 YIL ARADAN SONRA TEKRAR SÜPER LİGE DÖNEN ANADOLU FUTBOLUNUN ÖNDERİ DOST VE KARDEŞ KULÜBÜMÜZ EFSANE ESKİŞEHİRSPOR´UN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLARIZ. ES-ES´e  SÜPER LİGDEKİ MÜCADELESİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

BÜTÜN BOZÜYÜK HALKI,
BOZÜYÜKSPOR CaDDe ve Hergele Taraftar Grupları,Bozüyükspor Yönetimi,Bozüyükspor Futbolcuları, www.bozuyukspor.com
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
kuka Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı kuka Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 11:55

Öncelikle Eskişehirspor'umuzun süper lige çıkması hayırlı olsun.

Tüm şehir şampiyonluk kutlması için akın akın 7 den 70 e daracık vilayet meydanına geldi.
Sayın yetkililer,artık vilayet meydanı bu camiayı kaldıramaz,kaldıramazda!
Acaba bu kutlamaların Atatük stadında yapılmasına bir engel mi vardı?
Neden bu büyük camianın en mutlu gününü,vilayet meydanı yerine Atatürk stadında yapmadınız?

Tekrar Büyük Camiamıza Süper Lig Hayırlı Olsun.
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
  Alıntı erdemesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 12:06
zor günlerimizde hiç yanımızda olmayıp hey şampiyonuz diyenlere herkes inanıyorum ki içinden cevabı vermiştir bu camianın başarısının en büyük kısmı TARAFTARA aittir bu böyle biline....
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 13:54
  Nihayet 23 yıllık çileden sonra mutlu son...
  Kuruluşundan bu yana acısıyla tatlısıyla yaşamımın bir parçası olan ES ES imin uzun süren,layık olmadığı yerdeki misafirliği ne mutlu bizlere sona erdi.
  Futbolcu kardeşlerime,yönetime, takıma desteğini hiçbir zaman esirgemeyen çilekeş taraftarlara teşekkürler.
  Bu arada şampiyonluğa rağmen içimdeki burukluğu ifade etmek istiyorum.Bu sezona kadar bütün Türkiye, hangi takımın taraftarı olursa olsun ES ES imize saygı ve sempati ile bakıyordu.Şimdi iktidar tarafından kollanan,Süper lige hükümetin desteğiyle çıkartılan bir takım olarak değerlendiriliyoruz.Kimsenin Antalya maçında verilen haksız penaltıdan, Kocaeli maçında verilmeyen penaltımızdan, hakem hatalarıyla ES ES in kaybettiği puanlardan haberi bile yok.Final maçının başında hakemin gösterdiği kırmızı kartı maçı izlemeye, pozisyonu görmeye gerek bile duymadan hakemin, federasyonun ES ES e kıyak yaptığı önyargısı ile değerlendiriyorlar.
  İnsanların böyle düşünmesi ES ES taraftarı olarak beni çok rahatsız ediyor.Bir siyasi partinin takımı olarak değerlendiriliyoruz.İktidar partisi alttan alta ES ES Süper lige bizim sayemizde çıktı söylentisiyle parse toplamaya çalışıyor.Bu ES ES imize yapılan bir iyilik değil ES ES imizin kuyusunu kazmaktır.
  Sayın Unakıtan'ın ES ES e katkısı olduysa kendisine teşekkür ederiz.Sergen belasını başımıza sarmasını da unuturuz.Fakat lütfen ES ES in patronu gibi davranmasın.Edirne ve Edirnespor kendisini şimdi nasıl ilgilendirmiyorsa; yarın Eskişehir ve ES ES içinde aynı şekilde davranacağını biliyorum.
  Şimdiki yönetimi başarılarından ötürü kutluyorum.Kongre sonrası yeni yönetim kim olursa olsun ES ES imizi siyasetten uzak, herkesi kucaklayan bir anlayışla hakettiği başarılara taşıyacağına inanıyorum.
since1965
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 14:36
Dünkü kutlama birşeye benzemiyordu...Stadda yapılsa daha iyi olurdu...O meydanda olan kadar o meydana sığmayanlar terk etti alanı...

ESES'imin adının artık siyasetle anılmasını falan is-te-mi-yor-um...İsterse gitsin Ronaldinho'yu alsın alet etmesinler bizi pis işlerine!!!

Dün siyasete dönüşen bir kutlama olduğu için ben de gidip ALLAH BELANIZI versin diyerek geri döndüm...!!!
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 14:54
kutlamaları siyasi şova döndürmek istediler gene. lanet olsun her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorlar. zor günlerde nerdeydiniz diye nağra atan sarıoğlu bi kendine sorsun zor günlerde kendi nerdeydi. yeter artık oy için EsEs e bulaşmaları. herkese rezil olduk millet bize akp takımı demeye başladı. bu taraftar iyice doluyor farkında değiller, böyle giderse gün gelicek bi anda taraftar kontrolü kaybedip hepsine küfür edicek. şimdi gene iyi günlerdeyiz şampiyonluk geldi kimse sesini çıkarmıyor ama seneye zor günler geçiricez bakalım o zaman ne halt yiyecek bu iyi gün dostları.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 16:44
Ben gidemedim ama konser mekanına ses sanatçısı zor sığabilmiş, takımı düşünemiyorum bile. Ayrıca takımla alakasız kişilerin resimleri(bkz. Tacettin Sarıoğlu), vilayet meydanının ufak olması, konsere gelenlerin gerçek taraftarlardan çok olması da ayrı bir rezillik. Yazık olmuş koca stad varken...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 19:48
Alıntı yapılan BoZüYüKLüLeR

ES-ES'e Süper Ligde Başarılar

Dost ve Kardeş Kulübümüz Eskişehirspor'a Süper Ligde Başarılar Dileriz.

12 YIL ARADAN SONRA TEKRAR SÜPER LİGE DÖNEN ANADOLU FUTBOLUNUN ÖNDERİ DOST VE KARDEŞ KULÜBÜMÜZ EFSANE ESKİŞEHİRSPOR´UN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLARIZ. ES-ES´e  SÜPER LİGDEKİ MÜCADELESİNDE BAŞARILAR DİLERİZ.

BÜTÜN BOZÜYÜK HALKI,
BOZÜYÜKSPOR CaDDe ve Hergele Taraftar Grupları,Bozüyükspor Yönetimi,Bozüyükspor Futbolcuları, www.bozuyukspor.com

bende şahsım oalrak bozuyük halkına teşekkür ederim. pazartesi İstanbuldan dönerken ana cadde üzerinde 4 tane büyük eses bayrağını görmek çok sevindirdi. en güzelide bursa-istanbul ayrımında yer alan Türe Vinçlerince asılan muhteşem bayraktı. türe vinçi tanımam etmem ama vinç işim olursa Tongue artık onlarla çalışırım.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,457 saniyede hazırlanmıştır