eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
Yer: Bozüyük26
Online Durum: Offline
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Ara/2011 saat 20:23
BİZE DESTEK VERSİNLER BOZÜYÜK’ÜN ADINI AVRUPA’DA DUYURALIM..!

Antrenman sonrası tesislerde gazetecilere konuşan Bozüyükspor Kulübü Başkanı Doğuş Üneral, Bozüyükspor’a destek versinler, Bozüyük’ün adını Avrupa’da duyuralım diyerek, “Geçtiğimiz hafta lider olan Şanlıurfaspor ile bu ligin en önemli maçına çıktık. Gerçekten bizim için çok önemli bir maçtı. Biz Urfa’ya gittiğimizde Bozüyük neresi? Bozüyük nereye bağlı? Bilecik’e bağlı diyoruz. Bilecik nereye bağlı diyorlar. Çok küçümseyici bizi alçaltıcı durumlarla karşı karşıya kaldık. Fakat biz oradan 3 puanı 4 golle alarak evimize geri döndük. Biz Bozüyükspor’un adını her yerde gururla, onurla ve Bozüyük’ü en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Bozüyük’ün en büyük reklamı Bozüyükspor’dur. Biz bunu Türkiye’de yapıyoruz. Ben şunu istiyorum. Bize destek versinler Bozüyük’ün adını Avrupa’da duyuralım” dedi.

Bozüyükspor’da ekonomik sıkıntılar olduğuna dair söylentilere de açıklama getiren Üneral, “Biz futbolcularımıza sezon başında, peşinatlarını yarısını nakit yarısını da çek olarak verdik. Bunların hepsini de Allah’a şükürler olsun ödedik. Futbolcularımızın peşinatlarından şuan bir alacakları kalmadı. Çekleri de yönetim kurulu ve benim kendi şahsi çabalarımla da ödüyoruz. Futbolcuların sadece maç başı alacakları var. Buda Türkiye’deki kulüplerin yüzde 70’inde olan bir sıkıntı. Primlerimizi de esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın desteğiyle karşıladık. Ekonomik sıkıntı Türkiye’nin tüm kulüplerinde olduğu gibi bizde de var. Ama biz kendi çabalarımızla bunları aşmaya çalışıyoruz. Biz milletvekillerimizden destek bekliyoruz. Belediye başkanımız bizim yanımızda olmaya çalışıyoruz. Ondan ve sivil toplum kuruluşlarından da destek bekliyoruz” diye konuştu.

Üneral, Bozüyük’e gelen takımlara deplasman korkusu yaşattıklarını ifade ederek, “Bozüyük’te biz seyircilerimizin desteğiyle özellikle kale arkasındaki grubun desteğiyle müthiş bir deplasman havası yaşatıyoruz. Gelen takımlar burada deplasman korkusunu yaşıyor. Buraya gelen deplasman takımlarının yöneticileri, futbolcuları, kulüp başkanları da bunu söylüyor. Çorumspor maçından da rahat bir şekilde ayrılacağımızı düşünüyorum. Futbolcularımız ve hocalarımız özveriyle çalışıyor. Çorumspor maçında da taraftarlarımızın bizleri 90 dakika boyunca desteklemelerini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Bilecik’ten Bozüyükspor’a destek konusunda bir ışık görmediğini de kaydeden Üneral şöyle devam etti: “Bilecik’te biz sezon başında bir Turgut Özen’e gitmiştik. 5 bin lira kadar bize reklam yardımı yaptı. Sezondan önce Bilecik’te Balıkesir maçında olaylar çıkmıştı. O maçtan sonra Bilecik ile tekrar bağlarımız koptu. Biz bir zeytin dalı uzatmıştık ama bütün ilişkilerimiz yeniden koptu. Ben Bilecik’ten bize destek konusunda bir ışık olduğunu görmüyorum.”

Bozüyükspor, Güneşspor bunların hepsi bizim kendi kulübümüz. Sonuçta Bozüyükspor hepimizin. Güneşspor’a bize destek olduklarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizde onların her zaman yanlarında olduk. Olmaya da devam edeceğiz.

Bozüyükspor Teknik Direktörü Gürses Kılıç ise Çorumspor maçına ciddi bir şekilde hazırlandıklarını belirterek, “Çorumspor maçına iyi bir şekilde hazırlanıyoruz. Dün çift idman yaptık. Sabah salon çalışması öğleden sonra da kondisyon ve pas çalışması yaptık. Hazırlıklarımıza her hafta olduğu gibi ciddi bir şekilde devam ediyoruz. Kemal, Yasin ve Özkan Çorumspor maçında sakatlıklarından dolayı forma giyemeyecekler. Hacı Mustafa’da ve Abdullah’ta biraz sıkıntılar var. Maça yetişip yetişmeyecekleri ileriki günlerde belli olacak. Kart sıkıntımız yok” dedi.

Antrenman sonrası Bozüyük’te amatör spor kulübü olarak faaliyetleri yürüten Güneşspor, Çorumspor maçı öncesi futbolculara baklava takdim etti.

Güneşspor Kulübü Onursal Başkanı Basri Bayraktar’da Çorumspor maçı öncesi futbolculara moral olması için baklava hediye ettiklerini ifade ederek, Bozüyükspor’a her zaman destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

O, Sene Bu Sene Çıkacağız Bank Asya 1.lige..!
------------------------------
http://bozuyuksporluyuz.blogspot.com/
http://www.facebook.com/Bozuyuksporluyuz
Hepsinin Adminliği Bana Aittir..

Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2011 saat 13:30
Bozüyükspor'umuz Çorumspor      13:30     

ilk 11miz

99 Oğuzhan Doğar
4 Ahmet Kesim
14 Hakan Çevik
17 Abdullah Temircan
7 Kadir Deliömeroğlu
23 Hacı Mustafa Karabulut
27 Mikail Albayrak
33 Muhammed Bayır
55 Berk Baran
11 Ahmet Kuru
15 Okan Öztürk

Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2011 saat 14:36
dk. 50 : 0-0
since1965
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2011 saat 14:40
55-1-0 Mikail

Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2011 saat 14:58
Canlı TV yayın varmı ?
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
HeRGeLe26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat Akçakaya
  Alıntı HeRGeLe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2011 saat 15:11
Malesef....

Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2011 saat 15:21
Bozüyük 1-0 Çorum  Maç bitti.
since1965
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2011 saat 15:26
Bözüyük emin adımlarla Bank Asyaya
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2011 saat 16:00
Balıkesir ve Urfa deplasmanda kazandı,Altay mağlup..Bozüyüksporumuzun bu perfonması diğerlerinin moralini de bozacaktır.İnşallah seneye sikeci teseye Bozüyük'ü dar edeceğizçç
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2011 saat 16:10
Bozüyükspor 1-0 Çorumspor
Gürses Kılıç Yönetiminde Sezon Başı Hedefini Bankasya 1.lig olarak belirleyen Bozüyükspor 11.Hafta Karşılaşmasında Sahasında Ağırladığı Çorumspor’u Eskişehirspor’dan kiralanan Genç yetenek Mikail’in Golü ile 1-0 Devirerek bu haftayıda Lider olarak tamamladı. Topladığı 27 puan ile Grubunda Zirvede bulunan Bozüyükspor haftaya Pazar günü İskenderun Demir Çelikspor Deplasmanındada kazanarak hedefine bir adım daha yaklaşmak istiyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,512 saniyede hazırlanmıştır