eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 17:12
por Toto Süper Lig'de zor günler geçiren ve ekonomik dar boğazdan kurtulmaya çalışan Es-Es için Eskişehir Valiliği tarafından kısa mesaj destek kampanyası başlatıldı.

İsmi Fenerbahçe Kulübü başkan adaylığı için geçen eski yönetici Ali Koç, Kırmızı-Siyahlı kulüp için yapılan bu kampanyaya katıldı.

Eskişehir´deki otomotiv fabrikasında Bilim Sanayi Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın katılımıyla gerçekleşen yeni nesil motor tanıtımında hazır bulunan Koç, tören sonunda Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan ile birlikte kulübe destek için kısa mesaj gönderdi.

Eskişehir Valiliği tarafından başlatılan kısa mesaj kampanyası için ESES yazıp 2965´e kısa mesaj göndererek, 5 lira karşılığında destek olunabiliyor. 
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 17:27
REZALET....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskisehir
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 18:27
Hadi beyler, isimler gecicidir, Eskisehirspor bakidir! En az gunde bir mesaj gonderelim!
Ayrica bu sticker olayina esnafi tesvik etmek gerekiyor!
Kucucuk Aksehirdeki tum dukkanlarda Aksehirspora destek oluyorum diye sticker var!

Alıntı yapılan banner

5 lira ile ne olacak diyen arkadaşlar 10 mesaj gönderip 50 TL. 20 mesaj gönderip 100 TL. 100 mesaj gönderip 500 TL. bağış yapabilir. Ben mesajla uğraşamam diyen TR240001200137400017000001 IBAN numarasına istediği miktarda bağış yapabilir.
Yukarı
janky Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir.
  Alıntı janky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 18:29
Şu valinin yaptigi hiç birşey icime sinmiyor sinmeyecekte.. Sebebi belli..yandas takim olma yolunda valinin adimlari..
Herşeyin hayirlisi olsun esesim için sms kolay da bu bataktan kurtulus zor.
ÜniEsEs-Uludağ Üni

Eskişehirspor aşkı bitmeyecek..
Yaşıyor,savaşıyoruz!
Kızılcıklı güzeldir..
Yukarı
hasanugur Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı hasanugur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 18:41
Yöneticiler batırsın futbolcular lüks içinde yaşasın gününü gün etsin büyük Es es taraftarı para toplasın ne güzel sitem kurmuşlar.İnanın utanç verici bir durum.
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 20:14
1,300 tl maaşa çalışıyoruz

gelip hiç oynamadan bişey vermeden neydüğü belirsiz futbolcuları klübe sokarak klübü trilyonlar zarara uğratan yönetim

aldığı bi maç başı para belki benim 20 senelik tazmınatım olan futbolcular

ben hala bi umut 5 tl için sms gönderiyorum
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 20:35
Damlaya Damlaya Göl Olur Demişler .. Hedef 1MilyonSms Demek İsterdim Ama Uçuk Olur, YüzBin Diyelim.
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 21:00
Hergün açıklasınlar kaç sms atıldığını
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 23:12
Alıntı yapılan hasanugur

Yöneticiler batırsın futbolcular lüks içinde yaşasın gününü gün etsin büyük Es es taraftarı para toplasın ne güzel sitem kurmuşlar.İnanın utanç verici bir durum.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2016 saat 00:17
Alıntı yapılan hasanugur

Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır