eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şehrimin Magandaları..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 00:35
Var tabii Emrem,sabah ezanıyla,sabah trafiği boşluğuSmile
Yavaş yavaş, ısınma turları..
Yahu dün başlık açtık,sırasıyla okurken,Gereksiz başlık magandası olduğumu düşünürken,olmadığım anlaşılmış neyse,ilerki sayfalarda...
-Maganda sadece trafikde yok
-Maganda sadece tribünlerde,deplasman yollarında yok,tabii onlarda maganda ayrı konu.
Magandalara,çağıımızın genç apaçilerinide katalım,onlarada ben genç ama kişiliğini bulamamış "üniversiteli olmuş,okullu olmuş,olmamış farketmiyor" insanlar diyorum,kendilerini öcüleştirmek için nasılda uğraşıyorlar...

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 00:54
1 haftadır kuryeliğe başladım,"yatmakla,zaman geçmiyor" o rampalara dikkat etmeden park eden üç kişiyle tartıştım;
-Biri, dayı ben arabamın yanındayım zaten dediOuch ayrılıp giderken,aracını rampadan geri alıyorduAngry
-Biri,benle beraber küfür etti,bir baktım araç sahibi kendisi "ArtistAngry"
Hakkaten arkadaşlar,her şekil magandalara duyarlı olalım ama engelli arkadaş ve kardeşlerimiz için daha hassas,daha duyarlı olalım...

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 01:50
Alıntı yapılan turker

Eskişehir ile ilgisi, alakası olmayan bir insanın bana karşı Eskişehir'deki sürücülere olan görüşü;

--
Alınma ama Eskişehirliysen normal dengeli araba kullanan görmedim yıllardır.... Ya Avrupa kentiyiz diyen bir şehirde bir tanecik bile sorunsuz yol olmaz mı... Tarla... Tarla... Tarla...  Hepsini geçtimmmm hiç bir trafik lambasında sarı ışık yanmıyor direk yeşil wacko wacko Bu bile açıklıyor sanırım Eskişehir trafiğini durumunu... 

Doğa Kaya arabasını (mini couper) koray aslan'a sattığında bankaya geldi hayrola  niye sattın arabayı yeni mi alacan dedim

Yok be abi Eskişehirde arabaya mı binilir heryer çukur araba haşat oluyor cevabını aldım.
Harbidende öyle.Heryerde bir kazı çalışması hop yapıyorlar haftaya bakıyorsun 2 metre ötesini yine kazmışlar asfaltlar yama içinde...

2 li park edenlere bende sinir oluyorum.
Size bir anımı anlatayım... bir gün sivrihisar caddesindeki opet in önünde dikiliyorum araba dörlüleri yakıp 2.sıraya yanaştı arkasından gelende yanına 3.sıra yaptı tam bu sırada arkadan gelen polis arabası 3.sıra yapanın yanına yanaşarak 4.sıra yaptı ve hoperlörden bağırdı HAdi bakalım bende buraya yanaştım arabalar nasıl geçecek eylem mi yapıyonuz yolu kapıyorsunuz.diye bağırınca ben ve etrafımdakiler gülmekten adeta bayılacaktık.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 02:07
Kırım caddesi eskişehirin en güzel yolu şuanda bence
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 02:33
Alıntı yapılan esesozgur

Alıntı yapılan turker

Eskişehir ile ilgisi, alakası olmayan bir insanın bana karşı Eskişehir'deki sürücülere olan görüşü;

--
Alınma ama Eskişehirliysen normal dengeli araba kullanan görmedim yıllardır.... Ya Avrupa kentiyiz diyen bir şehirde bir tanecik bile sorunsuz yol olmaz mı... Tarla... Tarla... Tarla...  Hepsini geçtimmmm hiç bir trafik lambasında sarı ışık yanmıyor direk yeşil wacko wacko Bu bile açıklıyor sanırım Eskişehir trafiğini durumunu... 

Doğa Kaya arabasını (mini couper) koray aslan'a sattığında bankaya geldi hayrola  niye sattın arabayı yeni mi alacan dedim

Yok be abi Eskişehirde arabaya mı binilir heryer çukur araba haşat oluyor cevabını aldım.
Harbidende öyle.Heryerde bir kazı çalışması hop yapıyorlar haftaya bakıyorsun 2 metre ötesini yine kazmışlar asfaltlar yama içinde...

2 li park edenlere bende sinir oluyorum.
Size bir anımı anlatayım... bir gün sivrihisar caddesindeki opet in önünde dikiliyorum araba dörlüleri yakıp 2.sıraya yanaştı arkasından gelende yanına 3.sıra yaptı tam bu sırada arkadan gelen polis arabası 3.sıra yapanın yanına yanaşarak 4.sıra yaptı ve hoperlörden bağırdı HAdi bakalım bende buraya yanaştım arabalar nasıl geçecek eylem mi yapıyonuz yolu kapıyorsunuz.diye bağırınca ben ve etrafımdakiler gülmekten adeta bayılacaktık.
Polisin tepkisi güzelSmile ama keşke yazmaya başlasaymış,ana yoldaki aykırı parklara sağlamından bir kaç tane yazsalar zaten yine sağlamından kesilimeye başlar o park etmeler ama yapmıyorlar...
Çünkü onlarda Devlet memuru,en alt kademesinden hemdeConfused

Yukarı
SSenSiS Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ANKARA
  Alıntı SSenSiS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 02:57
    esk dekı trafıgın nasıl oldugunu suruculerın nasıl davandıgını bılmenın en iyi yolu baska bır sehıre gıtmektır gelın ankaraya mesela kac senedır burada araba kullanıyorum burada esk de olmayan seyleri ogrenme fırsatım oldum
  Mesela ankarada sinyal vermek yasaktır. Sinyal arabada fazlalık olarak gorulur sonuc  trafıktekı 100 ankaralı aractan sadece 3- belkı 5 ama 5 i gecmez aracın sınyal kullandıgını gorursunuz.
  ıkıncı olarak ankarada bır kavsaga yaklastınız mesela ışık kırmızı dıkkat ettım benımle bırlıkte bekleyenlere eller otomatıkman her seyı bırakıp kornanın ustune konuyor. kırmızıdan tam yesıle gecmeye herhalde saliseler kala kornolar forra ne oluyo dedım ılk zamanlar sonra baktım hadı ısık yandı gıtsene demekmıs yahu dur tamam araba hemen 1. sanıyede 100 km hıza ulasmıyokı dedınmı hadı hadı denır.
  Gene ışıklardayız bu turkıyede ankaralı kuralı dıye gecen bır durum gene ısıklardayız kavsaktayız tamam gene kırmızı yanıyor saga sınyal vermısım beklıyorum yesıl yansın donucem korna calıyo arkamdakı alla alla kırmızı yanıyo saha ayrı bır donus ıcın yanan yesıl ısıkta yok hayırdır bırader dıyosun ne hayırı donsene nıye beklıyon alla alla aga kırmızı yanıyo eee dıyoo kımızı durulur hanı dıyosun burası ankara saga donuslerde kırmızıya bakmıyacakmıssın sonra dıkkat ettım hakıkaten hıc bır ankaralı kırmızıda yansa saga donusllerde durmuyor durursan ya dayak yersın yada kufur orası kesın.
  daha da saymakla bıtmez esk ankaradan bu konuda cok cok ılerı bu konuda gorus yaza bılmek ıcın sehrı kotulemeden once baska kentlerın trafıgınde zaman gecırmek ve farkı gormek sart.Wink
The HoRRoR GRaNDeuR
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 03:01
Alıntı yapılan SSenSiS

esk dekı trafıgın nasıl oldugunu suruculerın nasıl davandıgını bılmenın en iyi yolu baska bır sehıre gıtmektır gelın ankaraya

ankara'da her arabanın sis lambası ve uzun farları açık olmak zorundadır. böylelikle kolormatik gözlük takmayanların doğal seleksiyona uğramaları sağlanır.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 05:12
Alıntı yapılan wolfalone3839404142

herkes boşa yazıyor..
sabah 5 te deplasmana giderken içip içip yağma yapan biziz.. hatta örneği geçen haftaki bolu deplasmanı..(önceki senelere gitmeye gerek yok)

Hocam konuyla alakasız olsa da yanlışım varsa şimdiden özür diliyorum.Geçen hafta Bolu deplasmanına Nefer öncülüğünde gidildi ve ben de sizin gibi otobüsteydim.İki gereksizin aşırı alkolü yüzünden (bizden değiller) sadece tartışma yaşandı.

Ama her zamanki gibi gidip geldik.Herhangi bir yağma yapılmadı,yapılamaz.Aramızda öyle insanlar yok Smile
Nefer
Yukarı
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 07:16
biliyorum neferden olmadıgını ama benzinllikte oyuncak çalmaya kalktı adam yalvara yalvara bıraktırdı..
nerde kalmıştık?
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2010 saat 10:24
Doğrudur öyle bir hayvanlık yapmak isteyen olmuştur.Ama temin ederim bizimle bir alakası yok.Murat Diri o durumu görseydi ki sinirliydi,iyki görmemiş...
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır