eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2011-2012 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 20:47
eskişehirspor yardım etmiyormuş.bırakacaksınız bu işleri.10 senedir bozüyükte çalışıyorum halada açalışmaktayım.iş sıkıntısnın olmadığın nadir ilçelerden biri bozüyük.
bozüyük halkı 5 milyon verip maça gitmiyorsa kulübüde fesh etsinler eskişehirdende yardım istemesinler.
artema vitra eks abs demirdöküm eti gibi eneredeyse eskişehirde olmayan fabrikalar var.
önce 5 milyonuna kıyıp maça gideceksin ondan sonra bir şeyler bekleyeceksin
2.lig b kategosisine çıkmış bozüyük siz hiç şöyle bir haber okudunuz mu.
tribün yetersiz geliyor.halkın ilgisi büyük.bu stad bu tribün bize yetmiyor gibi bir şey duydunuzmu
o zaman ?
şişen köfteler
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 20:51
Siz ES-ES'in istediği futbolcuları (Onur,Ahmet)verin başka takımlara sonra yardım bekleyin ES-ES dışarı diye bağırın sonucuna katlanın. 
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2010 saat 23:17
Beyler siz ne diyorsunuz...!
Bizim başkan tutturmuş Porsukspor,şimdiye dek hangi kardeş takımımıza sahip çıkıldı ki pilot takım olarak...Esk.D.S.,Şekerspor,şimdide Bozüyükspor.
Siz bal yapacak oyuncuları verin İzmir takımına... "bir yönetici hatırına ki o takımın başkanı herhalde"
Onur,Ahmet'i verin başka takıma diye,sallayın ondan sonra.
Tamam,yöneticilerin hatası her zaman oluyor,bizimkilerin zaten külliyen hata,Bözüyük başkanıda yapmıştır bir hata,ne zaman Bozüyüğe adam gibi genç verdik ki,hem pişsin hemde oynadığı takıma hizmetler etsin! Neymiş adamlar Bozüyüğe gitmek istemiyorlarmış,hadi ordan!
Ben başkan olup "şu takıma gideceksin ama ilerde bize çok lazımsın" deyip o genç oyuncu denilen takıma gitmeyecek...! "geçmiş zamanda olmuştu" Göztepeye gidenler istememiş falan diye.
Göztepe hangi ligte,Bozüyük hangi ligte,ikiside aynı ligteler ama yönetim içi çıkarlar,taraftar arasındaki duygularla her zaman zıt değerde olmuştur her zaman,onlar için önce çıkarlar gelir...
Buradada bir kardeşimiz bir sitemini belirtmeye kalkar,hüüp derhal savunma pozisyonu alınır,alan arkadaşlarda malesef Eskişehirspor'un yönetim hatalarıyla pişti olur, burnumuzun dibinde Bankasyayı bile sallayabilecek bir takımımız dururken,Göztepeye başarılar dilemekde bize düşerConfused
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
  Alıntı ESESiM026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2010 saat 08:20
bence destek olunması lazım ama futbolcu verilmeli mali destegi orda bulunan fab alsınlar ama bozüyük başkanı sıkıştırmalı anlaşma yoluna bakmalı mesela sinan veya kayacan verilebilir kaleci sorunu var şu abdullah  vardı o verilir futbolcu cok ama başkan nerde
ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
eguven26 Liste gör
Yazar

ersan güven
Yer: ankara
  Alıntı eguven26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2010 saat 09:33

bozüyük,göztepe gibi takımlar yerine eskişehirin kendi şehrinde gözünün önünde kontrol edebileceği bir takımı destekleyerek hacettepe modeliyle bir takımkurulmalı onun haricinde senin kontrolunde olmayna hiç bir yer iyi topcusunu sana sunmaz buda onların en doğal hakkı

Yukarı
remmer Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı remmer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2010 saat 12:08
Burada Onur'u ayrı tutalım.
Onur için Beşiktaş alıcı olduğunda Bozüyükspor bize vermek istedi.
Bozüyükspor'un maddi sıkıntısının had safhada olduğu bu dönemde bizim yönetim Göztepe'ye verdiği futbolcuları önerdi. Bizim futbolcularımızın maaşlarını dahi ödeyemeyecek Bozüyükspor yönetimi de Onur'u istemeyerek de olsa Beşiktaş'a sattı ve maddi problemlerini çözdü.
Şimdi burada hiç kimse Bozüyükspor'u Onur konusunda suçlamasın.
Adamlar sadece kulübün kapısına kilit vurulmasının bile gündemde olduğu bir dönemde ayakta kalabilmek adına bizden karşılıksız olmayan bir destek istediler.
Biz ne yaptık?
Satarsanız satın dedik.
Altyapı anlaşması, pilot takım uygulaması bu şekilde işlemez. Hiç kimse vermeden alamaz. Ayakta kalamayan, destek vermediğiniz bir Bozüyükspor'un da bize faydası olamaz.

Alıntı yapılan 26_26_26

Beyler siz ne diyorsunuz...!
Bizim başkan tutturmuş Porsukspor,şimdiye dek hangi kardeş takımımıza sahip çıkıldı ki pilot takım olarak...Esk.D.S.,Şekerspor,şimdide Bozüyükspor.
Siz bal yapacak oyuncuları verin İzmir takımına... "bir yönetici hatırına ki o takımın başkanı herhalde"
Onur,Ahmet'i verin başka takıma diye,sallayın ondan sonra.
Tamam,yöneticilerin hatası her zaman oluyor,bizimkilerin zaten külliyen hata,Bözüyük başkanıda yapmıştır bir hata,ne zaman Bozüyüğe adam gibi genç verdik ki,hem pişsin hemde oynadığı takıma hizmetler etsin! Neymiş adamlar Bozüyüğe gitmek istemiyorlarmış,hadi ordan!
Ben başkan olup "şu takıma gideceksin ama ilerde bize çok lazımsın" deyip o genç oyuncu denilen takıma gitmeyecek...! "geçmiş zamanda olmuştu" Göztepeye gidenler istememiş falan diye.
Göztepe hangi ligte,Bozüyük hangi ligte,ikiside aynı ligteler ama yönetim içi çıkarlar,taraftar arasındaki duygularla her zaman zıt değerde olmuştur her zaman,onlar için önce çıkarlar gelir...
Buradada bir kardeşimiz bir sitemini belirtmeye kalkar,hüüp derhal savunma pozisyonu alınır,alan arkadaşlarda malesef Eskişehirspor'un yönetim hatalarıyla pişti olur, burnumuzun dibinde Bankasyayı bile sallayabilecek bir takımımız dururken,Göztepeye başarılar dilemekde bize düşerConfused
Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2010 saat 13:25
Onur DSİ'den gitti oraya senin burnunun dibinden yani...
izleyip bulsaydın adamı, sen bulamazsan bir bulan cıkar işte böyle.
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2010 saat 19:08
Bozüyükspor ile Eskişehirspor'un arasının bu aralar kötü olmasının sebebi Bozüyük'ten değil bizim yönetimimizden kaynaklanıyor.Bildiğim kadarıyla Onur'un bjk ile anlaşmasından sonra aralar bozuldu.Ama unutmamalıyıyız ki burada Bozüyüksporun yanlışı yok.Sen Bozüyükspora maaşı yüksek futbolcuları kiraya vermek istersen tabiki anlaşamazsın.Adamlar kendi futbolcularının parasını zor ödüyor, senin süper lig futbolcunun maaşını nasıl ödesin.

Neyse inşallah Bozüyük yönetimine bizim yönetim ile iyi anlaşabilecek biri başkan olur.Ve aralar da fazla uzamadan ısınır.

FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2010 saat 13:47
Es ES YÖNETİMİNE SİTEM ETTİ

Bozüyük Belediye Başkanı ve Bozüyükspor Onursal Başkanı Ahmet Berberoğlu'ndan Eskişehirspor Yönetimine sitem.

Eskişehir'in yüksek tirajlı gazetelerindan Anadolu Gazetesine demeç veren Başkan Berberoğlu Eskişehirspor'un Bozüyükspor'a ilgisizliği nedeni ile imalı ve sitemli açıklamalarda bulundu.Geçmişte Eskişehirspor'a yapmış olduğu yardımları ve desteği dile getiren Ahmet Berberoğlu bunların karşılığının hiç bir zaman görülmediğini belirtti.

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2010 saat 13:49
haberde yanlış yazılan şeyler var.
şişen köfteler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır