eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 21:55
Hadi bakalım beklenmedik hareketler bunlar.Lafda kalmamalı.Milana karsı renklerinden dolayı sempatim vardır her zaman süper olmus olur.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 21:59
altyapı futbolcularını izleyip ne yapacak milan.iyileri götürecek mi?
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 22:05
İnşallah gerçekleşir. Uzun vadede mükemmel bir şey. Gerçekleşirse yönetimi canı gönülden kutlamak lazım.
Yukarı
volkanes Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Ankara
  Alıntı volkanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 22:07

Milanda doğru yolu bulmuş. Bizimle değilde gençlerbirliğiylemi yapacaktı bu ortaklığı; hayırlı olsunSmileClapClap

Şampiyonluk Çok Uzak Değil...
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 22:30
umarım gerçekleşmez...

çünkü bana göre bu anlaşma ile resmen milan'ın deneme tahtası olacaz...her sene milan'dan 2 tane genç italyan gelir az biraz parladımı hop milana...nerede istikrar?her sene değiştir kadroyu...

göndersinler bizim antrenörleri,doktorları vs. onlar eğitim alsınlarda ben neden milan'ın çöplüğü oluyorum?milan bana balık vermesin balık tutmayı öğretsin kafidir...

ayrıca başarının elin covannisiyle,francesko'suyla yaşanacağını düşünmüyorum...sana kiralık gelen adam ne kadar senin için oynar ki?bi ivesa bi nadareviç bi alper bi adem kadar savaşırmı yoksa sakatlanmayayım diye kaçarmı?

dediğim gibi başta halil ünal olmak üzere klüp yönetimi gitsinler milan'dan klüp yönetimi dersi alsınlar ama dimyata pirince gderken evdeki bulgurdan olmayalım...
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 22:32
Hatice ye degil, Netice ye bakalim.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
must-ang Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: Genoa
  Alıntı must-ang Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 22:39
adnan bey ben netice insanı değilim...

zaten ülke neticeye ulaşacam diye kopyayla üniversite bitirip bişeyden haberi olmayan gençlerle dolu...neticeyse netice ama sonuç diplomadan başka koca bir "0"...

bizde belki 1 sene şampiyon oluruz ama bizi yıllarca şampiyon yapacak altyapımızı milana veririz...

herşey şampiyonluk,başarı değildir...
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 22:54
Alıntı yapılan must-ang

umarım gerçekleşmez...

çünkü bana göre bu anlaşma ile resmen milan'ın deneme tahtası olacaz...her sene milan'dan 2 tane genç italyan gelir az biraz parladımı hop milana...nerede istikrar?her sene değiştir kadroyu...

göndersinler bizim antrenörleri,doktorları vs. onlar eğitim alsınlarda ben neden milan'ın çöplüğü oluyorum?milan bana balık vermesin balık tutmayı öğretsin kafidir...

ayrıca başarının elin covannisiyle,francesko'suyla yaşanacağını düşünmüyorum...sana kiralık gelen adam ne kadar senin için oynar ki?bi ivesa bi nadareviç bi alper bi adem kadar savaşırmı yoksa sakatlanmayayım diye kaçarmı?

dediğim gibi başta halil ünal olmak üzere klüp yönetimi gitsinler milan'dan klüp yönetimi dersi alsınlar ama dimyata pirince gderken evdeki bulgurdan olmayalım...
Mustafa kardeşim söylediğin temelinde doğru olsa dahi bir yerde tıkanan bir düşünce tarzı.
Alt yapı bir madendir,yüz ölçümü ne kadar büyük olursa çıkacak materyal o kadar çeşitli ve değerine yakın olur.Milan'ın hedefleri ve genel konumu itibariyle bu işbirliği neticesinde bize vereceği her oyuncuyu tekrar geri alması ya da bizde parlayan her oyuncuyu kapaklaması imkansız.Futbol takımı dediğin 20 kişidir,çok parlayan 2 adamı geri alsa dahi senin insiyatifine bırakacağı belkide 8-10 oyuncu olacaktır.

Konuşmak için çok erken ama bu işbirliğine burun kıvırmak,elinin tersiyle itmek halimiz ortadayken çok komik kaçar.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 22:55
Alıntı yapılan must-ang

adnan bey ben netice insanı değilim...

zaten ülke neticeye ulaşacam diye kopyayla üniversite bitirip bişeyden haberi olmayan gençlerle dolu...neticeyse netice ama sonuç diplomadan başka koca bir "0"...

bizde belki 1 sene şampiyon oluruz ama bizi yıllarca şampiyon yapacak altyapımızı milana veririz...

herşey şampiyonluk,başarı değildir...

Milan gibi bir takımdan futbolcu alamayız böyle bir anlaşmayla o kalitede adamlar gelecekse isterse yarım sezon için gelsin yararlı olur.

Bir de demişsiniz ya istikrar biz pişircez Milan alıcak diye emin olun biz öyle Milanın alabileceği bir futbolcuyu kendi başımıza  yetiştirebilirsek Milan o adamı bizden her türlü alır  elimizde tutamayız
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Nis/2010 saat 22:59
Yaşımız küçükken eskişehirde eses forması sıkıntısı vardı ve bizde gidip milan forması alıp onu giyerdik.. ben gibi binlerce kişi böyle yapardı..Demekki allah artık yakınlaşmamızı istiyor :)   çok sevindim....

Ersin KONAK
KIZILCIKLI
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır