eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Pankartımız Ne Olsun

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SeRDaR2626 Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı SeRDaR2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 18:15
Bende pankarta karsi degilim ama maalesef biz su anda o durumda degiliz...Biz takimiza destek olacak pankartlari bu sene bi asalim, Sampiyon olalim bizanslilarla ayni lig de oynayalim ki onlara laf atma sansi vermeden gundemdeki konu neyse dalgamizi gecelim gondermelerimizi yapalim...Tabiki bizim rakibimiz bizans ama sirasi degil diyorum ben..
BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...
Yukarı
ESoES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet UZUNOĞLU
Yer: EStanbul
  Alıntı ESoES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 18:23
bence çok gereksiz olur ama illa yapacaksanız benim aklıma gelen ilk örnek;

Sizin 90 dakikada yapamadığınızı biz 10 dakikada yapmıştık.

ikincisi de;

Tarih:16 Eylül 1970
Yer: Eskişehir Atatürk Stadı
ESES 3-1 Sevilla
(Boğaza gerek yok, Porsuk yeter.)
BaşKaldırıŞ
Yukarı
freedom86 Liste gör
Yazar

Hüseyin T.
  Alıntı freedom86 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 18:34
Şuan için bencede gereksiz ama seneye kaçıncı hafta olur bilmem fenerbahçe Eskişehir'e geldiği zaman ve eğerki Sevilla'ya elenirse bu pankartlar cuk diye oturur:)
Beyaz Yakayız, Münferit şekilde yollardayız...
Yukarı
ESoES Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet UZUNOĞLU
Yer: EStanbul
  Alıntı ESoES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 18:34
Alıntı yapılan freedom86

Şuan için bencede gereksiz ama seneye kaçıncı hafta olur bilmem fenerbahçe eskişehire geldiği zaman ve eğerki Sevilla'ya elenirse bu pankartlar cuk diye oturur:)
+1965
BaşKaldırıŞ
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 18:52
Alıntı yapılan ESoES

bence çok gereksiz olur ama illa yapacaksanız benim aklıma gelen ilk örnek;

Sizin 90 dakikada yapamadığınızı biz 10 dakikada yapmıştık.

ikincisi de;

Tarih:16 Eylül 1970
Yer: Eskişehir Atatürk Stadı
ESES 3-1 Sevilla
(Boğaza gerek yok, Porsuk yeter.)

evet arkadaşımız yazdıkları gerçekten çok güzel
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 20:19

Şehri geçin stadda 1 tane EsEs bayrağı yok doğru düzgün pankart yok.Samet haklı önce bunları halledelim sonra onlara geçeriz.Bu da grupların suçu o kadar kişi  2-3 lira atsa pankart parası bayrak parası çıkar grupçuluk sadece tezahürat yapmak değildir.Bizim gruplarda ne beste üretme var ne bayrak var ne de pankart var  sadece tezahürat o kadar.

Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 21:34
 Böyle bir pankart gereksiz ama yapan yapsın. Asıl önemli olan bize has pankartlar üretmek orijinal bir şeyler yapmak mesala Ayder de yılar önce yapılan bir iki pankart gibi bunlar klasik olmuştur mesela SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDUMU,yada SENDEN BAŞKA HİÇBİRŞEYİ OLMAYAN BİZLER SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANLARA ACIRIZ gibi yalnızca bizim tribünümüzde görülecek bizimle birlikte anılacak işlere imza atmak lazım
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 21:48
Alıntı yapılan ES_Kadir

Bizim gruplarda ne beste üretme var ne bayrak var ne de pankart var  sadece tezahürat o kadar.

Kesinlikle katlıyorum , artık "Eskişehir oleeey" diye söylenen aslı bir İstanbul takımına ait olan besteyi söylemekten veya Güney Amerika'nın bir kulübü olan takımın taraftarlarının bestesine katılıp havada atkı sallamaktan başka yaptığımız yok. Bence şu sıralar gruplarımız ESKİDEN OLDUĞUNUN AKSİNE bestecilik konusunda çok ama çok DURGUNLAR. Keza bayrak ve pankart konusunda da öyle.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
ckonrat Liste gör
Yazar

Can
  Alıntı ckonrat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 22:21
Ne sevillaymış yaa forumu birbirine katmış TongueBig%20smile Bence bizim antalya maçına güzel sowlar ve sloganlar bulmamız gerekir.Pankartada hiç gerek yok star tv bundan bahsedicek ve bizim neler yaptığımı tüm türkiye öğrenicektir.Hiç kimse birbirini kandırmasın o maçı burdakileri çoğu izlicektir bencede izlemelidir.Wink
Ümidimi kaybetmedim çünkü ESKİŞEHİRSPORLUYUM!!!
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
  Alıntı esesli_-sarı-_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2008 saat 22:25
o zaman ben burda kapatıyorum konuyu.bu konunun başlığı değiştirilsin sadece burayada icraat yapacak adamlar yazsın pankart konusunda.her türlü pankart olabilir.illa fb sevilla maçıyla ilgili olacak değil
güvensoy istifa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır