eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 26.Hafta Çaykur Rizespor 0 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 21>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2014 saat 10:08
bakın ben kırmızı karttan ve antalya maçı öncesi sakatlıktan korkuyorum bence akıllı bir kadroyla cezalı ve sakat vermeden alınacak 1 puan bile çok iyi olur bırakalım antalya düşünsün onların durumu hiç iç açıcı değil bu avantajı kullanmamız lazım ve çarşamba günü diri tam kadro bir takımla çıkmamız lazım bakın biz sadece antalya maçını düşünürken antalya bizim maçı düşünemiyor bile çünkü önünde çok kritik bir karabük maçı var..
Yukarı
alpay Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay
Yer: Eskişehir
  Alıntı alpay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2014 saat 10:17
Elimde bulunan formaları acilen satmak istiyorum.maddi sorunlarım ve işsiz olmamdan ötürü biraz sıkıntıdayım almak isteyen olursa memnun olurum.Bunu belirtiyorum ciddi sıkıntı içersindeyim.
tüm oyuncularımızın imzalı formaları var her maçtan sonra veya antremanlarda imzalattığım formaları satmak istiyorum. (çubuklu ve sarı formalar) isteyene tek imzalı forma veya tüm oyuncularımızın imzalı formasını verebilirim.

bana alpkaan_ay@hotmail.com mail atabilirsiniz.herkese verdiğim rahatsızlık için tekrar tekrar özür dilerim.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2014 saat 12:49
Alıntı yapılan levos26

Bence Rize korunan bir takım bu maçta çok dikkatli olmalıyız.Çünkü onlar çok gergin olacaklar bizim olabildiğince sakin olup oyunumuza bakmamız lazım.Bu maçta görülecek kırmızı kartların telafisi yok.

Kesinlikle katılıyorum yalnız biz bu maçları nedense böyle ortam oluşunca kaybediyoruz.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2014 saat 13:08
Alıntı yapılan kktc_ESES

Alıntı yapılan sümeres26

erkut ,hasan hüseyin, bertul bunlar 11 de oynasın rizede bakarsın rizeyi hallaç pamuğu gibi atarlar belli mi olur...

Deplasmanda zor bir maç bizleri bekliyor. Eğer sen maç eksiği olan oyunculara kadroda ağırlık verirsen onlar bizi hallaç pamuğu gibi atar.

sen kupa maçı oynayacağımızı unuttun galiba takip etmiyorsun heralde takımı...
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2014 saat 13:17
                  Kayacan

Tarık    Sezgin     Servet    Serol

Lawal    Aytaç

Okan             Erman           Özgür
(Kamara)
                     Necati

Bu kadro 1 puan, şanslıysa 3 puan alabilir mi?
Yenilmesinler yeter, içeri de ki maçlarda telafi ederiz nasıl olsa..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
vadisehirli Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK TUNA
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı vadisehirli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2014 saat 16:15
sakatlığı bulunan tarık çamdal da kadrodan çıkartılmış.büyük ihtimal sağ bek sezgin sol bek özgür oynar.
ESKİŞEHİRDE SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2014 saat 16:26
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Alıntı yapılan levos26

Bence Rize korunan bir takım bu maçta çok dikkatli olmalıyız.Çünkü onlar çok gergin olacaklar bizim olabildiğince sakin olup oyunumuza bakmamız lazım.Bu maçta görülecek kırmızı kartların telafisi yok.

Kesinlikle katılıyorum yalnız biz bu maçları nedense böyle ortam oluşunca kaybediyoruz.

Korunan bir takım ne demek ya? Korunan bir Rize sene başında yakaladığı formu devam ettirirdi. Böyle saçma sebeplere sığınmadan kadromuzdaki gençlerle puan almak için maça çıkmalıyız.
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
  Alıntı emres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2014 saat 16:27
Alıntı yapılan vadisehirli

sakatlığı bulunan tarık çamdal da kadrodan çıkartılmış.büyük ihtimal sağ bek sezgin sol bek özgür oynar.

Kamil ahmet sakat mi?

Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı alabucak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2014 saat 16:48
kamil ahmet cezalı
ŞİMŞEK
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2014 saat 16:55
rizesporunda yarısının sakat olduğunu unutuyorsunuz....rizesporda haşat dururmda...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 21>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,217 saniyede hazırlanmıştır