Sayfayı yazdır | Close Window

STSL 26.Hafta Çaykur Rizespor 0 - 0 Eskişehirspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4417
Yazdırma tarihi: 04/May/2024 saat 06:12
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: STSL 26.Hafta Çaykur Rizespor 0 - 0 Eskişehirspor
Gönderen: EsesLi Onur
Konu: STSL 26.Hafta Çaykur Rizespor 0 - 0 Eskişehirspor
Gönderi tarihi: 16/Mar/2014 saat 19:27
Yer: Yeni Rize Şehir Stadyumu

Tarih: 22.03.2014 Cumartesi

Saat: 13:30

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Yanıtlar:
Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 16/Mar/2014 saat 19:52
kupa maçından 4 gün önce oynanacak maça fazla asılmayabiliriz rotasyona gidebiliriz rizede can havlinde kazanmak için her şeylerini verecekler 1 puan iyi olur 3 puan mükemmel olur bakıp göreceğiz.

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 16/Mar/2014 saat 19:57
Bu maçı alabilir miyiz bilmiyorum ama kesinlikle kupa kadar değer verilecek bir maç diyorum. üst sıralardan kopmamak adına.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 16/Mar/2014 saat 20:14
Sağlam rotasyon bekliyorum takımın yarısı   götürülmemeli .. Ligin ilk 5i için telafisi olacak maçlarımız var ama kupada antalya diri ve tehlikeli, fiziksel ve mentalite olarak oyuncularımız kupaya odaklanmalı ve avrupa ...

Gönderen: ulm26
Gönderi tarihi: 16/Mar/2014 saat 20:19
Insallah bu macida yenip seriye devam edecegiz

-------------
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              

Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 16/Mar/2014 saat 20:40
kupa var rotasyonla çıkarsak çok şey kaybetmeyiz kalede Boffin olsun yeterli

-------------

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 16/Mar/2014 saat 20:41
Nasipse rize'de armanın yanındayız.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: selamiy26
Gönderi tarihi: 16/Mar/2014 saat 20:57
Es-Es Rize'de yalnız değil, bekliyorum seni Es-Es'im...

-------------
Fethi, Nihat, Ender,
Filelere Gönder!

Gönderen: nkÜnieses
Gönderi tarihi: 16/Mar/2014 saat 21:22
Kupada eğer Antalyayi en az 2 farkla kazanacaksak rize maçının telafisi var rotasyon olabilir. Ama ınş yinede rotasyonda olsa yeneriz rizeyi

-------------
ES-ES

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 16/Mar/2014 saat 21:36
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Nasipse rize'de armanın yanındayız.

Emre, bir cok konuda ters düsüyoruz, ama bu takima destek icin verdiginiz emekleri takdir ediyorum. Hayirli yolculuklar, neseli gidin neseli dönün.

Kupadan 4 gün önce oynanacak macta fazla takimlada oynamanin anlami yok. Rizeden alabilecegimiz puan ve puanlar cok önemli olabilir.

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 17/Mar/2014 saat 12:44
Çok zor maç

-------------

Gönderen: esk__26
Gönderi tarihi: 17/Mar/2014 saat 13:46
Zor mac olucak  olası sakatlık  durumundan dolayı bencede rotasyon gerekli fakat kadromuz cok dar Akaminko yu dinlendirsen götürmesen 3. stoperin yok. Kalede güvenebilecegin alternatif ismin yok  sol bekde Serol u acıkda Ermanı  oynatsan mac biteseye kadar sinirden hasta olma ihitimalimiz cok yuksek
Keske bu macı Rize de degilde icerde oynasaydık cook riskli zor mac olucak Allah yardımcımız olsun

Gönderen: cevcet26
Gönderi tarihi: 17/Mar/2014 saat 14:35
Çıksın tam takım dikkatli oynayalım hem galip geliriz hemde sakatlık vs. olmaz sakınan göze çöp batar (mış)

-------------
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...

Gönderi tarihi: 17/Mar/2014 saat 14:35
Forvet oyuncuları çok formda ama savunmada yine sıkıntı yaşamayız diye düşünüyorum. En kötü golsüz beraber kalıp 1 puan alırız.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 05:39
Ugur Tutuneker: "Eskisehirspor'u maglup edersek çok rahatlariz. Yine de bu ligde rahatlama olacagini düsünmüyorum. Tam aksi çok zor maçlar oynanacak. Iki maçi kazanirsak çok farkli bir yerde oluruz. Iki maçi kaybedersek çok farkli bir yerde oluruz. Yine de telas yapmaya gerek yok. Büyük takimlara karsi oynamamiza ragmen puanlar aldik. Eskisehirspor kötü bir takim degil. Ligin en önemli takimlarindan bir tanesi. Onlari kendi sahamizda yenmeye çalisacagiz."
**
Sakatliklari suren Cernat, Abdi, Engin ve LuaLua haftanin ilk idmanina katilmamislar.
**
Kaynak: http://www.karadenizgazete.com.tr/?menu=3.1.0.0&id=29115 - http://www.karadenizgazete.com.tr/?menu=3.1.0.0&id=29115

Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 06:07
Deplasmanda en uzun suredir mac kazanamayanlar:
7 mac: Kasimpasa / Sivasspor
6 mac: Bursaspor / Eskisehirspor / Kayserispor

Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 10:47
Bu maçta da deplasman şansızlığımızı kırarız 1-0 alırız yine

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 12:03
Bugün Rize'de hava oldukça sıcak, cumartesi günü de yağmur olacağını sanmıyorum ama burası Rize belli olmaz, burada yağmur haftada iki kez yağar birisi 3 gün diğeri 4 gün sürer...deplasmana gelecek taraftarlarımızı bekliyorum...

-------------
Fethi, Nihat, Ender,
Filelere Gönder!

Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 12:45
Şu deplasman fobisini bu senede yenemedik her sene aynı senaryolar adam akıllı maç kazanamıyoruz deplasmanda

-------------

Gönderen: vadisehirli
Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 15:08
Sakatliklari suren Cernat, Abdi, Engin ve LuaLua haftanin ilk idmanina katilmamislar.

bizim maçta da forma giyemiceklermiş..

-------------
ESKİŞEHİRDE SADECE ESKİŞEHİRSPOR...

Gönderen: SkyPlus
Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 15:45
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Şu deplasman fobisini bu senede yenemedik her sene aynı senaryolar adam akıllı maç kazanamıyoruz deplasmanda

Dünya da o korku dediğiniz deplasman fobisini sayılı takımlar yenebiliyor. Yani fobi den kast sanırım taraftar farklı bir saha daha doğrusu misafir olgusu. Biz bile tanıdık da olsa misafirliğe gidilince evimizde ki gibi rahat olamayız. Kapat gözünü oyna di mi? :) S. et boşver yabancı sahaymış taraftarmış, oyununu oyna kim ne derse desin galip gelmez isek ne olayım.
İşte herşey kısaca Konsantre den geçiyor bunu sağlayamazsa Barcelona olsun hüzün yaşar düşüncemdir.

-------------
Dürüstlük - Saygı - Güven

Gönderen: ceyyas
Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 17:10
Arkadasla takim elbisesine iddiaya girdim eses51 ve ust puanlar benim 9 haftada
5 galibiyet cikartabilirmi

Gönderen: SkyPlus
Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 17:19
Alıntı yapılan ceyyas

Bende eminim ki 'en az 5 galibiyet' çıkartırız diyorum.

-------------
Dürüstlük - Saygı - Güven

Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 18:02
Rize'de yağmur başladı...

-------------
Fethi, Nihat, Ender,
Filelere Gönder!

Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 18:56
Maç günüde yağmur yağar inşallah. Şimşeklerin çakma zamanı geldi. Bahar dönemi bizim dönemimiz olacak.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 19:14
Alıntı yapılan SkyPlus

Alıntı yapılan ceyyas

Bende eminim ki 'en az 5 galibiyet' çıkartırız diyorum.
5 galibiyet aliriz ins yoksa takim elbise gitcek genclerden akhisardan 2 ka
yseri takimindan 3 puan en son konyadan 3 puan rize karabuk ts antap bonus olur

Gönderi tarihi: 18/Mar/2014 saat 19:43
5 galibiyet alabiliriz herhalde

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2014 saat 11:58
Hakem: Fırat Aydınus

-------------

Gönderen: yıldırımrıdvan
Gönderi tarihi: 19/Mar/2014 saat 13:06
bu maçtan sonra kupa maçı var kart ve sakatlıklara çok dikkat etmemiz lazım zaten ertuğrul hocada bunun farkındadır kadroda baya bi değişiklik olur sanırım rizeden galibiyet almak iyi olur ama beraberlikte iyidir takımın aklında tamamen kupa var antalyayı farklı yenmemiz lazım inşallah finale çıkacağız

-------------
TekSevdam ES-ES 'im

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 19/Mar/2014 saat 14:49
antalya kupa maçını düşünerek kadro çıkarmamız ve ona göre oynamamız lazım.
1. hedefimiz bu maç değil !

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 19/Mar/2014 saat 15:09
erkut ,hasan hüseyin, bertul bunlar 11 de oynasın rizede bakarsın rizeyi hallaç pamuğu gibi atarlar belli mi olur...

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 19/Mar/2014 saat 20:40
2 forvet oynadık elazığ maçında golü attık ve de farkı da kaçırdık her zaman yazıyorum 2 forvet oynamalıyız

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: esesliates
Gönderi tarihi: 19/Mar/2014 saat 20:48
Alıntı yapılan sümeres26

erkut ,hasan hüseyin, bertul bunlar 11 de oynasın rizede bakarsın rizeyi hallaç pamuğu gibi atarlar belli mi olur...

-------------

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 19/Mar/2014 saat 21:17

Biz yine bol pas yapar oynarız, gerisini Rize düşünsün.

-------------
kalender

Gönderi tarihi: 19/Mar/2014 saat 21:58
Evet 2 forvet şart

-------------

Gönderen: esesfutbol
Gönderi tarihi: 19/Mar/2014 saat 23:40
Karşılaşmayı canlı anlatım sayfasından takip edebilirsiniz...
http://www.spor26.com/canlianlatim.asp - http://www.spor26.com/canlianlatim.asp

Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 04:18
Ugur Tutuneker'in aciklamalari:
"Eren Albayrak, Görkem Görk, Lualua, Abdi ve Engin çok önemli isimler. Ümit Korkmaz aramıza yeni katıldı. Kanatlarda Deniz ve Tevfik ile oynuyoruz. Kendi yerlerinde daha başarılı olabilirler. Kıvanç Eskişehirspor maçında cezalı. Kim varsa onlarla oynayacağız. Engin, bugün düz koşulara başlayacak. Futbolcu 3-4 hafta oynamayınca fiziksel olarak düşüyor. Lualua 30 dakikada maalesef sakatlandı. Futbolcuları korumak zorundayız. Geri dönüşleri nasıl olacak onları bilemiyoruz. Önümüzdeki günlerde sakatlara bakacağız. Görkem de sakat ama en erken Görkem dönecek gibi görünüyor. Sakatlar konusunda sıkıntılarımız var ama moralleri bozmak istemiyoruz. Bahane üretmeye zamanımız yok. Kim varsa onlarla oynayacağız. Herkes kaliteli oyuncu. Kim olursa olsun en iyisini yapacaktır."
Kaynak: http://www.haber53.com/tutuneker-in-akli-40-puanda_d89756.html - http://www.haber53.com/tutuneker-in-akli-40-puanda_d89756.html

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 09:09
Bence Rize korunan bir takım bu maçta çok dikkatli olmalıyız.Çünkü onlar çok gergin olacaklar bizim olabildiğince sakin olup oyunumuza bakmamız lazım.Bu maçta görülecek kırmızı kartların telafisi yok.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: kktc_ESES
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 09:12
Alıntı yapılan sümeres26

Deplasmanda zor bir maç bizleri bekliyor. Eğer sen maç eksiği olan oyunculara kadroda ağırlık verirsen onlar bizi hallaç pamuğu gibi atar.

-------------
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına

Gönderen: typhones26
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 09:45
bence yedek çıkmalıyız as kadroyu boşuna yormayalım

-------------

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 10:08
bakın ben kırmızı karttan ve antalya maçı öncesi sakatlıktan korkuyorum bence akıllı bir kadroyla cezalı ve sakat vermeden alınacak 1 puan bile çok iyi olur bırakalım antalya düşünsün onların durumu hiç iç açıcı değil bu avantajı kullanmamız lazım ve çarşamba günü diri tam kadro bir takımla çıkmamız lazım bakın biz sadece antalya maçını düşünürken antalya bizim maçı düşünemiyor bile çünkü önünde çok kritik bir karabük maçı var..

Gönderen: alpay
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 10:17
Elimde bulunan formaları acilen satmak istiyorum.maddi sorunlarım ve işsiz olmamdan ötürü biraz sıkıntıdayım almak isteyen olursa memnun olurum.Bunu belirtiyorum ciddi sıkıntı içersindeyim.
tüm oyuncularımızın imzalı formaları var her maçtan sonra veya antremanlarda imzalattığım formaları satmak istiyorum. (çubuklu ve sarı formalar) isteyene tek imzalı forma veya tüm oyuncularımızın imzalı formasını verebilirim.

bana alpkaan_ay@hotmail.com mail atabilirsiniz.herkese verdiğim rahatsızlık için tekrar tekrar özür dilerim.

Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 12:49
Alıntı yapılan levos26

Bence Rize korunan bir takım bu maçta çok dikkatli olmalıyız.Çünkü onlar çok gergin olacaklar bizim olabildiğince sakin olup oyunumuza bakmamız lazım.Bu maçta görülecek kırmızı kartların telafisi yok.

Kesinlikle katılıyorum yalnız biz bu maçları nedense böyle ortam oluşunca kaybediyoruz.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 13:08
Alıntı yapılan kktc_ESES

Alıntı yapılan sümeres26

Deplasmanda zor bir maç bizleri bekliyor. Eğer sen maç eksiği olan oyunculara kadroda ağırlık verirsen onlar bizi hallaç pamuğu gibi atar.

sen kupa maçı oynayacağımızı unuttun galiba takip etmiyorsun heralde takımı...

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 13:17
                  Kayacan

Tarık    Sezgin     Servet    Serol

Lawal    Aytaç

Okan             Erman           Özgür
(Kamara)
                     Necati

Bu kadro 1 puan, şanslıysa 3 puan alabilir mi?
Yenilmesinler yeter, içeri de ki maçlarda telafi ederiz nasıl olsa..

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: vadisehirli
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 16:15
sakatlığı bulunan tarık çamdal da kadrodan çıkartılmış.büyük ihtimal sağ bek sezgin sol bek özgür oynar.

-------------
ESKİŞEHİRDE SADECE ESKİŞEHİRSPOR...

Gönderen: 26 ilker 26
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 16:26
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Alıntı yapılan levos26

Kesinlikle katılıyorum yalnız biz bu maçları nedense böyle ortam oluşunca kaybediyoruz.

Korunan bir takım ne demek ya? Korunan bir Rize sene başında yakaladığı formu devam ettirirdi. Böyle saçma sebeplere sığınmadan kadromuzdaki gençlerle puan almak için maça çıkmalıyız.

-------------
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..

Gönderen: emres26
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 16:27
Alıntı yapılan vadisehirli

sakatlığı bulunan tarık çamdal da kadrodan çıkartılmış.büyük ihtimal sağ bek sezgin sol bek özgür oynar.

Kamil ahmet sakat mi?

-------------

Gönderen: alabucak
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 16:48
kamil ahmet cezalı

-------------
ŞİMŞEK

Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 16:55
rizesporunda yarısının sakat olduğunu unutuyorsunuz....rizesporda haşat dururmda...

Gönderen: esesfutbol
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 18:49
Ç.RİZESPOR – ES ES MAÇ ANALİZİ!
Çıkış arıyorlar...
http://www.spor26.com/haberdetay/1054/cikis-ariyorlar.html - http://www.spor26.com/haberdetay/1054/cikis-ariyorlar.html

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 20/Mar/2014 saat 22:39
Alıntı yapılan 26 ilker 26

Alıntı yapılan Es-EsLi26

Alıntı yapılan levos26

Korunan bir takım ne demek ya? Korunan bir Rize sene başında yakaladığı formu devam ettirirdi. Böyle saçma sebeplere sığınmadan kadromuzdaki gençlerle puan almak için maça çıkmalıyız.

kadromuzdaki gençler mi? korunmuyor mu? cümle alem biliyor nasıl puan topladıklarını çok dikkatli ve iyi oynamalıyız

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 05:31
Ugur Tutuneker'in gorusleri:
**
Eskişehirspor’un takım olarak haftalık performans sergilediğini, kırmızı – siyahlı takımın daha çok ani kontra ile kanatlarda etkili olduğunun altını çizen Ç.Rizespor teknik direktörü Uğur Tütüneker;” Eskişehirspor iyi takım mı? Evet iyi takım. Bizde gereken gardımız alacağız. Gereken analizleri yaptık. Defansında oynayan benimde Orduspor’da öğrencim olan Akaminko, Leo çarpışmasında benim Kweku ondan iyi. Leo, son haftalarda çok formda. Yalnız Leo’ya kanattan yardım gelmesi şart. O mevkide görev yapan Deniz tam bir kanat oyuncusu değil. Bakalım bu hafta kadroda bazı değişiklikler yapabilirim. Defanstan çıkarken kaptırılan toplar son iki maçımızda kalemize gol görmemize sebep oldu. Bu tip hataları yapmamamız gerekiyor. Godfrye’nin oynadığı maçlarda galip gelemem imiz, tamamen şansızlık. İnşallah bu maçta o şansızlığı kırar bu oyuncum, galibiyette baş mimar oynar diye düşünüyorum” açıklamasında bulundu.
**
Kaynak: http://www.takaonline.com/aklim-fikrim-40-puanda/ - http://www.takaonline.com/aklim-fikrim-40-puanda/

Gönderen: kktc_ESES
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 08:34
Alıntı yapılan sümeres26

Alıntı yapılan kktc_ESES

Alıntı yapılan sümeres26

İyi de Antalya da bizle aynı durumda hatta kupadan önceki lig maçını bizden bir gün sonra oynayacaklar ve ligde kalma mücadelesi veriyorlar yani sözüm o ki futbolcular bazı dönemlerde biraz fedakarlık yapmaları gerekiyor. Zor bir süreç 3-4 günde bir maç yapacak olsalar bile dar bir kadroyla mücadele eden takımlar için rotasyon hep olumsuz olmuştur.

-------------
Çıkmasa gecelerim sabaha
ölürüm o siyah kırmızına

Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 11:01
Uğur Tütüneker değişik bir adam iyi anlamda.. Birçok kez dinledim kesinlikle yan çizmiyor neyse doğru ya da doğru bildiği her şeyi söylüyor. ve gördüğüm kadarıyla rakibi çok iyi analiz ediyor umarım puan ya da puanlarla döneceğiz.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 11:27
Hakem: Fırat Aydınus

-------------

Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 12:51
Şu maçı alırsak takım havaya girebilir

-------------

Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 13:19
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Uğur Tütüneker değişik bir adam iyi anlamda.. Birçok kez dinledim kesinlikle yan çizmiyor neyse doğru ya da doğru bildiği her şeyi söylüyor. ve gördüğüm kadarıyla rakibi çok iyi analiz ediyor umarım puan ya da puanlarla döneceğiz.

Tütüneker hakkındaki düşüncelerine aynen katılıyorum.

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 13:32
Rakibi iyi analiz ediyor demişsiniz de adam Eskişehirspor çok iyi kontra atağa çıkıyor demiş, ters görmüş herhalde bizim takım kontraya çıkarken kafayı yiyorum ben :)

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 16:28
Alıntı yapılan kktc_ESES

Alıntı yapılan sümeres26

Alıntı yapılan kktc_ESES

Alıntı yapılan sümeres26

İyi de Antalya da bizle aynı durumda hatta kupadan önceki lig maçını bizden bir gün sonra oynayacaklar ve ligde kalma mücadelesi veriyorlar yani sözüm o ki futbolcular bazı dönemlerde biraz fedakarlık yapmaları gerekiyor. Zor bir süreç 3-4 günde bir maç yapacak olsalar bile dar bir kadroyla mücadele eden takımlar için rotasyon hep olumsuz olmuştur.

antalya bizle aynı durumda değil düşmemeye oynuyor fark bu...

Gönderen: ender_26_esk
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 17:07
Erkan'ın ve Jorquera'nın yedek başlaması görüşündeyim.Özellikle Jorquera maç kondistonu çok iyi değil.Erkanı'da çok yormamak gerek.

Gönderen: akahraman
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 18:15
Alıntı yapılan ender_26_esk

Erkan'ın ve Jorquera'nın yedek başlaması görüşündeyim.Özellikle Jorquera maç kondistonu çok iyi değil.Erkanı'da çok yormamak gerek.

Nasıl iyi değil? 90 dk oynadığında genelde en çok koşanlar arasında: 10000 km.nin üstünde koşuyor

Gönderen: ClaustrophobicEs
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 19:04
Rize'nin son maçlarını izledim güzel top oynuyorlar.
Bana kalırsa beraberlik iyi sonuç.

-------------
https://twitter.com/emredarici - Emre DARICI Twitter

Gönderen: legendboy26
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 21:14
kazanalim ya da kaybedelim yeter ki guzel oynayalim, mucadele etmeden alinan beraberlik bile bosunadir bana gore. kazanacagimiz bir mac yeneriz diye dusunuyorum

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 21:46
Yenersek 4. olacağız hadi bu sefer deplasmanda yüzümüz gülsün.

Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 22:59
İlk 4 te bitirirsek yalnız olağanüstü olur hem borc kapatmaya çalış hem böyle süper.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 23:10
Alıntı yapılan ProblemES?

Yenersek 4. olacağız hadi bu sefer deplasmanda yüzümüz gülsün.

Yenersek 4.olacaksak o zaman yenemicez

-------------

Gönderen: EAL
Gönderi tarihi: 21/Mar/2014 saat 23:28
TOTEM ADINA HERKES MAÇTAN ÜMİDİNİ KESSİN
YARIN RİZE PARÇALAR
Rİ Rİ Rİ ZE ZE ZE RİZE RİZE Rİ   

-------------
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 00:31
Alıntı yapılan EAL

YARIN RİZE PARÇALAR

Totem olacaksa ben de varım, çay çay çay, kur kur kur, karşındaki ESES haline şükret otur....

Wink

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: yeşil
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 01:34
harbi la bunlar bizi kesin yener Big%20smile

-------------
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 01:46
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan EAL

YARIN RİZE PARÇALAR

Totem olacaksa ben de varım, çay çay çay, kur kur kur, karşındaki ESES haline şükret otur....

Wink

Totem olsun bagayum usagum:

Dün buraya Tayyip geldi,
bugün Rize EsES'i yendi....

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: adalı
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 06:56
Bu sefer hepimiz antalya maçına konsantre olduk rize yi önemsemiyoruz ama bence bugün 4. yüz haberiniz ola.

-------------

DEVLER GİBİ ESERLER BIRAKMAK İÇİN, KARINCALAR GİBİ ÇALIŞMAK LAZIM...!

Gönderen: Askıeses
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 08:14
Totem 1-2 deneme:Fark yemekten korkuyorum

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 09:05
kazanırsak süper olacak. biraz sabırlı ve akıllı oynarsak neden olmasın. hazır tese ile kasımpasada maçlarını berabere tamamlamışken. tadından yenmez.

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 10:45
Yalnız bugün bir galip gelirsek çok güzel olur . Bu sefer olsun artık...

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: EsEs_PoWeR
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 10:48
bu maçı alalım artık 1-2 skor bekliyorum

-------------
Sevdan bir ateş

Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 11:12
Kalemiz emin ellerde. 1 gol atarsak da maçı alırız. .

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 11:22
TAKIMLARIN MUHTEMEL 11'LERİ

ÇAYKUR RİZESPOR: Serkan, Koray, Viera, Oboabona, Ali Adnan, Kağan, Slyvestre, Tevfik, Ümit, Deniz, Kweuke

ESKİŞEHİRSPOR: Boffin, Tarık, Akaminko, Servet, Özgür, Kamara, Hürriyet, Aytaç, Erkan, Jorquera, Bienvenu

STAT: Yeni Rize Şehir

SAAT: 13.30

YAYIN: LiG TV

HAKEM: Fırat Aydınus

fanatik.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: EGELİ
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 11:29
Alıntı yapılan Askıeses

Totem 1-2 deneme:Fark yemekten korkuyorum

Her hafta ana sayfadaki ankette rakip takıma oynuyorum. Bugün Rize bize acımaz, fark atar

Gönderen: baran_esk
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 11:36
trabzon ve kasımpaşanın berabere kalması bizim için çok önemli oldu.. bu maçı mutlaka kazanmalıyız..bize açık oynayan rakiplere karşı biraz daha etkili oluyoruz..rizenin de puan durumundaki yerine bakılırsa onlar içinde hayati maç..bence bu maçı kazanıcaaz!!!

-------------
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!

Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 11:57
Böyle durumdaki takimlara hep ilac olmusuzdur umarim bugün tersi olur

Gönderen: es es 1973
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:05

25. RUUD JORGE BOFFIN
30. JERRY AKAMINKO
76. SERVET ÇETİN
5. SEZGİN COŞKUN
6. SEROL DEMİRHAN
35. AYTAÇ KARA
12. ADEWOLE RAHEEM LAWAL
15. DIOMANSY MEHDI MOUSTAPHA KAMARA
80. CRISTOBAL ANDRES JORQUERA TORRES
77. NECATİ ATEŞ
8. ERMAN KILIÇ
Yedekler
1. KAYACAN ERDOĞAN
94. HASAN HÜSEYİN ACAR
9. HENRİ BİENVENU NTSAMA
50. HÜRRİYET GÜCER
10. ERKAN ZENGİN
60. ÖZGÜR ÇEK
20. ONUR BAYRAMOĞLU
Teknik Sorumlu
ERTUĞRUL SAĞLAM
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=118687

Gönderen: EMP4T1X
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:15
Alıntı yapılan es es 1973

25. RUUD JORGE BOFFIN
30. JERRY AKAMINKO
76. SERVET ÇETİN
5. SEZGİN COŞKUN
6. SEROL DEMİRHAN
35. AYTAÇ KARA
12. ADEWOLE RAHEEM LAWAL
15. DIOMANSY MEHDI MOUSTAPHA KAMARA
80. CRISTOBAL ANDRES JORQUERA TORRES
77. NECATİ ATEŞ
8. ERMAN KILIÇ
Yedekler
1. KAYACAN ERDOĞAN
94. HASAN HÜSEYİN ACAR
9. HENRİ BİENVENU NTSAMA
50. HÜRRİYET GÜCER
10. ERKAN ZENGİN
60. ÖZGÜR ÇEK
20. ONUR BAYRAMOĞLU
Teknik Sorumlu
ERTUĞRUL SAĞLAM
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=118687
Açıkcası kabus gibi bir 11.. Özgür gibi adam kenarda otururken serolun oynamasını sindiremiyorum..

Gönderen: amoreimmortale
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:18
Serol????

-------------
Tapmadık asla paraya pula!

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:18
Necati ile başlaması ilginç.Ama bence daha iyi ilk dakikalarda ki Rize presini kırmak ve orta saha da bir fazla pas istasyonu yaratmak ve topu daha fazla gezdirmek açısından doğru olduğunu düşünüyorum.Öte yandan Hürriyet ve Erkan'ın yedek soyundurulması hocanın aklının kupa da olduğunu gösteriyor ki bence bu maç ta çok önemli.Bu maçtan alınacak üç puan bizi çok güzel bir yere taşıyacaktı.Umarım sahaya çıkanlar bizi utandırmaz.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:23
Özgür'ün bek olarak sıkıntılı oluşunu biliyoruz. İçer de oynasak neyse deplasmanda hata yaparsa daha zor toparlanır, Tarık ve Kamil'in yokluğunda Serol daha iyi seçim, ayrıca bu kadro da Akaminko zorunluluktan oynuyor gibi..

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:23
Erman , Necati , Servet , Serol. .

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:26
hoca kupayı düşünmüş bu kadroyla 1 puan alırsak superde fark yiriz gibime geliyo

Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:38
kadroyu yadırgamayın arkadaşlar.
ben böyle bir 11 bekliyordum zaten.
kupayı almamıza çok az kalmışken bence gayet mantıklı.
bu 11'e bakarak önümüzdeki sezon kimlerden umut kesildiğini de çok net görebilirsiniz.

Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:40
lig tv muhabiri rize maçını soruyor.
Ertuğrul hoca daha önemli kupa maçımız var diyor.
az önce dediklerimi tamamen doğrular nitelikte.

Gönderen: kokopelli
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:41
Madem yedek çıkıyoruz Necati, yerine Onur daha güzel olurdu..

-------------
"Tek sevda ESES, tek büyük ESES"

Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:47
Sağ gösterip sol çakacağız bu maçta anlaşılan. Yedek oyuncularımız ne kadar hazır bunu da görmüş olacağız ve takımda kalmak adına ellerinden geleni yapmak zorundalar bunu biliyor olmalıdırlar

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: ULTRAS_ESES
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:50
Alıntı yapılan kokopelli

Madem yedek çıkıyoruz Necati, yerine Onur daha güzel olurdu..
onur mümkünse bir daha hiç oynamasın.ne genç ne de yetenekli.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:53
Kadro neden yadırgandı anlamıyorum. Zaten en iyi ihtimalle deplasmanlarda 1 puan alıyoruz. Kupa bizim için daha önemli. Hem as kadroyu da gördük deplasmanlarda.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:54
hani var ya şu ''puan ya da puanlar almak istiyoruz'' lafı,
klişeleşen ve de benim sinirlerimi alt üst eden...
az önce Hasan Hüseyin kardeşim konuştu,
''3 puanı alıp gideceğiz'' dedi tertemiz, gözlerinden öpüyorum onu.

bu itibarla ;
''tercih'' kelimesini güzel TÜRKÇE'mizden kaldırarak yerine ''tasarruf'' kelimesini sokanlara da kocaman selamlarımı(!) yolluyorum.

Gönderen: dropmania_26
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 12:57
Kadroyu çok eleştirmenin bir anlamı yok kupa maçı öncesi Özgür, Erkan , Hürriyet hatta Bienvenu'yu riske etmiyor. Ben sadece Erkut'u görmek isterdim. 18 de yok.

-------------
EsEs

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 13:00
organizasyon olmadı galiba eskişehirden ama yine de 100 civarı taraftarımız var gibi.

Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 13:05
izlediğim kadarıyla bu Serkan Kırıntılı berbat bir kaleci.
Uzaktan şutlar, yan toplar denersek eminim çok hata yapacaktır.

Gönderen: crazykarakas
Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 13:06
Erkut en azımdan kadroda olmalıydı... Neyse
Serol u kadroda görünce Konya maçı geldi aklıma, bakalım nasıl kapatacak sol tarafı.
Sağ ve sol beklerimiz yok, bence atak geliştirmekte normalden daha fazla zorlanacaz

Gönderi tarihi: 22/Mar/2014 saat 13:28
Necati ve Kamara...El freni gibisiniz maalesef...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com