eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıRıza Çalımbay'ın Görevine Son Verildi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 148>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 20:50

Samet Aybaba'nın da Rıza Çalımbay'dan vizyon ve kapasite bakımından çok farklı olduğunu düşünmüyorum. Ama yinede bizi başarıya taşıyacak her hocanın başımın üstünde yeri var.Her kim olursa olsun bizim için hayırlısı olsun.
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 20:51
Ergin Işık hocam gelsin
Düşersekte onunla düşelim
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 20:52
Alıntı yapılan Volkan

Ertuğrul Sağlam'da Bursa'nın kadrosunu kaldıramaz denildi ama Takım-Yonetim-Taraftar-Şehir hepsi tek yumruk olup Anadolu'dan şampiyon çıkardılar ..

tek yumruk olanların listesine federasyonu eklemeyi unutmuşsunuz.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 20:53
Alıntı yapılan Volkan

Forumda düşünmeden yazan çok insan var ..
Samet Aybaba geliyor diye yas tutanlar olurda takım toparlanır yukarlara oynarlarsa ne yüzle Samet Aybaba'ya helal olsun diyebilecekler ..

Gelecek adam hayırlı olsun bizi yukarlara taşır inşallah diyin bakalım bi ya ..
Utanmasanız ağlayacaksınız yemin ediyorum ..

Volkan boşver karamsar olunsun.Ben forum genelinin karamsar olunca çok seviniyorum.

Şimdiye kadar gelen futbolcuların çoğuna bakalım forum ne zaman karamsar olursa , bu futbolcu bizim takımın futbolcusu değil derse o adamdan son derece iyi verim aldık.

Ne zaman forum ayağa kalktı süper futbolcu aldık diye o zaman o adamdan veim alamadık.

Youla: Geldiğinde Fransada 4 gol attı bu nasılgolcü dendi.İlk yıl yaptıkları ortada.

Mehmet Yılmaz: Geldiğinde beğenilmedi sonra oynadığı futbolla herkese bravo dedirtti,gitti şimdi mumla arıyoruz.

Erkan: İlk maç sonunda bu adam koşamıyor bile dendi , sonra herkes oynadığı futbolu beğendi.

Lovrek: Neredeyse bizim zorumuzla transfer edildi , elimizde patladı.

Ümit K. : Kaç bin kişi ile imza organizasyonu yapıldı , müthiş transfer yaptık denildi , fazla bişey vermedi takıma.

Ragıp Başdağ : Alındığında süper transfer yaptık.Önliberoda Kayserideyken top çalma kralı dendi bize geldi giderken üstüne para verip yollayacaktık nerdeyse.

Şimdi yeni gelecek hocayıda inşallah forum geneli beğenmez.Ve hoca bizi alıp yukarılara taşır.

En büyük temennim budur.

He şunuda belirtmeden geçmeyeyim banada sorsalar Ersun Yanal mı gelsin yoksa Samet Aybaba mı ben de Ersun Yanal gelsin derim.Çünkü taraftarın vizyonuna daha uygun bir teknik direktör.

Bizim için hayırlısı neyse o olsun.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 20:53
Türk gelecekse samet aybaba olabilir tabi ama bizim hedeflerimize göre birisi değil diye düşünüyorum bizi bu sene lig de tutup belki kupada iyi işler yaptırabilir ama ilk 5 zor bence suan için iyi bir alternatif olabilir ama önümüzdeki sene için iyi bir yabancı antranör ile calısılmalı yerli olarak belki gelirse abdullah avcı sanmıyorum ama bir ihtimal yada bizde bir kumar oynayıp önümüzdeki sene için kayseri gibi bir iş yapabiliriz ertutugrul saglamı cıkaran onlar begenmesek de tolunay kafkas ı cıkaran onlar simdi de sota hiç de fena oynamıyorlar ama onların bize göre cok ciddi bir yönetici avantajı var tabi
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 20:55
bence bazı arkadaşlar boş konuşuyor bilgi sahibi olmadan yada birileri istemiyor diye onlarda fikir beyan ediyor.keşke samet hoca gelse fatihmiş ersunmuş millet karizma peşinde ama bize karizma değil iş yapacak yürekli adam lazım.bakın sametin çalıştırdığı her takımdan en az 2 genç oyuncu çıkarır.gençlerde 18 yaşında soneri banko oynatırdı.bursada volkanı sercanı kim oynattı.öyle tırışkadan rızanın yaptığı gibi son dak oyuncu sokupta en genç oyuncuyu oynattık palavralarına karnımız tok.kaç tane genç oynattı 3 sezondur keşke samet olsaydı 3 senede en az 5 tane esk li topçu oynuyor olurdu arkadaşlar.valla ben burdayım sizde ordasınız bu yazımıda bir kenara not edin.daha sonra kim haklı çıkar hep beraber görürüz.
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 20:57
kanal 26 da alt yazı vardı basında çıkan rızanın görevden alındığı haberi gerçek deil diye yarın 5 de basın toplantısı varmış stadda.bide görevine devam ediyo diyolarmı.
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 20:58

büyük ihtimal artık rıza calımBYE ama kim gelecek aslında hani olurmu bilmem ama daum gibi bir teknikdirektör hazır boştayken neden olmasın !!!

MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
g.r.a.ı.d.e.r Liste gör
Deneyimli Yazar

AKIN
Yer: ESES
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 20:59
sonuç olarak beyler biz o olsun desekde bu olsen desekde yönetim birini getirecek bizde destekleyeceğiz. o gelsin bu gelsin artık hayırlısı olan bize yakışan bu büyük taraftarı yakışacak bir hoca gelsin.
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2010 saat 21:01
Alıntı yapılan eses2606

bence bazı arkadaşlar boş konuşuyor bilgi sahibi olmadan yada birileri istemiyor diye onlarda fikir beyan ediyor.keşke samet hoca gelse fatihmiş ersunmuş millet karizma peşinde ama bize karizma değil iş yapacak yürekli adam lazım.bakın sametin çalıştırdığı her takımdan en az 2 genç oyuncu çıkarır.gençlerde 18 yaşında soneri banko oynatırdı.bursada volkanı sercanı kim oynattı.öyle tırışkadan rızanın yaptığı gibi son dak oyuncu sokupta en genç oyuncuyu oynattık palavralarına karnımız tok.kaç tane genç oynattı 3 sezondur keşke samet olsaydı 3 senede en az 5 tane esk li topçu oynuyor olurdu arkadaşlar.valla ben burdayım sizde ordasınız bu yazımıda bir kenara not edin.daha sonra kim haklı çıkar hep beraber görürüz.

Altyapda adam mı var hangi tesisinle adam çıkartacaksın Bursanın alt yapısıyla bir mi bizim alt yapı boş konuşuyosunuz bilip bilmeden yorum yapıyorsunuz. Bizim 3. ligte bile takımımız yok bursanın bir sürü takımı var profosyonel liglerde buda zamanında yaptıkları alt yapı hamlelerinden dolayı önce bilgi sahibi olalım sonra başkalarını eleştirelim...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 148>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır