eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Milan İşbirliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESBASKAN Liste gör
Yazar

SERHAT
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ESBASKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 21:36
Dk 26'da  ESES  cekeceklermi :)))
Eskişehir'e Aşık Olanlardan Birisi

Eskişehir, Türkiye'nin en romantik şehridir.
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 21:49
Buyrun Resmi Açıklama Size;

Milan'la anlaşma yapıldı

Kulübümüzle AC Milan kulübü arasında iş birliği anlaşması yapılmış bulunmaktadır.

Kulübümüzün gelecek hedefleri doğrultusunda, 50. Yılını kutlayacağı 2015 yılı Eskişehirspor için çok büyük önem arz etmektedir. Aynı zamanda 2016 yılında Avrupa Futbol Şampiyonasına aday olan ülkemizin aday şehirlerinden birinin de Eskişehir olması ve yeni bir stadyuma sahip olacak olmamız sebebiyle 50. yılımızda sağlam bir altyapı, altyapısından oyuncu yetiştirip A takım hizmetine sunan, oyuncularını sadece Türkiye içerisine değil yurtdışı kulüplerine de pazarlayarak sağlam bütçelere sahip bir kulüp olarak gelecekte Avrupa Kupalarında yeni stadımızda mücadele etmek istiyoruz.

Bu amaçla temelleri sağlam oluşturmak ve dünyanın en önemli kulüplerinden renktaşımız AC Milan kulübü’nün tecrübelerinden yararlanmak için Kulüp başkanımız Halil Ünal ve AC Milan Kulübü Sportif direktörü Sinyor Ariedo Braida’nın katılımlarıyla işbirliği anlaşması yapılmıştır .

Bu işbirliği anlaşması çerçevesinde;
- Eskişehirspor Kulübü A takım ve altyapı teknik direktörlerimiz AC Milan kulübü tesislerinde kalarak onların tecrübelerinden faydalanacaklar
- Eskişehirspor Kulüp doktoru dünyanın en önemli sporcu sağlık merkezi Milan Lab’de eğitim alacaklar
- Eskişehirspor Altyapı oyuncuları AC Milan kulübü altyapısında eğitim alabilecek
- AC Milan altyapı teknik direktörleri Eskişehirspor Kulübü’ne gelerek gerekli eğitimleri verecekler
- AC Milan, Eskişehirspor Kulübü A takımına iki kulübün üzerinde anlaştığı oyuncuları verebilecek
- İki kulüp programları doğrultusunda belirlenecek şehirde dostluk maçı yapacak ve geliri hayır kuruluşlarına bağışlanacak
- İki kulüp bu işbirliğini sembolize eden ürünler üretecek ve taraftar mağazalarında satışa sunulacak
- AC Milan kulübü Eskişehirde ortak bir futbol okulu açacaktır.

Tüm taraftar ve camiamıza hayırlı olsun dileklerimizle.

http://www.eses.org.tr/haberdetay.asp?id=1676
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 21:51
Tebrikler yönetim helal olsun diyorum sadece Clap
Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 21:55
bu işin bir süresi var mı?
atıyorum 5 sene, 20 sene, taraflardan biri feshedene kadar vs. gibi. bu çok önemli. bilgisi olan varsa lütfen  yanıt versin.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 22:05
Bence yönetim bu konuda çok büyük başarı gösterdi. Bundan sonrası için gereken ciddiyeti gösterirse iki taraf, çok kazançlı çıkacağımız bir anlaşma olur. Emeği geçenlere teşekkürler...
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 22:12

Başkan üzgün gibi :)

Milan'la anlaşma yapıldı

Kulübümüzle AC Milan kulübü arasında iş birliği anlaşması yapılmış bulunmaktadır.

Kulübümüzün gelecek hedefleri doğrultusunda, 50. Yılını kutlayacağı 2015 yılı Eskişehirspor için çok büyük önem arz etmektedir. Aynı zamanda 2016 yılında Avrupa Futbol Şampiyonasına aday olan ülkemizin aday şehirlerinden birinin de Eskişehir olması ve yeni bir stadyuma sahip olacak olmamız sebebiyle 50. yılımızda sağlam bir altyapı, altyapısından oyuncu yetiştirip A takım hizmetine sunan, oyuncularını sadece Türkiye içerisine değil yurtdışı kulüplerine de pazarlayarak sağlam bütçelere sahip bir kulüp olarak gelecekte Avrupa Kupalarında yeni stadımızda mücadele etmek istiyoruz.

Bu amaçla temelleri sağlam oluşturmak ve dünyanın en önemli kulüplerinden renktaşımız AC Milan kulübü’nün tecrübelerinden yararlanmak için Kulüp başkanımız Halil Ünal ve AC Milan Kulübü Sportif direktörü Sinyor Ariedo Braida’nın katılımlarıyla işbirliği anlaşması yapılmıştır .

Bu işbirliği anlaşması çerçevesinde;
- Eskişehirspor Kulübü A takım ve altyapı teknik direktörlerimiz AC Milan kulübü tesislerinde kalarak onların tecrübelerinden faydalanacaklar
- Eskişehirspor Kulüp doktoru dünyanın en önemli sporcu sağlık merkezi Milan Lab’de eğitim alacaklar
- Eskişehirspor Altyapı oyuncuları AC Milan kulübü altyapısında eğitim alabilecek
- AC Milan altyapı teknik direktörleri Eskişehirspor Kulübü’ne gelerek gerekli eğitimleri verecekler
- AC Milan, Eskişehirspor Kulübü A takımına iki kulübün üzerinde anlaştığı oyuncuları verebilecek
- İki kulüp programları doğrultusunda belirlenecek şehirde dostluk maçı yapacak ve geliri hayır kuruluşlarına bağışlanacak
- İki kulüp bu işbirliğini sembolize eden ürünler üretecek ve taraftar mağazalarında satışa sunulacak
- AC Milan kulübü Eskişehirde ortak bir futbol okulu açacaktır.

Tüm taraftar ve camiamıza hayırlı olsun dileklerimizle.
30.04.2010
DSİ Es Es
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 22:19
Hayırlı uğurlu olsun kulübümüzeClap
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 22:22
Alıntı yapılan cresadur

Başkanın yüz ifadesi ne öyle ya.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 22:23
Facebook Resmi AC Mİlan Grubu

http://www.facebook.com/#!/ACMilan?ref=ts
Yukarı
eskopat Liste gör
Yazar

Abdullah ÖZSOY
Yer: Ankaraeses
  Alıntı eskopat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 22:28
Ayakta Alkışlıyorum Hayırlı Olsun Kulubümüze Clap
Karanlık Siyahına Kan Kırmızına

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır