eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 424425426427428 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 10:53
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Oyuncunun adı Milos Maric. Belçika'nın Gent takımında forma giyiyor. 7 defa Sırp milli takımında forma giymiş. *Kontratı bu sezon bitiyor. Transfermarkt.de'ye göre bonservisi 2.750.000 €'dur. Daha önce Olimpiakos'a  1.000.000 €karşılığında Sırbistan'dan transfer olmuş. Yunan ekibinde 58 maçta 3 gol atmış. 2007/2008 sezonunda Gent'e transfer olmuş. Belçika ekibinde 76 maçta 17 gol 10 asist 10 sarı kart görmüş. Bu sezon ise 16 maçta 6 gol ve 2 asist ile oynamış (Bir önceki rakamlara dahil) Yine bu sezon 4 Avrupa ligi maçı oynamış ve 1 de gol atmış. Lovrek ve Poljac'ın aksine iyi bir oyuncuya benziyor.

Aşağıda ki videoyu izleyin. Gollerin hepsi mükemmelSmile Umarım Lovrek işine dönmez...

Oyuncunun 07/08 sezonlarında attığı muhteşem goller

http://www.youtube.com/watch?v=eIgOnGrBOJc

Bu da Olimpiakos'ta ike attığı muhteşem gol

http://www.youtube.com/watch?v=YRs-Mn-_sbI

Yine Gent forması ile attığı muhteşem gol

http://www.youtube.com/watch?v=Zue0srkMRQM

Anderlecht'e attığı harika frikik golü

http://www.youtube.com/watch?v=94CmLRk2hkE
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 11:01
Alıntı yapılan EjderHudsy

belcikda connection var benim.yakindan takip ediyorum :o)
sali günü gazetelerde okursun :o)

Ejder bey öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz. Ancak yazılarınızda Türkçemize özen gösterirseniz ve msn ve sms'lerde kullanılan ifadeleri yapmak yerine kenarda çıkan "emoticons"ları kullanırsanız sevinirim.
Yukarı
CÜNEYT Liste gör
Deneyimli Yazar

CÜNEYT
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 11:01

Batuhan'dan Denizli'ye sitem

Beşiktaş'ın genç golcüsü Batuhan Karadeniz, ikinci sınıf oyuncu muamelesi gördüğünden yakındı.

04 Oca 2010 09:43:34

Turkcell%20Süper%20Lig:%20Batuhan%20Karadeniz%20%28Besiktas%29

Goal.com

Omzundan sakatlık geçirdikten sonra tekrar sahalara dönen Batuhan Karadeniz, Beşiktaş'ın kamp kadrosuna dahil edilmeyerek takımdan ayrıldı.

Teknik direktör Mustafa Denizli'nin kendisine sahip çıkmadığından yakınan genç oyuncu, Fanatik'e verdiği demeçte, "Forvette bana hiç şans tanımadılar. Üst üste 4-5 maç oynamama izin verselerdi, herkes Makukula'nın yerine beni konuşuyor olurdu" dedi.

Alt yapıdan gelenlere önem verilmediğini belirten golcü oyuncu, "Ne konuşan var, ne ilgilenen. Bu yüzden ikinci yarıda oynayarak seneye daha iyi bir noktada döneceğim" şeklinde konuştu.

Trabzonspor'un transfer teklifine red cevabı veren Batuhan, "Rıza hocaya sözüm var. Eskişehir'e gideceğim" diyerek Çalımbay'a olan sözünü tutacağını söyledi.

Milliyet'te yer alan başka bir habere göre ise; Beşiktaş ile yollarını ayırmaya hazırlanan 19 yaşındaki futbolcunun 4 ay önce evlendiği ortaya çıktı. Aile arasında bir düğün yaptığını dile getiren Karadeniz, eşinin ismini vermekten kaçındı.
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ES-ES
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 11:04
Gel Batugol Gel. Eskişehirde mac etmeyi özlemissindir.Bizde Seni özledik. Smile
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 11:05
Adam eksilten ara pası veren calım atan  uzaktan sut ceken oyuncu tipi arıyoruz
Milos Maric belcikalı arkadasın dediğine göre ve youtube da izlediğimize göre konusmak gerekirse bu oyuncu bize yaramaz sanki    videodaki golleri sanki tsl de atamaz gibi his verdi  belcika ligine göre ligimiz daha zor ve daha kaliteli  ins. yanılan ben olurum !..

Yukarı
levent Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 11:14
Alıntı yapılan esk_26

Adam eksilten ara pası veren calım atan  uzaktan sut ceken oyuncu tipi arıyoruz
Milos Maric belcikalı arkadasın dediğine göre ve youtube da izlediğimize göre konusmak gerekirse bu oyuncu bize yaramaz sanki    videodaki golleri sanki tsl de atamaz gibi his verdi  belcika ligine göre ligimiz daha zor ve daha kaliteli  ins. yanılan ben olurum !..

adam eksiltip gol atsa ara pasi verip alsa gol atsa calim atip gol atsa tamam berki burda biraz zor yapar bu hareketleri dicem peki adam duran toplara vurmus gol olmus sen ne ara anladin burda duran toptan gol atamiyacagini burdaki kalelermi kücük yoksa kaleciler  cok üst düzeymi neden bu golleri görünce burda atamicagini anladin merak ettim
sen cok yasa canim feda sana es es sim
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 11:22
batuhan harbi adammışsın....Eğer bunca isteyenin arasından bize gelirsen ister gol bile atama formsuz ol yine de sana kızamam çünkü gönlündeki ESES sevgisi yeter ADAMSIN!!!
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
esesulan Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 12:07
Alıntı yapılan nightmare26

batuhan harbi adammışsın....Eğer bunca isteyenin arasından bize gelirsen ister gol bile atama formsuz ol yine de sana kızamam çünkü gönlündeki ESES sevgisi yeter ADAMSIN!!!

İçindeki ESES sevgisi mi gece hayatı hevesi mi daha yatkın basıyor onu bilemiyorum işte.ama ne olursa olsun batuhanı seviyoruz
Allah Allah Allah Allah saldır ESESİM Avrupa'ya uçalım saldır ESESİM...
Yukarı
Benim Plakam 26 Liste gör
Yazar

Tugay Yildiz
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 12:09
Batuhan i isteyen yok ki,hangi takim bizim EsEs gibi tutturdu tek basina batuhana talibiz diye,isteyen kimse yok bizim kadar,sadece takasa sunuyor bjk batuhani dikkate alinsin lütfen söylediklrim...
Büyük EsEs diyoruz.O zaman Haydi Büyük EsEs yapalim
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2010 saat 12:11
Alıntı yapılan esesulan

Alıntı yapılan nightmare26

İçindeki ESES sevgisi mi gece hayatı hevesi mi daha yatkın basıyor onu bilemiyorum işte.ama ne olursa olsun batuhanı seviyoruz
İstanbul da gece hayatının kralı var...Esk.de 10taneyse orda en az 100tane mekan var...Gece hayatını seven birisi ama,Eskişehirsporuda seven birisi...Bence Es-Es sevgisi daha ağır basıyor...Smile

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 424425426427428 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır