eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009-2010 Avrupa Kupası Maçları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 147>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 09:52

türkiye'de belki anti bizans ama sonucta bizi temsil ediyorlar bugun hangimiz beşiktaşın yada baska bi takımımızın avrupada 8 yemesini isteriz bütün takımlarımıza basarılar...

Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 10:30
Alıntı yapılan menderes26

avrupa kupalarında tüm takımlarımıza başarılar diliyorum

lütfen saçma sapan yorum yazmayın adamlar bizi temsil ediyorlar

Saçma sapan yorumu,yukarıdaki saçma sapanlı yazıyla sen yapmış oluyorsun.

Senden,benden,Antalya'dan,Bursa'dan,şundan,bundan çaldıkları puanlar,bizans oyunları ile Avrupaya giden takımı sadece Türk takımı diyerek desteklemek saçmalığın daniskasıdır..! Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 11:36
Bir şey yazmak istemiyorum bu başlığa ama 8JK,Liverpool'dan 8 yedi.Yazıyla sekiz,hem de tek bir atak yapamadan...Sonrasında Avrupa'daki spor sitelerinde manşetleri gördünüz mü?

Bir tanesini söyliyeyim size,''Türkleri Avrupa'dan sildik.''Evet 6s,Chelsea'den 5 yer,yazıyla da beş,öbürü gider sonuncu olur gelir.Ben İzmit'te yaşıyorum,bana bu forumda bir şahıs sen Bizanlısın diye atıp tutuyor.Kendisi aciz bir insandır kaale almamak lazım ama soruyorum,

Avrupa Kupalarına gidip bizi başarıyla temsil etsinler,gerçekten teşekkür ederiz.Ama Türkiye'de paraları basıp,puanları çalarak,saçma sapan taraftar profiliyle bir yere gelmeye çalışırlarsa kimseden saygı bekleyemezsiniz.

6s'nin Monaco ile maçı vardı yıllar önce hatırlarsınız.Dayımlar da Fransa'ya gitmişlerdi.O zamanlar Anti Bizans kavramını pek tanımazdım.O maçı Fransa'dan gelen Monaco atkılarıyla seyretmiştim ve bundan hiçbir zaman gocunmadım.

Şimdi bazıları başlar yine,böyle Türklük mü olur?Hiçbir zaman bu forumda acıtasyon yapmadım ama çok yakın bir akrabam şehit oldu.KİMSE BANA TÜRKLÜK ŞUURUNDAN BAHSETMESİN.BURADA ASIL KONU KENDİ ŞEHRİNİN TAKIMINA SAHİP ÇIKMAK.

Saygılar
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 11:41
Daha bizim anlatmak istediğimizi anlamayan çok insan var burda.Antİstanbul
Eskişehirspor
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 12:00

Alıntı yapılan DreaMzzZ

tartşmaya girmeye zaten gerek yok.Anlayan anlıo orda ne yazdıgını tum kuluplere gonulden basarılan ıns ulke puanımızı cok bır sekılde yukseltırler

Üşenmemişim o kadar yazı yazmışım gelen cevaplardan biri "saçmalama" digeri yarım yamalak bir Türkceyle 2 cümlelik ne demek istedigi anlaşılamayan bir yazı...

eskiden forum daha kaliteliydi derken bundan bahsediyorduk aslında. karşımızdakinin fikirlerini begenmesekte "sacma" diye etiketetlemezdik. karşı cıktıgımız fikirlerin karşısında bizde fikirlerimizi ifade ededik.

zaten forumun amacıda budur. yoksa herkes 2şer kelime ile post atacak olsa ortada bir fikirden falan bahsetmek mumkun olmazdı.

bu yuzden @menderes26 @DreaMzzZ Önce forumun ne anlama geldigini sonrada "antibizans" felsefesinin ne oldugunu ögrenin sonra tartışalım olurmu...

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 12:14
Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan DreaMzzZ

tartşmaya girmeye zaten gerek yok.Anlayan anlıo orda ne yazdıgını tum kuluplere gonulden basarılan ıns ulke puanımızı cok bır sekılde yukseltırler

Üşenmemişim o kadar yazı yazmışım gelen cevaplardan biri "saçmalama" digeri yarım yamalak bir Türkceyle  2 cümlelik ne demek istedigi anlaşılamayan bir yazı...

eskiden forum daha kaliteliydi derken bundan bahsediyorduk aslında. karşımızdakinin fikirlerini begenmesekte "sacma" diye etiketetlemezdik. karşı cıktıgımız fikirlerin karşısında bizde fikirlerimizi ifade ededik.

zaten forumun amacıda budur. yoksa herkes 2şer kelime ile post atacak olsa ortada bir fikirden falan bahsetmek munkun olmazdı.

bu yuzden @menderes26 @DreaMzzZ Önce forumun ne anlama geldigini sonrada "antibizans" felsefesinin ne oldugunu ögrenin sonra tartışalım olurmu...

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
Amash Liste gör
Yeni Yazar

Amaş KUDAY
Yer: Eskişehir
  Alıntı Amash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 12:14
Alıntı yapılan es_emre26

Saçma sapan yorumu,yukarıdaki saçma sapanlı yazıyla sen yapmış oluyorsun.

Senden,benden,Antalya'dan,Bursa'dan,şundan,bundan çaldıkları puanlar,bizans oyunları ile Avrupaya giden takımı sadece Türk takımı diyerek desteklemek saçmalığın daniskasıdır..! Wink

ClapClap sonuna kadar katılıyorum cok bos işler avrupa kupalarında destekleyelim fln anadolu takımlarına eyvallah ama bizans takımlarına gerek yok destek fln milli takım değil ki hep birlikte destekleyelim.
ClapClapClap
Anadoluda Asıl Saltanat!
Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Turkey
  Alıntı emr26e Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 12:14
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Bir şey yazmak istemiyorum bu başlığa ama 8JK,Liverpool'dan 8 yedi.Yazıyla sekiz,hem de tek bir atak yapamadan...Sonrasında Avrupa'daki spor sitelerinde manşetleri gördünüz mü?

Bir tanesini söyliyeyim size,''Türkleri Avrupa'dan sildik.''Evet 6s,Chelsea'den 5 yer,yazıyla da beş,öbürü gider sonuncu olur gelir.Ben İzmit'te yaşıyorum,bana bu forumda bir şahıs sen Bizanlısın diye atıp tutuyor.Kendisi aciz bir insandır kaale almamak lazım ama soruyorum,

Avrupa Kupalarına gidip bizi başarıyla temsil etsinler,gerçekten teşekkür ederiz.Ama Türkiye'de paraları basıp,puanları çalarak,saçma sapan taraftar profiliyle bir yere gelmeye çalışırlarsa kimseden saygı bekleyemezsiniz.

6s'nin Monaco ile maçı vardı yıllar önce hatırlarsınız.Dayımlar da Fransa'ya gitmişlerdi.O zamanlar Anti Bizans kavramını pek tanımazdım.O maçı Fransa'dan gelen Monaco atkılarıyla seyretmiştim ve bundan hiçbir zaman gocunmadım.

Şimdi bazıları başlar yine,böyle Türklük mü olur?Hiçbir zaman bu forumda acıtasyon yapmadım ama çok yakın bir akrabam şehit oldu.KİMSE BANA TÜRKLÜK ŞUURUNDAN BAHSETMESİN.BURADA ASIL KONU KENDİ ŞEHRİNİN TAKIMINA SAHİP ÇIKMAK.

Saygılar

1.Şehrine sahip çıkmak için ülkenden vazgeçmek
2. Türk takımlarına avrupada sahip çıkmanın anlamı ACITASYON

Bu yorumları görünce TARİHTE NEDEN BİR TÜRK DEVLETİNİ YABANCILARIN DEĞİLDE HEP TÜRKLERİN YOK ETTİĞİNİ ANLIYORUM
BİZ ANCA BİRBİRİMİZLE UĞRASALIM ANCA YAZIK BU GÜZEL ÜLKEYE YAZIK YA DAHA YASLARI 17-20 ARASINDAKİ KARDEŞLERİMİ BU ANTİBİZANS ADI ALTINDA ÜLKE BAĞLILIĞINDAN KOPMUŞ GÖRMEK ÇOK ACI ÇOKK
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 12:19
Acıtasyonu niçin yazdığımı daha anlayamamışın.Türklük şuuru Avrupa'da İstanbul takımı mı desteklemek?

Bir yakınım şehit oldu,bunu söylemek acıtasyon gibi algılanabilir,kimse kimseye Türklük şuurundan bahsetmesin.Bu anlamda yazmıştım.Forumda banlanma tehlikesi olmasa...

KİMSE KİMSENİN TÜRKLÜĞÜNÜ SORGULAYAMAZ!

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 12:26
Bırakın bunu tartışmayı. İsteyen desteklesin isteyen sövsün. Herkez de saygı duysun. Kendi aramızda bölünmeyelim. Yarın öbürgün biz o kupaya gidince destekleyenin başımızın üstünde yeri var. Desteklemeyene de ihtiyacımız olmaz.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 147>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,473 saniyede hazırlanmıştır