Sayfayı yazdır | Close Window

2009-2010 Avrupa Kupası Maçları

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Diğer
Forum İsmi: Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
Forum Açıklaması: Türkiye Ligleri, Dünya Ligleri, Avrupa Kupaları, Dünya Kupaları hakkındakı haberler, konular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2166
Yazdırma tarihi: 19/May/2024 saat 09:56
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2009-2010 Avrupa Kupası Maçları
Gönderen: omerbihlar
Konu: 2009-2010 Avrupa Kupası Maçları
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 14:07

Türkiye'yi Avrupa da temsil edecek takımlar ile ilgili yorumlarımızı ve kupa yarışını bu başlık altında tartışalım.

Bu sezon ülkemizi UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş ve Sivasspor, UEFA Avrupa Ligi'nde Trabzonspor, Galatasaray ve Fenerbahçe temsil ediyor.

Konunun geçen sezonki başlığı
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1213 - http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1213

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Yanıtlar:
Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 14:09
Sivasspor ve Trabzonspor'a Avrupa'da Başarılar Diliyorum ..
Gerisi beter olsun (!)

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 14:23
Alıntı yapılan Volkan

Gerisi beter olsun (!)

3-5 Seneye kadar bu topice gerek kalmayacak gibi.Git gide sönük geçiyor bu konu başlığı Big%20smile 

Volkan'a katılmakla birlikte başlığın sempatizanlardan uzak geçmesini diliyorum.İnşallah dk.b x,y takımdan z futbolcunun ayağı incindi gibisinden muabbetler dönmez.Smile

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: LeeSuger
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 15:35

İŞTE G.SARAY'IN RAKİBİ!

UEFA Avrupa Lig'ndeki temsilcilerimizden Galatasaray'ın 2. Ön Eleme Turu'ndaki rakibi belli oldu. Sarı kırmızılılar Kazakistan ekibi Tobol. ile karşılaşacak !..

1. Ön Eleme maçları 2 ve 9 Temmuz'da oynanacak. Galatasaray'ın mücadele edeceği 2. Ön Eleme Turu maçları ise 16 ve 23 Temmuz'da oynayacak. Sarı kırmızılı ekibimiz ilk maçını deplasmanda, ikinci maçı ise evinde oynayacak.

UEFA Avrupa Lig'ndeki diğer temsilcilerimizden Trabzonspor, mücadeleye play-off aşamasından başlayacak ve bu turu geçerse gruplara kalacak. Fenerbahçe ise UEFA Avrupa Ligi'ne 3. Ön Eleme Turu'ndan itibaren dahil olacak ve gruplara kalması için 2 tur geçmesi gerekecek. Galatasaray ise 2. Ön Eleme'den başlayacağı UEFA Avrupa Ligi mücadelesinde gruplara kalabilmek için 3 tur geçmek zorunda kalacak.
Lig Tv

Bastır Tobol
LOL

Gönderen: nrcrew
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 15:41
kolay rakip gibi ama bellide olmaz çakar geçerler belkiLOL

Gönderen: 26_Serdar_26
Gönderi tarihi: 22/Haz/2009 saat 16:21

Tromso gibi çıkarsa şaşırmam yani LOL

Seneye inşallah ;

İşte Eskişehirsporun Rakibi ! Diye başlık atacak spor siteleri Smile

-------------
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!

Gönderen: Erman
Gönderi tarihi: 23/Haz/2009 saat 17:29
Seribaşı olduğundan dolayı zaten kolay bir rakip gelecekti Gs'ye de Tobol takımı içlerindeki en kolay rakip gibi görünüyor.Ama top yuvarlak sonuçta.Oynamadan hiç bir maç kazanılmıyor.

-------------
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    

Gönderen: esaf
Gönderi tarihi: 23/Haz/2009 saat 17:42
Alıntı yapılan Volkan

Gerisi beter olsun (!)

-------------

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?

Gönderen: holigantatar
Gönderi tarihi: 23/Haz/2009 saat 18:35
Alıntı yapılan Volkan

Gerisi beter olsun (!)

Avrupa kupalarında her kim olursa olsun fark etmez eğer Trük takımıysa başarılı olsun isterim.
Sonuçta ay yıldızlı ekibimizde o sevmediğimiz takımların oyuncularından oluşuyor büyük bir kısmı ve destekliyoruz..
umarım her takımımız başarılı olur.

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: DreaMzzZ
Gönderi tarihi: 23/Haz/2009 saat 19:06
avrupada hangı takım olursa olsun o ay ve yıldızı bayragımızı temsıl etmeye gıdıyor ama ne yazıkkı herkez bunu anlayabılıcek kapasitede degıl avrupada herkez bızım takımımız

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 24/Haz/2009 saat 18:15
Tamam yabancı takımlara karşı oynuyorlar.Göğsünde ayyıldız var belki.Ama oraya gidiş yolları beni hiç tatmin etmiyor.Bizden çaldıkları puanlarla gidiyorlar.Ve yıllarca o kadar kin güttüm ki onlara sevinemiyorum gol attıklarında olmuyor.Bütün kahve ayağa kalkıyor ben alkış bile yapamıyorum.Ne zaman herşey adaletli olur.Emekleriyle olur,o zaman bizde alkışlarız dicem ama o zaman avrupaya biz gideceğiz..

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: turkeses
Gönderi tarihi: 24/Haz/2009 saat 18:34
Dreamz yorum yapcaksan adam gibi yap. Kapasiteyi falan karıştırma. Oraya kimin hakkıyla gidiyolar acaba onu hiç düşündünmü. Beter Olsunlar. Sivasspor'a Başarılar diliyorum

-------------
Eskişehirspor

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 24/Haz/2009 saat 18:42
Banane gs,fb,bjk,ts ve svs 'den.Ben Eses'e bakarım.Ne iyiliklerini isterim ne kötülüklerini .

Ayağımıza dolanmasınlar yeter.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 01:20
Tobol umarım yener bunları.Yeni bir Tromso mucizesi yaşanması çok güzel olur.

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 01:28
Geçen sezonun başlığında da aynı muhabbetler yapıldı.Yine bu başlıkta da yapılacaktırConfused

Umarım tüm takımlar başarılı olurlar.Kulüplerimizin, ülke puanlarına yapacakları katkı ile Eskişehirspor ve diğer Anadolu takımları için Avrupa, daha kolaylaşacak.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 01:48
Trabzonspor ile Sivasspor'a ve sözde büyüklerin rakiplerine gönülden başarılar..! Wink

-------------

Gönderen: Cello 26
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 01:54
Tobol diye takim mi olur ya
evet gese de de TO(P)BOL Big%20smile

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 01:58
Alıntı yapılan DreaMzzZ

avrupada hangı takım olursa olsun o ay ve yıldızı bayragımızı temsıl etmeye gıdıyor ama ne yazıkkı herkez bunu anlayabılıcek kapasitede degıl avrupada herkez bızım takımımız

Kapasite falan karıştırma adabın ile yaz ..
Adamlar Uefa şampiyonu olsa bayragımızı temsil etti diye Eskişehir sokaklarında kutlıyacaksın o zaman ..
Ben 3 ay önce caddede kovaladığım adam ile Avrupa'da beni iyi temsil etti diye kol kola gezemem.
Sana kolay gelsin..

Sivas Trabzon ve sözde büyüklerin rakiplerine başarılar Clap

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: 26BK222
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 02:06
umarım sivas gruplara kalır yoksa bjk'nın rekorunu kimse kıramaz yazık size 8taş olsun artık 9vas

inşallah hepsi tez zamanda elenir ya da bize eğlence çıkarmak için bol gollü mağlubiyetler alırlar...

yani hepsine başarılar

-------------
Maziyi Savura Savura ES !!!

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 02:19

Bülent Uygun:Biz ya 7 yeriz ya da 9 yeriz ama hayatta 8 yemeyiz.

-------------

Gönderen: emr26e
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 02:39
Alıntı yapılan Volkan

Alıntı yapılan DreaMzzZ

Kapasite falan karıştırma adabın ile yaz ..

Adamlar Uefa şampiyonu olsa bayragımızı temsil etti diye Eskişehir sokaklarında kutlıyacaksın o zaman ..

Ben 3 ay önce caddede kovaladığım adam ile Avrupa'da beni iyi temsil etti diye kol kola gezemem.

Sana kolay gelsin..

Sivas Trabzon ve sözde büyüklerin rakiplerine başarılar Clap

adamlar 3 büyükleri tutuyo diye sen ilerde kızda vermezsin hatta savas çıkarsa aynı mevzide beraber yatmaz hatta dönüp ona sıkacaksın galiba tamam adamlar şikeyle torpille bu ülke sınırları içinddee iş yapıyolar bende katılıyorum ama bu kadarda düşmanlık olmaz hatta O BAYRAĞI TEMSİL ETTİ DİYE lafı bi ağızdan nasıl bu kadar kolay çıkar anlamak mümkün değil o bayrak için bi gram iyilik yapan bu ülkeye faydası olan herkes takdiri hak eder takdir etme tamam saygı duyarım ama düşmanlık duymak bizi büyüük yapmaz küçültür

-------------
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 02:42
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Geçen sezonun başlığında da aynı muhabbetler yapıldı.Yine bu başlıkta da yapılacaktırConfused

Umarım tüm takımlar başarılı olurlar.Kulüplerimizin, ülke puanlarına yapacakları katkı ile Eskişehirspor ve diğer Anadolu takımları için Avrupa, daha kolaylaşacak.

hepsi başarılı olsun biri uefayı biri cl'yi alsın. sonra basın bunları avrup aslanı avrupa perensesi diye pofpoflasın. sonra bizde oturup düşünelim yav eskişehir çocugu niye gsli fbli bjkli olmuş diye...

-------------

Gönderen: KuRBaN
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 02:46
Diyelim ki önümüzde ki sezon 3. olduk. Şampiyonlar Liginde Sivas ve Beşiktaş ülkemizi en iyi şekilde temsil etti. Ülke puanı yükselecek. Belki biz de şampiyonlar liginde oynama fırsatı yakalayacağız.
Galatasaray Uefa kupasını kaldırdı, Fenerbahçe çeyrek final oynadı. Hangimiz Eses'i bıraktık. Eğer onlar başarılı olacak, gençlerimiz başarılı takımı tutacak diye korkarsak, kusura bakmayın sorun onlarda değil bizdedir.

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 02:54
Alıntı yapılan KuRBaN

Diyelim ki önümüzde ki sezon 3. olduk. Şampiyonlar Liginde Sivas ve Beşiktaş ülkemizi en iyi şekilde temsil etti. Ülke puanı yükselecek. Belki biz de şampiyonlar liginde oynama fırsatı yakalayacağız.
Galatasaray Uefa kupasını kaldırdı, Fenerbahçe çeyrek final oynadı. Hangimiz Eses'i bıraktık. Eğer onlar başarılı olacak, gençlerimiz başarılı takımı tutacak diye korkarsak, kusura bakmayın sorun onlarda değil bizdedir.

gençlerimiz başarılı takım tutacak diye korkmuyorum. medya gencleri onlara yoneltecek diye korkuyorum. sorun bireyde degil medyada.

ayrıca sen o takımları tutmuyor olabilirsin. ben tutmuyor olabilirim. ama hicmi arkadasın yok "o" takımları tutan. yada deki eskişehirde biz bu özentiligin önüne geçtik. peki diger şehirler?bu şekilde "bizansın" yıkılmasına imkan yok. ne zamanki bu 3 takımdan biri küme düşer o gün türk futbolunun bayramı olur.

Ayrıca hakederek gittiklerini düşünsem inanki bende destek olurum...

-------------

Gönderen: sml_cvsgl
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 02:57
Sivas'la Beşiktaş şampiyonlar liginde final oynasın. Fener, Trabzon, Galatasataydan birisi UEFA ligini kaldırsın. Süper kupada da ecnebiler türk çocuklarını seyre dalsın.

Türk milleti her ne kadar birbiri içerisinde rekabet içinde olsa da, ülke dışına çıkınca bir bütün olmasını bilmiştir. Ben avrupa kupalası maçlarında, örneğin Beşiktaş maçında Fenerbahçeli formalı insanları gördüğümde yada Galatasaray bayan basketbol maçında Eskişehirspor bayrağını gördüğümde gururdan tüylerimin diken diken olmasına engel olamıyorum.

Hangi takımımız avrupada başarı gösterirse alkışlamasını, detek olmasını sevincini ve üzüntüsünü paylaşmasını bilmemiz gerekli.

Beyfendiliği centilmenliği ile ün yapmış Eskişehirspor taraftarının bu yazdıklarını okuyunca gözlerime inanamıyorum, üzülüyorum.

Yoksa Hıncal Uluç'un dediği gibi Eskişehirspor taraftarının da profili değişmiş mi bizde mi bizans takımlarına benziyoruz artık? Şunu çok iyi biliyorum ki okuduğum, seyrettiğım, büyüklerimden bir  masal gibi dinlediğim efsane taraftar bu değil.

İyi geceler...

-------------
...EsKiŞeHiR...

Gönderen: KuRBaN
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 03:01
Ben bizi temsil ettiler diye, çıkıp zil takıp oynamam. Ama başarılı olsun isterim. Sonuçta Türk takımı mı?
Bizzat  komşum Galatasaraylı. Liseden arkadaşım Beşiktaşlı. Bunun gibi örnek çok. Basın oyunu olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Ama bu aralar çok büyük bi Eskişehirspor akımı başladı. Neden? Galatasaray'ı yendik, Fenerbahçe'yi dize getirdik diye. Artık o takımı tutarsa diye korkmamıza gerek yok.
Sivasspor yarışacak Şampiyonlar Liginde. Sivasspor'da mı bizans? Tamam kendi takımımız herşeyin üstünde. Ama bu tamamiyle Milli bir olay.

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 03:13
Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan Cumhuriyet

hepsi başarılı olsun biri uefayı biri cl'yi alsın. sonra basın bunları avrup aslanı avrupa perensesi diye pofpoflasın. sonra bizde oturup düşünelim yav eskişehir çocugu niye gsli fbli bjkli olmuş diye...

Yaşınız 23 olarak gözüküyor. Galatasaray UEFA Kupası'nı aldığında yaşınız 14 civarındaydı. Peki o kupanın alınması sizde bi caydırıcılık yarattı mı? Cevabınız büyük ihtimal hayırdır. Çünkü benimde öyle. Yani bu takımların başarısı gerçekten Eskişehirspor'u seven, benimseyen kimseyi yolundan caydıramaz. Eğer böyle olsaydı 2000 yılında 10-15 yaş arası diyebileceğimiz kişileri (bu kişiler şuanda tribünde epey bir yere sahip) kaybetmiş olurduk. Zaten bir kupa aldı diye takım değiştiren kişiden bizede hayır gelmez.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 04:18
Alıntı yapılan omerbihlar

Yaşınız 23 olarak gözüküyor. Galatasaray UEFA Kupası'nı aldığında yaşınız 14 civarındaydı. Peki o kupanın alınması sizde bi caydırıcılık yarattı mı? Cevabınız büyük ihtimal hayırdır. Çünkü benimde öyle. Yani bu takımların başarısı gerçekten Eskişehirspor'u seven, benimseyen kimseyi yolundan caydıramaz. Eğer böyle olsaydı 2000 yılında 10-15 yaş arası diyebileceğimiz kişileri (bu kişiler şuanda tribünde epey bir yere sahip) kaybetmiş olurduk. Zaten bir kupa aldı diye takım değiştiren kişiden bizede hayır gelmez.

ben 14 yaşındaydım 14 yaşından sonra insanlar pek takım degiştirmezler. insanlar genelde 7-8(bu rakam tamamen sallamadırSmile) yaşlarında takım tutmaya başlar. gs uefa aldıgın da 7-8 yaşlarında olan cocukların büyük cogunlugu gslidir. bence eskişehirdede boyledir. ama varsayalımki eskişehirde boyle olmasın. Türkiyenin bircok yerinde boyledir. antibizans oluşumu yerel bir olusum degil. eger bu olusumun sonuc almasını istiyorsak Bütün türkiyenin enaz eskişehir seviyesinde olması gerekir.

ayrıca evet o yıllarda 10-15 yaş arası olanlar tribunlerde epey bi yere sahiptir ama sence bunların sayısı kactır? 3000? 4000? peki eskişehirde bu yaş aralıgında kac kişi var?

sürekli taraftar sayımızın cokluguyla ovünürüz.(diger şehirlere gore) ama eskişehirde su ana ilk ve orta ogretimde okuyan 123000 cocuk var. bunların yarısı kız desek geriye 65000 erkek kalır. bu erkelerin 30000i stada gelemeyecek kadar kücük desek geriye 35000 kişi kalır. hadi bunların 20000inide futbolla ilgisiz olsun. geriye 15000 ogrenci kalır.

eeee nerde bu ogrenciler? niye stadda yoklar?  yoksa onların onemli bir bolumude istanbul sempetizanımı? burda ogrenci kardeşlerimiz var onlara soralım sınıflarında kac tane safkan esesli var? bide bugunler iyi gunlerimiz takımımızın ivme yakaladıgı donemler bu donem epey yuksliş oldu cok degil bundan 3 sene once bugunkinin yarısı bile degildik.

şimdi forumumuzda degişik başlıklarda tartışılıyor. bu şehrin işadamları niye yeterince yardım etmiyor diye? aslında cevabı olacildigince basit cunku bircogu esesli degil. bırakın işadamlarını yonetimde bile safkan esesli olmayanlar var. Allahınızı severseniz soyleyin sizn zorunuza gitmiyormu? peki buyoneticiler işadamları niye esesli degil? cünkü medya istanbulun malum 3 takımının pirelerini deve yapmış herkesi onlara yonlendirmiş. şimdi onlar avrupada en ufak başarı yakalasın medya başlayacak pofpoflamaya. tvnin karsısında herşeyden korumasız izleyen cocukların beynine nakşedecek malum 3 takımı.

başarılarını ovecek ama başarının nedenlerini anlatmayacak. yapılan vergi aflarından arazi hibelerinden zamanında federasyon kanalı ile anadolunun masum takımlarından kesilip istanbul takımlarına verilen paydan hic bahsetmeyecek.

bir onceki postumdada soyledim tekrar edeyim şartların eşit oldugunu düşünsem bende avrupa arenasında onları desteklemeyi düşünebilirim.

Umarım meramımı anlatabilmişimdir. Saygılarımla...

-------------

Gönderen: menderes26
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 08:48
avrupa kupalarında tüm takımlarımıza başarılar diliyorum

lütfen saçma sapan yorum yazmayın adamlar bizi temsil ediyorlar

-------------
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası

Gönderen: DreaMzzZ
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 09:47
tartşmaya girmeye zaten gerek yok.Anlayan anlıo orda ne yazdıgını tum kuluplere gonulden basarılan ıns ulke puanımızı cok bır sekılde yukseltırler

Gönderen: esesliadem
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 09:52

türkiye'de belki anti bizans ama sonucta bizi temsil ediyorlar bugun hangimiz beşiktaşın yada baska bi takımımızın avrupada 8 yemesini isteriz bütün takımlarımıza basarılar...

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 10:30
Alıntı yapılan menderes26

Saçma sapan yorumu,yukarıdaki saçma sapanlı yazıyla sen yapmış oluyorsun.

Senden,benden,Antalya'dan,Bursa'dan,şundan,bundan çaldıkları puanlar,bizans oyunları ile Avrupaya giden takımı sadece Türk takımı diyerek desteklemek saçmalığın daniskasıdır..! Wink

-------------

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 11:36
Bir şey yazmak istemiyorum bu başlığa ama 8JK,Liverpool'dan 8 yedi.Yazıyla sekiz,hem de tek bir atak yapamadan...Sonrasında Avrupa'daki spor sitelerinde manşetleri gördünüz mü?

Bir tanesini söyliyeyim size,''Türkleri Avrupa'dan sildik.''Evet 6s,Chelsea'den 5 yer,yazıyla da beş,öbürü gider sonuncu olur gelir.Ben İzmit'te yaşıyorum,bana bu forumda bir şahıs sen Bizanlısın diye atıp tutuyor.Kendisi aciz bir insandır kaale almamak lazım ama soruyorum,

Avrupa Kupalarına gidip bizi başarıyla temsil etsinler,gerçekten teşekkür ederiz.Ama Türkiye'de paraları basıp,puanları çalarak,saçma sapan taraftar profiliyle bir yere gelmeye çalışırlarsa kimseden saygı bekleyemezsiniz.

6s'nin Monaco ile maçı vardı yıllar önce hatırlarsınız.Dayımlar da Fransa'ya gitmişlerdi.O zamanlar Anti Bizans kavramını pek tanımazdım.O maçı Fransa'dan gelen Monaco atkılarıyla seyretmiştim ve bundan hiçbir zaman gocunmadım.

Şimdi bazıları başlar yine,böyle Türklük mü olur?Hiçbir zaman bu forumda acıtasyon yapmadım ama çok yakın bir akrabam şehit oldu.KİMSE BANA TÜRKLÜK ŞUURUNDAN BAHSETMESİN.BURADA ASIL KONU KENDİ ŞEHRİNİN TAKIMINA SAHİP ÇIKMAK.

Saygılar

-------------

Gönderen: turkeses
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 11:41
Daha bizim anlatmak istediğimizi anlamayan çok insan var burda.Antİstanbul

-------------
Eskişehirspor

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 12:00

Alıntı yapılan DreaMzzZ

tartşmaya girmeye zaten gerek yok.Anlayan anlıo orda ne yazdıgını tum kuluplere gonulden basarılan ıns ulke puanımızı cok bır sekılde yukseltırler

Üşenmemişim o kadar yazı yazmışım gelen cevaplardan biri "saçmalama" digeri yarım yamalak bir Türkceyle 2 cümlelik ne demek istedigi anlaşılamayan bir yazı...

eskiden forum daha kaliteliydi derken bundan bahsediyorduk aslında. karşımızdakinin fikirlerini begenmesekte "sacma" diye etiketetlemezdik. karşı cıktıgımız fikirlerin karşısında bizde fikirlerimizi ifade ededik.

zaten forumun amacıda budur. yoksa herkes 2şer kelime ile post atacak olsa ortada bir fikirden falan bahsetmek mumkun olmazdı.

bu yuzden @menderes26 @DreaMzzZ Önce forumun ne anlama geldigini sonrada "antibizans" felsefesinin ne oldugunu ögrenin sonra tartışalım olurmu...

-------------

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 12:14
Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan DreaMzzZ

Üşenmemişim o kadar yazı yazmışım gelen cevaplardan biri "saçmalama" digeri yarım yamalak bir Türkceyle  2 cümlelik ne demek istedigi anlaşılamayan bir yazı...

eskiden forum daha kaliteliydi derken bundan bahsediyorduk aslında. karşımızdakinin fikirlerini begenmesekte "sacma" diye etiketetlemezdik. karşı cıktıgımız fikirlerin karşısında bizde fikirlerimizi ifade ededik.

zaten forumun amacıda budur. yoksa herkes 2şer kelime ile post atacak olsa ortada bir fikirden falan bahsetmek munkun olmazdı.

bu yuzden @menderes26 @DreaMzzZ Önce forumun ne anlama geldigini sonrada "antibizans" felsefesinin ne oldugunu ögrenin sonra tartışalım olurmu...

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: Amash
Alıntı yapılan es_emre26

Saçma sapan yorumu,yukarıdaki saçma sapanlı yazıyla sen yapmış oluyorsun.

Senden,benden,Antalya'dan,Bursa'dan,şundan,bundan çaldıkları puanlar,bizans oyunları ile Avrupaya giden takımı sadece Türk takımı diyerek desteklemek saçmalığın daniskasıdır..! Wink

ClapClap sonuna kadar katılıyorum cok bos işler avrupa kupalarında destekleyelim fln anadolu takımlarına eyvallah ama bizans takımlarına gerek yok destek fln milli takım değil ki hep birlikte destekleyelim.
ClapClapClap

-------------
Anadoluda Asıl Saltanat!

Alıntı yapılan Panzerfaust26

Bir şey yazmak istemiyorum bu başlığa ama 8JK,Liverpool'dan 8 yedi.Yazıyla sekiz,hem de tek bir atak yapamadan...Sonrasında Avrupa'daki spor sitelerinde manşetleri gördünüz mü?

Bir tanesini söyliyeyim size,''Türkleri Avrupa'dan sildik.''Evet 6s,Chelsea'den 5 yer,yazıyla da beş,öbürü gider sonuncu olur gelir.Ben İzmit'te yaşıyorum,bana bu forumda bir şahıs sen Bizanlısın diye atıp tutuyor.Kendisi aciz bir insandır kaale almamak lazım ama soruyorum,

Avrupa Kupalarına gidip bizi başarıyla temsil etsinler,gerçekten teşekkür ederiz.Ama Türkiye'de paraları basıp,puanları çalarak,saçma sapan taraftar profiliyle bir yere gelmeye çalışırlarsa kimseden saygı bekleyemezsiniz.

6s'nin Monaco ile maçı vardı yıllar önce hatırlarsınız.Dayımlar da Fransa'ya gitmişlerdi.O zamanlar Anti Bizans kavramını pek tanımazdım.O maçı Fransa'dan gelen Monaco atkılarıyla seyretmiştim ve bundan hiçbir zaman gocunmadım.

Şimdi bazıları başlar yine,böyle Türklük mü olur?Hiçbir zaman bu forumda acıtasyon yapmadım ama çok yakın bir akrabam şehit oldu.KİMSE BANA TÜRKLÜK ŞUURUNDAN BAHSETMESİN.BURADA ASIL KONU KENDİ ŞEHRİNİN TAKIMINA SAHİP ÇIKMAK.

Saygılar

1.Şehrine sahip çıkmak için ülkenden vazgeçmek
2. Türk takımlarına avrupada sahip çıkmanın anlamı ACITASYON

Bu yorumları görünce TARİHTE NEDEN BİR TÜRK DEVLETİNİ YABANCILARIN DEĞİLDE HEP TÜRKLERİN YOK ETTİĞİNİ ANLIYORUM
BİZ ANCA BİRBİRİMİZLE UĞRASALIM ANCA YAZIK BU GÜZEL ÜLKEYE YAZIK YA DAHA YASLARI 17-20 ARASINDAKİ KARDEŞLERİMİ BU ANTİBİZANS ADI ALTINDA ÜLKE BAĞLILIĞINDAN KOPMUŞ GÖRMEK ÇOK ACI ÇOKK

-------------
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 12:19
Acıtasyonu niçin yazdığımı daha anlayamamışın.Türklük şuuru Avrupa'da İstanbul takımı mı desteklemek?

Bir yakınım şehit oldu,bunu söylemek acıtasyon gibi algılanabilir,kimse kimseye Türklük şuurundan bahsetmesin.Bu anlamda yazmıştım.Forumda banlanma tehlikesi olmasa...

KİMSE KİMSENİN TÜRKLÜĞÜNÜ SORGULAYAMAZ!

-------------

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 12:26
Bırakın bunu tartışmayı. İsteyen desteklesin isteyen sövsün. Herkez de saygı duysun. Kendi aramızda bölünmeyelim. Yarın öbürgün biz o kupaya gidince destekleyenin başımızın üstünde yeri var. Desteklemeyene de ihtiyacımız olmaz.

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 12:28
Allah bizim sonumuzu hayır etsin yazık bu ülkeye TARİH BU TOPRAKLAR İÇİN HEP TEKERRÜRDEN İBARET ANLAŞILANNN

-------------
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 12:31
Alıntı yapılan emr26e

Allah bizim sonumuzu hayır etsin yazık bu ülkeye TARİH BU TOPRAKLAR İÇİN HEP TEKERRÜRDEN İBARET ANLAŞILANNN

Tamam hocam,benim Türklük şuurum yok,Alman hayranıymışım.Kusura bakmayın işte,yakında Türklük dersleri alırım eksiğimi kapatırım.

Ama şunu da bilin,forumda bir kişi daha var böyle milletin en önemli değerine laf eden.Bir insana bunu ima etmek,küfür etmekten daha kötüdürWink

Kendi iyiliğiniz için bunu olur olmaz her yerde de söylemeyin.Hele ailesinde subay sayısı fazla olan birine denk gelirseniz(benim gibi) o insanı derinden yaralayabilir.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 12:36
Üstüne alınma abicim sen doğru bildiğin yolda ilerle ben kendi düşüncelerimi savunuyorumm kimsye küfür etmem yanlış anlama kimseue haddim değil türklük dersi vermek ama bir büyüğün olarak sana kendimce doğru olanı olanı inandığımı söyledim

-------------
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 12:42
İyi de abi,ben kalkın Eskişehir'de formayla gezen insanları dövün mü diyorum?Ya da kutlama yapanlara Doktorlar'da dalın mı diyorum?

Sadece Eskişehirspor'a sahip çıkalım.Tabi ki sizler çıkıyorsunuz ama gurbette yaşayınca insan özlem duyuyor.Kendi tuttuğunuz takımın maçlarına gidememek,harçlığınızdan ayırdığınız halde taraftar ürünleri alamamak,bir de üstüne Eskişehir'e gidince arkadaşlarının yanında olmaması...

Kavgayla gürültüyle olmaz bu iş,genç kardeşlerimizi bilinçli bir şekilde yetiştirelim.Büyüklerin bıraktığı emaneti koruyalım.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 12:43
Alıntı yapılan emr26e

1- futbol ile siyaseti bir ulkenin gelecegini bagdaştırıp bundan dolayı başarısız oluruz argumanı bana mantıklı gelmiyor. benim işim kişilerle degil kurumlarla ve sistemle. yoksa benimde cok sevdigim fbli bjkli gsli arkadaşlarım var.

2- bahsettigin başarısızlık futbol sahasındaki başarısızlık ise sunu hatırlatayım dünya futbolunda kulup takımları en başarılı olan ülkelerdeki taraftarlar (italya ispanya ingiltere) avrupada rakiplerini desteklemezler. ornegin milan-gs macında milanı destekleyen inter taraftarı bulmak pek olası degildir...

demekki neymiş? biz rakibimizi destekleyince daha başarılı olmuyormuşuz. hatta ulkemiz şartları düşünüldügünde daha başarısız oluruz. cünkü avrupa başarılı olan istanbul takımı asli işin olan sömürüyü daha vahşi yapmaya başlarWink

-------------

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 12:46
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Alıntı yapılan emr26e

Tamam hocam,benim Türklük şuurum yok,Alman hayranıymışım.Kusura bakmayın işte,yakında Türklük dersleri alırım eksiğimi kapatırım.

Ama şunu da bilin,forumda bir kişi daha var böyle milletin en önemli değerine laf eden.Bir insana bunu ima etmek,küfür etmekten daha kötüdürWink

Kendi iyiliğiniz için bunu olur olmaz her yerde de söylemeyin.Hele ailesinde subay sayısı fazla olan birine denk gelirseniz(benim gibi) o insanı derinden yaralayabilir.

abicim bak bende subayım burda milletin içinde bunu yazmamı bekleme saçma sapan tehdit eder gibide konuşma neyi ii olmazmış burda elin gavurunu deslekleyip sonra benim çok subay akrabam var demekle ne amaçlıyosan daha çocuksun büyüceksin tamam ama herkesi kendi seviyene çekme kendine güvenin yokta ailendeki subaylaramı güveniyon çok merak ediyosan hangi yıl mezunum nerde görev yapıyon özelden msj at yazayım hadi aileden çok subay varmış benim için ii olmazmış ya sende gerekeni yaparsınn sen yapabilrsen tabi azıcak sağlıklı yazılar yazın şuraya ayıppp

-------------
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 12:50
Ne yazdığımı anlamıyorsunuz...Diğer aile fertlerine niye güveneyim?Allah aşkına,okumadan yazmayın.

Diyorum ki,karşıdaki insanı üzebilir,siz diyorsunuz tehditvari yazıyorsun.Resmen işi Türklük şuuru yok demeye getirip,sonra da saçmalıyorsunuz.

Bu forumda bugüne kadar kimseyi tehdit etmedim.Sadece senin kadar biz de biliyoruz Türklük şuurunu.

Yazdığım yerleri editliyorum,kimliğim deşifre olmasın ama eski bir HİTLERJUGEND üyesiyimClap 

-------------

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 12:57

Bazı çok zeki insanlar spor  ile siyaset ve savaşı birbirine karıştırıyor ..

Saçmaladığınızın farkına varın bunlar biribirinden çok farklı şeyler.
Hem diyorsunuz ki Bizans oyunları dönüyor puan çalarak şampiyon oluyorlar işte o çaldıkları puanlar ile ülkemizi temsil ediyorlar..
Sonra 50 senede bi başarı getiriyorlar Avrupa Fatihi,Avrupa devi oluyorlar sizde bu masalları okuyup okuyup inanıyorsunuz..
Ben Liverpol'u Tromso'yu daha unutmadım...
Ve ne olursa olsun ne zaman hak ettikleri bi şampiyonluk alırlar ne zaman çatır çatır top oynayıp hak ederek  bizi avrupa'da temsil ederler.
O zaman bende Tv' başında desteklerim ama bu dediğim imkansız ..
O yüzden Sivas Trabzon ve eziklerin rakiplerine BAŞARILAR !

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 13:15

Baktım,bizim ordu gitgide gücüne yitiriyor.Bir şey yapmalıydım,Savaş Suçlusu sayılırdım çünkü Hollandalı kızlara bayılıyordum.

Derken bizimkilerle Türkiye'ye yerleştik.Yaşıma da bakma sen,tanınmamak için böyleyim.Seviyemi de bozuyorum ara sıraki hiçbir şekilde tanınmamak için=)

Berlin düşünce,tüm Almanya savaşı kaybetti.Führer'imiz intihar edince çöktük.Himmler ülkeyi terk ettiAngryBüyük liderimizi arkadan vurdular.Yedek Ordu'nun başına geçtim.Terfi ettirildim.General olmuştum,çok mutluydum.Hollanda'da aşık olduğum kızla bir daha görüşemedim.

Başka bir siteye koymayın bunları,koyarsanız da adımı falan yazın,hatıralarımdan para kazanayım.
Saygılar efendim,eski Alman askeri bu üye sizi saygıyla selamlar.Clap

Daha sonra ayrı bir başlıkta savaş anılarımı anlatırım.Ama unutamadığım en önemli anım,Eindhoven'ı kaybettiğimizde yaşadığım çöküştü.İrtibatım kesilmişti,ya işte kolay değildi Alman askeri olmak eskiden.

Madem Türklük şuuru yok bende,bari hatıralarıma laf etmeyinAngry

-------------

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 14:30
geçmişine sahip çıkman ne kadar güzel keşke hekes senin gibi kendi ülkesinin tarihine hakim olup senin gibi savunsa ne mutlu alman eğitim sistemine bak senin gibi vatanseverler yetiştirmiş!!!!!!

-------------
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 14:34
@emr26e
merakımı mazur görde sormadan edemeyecem msn adresindeki "903" ne anlama geliyor?

-------------

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 14:42
eylül 2003de tanıştığım kız arkadaşımla devam eden ilişkimden ötürü arkadaşım yani ben ne demek istediğini anladım ama alaksı yok yani bel altından vurma girişimin boşuna

-------------
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 17:25
Alıntı yapılan emr26e

geçmişine sahip çıkman ne kadar güzel keşke hekes senin gibi kendi ülkesinin tarihine hakim olup senin gibi savunsa ne mutlu alman eğitim sistemine bak senin gibi vatanseverler yetiştirmiş!!!!!!

LOLLOLBravo,HİCİVİ bile anlamamışsınızLOL

-------------

Gönderen: İzzet26
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 21:25
Alıntı yapılan scarface_hkna

Tamam yabancı takımlara karşı oynuyorlar.Göğsünde ayyıldız var belki.Ama oraya gidiş yolları beni hiç tatmin etmiyor.Bizden çaldıkları puanlarla gidiyorlar.Ve yıllarca o kadar kin güttüm ki onlara sevinemiyorum gol attıklarında olmuyor.Bütün kahve ayağa kalkıyor ben alkış bile yapamıyorum.Ne zaman herşey adaletli olur.Emekleriyle olur,o zaman bizde alkışlarız dicem ama o zaman avrupaya biz gideceğiz..
Harfiyen katılıyorum gönül isterki ay yıldızlı bayrağımızı yurt dışında temsil eden her takımı destekleyelim ama o takımların oraya gidişi nekadar adaletli güzel bi noktaya değinmişsin kardeşim başlı başına bir konu bile olabilir bu bence...

-------------
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 28/Haz/2009 saat 05:33

Konu basligi henuz Avrupa Kupasi maclari baslamadan amacindan sapmis. Arkadaslar, sizden temsilcilerimizi alkislamanizi beklemiyoruz, kotu temennilerinizi de kendinize saklayiniz. Bu konu basligi altinda Avrupa Kupasi maclari ardindan olusan ulke puan durumlarini, haftanin ilginc sonuclarini tartisalim. Once temsilcilerimizi, sonra bize rakip ulkelerin temsilcilerini yakin takibe alalim. Yakin gelecekte Avrupa Kupalari'na katilmayi hedefleyen bir takimin taraftari olarak, gelecek sezonlardaki ulke puanlarimiz sizi ilgilendirmiyorsa, buraya yazacak birseyiniz oldugunu da sanmiyorum.

Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 10:47
UEFA Avrupa Ligi 2. Turu / Bugün 19:30 / NTV Canlı
FC Tobol - Galatasaray

Yine Galatasaray nefretiyle Tobol'a başarı dileyen, ülkemizi temsil ediyor diye Galatasaray'a başarı dileyen ve bunlara tepki gösteren kişiler olacak. Lütfen konu başlığını sadece oynanacak olan Avrupa Kupası maçlarını tartışmak için kullanalım. Diğer konuda fikir ayrılığına düşülüyor.

Kimse ülkemizden bir takım Avrupa arenasına çıkıyor diye desteklemek zorunda değildir. Ancak o takımı sevmiyoruz diye gidip yabancı bir takımı desteklemek zorunda da değildir. Lütfen bunu yapıp Türk takımlarının hezimete uğramasını dilemeyelim.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 11:09
Maç 19:30'da NTV'den canlı yayınlanacak...

-------------

Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 12:22
Galatasaray tamamen yerlilerden kurulu bir takım ile çıkabilir bugün. Transfer gündemimizde olan Aydın Yılmaz da büyük ihtimal forma giyecektir.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 12:37
Eskişehirliyim,Eskişehirsporluyum bunun aksini kimse söyleyemez.Ama daha önemlisi Türk'üm..Galatasaray'ı hiç sevmesem de bu akşam galip gelmelerini istiyorum. İnşallah Eskişehirsporda Avrupa kupalarında oynarda o aman bütün Türkiye Eses'imi destekler.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 13:45
Her maç öncesi bu tartışmalar oluyor. İsteyen desteklesin istemeyen desteklemesin biz burada sadece sonuçları tartışalım kendi içimizde tartışma yaşamayalım bölünmeyelim.

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: Özer
Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 19:34
Tobol 1-0 Galatasaray

Maçta 5. dakkika...

-------------
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !

Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 19:41
Gs formasında Türk bayrağı mı var ben mi yanlış görüyorum ?

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 19:52
gsnin bu küçümsemesi pahalıya mal olacak sanırımBig%20smile

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 20:08
Alıntı yapılan Özer

Tobol 1-0 Galatasaray

Maçta 5. dakkika...

Hayatımda izlediğim en zevksiz maçlardan biri. GS'nin as oyuncularını bilmem ama bu sahadakiler 4-3-3 oyununu oynayabilecek oyuncular değil gibi duruyor.Gerçi defans 4'lüsünden 3'ü (Servet-Gokhan-Sabri) ideal 11 oyuncuları. Gese'nin defansı böyle ağır olacaksa, Youla yine çuku çuku dansını yapar bunlaraBig%20smile

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderen: mutu_eses
Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 20:19
bu tobol un forma reklamı yok valla helal olsunClap

-------------

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 20:25
takımın oyuncuları çok maliyetli olmadığı için forma reklamına gerek duymamışlardır.

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: mert.ES
Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 21:02
toboldaki 7 numaralı futbolcuda çok iyi oyuncu yeteneği var. Kendini atmaları felan süper

Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 21:46
Çok rezil bir oyun sergiledi Galatasaray...

-------------

Gönderen: fransali1991
Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 21:46
Galatasaray'in gençleri pek tat vermedi, allah'tan baros batan gemiyi kurtardi!

-------------
You will never walk alone!!!

Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 21:49
Fc Basel ön eleme maçında, FC Santa Coloma karşısında 2-0 önde.Basel'in 1.golü Serkan Şahin'den geldi.

-------------

Gönderen: Frequency
Gönderi tarihi: 16/Tem/2009 saat 22:48
Alıntı yapılan mutu_eses

bu tobol un forma reklamı yok valla helal olsunClap
Belki Barcelona gibi prensipli takımdır LOL

-------------
Kalsada son nefes, din iman ESES

Gönderen: furkan_26
Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 13:42
http://milarsiv.milliyet.com.tr/Şampiyonlar%20Ligi/1/1118592/ -
Anderlecht - Sivasspor

Şampiyonlar Ligi 3.  http://milarsiv.milliyet.com.tr/eleme/1/1118592/ - eleme turu kuraları çekildi. Kurada birbirinden zorlu 5 takımla eşleşme ihtimali olan Yiğidolar aralarındaki en güçsüz takımla eşleşerek çok şanslı bir kura çekmiş oldu.  http://milarsiv.milliyet.com.tr/Sivasspor/1/1118592/ - Sivasspor 'un rakibi Belçika'nın http://milarsiv.milliyet.com.tr/Anderlecht/1/1118592/ - Anderlecht ekibi ile eşleşti. Şampiyonlar Ligi 3. eleme turu ilk maçları 28-29 Temmuz, rövanşları 4-5 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

-------------

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 13:52
Belçika takımı çıkması iyi oldu deplasman sayılmaz bir de sivassporun dişine göre bir rakip çıkmış umarım gruplara kalırlar...

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: nörones
Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 14:19
Alıntı yapılan disasel

Belçika takımı çıkması iyi oldu deplasman sayılmaz bir de sivassporun dişine göre bir rakip çıkmış umarım gruplara kalırlar...

gruplara kalması için bu turu geçip, Arsenal (İngiltere), A. Madrid (İspanya), Fiorentina (İtalya), O. Lyon (Fransa), Stuttgart (Almanya) takımlarından birini daha elemesi lazım ki çok zor...

-------------
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im

Gönderen: OGK26
Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 14:23
Süper eğlence olucak acaba 8taşdan az yerler mi merak ediyorum.Aslında doğru http://milarsiv.milliyet.com.tr/Anderlecht/1/1118592/ - Anderlecht 'i elesinler karşılarına bi Arsenal yada Lyon çıksada onlardan bi 10 tane yeseler.

-------------
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i

Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 14:40
Alıntı yapılan OGK26

Süper eğlence olucak acaba 8taşdan az yerler mi merak ediyorum.Aslında doğru http://milarsiv.milliyet.com.tr/Anderlecht/1/1118592/ - Anderlecht 'i elesinler karşılarına bi Arsenal yada Lyon çıksada onlardan bi 10 tane yeseler.

Türk takımlarının hezimete uğraması sizi neden bu kadar sevindiriyor.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 14:42
Alıntı yapılan Rasputin

Gs formasında Türk bayrağı mı var ben mi yanlış görüyorum ?

Formalar geçen sezonun formaları sanırım. Öndeki Türk Telekom logoları filan yapıştıma. Avrupa maçı olduğu için giyebiliyorlar ancak bu sezon ligde ki maçlarda Galatasaray Türk bayrağı taşıyamaz. Bu sezon bu hakka sahip tek takım Beşiktaş.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: emremix26
Gönderi tarihi: 17/Tem/2009 saat 15:14

gese Avrupa Ligi 2. eleme turunda Tobol'u geçmesi durumunda 3. eleme turunda Sliema Wanderers (Malta)-Maccabi Netanya (İsrail) eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

febe'nin Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda Macar ekibi Honved ile eşleşti.  ilk maçı evinde oynayacak.

-------------
haykırdığım aşkım yalnızca senindir esesim...

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 12:29
Sivasspor maçını TRT 1 naklen veriyor...

Maç 21:45'te...

-------------

Gönderen: mert.ES
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:12
-11'LER-
Anderlecht: Proto, Van Damme, Juhasz, Deschacht, Wasilewski, Chatelle, Biglia, Polak, Sutter, Boussoufa, Suarez

Sivasspor: Petkovic, Abdurrahman, Yasin, Sedat, Hayrettin, Musa, Mbemba, İbrahim, Onur, Erman, Ersen

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:16
Sanrım sivas bugün 3 farklı yenilir diye tahmin ediyorum.

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: Batuu
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:17
Sivasın işi zor.

-------------
Uludağ ÜNİESES

Gönderen: ahmet-KKŞ
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:18
sivas 0-1 alcak :D içimden geçen skor

-------------
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:24
Sivas'dan ümitli değilim. Ama rakiplerimiz ne durumda bunu görmek için izleyeceğim maçı.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: esesselim
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:26
Sivas bu sene fena patlayacak bu maçtanda pek ümitli değilim ama maç avrupa maçı olunca iyi bir sonuç almasını gönül istiyor ama çok zor. 

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:27
sivas alsın yaa 3.90 oranı var şurda kombine parasını cıkarmamız lazım :))

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:29
Perşembenin gelişi çarşambadan belli olur.Sivası izledim hazırlık maçlarını TRT den ama o izlediğim sivas hiç ümit vermedi bana ve o izlenmlenimlerime ve futbol bilgime dayanarak bu sivas fark yer gibi ama umarım türkiye için kaznır. Yanlız hiç ümidim yok bu sivastan..

-------------

Gönderen: es_ali
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:31
sivasspor'a başarılar dilerim bu maçta.çok zor geçecek ama inşallah iyi bir skor alırlar...

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:39
sivas tribünlerinde bir eses formalı  hemşerimizi gordum sivası desteklememk uzere gelmiş Clap

-------------

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:39
Şimdi eses formalı bır taraftarımızı gordüm seyircilerin içinde

-------------

Gönderen: free_man
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:40
az önce  trt 1 de eskişehirspor  formalı bi renkdaşımızı  gördüm. heryerdeyiz gerçekten gurur  verici.

-------------
Kara Kızıl Sevdam !

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:42
Bu sezon Avrupa'da TÜRKİYEmizi temsil edecek olan tek TÜRK takımı olan Sivasspor'a yürekten başarılar dilerim...Gönlümüz sivas'tan yana.

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:42
bekle avrupa az kaldı geliyoruzz o tribunler full siyah kırmızı olucak nice sevilla  destanları yazıcazz

-------------

Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:44
ES-ES  formalı renktaşımızı gördüm . heryerdeyiz ulan :))

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: akif_26
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:45
Sivas maçında Türk Taraftarların içinde Bir Eses Formalı Atkılı Birisi var Gurur Duydum Valla

-------------

Gönderen: CyberSheyTaN
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:54
Biz avrupaya gidince bizim maçlardada gs,fb,bjk ve diğer takımların formalı taraftarları olcak bu durum bana çok kötü geliyo Confused

-------------

Gönderen: ESKİÇerkES
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 21:55
maça bakıyorum da sivassporun kadrosuna baktım..inanın bizim kadromuz sivasınkinden daha kaliteli..

-------------
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///

Gönderen: Murat2616
Gönderi tarihi: 28/Tem/2009 saat 22:02
Sivas 1-0 mağlup

-------------
Kırmızı Şimşekler

Gönderen: es_ali
böyle gol yenmez ya

Gönderen: ascabuk
maçı hangı kanal verıor

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com