eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 396397398399400 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 02:53
Keşke Ekrem bey haklı çıkmanızı çok isterim bu konuda şayet gerçekleşirse bu transfer.Hakan Kutlu geldiğinde kadro dışı kalmıştı.Uzun zamandır oynamıyor.Ben şahsen eğer orta sahaya tek bir transfer düşünülüyorsa bu isim Fahri Tatan olmamalı diye düşünüyorum.Tamamen kumardan başka birşey değil.Nasrettin hoca misali ya tutarsa.İnşallah göle çalınan bu maya tutar demekten başka birşey gelmiyor elden..
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 02:55
Alıntı yapılan ekrem yetim

ben fahri tatan hakkında yapılan olumsuz eleştirilerin mehmet yılmaz mevzusuna döneceği kanaatindeyim..henüz 26 yaşında ve bence b.ertuğrul kadar faydalı olur bu takıma
geçen senede istedim bu senede istiyorum..
ama tek sormak istediğim konu..geçen sene ne oldu da bize gelmeyip denizlispor u tercih etti...hatırlayan var mı acaba ?

Bilgisayar alırken bir parçanın salt kalitesine ya da fiyatına bakılmaz. fiyat / performans diye bir oran vardır. Fahri Tatan Bülent Ertuğrul kadar (ya da daha fazla) faydalı olmak için Bülent Ertuğrul'un kaç katı para ister bunu da düşünelim.  Elimizde Bülent Ertuğrul varken onun kadar faydalı olacak bir adam daha almayı neden isteriz bunu da düşünelim. Adam alacaksak Doğa'dan da Bülent'ten de Ragıp'tan da Alper'den de daha iyi olmalı ki ağız tadıyla "Transfer yaptık!" diyebilelim.
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 03:33
Alıntı yapılan Koray

ben fahri tatan hakkında yapılan olumsuz eleştirilerin mehmet yılmaz mevzusuna döneceği kanaatindeyim..henüz 26 yaşında ve bence b.ertuğrul kadar faydalı olur bu takıma
ama tek sormak istediğim konu..geçen sene ne oldu da bize gelmeyip denizlispor u tercih etti...hatırlayan var mı acaba ?

Bilgisayar alırken bir parçanın salt kalitesine ya da fiyatına bakılmaz. fiyat / performans diye bir oran vardır. Fahri Tatan Bülent Ertuğrul kadar (ya da daha fazla) faydalı olmak için Bülent Ertuğrul'un kaç katı para ister bunu da düşünelim.  Elimizde Bülent Ertuğrul varken onun kadar faydalı olacak bir adam daha almayı neden isteriz bunu da düşünelim. Adam alacaksak Doğa'dan da Bülent'ten de Ragıp'tan da Alper'den de daha iyi olmalı ki ağız tadıyla "Transfer yaptık!" diyebilelim.
konuyu bülent ertuğrul üzerinden irdelersek türkiyede es es arması için savaşacak o mevkide 2.bir adam yok benim fikrim.
fahri tatan ragıptan zaten kat kat iyi..alper'in tecrübesizliğini sayarsak ondan da iyi diyebilirim..geriye sadece bülent ve doğa kalıyor...bülent'in açıklamasını az önce yaptım..sadece doğa ile aynı kumaş diyebilirim..
o halde bundan şu sonuç çıkıyor.doğa ve bülent varken fahriye ne gerek var.
2.sezon bütün futbolcular sakatlık ve ceza konusunda teminat verebilirlerse fahri alınmasa da olur...
Yukarı
tcandemir Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 03:40
ilhan mansız mı?????  tövbe bismillah ne günlere kaldık yaa!!  LOL
Bizde Bilirdik İstanbul Takımı Tutmayı Ama Yakıştıramadık Kendimize Şehrimizi Satmayı.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 03:47
ne fahri tatan ne batuhan nede engin baytar....

forvete alın şu tazematayı youlanın yerine..alın ankaragücünden semaviyi ve ilkemi ,alın şu denizlispor hazır dağılmışken gürayı,mehmet yılmaz da geliyor zaten..alper ufak ufak ısınıyor takıma,gönderin burak ve ümit karanı yemin ediyorum ilk beşi zorlmazsak bende bu futboldan anlamıyorum..

ne uğraşıyorsunuz kardeşim elin belalı adamlarıyla...fahriymiş,batuhanmış,enginmiş..burası ESKİŞEHİRSPOR kulübümü?yoksa sorunlu futbolcu rehabilitasyon merkezimi?

şu üç isimden hangisi güven veriyor size?hangisinin sorun olmayacağını garanti edebilirsiniz?bu adamlar tam bir saatli bomba ne zaman nerde patlayackları belli olmayan adamlar..bu adamların ES ES miş seyirciymiş umurlarındamı?

yok abicim yokk gecenin şu vakti daha fazla fıtık olmadan yatayım ben...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 03:51

Alıntı yapılan Koray

konuyu bülent ertuğrul üzerinden irdelersek türkiyede es es arması için savaşacak o mevkide 2.bir adam yok benim fikrim.
fahri tatan ragıptan zaten kat kat iyi..alper'in tecrübesizliğini sayarsak ondan da iyi diyebilirim..geriye sadece bülent ve doğa kalıyor...bülent'in açıklamasını az önce yaptım..sadece doğa ile aynı kumaş diyebilirim..
o halde bundan şu sonuç çıkıyor.doğa ve bülent varken fahriye ne gerek var.
2.sezon bütün futbolcular sakatlık ve ceza konusunda teminat verebilirlerse fahri alınmasa da olur...

Bülent Ertugrul ve Doğa ile Fahri'yi aynı kefeye koymak mı (Mevki itibari ile) ? Böyle bi karşılaştırma olabilirmi ya ? Sadece gülüyorum bu yorumlara... Fahri Defansif Ortasaha oynamaktan ziyade aynı zamanda Ofansif ortasaha da oynayabilen bi oyuncu.. yani Forvet arkası.. yani bir başka deyişle DM ve AMC mevkilerin oyuncusu. Lütfen biras tartışırken baz alınan futbolcuları araştıralım...

Şunuda söyliyim Ben Fahri'nin alınmasından yana değilim.. Gitti heryerde sezon ortasına kalmadan kadro dışı bırakılan bir oyuncuyu alıp karnını mı doyuracağız? Gittiği her takımda ayrımcılık çıkaran, huzursuzluk yaratan bir oyuncu için tartışmaya bile gerek yok..
Yukarı
1965ŞİMŞEK Liste gör
Yazar

YILDIRAY
Yer: ESK
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 03:54
fahri tatan alınabilir çünkü bedava,ilhan mansız alınabilir bedavadan ucuz,ankaragücünün kapı dışarı ettikleri alınabilir tabii bonservisleri elindeyse başkada bursa anlaşmazsa belki batuhan yine 3 aylığına gelebilir başka bir transferde beklemeyin.bu yönetimin para veripte aldığı bir adam görülmüşmiki yok sezer öztürkmüş,yok sezer badurmuş isimleri tellaffuz ediliyor.

bizim en büyük transferimiz bu yönetimi göndermekle olur yoksa şimdiden haziranda boşta kalacak bedava kaşarları araştırın gelecek yıln kadrosunu şimdiden tahmin edin.unutmayın bu yönetimide ikinci yarıda gönderirsek biz taraftar göndeririz yoksa kongrede giderler falan diye düşünüyorsanız durmak yok kaşarlara ve bedavalara seneyede devam.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 05:31
Fahri Tatan kafasını sadece futbola verirse bizde iş yapar. Fahri Tatan solda da oynayabilen bir adam. Kumaşı da belli. Mesele onu sadece futbola kanalize edebilmekte. Bu başarılırsa Fahri Tatan bu takımda her türlü iş yapar. Herkeste söylediklerine pişman olur. Kafasını futbola veremezse de bir yol olmaz. Adam son 1,5 sezondur yaşadıkları nedeni ile bitme noktasında. Sorunu sadece psikolojik. Kendine güvenini kaybetmiş, 2 takımdan kovulmuş. İyi bir hazırlık dönemi geçirmesi lazım. Muhtemelen fiziki açıdan çok geridedir. İyi yükleme yapılır ve sabırlı olunursa kendini toparlar. Yaşı çok genç çünkü. Daha önünde en az 6-7 yılı var. Muhtemelen daha hayatını garantiye alacak parayı da kazanamamıştır. Birşeyler yapması lazım ki bu işten ekmek yiyebilsin. Geçen sene Beşiktaş Konya'ya satmayıp bize verseydi muhtemelen takımn yıldızlarından biriydi. İstemeyerek sattılar, üstüne çok sorumluluk yüklediler, kurtarıcı olmasını beklediler ama olmadı. Olmazdı da. Çünkü takım kurtaracakta bir futbolcu değil. Ama yetenekleri ölçüsünde takıma adapte ederseniz çok faydalanabileceğiniz bir adam. Peşin para almadan, maç başına gelmeyi de kabul ediyorsa maddi kaybınız da olmayacak demektir ve denemekten zarar gelmez. En fazla karnını doyurmuş olur, SSK primlerini yatırırsınız o da devede kulak. Çeteci, gruplaşma yaratan biri olsa yine korkmak lazım ama Fahri Tatan kendi halinde bir adamdır, etliye sütlüye karışmaz.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 05:56
Sezer Öztürk Es Es yolcusu
Manisaspor'un kadro dışı bıraktığı ve satılık listesine koyduğu Sezer Öztürk, Eskişehirspor ile görüşüyor. Ankaragücü ve Gençlerbirliği'nin de resmi teklif yaptığı Sezer için, Es Es'in, hafta içinde siyah-beyazlı yönetimle masaya oturması bekleniyor.
Kaynak: http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2010/01/03/ersen_tamam_meye_sirada
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 10:32
Ocakçı; “Transferler maç başı yapılacak”
Eskişehirspor Kulübü Genel Kaptanı Şaban Ali Ocakçı, devre arası transfer çalışmalarında sona doğru geldiklerini belirterek, "Transferde bonservis sorunu olmayan, maç başı anlaşacağımız oyuncularla görüşürüz" dedi. Ocakçı, takas yöntemiyle transfer edilecek oyuncular konusunda da, son gelişmeleri açıkladı.

Eskişehirspor transfer komitesi, devre arasında Kırmızı Siyahlı renklere bağlayacağı oyuncularla görüşmelerini sürdürüyor. Transferdeki son durumu değerlendiren Genel Kaptan Şaban Ali Ocakçı, ara transferde bonservis sorunu olmayan ve maç başı oynayacak isimler üzerinde durduklarını söyledi.
İSİM ÇOK
Başkan Halil Ünal ve Teknik direktör Rıza Çalımbay tarafından transfer görüşmelerinin yoğun bir şekilde devam ettiğini ve sona doğru gelindiğini sözlerine ekleyen Ocakçı, "Listemizde isim çok. Yerli ve yabancı bir sürü oyuncu var. Fakat bonservis sorunu olmayan ve maç başı anlaşacağımız oyuncularla yakından ilgileniyoruz. Yabancı transferinde ise Belçika liginde forma giyen iyi bir forvet oyuncuyla görüşüyoruz. Yönetim olarak görüştüğümüz oyuncuların isimlerini saklı tutuyoruz. Taraftarlarımız ve sizler bunu anlayış gösterin. Pazartesi gününden itibaren anlaştığımız oyuncularla masaya oturacağız. Renklerimize bağladığımız oyuncular direk Antalya kampına katılacak" dedi.
ADEM + B. KOCABEY= E. BAYDAR
Takas yöntemiyle transferi gündemde olan oyuncular konusunda da son gelişmeleri açıklaşan Ocakçı, "Trabzonspor yönetimiyle Engin baytar´ın transferi için görüştük. Burak Yılmaz ile takas edilmesi konusunda teklif götürdük. Onlar ise Adem Sarı ve Bülent Ertuğrul karşılığında Engin baytar´ı verebileceklerini söylediler. Yönetim olarak bizlerde bu teklifi kabul etmedik. Engin baytar bildiğimiz ve sevdiğimiz bir oyuncu olmasına rağmen, bu transfer gerçekleşemeyecek" dedi.
ÇAKIR´IN TAKASI OLMADI
Diğer taraftan son yıllarda transferi gündemde olan Mehmet Çakır, bir kez daha transfer gündeminde yer alıyor. Bu oyuncunun transferi için Başkent temsilcisine Burak Yılmaz ile takasını teklif ettiklerini belirten Ocakçı, "Ankaragücü takımı ve Mehmet Çakır bu transfere sıcak baktı. Fakat Çakır´ın nişanlısı Eskişehir´e gelmek istemediği için bu transferde gerçekleşemedi" dedi.
Gündemde yer alan isimler konusuna da değinen Ocakçı, Manisaspor´dan Sezer Öztürk, Beşiktaş´tan Batuhan ve Galatasaray´dan Aydın Yılmaz için görüşmelerin devam ettiğini söyledi.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 396397398399400 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır