eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 393394395396397 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nightmare_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 00:16
İlhan Mansız gitsin göğsüne dövme yaptırdıgı klupde oynasın
Esesimde anca top toplar bu yastan sonra
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 00:18
oha, yok artık dediğim bir haber başlığı görüyorum:

İlhan Mansız Eskişehirspor'a gelmek istiyor..
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 00:25

Mert abi hatırlıyorum Fahrinin iyi günlerini.Hatta Bjk den konyaya 1.6 m tl bonservis ücreti ile transfer olmuştu.Daha önce de yazmıştım.Konya,Rize,Denizli ondan verim alamadı.Önemli olan ondan max verim alabilmek.Ben açıkçası ligde hedefsiz bir sezon geçirirken Alper gibi genç bir oyuncuyu kazanmak daha mantıklı olur diye düşünüyorum.Maç başıda anlaşılsa ona ayrılacak bütçenin lider özellikleri olan bir oyuncuyu transfer ederken kullanılması daha iyi olur sanki.Şimdi yönetim Fahri yi alıp orta sahaya başka takviye yapmıyacak adım gibi eminim.Burda önemli olan bizim ihtiyacımız ne,ve Fahri bizim ihtiyacımızı karşılayacak doğru oyuncu profilimi,bu soruların yanıtı önemli.Yönetimin transfer politikası hakkında artık herhangi birşey söylemek istemiyorum.Şaban Ocakçı hangi level da olduklarını açıkça ortaya koymuş yaptığı açıklamada..

Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 00:34
Ender, ben Fahri Tatan'in şu aşamada alinabilecek iyi bir oyuncu oldugunu soyledim. Bu takima layik en iyi oyuncudur demedim dikkat edersen... Suanki durumumuzda bize ortasahaya takviye lazim ve ligdeki durumumuz da hedefsizlik gibi duruyor.. Bu durumda Fahri gibi birini de Alper gibi oyuncuyu da kazanabilirsen iyi olur.. Yoksa Ragip'la devam etsen ne olacak? Tekrar soyluyorum Neca da bu donemde Fahri ile birlikte kolayca alinabilecek bir isimdir... Ofansif yonde bize yararli olur.. 
Yukarı
Deneyimli Yazar

ender
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 00:38
İlhan Mansız gelecekse Tümer Metinde alınmalıdır.Sol tarafta problemimiz var.İkisininde bonservisi elinde.İyi ikili olurlar tıpkı eski günlerdeki gibi.Eğer anlaşamazlarsa İshak ta alınabilir.Bu aralar baya formda.
Gülermisin,ağlarmısın.İlhan Mansız Eskişehirsporda oynamak istiyormuş.Bende oynamak istiyorum sakarya gazetesi.Benide haber yapın..
Yukarı
eskisehirsporum Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: sen
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 00:44
Soyunmayacaksa Ilhan Mansiz gelsin...
Yukarı
Deneyimli Yazar

ender
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 00:45
Eyvallah Mert abi.Ben yönetimin Fahriyi alırsa orta sahaya başka takviye yapmayacağını düşünüyorum.Buda bizim boyumuzu ne uzatır nede kısaltır kanatindeyim.Umarım yanılırım.Fahri alınırsa bizde bir patlama yapar.Bizde düşeş bir transfer yapmış oluruz senin deyiminle.Ama benim gözümde Fahrinin Ragıptan,Doğadan pek farkı yok şu anda.Bu benim düşüncem.Dediğim gibi umarım yanılırım.İyi geceler..
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 01:02

ilhan mansız o dövmesini ameliyat olup aldırırsa belki olabilir.

Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 01:05
valla ben o adamı dövmesizde istemiyorum. çalacak kapısı kalmadı bize gelmeye çalışıyo gerçek eskişehirli gibi davransaymış lazım değil onun gibi zibidiler. bizden uzak allah a yakın olsun
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
J.eses26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 01:07
Ya Nedir Bu İlhan Mansız , Fahri Tatan vs. Şu Yönetimimiz Politikasından Bir Vazgeçebilse Taraftarında Gücüyle Eskişehirspor Çok Daha Büyük İşlere İmza Atacak. Günü Kurtarmak İçin Transfer Yapılıyor Geleceğe Yatırım Düşünülmüyor. Alt Yapıdan Alper , Sefa , Arda , Mikail Gibi Eskişehir Sevdalısı Futbolcular Çıktıkça , Biz Ununu Elemiş Duvara Asmış , 30 Yaş Üstü Futbolcuları Transfer Ederek O Gençlerin Önünü Kapatıyoruz. Kayserispor Kaç Yıldır Aynı Sistemle Aynı Hocayla Devam Etti , Günü Düşünmedi Geleceğe Yatırım Yaparak Şimdi Liderlik Yarışında , Çok Büyük Bir Taraftar Desteği Olmadan. Aynı Şeyi Bizim Yönetim Yapabilse , Bütün Şehir Bu Takıma Birşeyler Vermek İçin Can Atıyor. Şampiyonluk Neden Olmasın ? Yeter Ki Şu Yönetimimiz Bu Politikasından Vazgeçsin , O Zaman Eminim Ki Özlenen Eskişehirspor'u Tekrardan İzleyebiliriz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 393394395396397 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır