eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 391392393394395 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:27
Sezer Badur'la anlaşılmış diyen abilerim var ama çeşitli kaynaklarda Trabzonspor ile anlaştığı yazıyor...

Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:29
Semavi kesinlikle üzerinde durulması gereken bir futbolcu.Yönetim kaçırmamalı.Sağ açığımza ilaç olur.Böylece Burakta yedek kalır.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:29
Alıntı yapılan Esborahan

Sezer Badur'la anlaşılmış diyen abilerim var ama çeşitli kaynaklarda Trabzonspor ile anlaştığı yazıyor...

Sezer Badur'la anlaşıldığı hiç söylenmedi şuana kadar. Bahsedilen oyuncu Sezer Öztürk...
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:30
Alıntı yapılan Esborahan

Sezer Badur değil bizim Anlaştığımız Sezer Öztürk
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:34

Fahri Tatan imza için eklemede 
02 Ocak 2010 Cumartesi 

Eskişehirspor’la her konuda anlaşan Fahri Tatan imzaya hazır. Kırmızı Şimşeklerin devre arasında iyi bir orta saha oyuncusunu renklerine bağlamak istemesi üzerine bir çok alternatif isim öne çıkmıştı. Trabzonsporlu Engin Baytar için Şenol Güneş’in bu oyuncuyu vermemesi, Vestel Manisa’lı Sezer Öztürk için de kulübünün yüksek ücret istemesi üzerine Eskişehirspor yeniden Fahri Tatan’a döndü. Denizlispor’dan ayrılan ve boşta olan Fahri Tatan Eskişehirspor’a seve seve geleceğini belirtirken, Es-Es’e imza için beklemeye geçtiği öğrenildi.Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay “Fahri Tatan ile görüştük ve imzaya hazır. Kendisi boşta ve maç başına anlaşacağız. Fahri Tatan Eskişehirspor’a faydalı olacak” dedi. Fahri Tatan daha önce Rizespor ve Beşiktaş’ta forma giyerken Rıza Çalımbay’da bu oyuncunun hocalığını yapmıştı. İstikbal Gazetesi.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:34
Sezer çok zor 
02 Ocak 2010 Cumartesi 

Es-Es’in orta alanda gündeminde olan Vestel Manisaspor’lu Sezer’in transferinin çok zor olduğu öğrenildi.
Orta alana takviye için Eskişehirspor’un listesinde olan Vestel Manisaspor’un gözden çıkardığı Sezer Öztürk’e bir çok takım talip olurken Manisa takımının da yüksek bonservis ücreti istediği öğrenildi.
Gerek futbolcunun bonservisi gerekse Sezer’in isteyeceği yüksek rakam nedeniyle bu oyuncunun Eskişehirspor’a transferinin de zor olduğu öğrenildi. İstikbal Gazetesi.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:37
Gittiği Her takımda kadro dışı kalan, ayrımcılık çıkaran, huzursuzluk veren bir oyuncuyu transfer etme gayreti neyin nesi anlayabilmiş değilim.. Aslında sebebini biliyorum da neyse..
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:40
Alıntı yapılan bozüyük26

Ankaragücü İlkem Özkaynak, Ceyhun Eriş, Brabec, Konate, Semavi, Barbaros ve Serkan'la yollarını ayırmış. Ayırca Baki ve Meye'nin de gönderileceği söyleniyor. Kadrodaki oyuncu sayısı 27'ye düşürülecekmiş...

Konate Youla tarzında bir oyuncu. İşimize yarayabilir. Semavi'yi forumda önermiştik zaten, çalışkanlığıyla orta sahaya direnç getirir.
bende meye yi çok beğeniyorum fazla bi miktar isteyeceğini sanmıyorum eğer yurtdışından kaliteli yabancı getiremeyeceklerse konate yada meye yi kaçırmasın yönetim
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:40
Fahri Tatan su asamada iyidir... Devre arasi hazirlik doneminin basinda takima katilir ve iyi calisirsa ikinci yariya hazir olabilir... Ragip'la kiyaslarsak her durumda daha iyi biri... Eger yurtdisindan Razak Omotoyossi gibi bir ismi almayi basaramayacaksak gidip Tazameta'yi almak en dogru islerden biri olur... Batuhan konusu ise hergun daha da karisiyor... Eger Burak Yilmaz giderse bence yerine bu gecis doneminde Hacettepe'li Serkan Atak dusunulebilir... Defansa hizli oyuncu meselesi geriye kaliyor... bunun icin yabanci dusunuyorlarsa tahmin etmek zor ama yerli olanlar ortada... G.Saray'li Emre Gungor'un durumunu takip etmek lazim..
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 23:41
Bize bu tip orta saha lazım değil ey yönetim...!!!!
Bize lider,ileriye dönük,oyun kurucu oyunu 2 yönüyle oynayabilen orta saha lazım....
Elimizdeki orta sahalardan(Ragıp hariç) fazlası değil eksiği var Fahrinin.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 391392393394395 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır