eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 29.Hafta Eskişehirspor - Torku Konyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
champion eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı champion eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 21:17
acilen dakika bile beklemeden ibrahim üzülmezle anlaşılmalı.
Yağmura mı ihtiyaç var.Kaldır şahadet parmağını göğü yere indirsin ALLAH...
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 21:28
Alıntı yapılan champion eses

Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 21:31
Bu oyun planiyla haftaya mersin i yenme şansımız yok
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 21:32

Benim onerim ise Ranieri.

Abicim Ibrahim uzulmez Genclerbirliginin hocasi ne anlasmasi
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 21:34
Alıntı yapılan ender_26esk

Abicim Ibrahim uzulmez Genclerbirliginin hoc asil ne anlasmasi

Claudio Ranieri'nin takımı tanıması uzun süreç alır.
Bence yarın hemen Şenol Güneş'e teklif götürülsün. Fatih Terim de olabilir.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 21:40

BENCE İLK ÖNCE YÖNETİM GİTMELİ ADAMGİBİ FUTBOLDAN ANLAYAN SAĞLAM BİR YÖNETİM GELMELİ VE BÜLENT UYGUN YADA ERSUN YANAL BU İKİ HOCADAN BİRİ İLE ANLAŞILMALI ERSUN YANAL ZOR DÜŞERSEK GELMEZ BİZE AMA BÜLENT UYGUN DÜŞSEKTE GELİR..
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 21:54
Öncelikle o sıcağın altında arma için orada olan büyük taraftara teşekkür ediyorum.

Hocanın Sezgin ile başlaması ve Engin'i oynatmaması bence hataydı. Oyuna sonradan müdehale için bekletti sandım ama onu da yapmadı.
Konyayı daha sıkı bekliyordum ama onlar istesek maçı bize vereceklerdi. Kasmadılar ve oyunu çirkinleştirmeden oynadılar ve gittiler. Helal olsun.
Penaltı pozisyonunda Boffin'in hatası büyük. Madem topa müdehale edemedin sonradan adamı neden itiyorsun. Bu pozisyonun kart ile sonuçlanacağı belliydi ve kırmızı doğru karar. Tabi ki pozisyonun oluşumunda Figueras suçlu.
Maçın hakemi zaten bize karşı ön yargılıydı. Stadyum programında konuşulduğuna göre ilk golden önceki bir pozisyonda yardımcı ofsayt kaldırmış ama hoca devam ettirmiş. Sonrasında çok tehlikeli bir pozisyon gelişti.

Sonuç olarak puansız bir hafta ile işi iyice zora soktuk. Neyse ki rakiplerimiz çok kötü de mücadele devam ediyor...
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
esk_dogan Liste gör
Yazar

Doğan
  Alıntı esk_dogan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 22:05
       Maçtan önce Konyaspor’un kadrosunu görünce içimden dedim muhtemelen bu maçı alırız.Altı oyuncusunu dinlerdiler.Tabi bu arada bizim kadroya baktığımda anlam veremediğim bir şekilde Aytaç hariç ne kadar stoper ön libero yani defans bloğu varsa sahada.İshak Kaan önlü arkalı en çok oynamasını isteyenlerden biriyim ancak o maç bu maç değil.Şiddetle puana ihtiyacımız var rakip zaten yedek kadro çıkmış belli yani üç puanı gözden çıkarmışlar.Engin gibi yetenekli bir oyuncun varken neden yedekte durur?Kıvanç keza.Tamam Sezgin geçen hafta iyidi ama içerde oynuyorsun hocam Kıvanç sonradan sahaya girince baktık ki sakatlık vs.bir sıkıntısı yok.Kırmızı karttan önce de sahada biz yoktuk.Rakip bize top yüzü göstermedi.
       Gayet kendinden emin yedek kadrosu bile ciddi pas trafiği yapabilen akıllı sağa sola dikine geriye dönüşleri oldukça isabetli yapan bir rakip.Kırmızı karta Samet Hoca vurgu yapmış ama biz karttan önce de yoktuk sahada.Ve acaba bu dizilimle nasıl Konya’yı yenmeyi planlıyorduk?Emre Güral gitmeden öncede demiştim Engin Emre her ne kadar bencil olsalarda bu takımın kadro şartları gereği bunları oynatmak durumundayız.Yoksa ileride hücum varyasyonları çok kısıtlı ve zayıf kalıyor.Rakibe tamamen teslim oynuyoruz.Bokila top indirecek veya attığımız gol gibi uyduruk bir penaltıyı beklemekle yetiniyoruz.Fıgurues geçen hafta hakemin es geçtiği oyuncu.Geçen haftaki pozisyonda da net kırmızı karttı.Rakibi kaçırdı ve indirmek zorunda kaldı.Bu haftada rakibi yine kaçırdı üstelik takip edip rahatsız bile etmedi.Dossa dan kurtulup Emre ile defansa az çözüm bulduk derken Fıgureas Dossa’yı aratmadı.İlk 25 dakikalık periyodda ofsaytları bozan yine İspanyol oyuncumuz.Duran topları Fıgureas kullandı ama çok etkisiz.
      Gözler Engin’i aradı durdu.Samet Hoca benzeri kararı Kasımpaşa maçında da vermişti,orda da Engin’i kesmişti.Alıp veremediği nedir Enginle?Osmanlı maçında ikinci yarı çıkmasını anladık tamam ama bu maçtada mı gaye bir puan?Bir puan bir puan nereye kadar?Milli maç arası daha genç dinamik kendini ispat etmeye çalışan bir hocayla yola devam edilmeli takıma sinerji gelmeli demiştim maalesef karşılığı olmadı.Nadir iyi niyetli bir şekilde oynuyor ama her tarafa yetişemez.geriye yardım vermekten ileride enerjisi kalmıyor.Daha faydalı olabilir ama ileride geride iki tarafa da güç vermesi enerjisini azaltıyor.Maçtayken acaba Boffın indirmese idi daha iyidi dedim ama anlık bir durum.Golü yiyip 11 kişi kalsak daha iyidi.
       Ama dediğim gibi anlık bir refleks.Ali’yi hiç beğenmedim topu ayağından çıkarmaları çok ağır.Ve çok tehlikeli pozisyonlara top ayağında iken sebeb oldu.Bu özgüven nereden geliyor?Oyuna topu sokmada başarısız.Boffin çok daha iyi topu oyuna sokuyor.Taraftar olarak rakip takımı hakemi baskı altına alamıyoruz.Bu sorunu yıllardır çözemedik.Umarım yeni stadyum ilaç olur.Konyaspora gelirsek valla yedek kadrosu bile taş gibi takım.Bizim de üzerimize çok fazla gelmediler aralarında top çevirdiler.Yoksa skor çok daha farklı olurdu.Aykut Hoca faktörü ciddi etken olmuş.Konyaspor bize yardım bile etti diyebiliriz.
        Çavuş’un pozisyonunu izleyin hani el vardı diye itiraz ettiği ceza alanında vurduğu pozisyon.Konyalı oyuncular resmen topu bıraktı.Engin’in umarım hoca ile aralarında sorunu yoktur,evet defansa yardım etmiyor ama o olmadan da biz ileride çok kısır ve etkisiz kalıyoruz.Bokila top indirse bile Hadzic Nadir ikilisi Engin kadar kıvrak çalımlarla adam eksiltmede o derece başarılı değil.Hadzic şutla yoklamayı seviyor.Nadir top sürüp hızı ve fiziği ile rakibe üstünlük sağlıyor.Engin ise bileklerine hakim.Sağa sola çekip arkadaşlarını iyi görebiliyor.İyi de şut çekme yönü var.Duran toplar zaten malum.Fıgureas kendine çeki düzen vermeli.Top ayağına yakışıyor ama son haftalarda gizli zaafımız.Gs maçı bizim için ölçüt olamaz demiştik o da ortaya çıktı.
Eskişehirspor
Yukarı
champion eses Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: eskisehir
  Alıntı champion eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 22:26
Alıntı yapılan emrah

Alıntı yapılan ender_26esk

Abicim Ibrahim uzulmez Genclerbirliginin hoc asil ne anlasmasi

Claudio Ranieri'nin takımı tanıması uzun süreç alır.
Bence yarın hemen Şenol Güneş'e teklif götürülsün. Fatih Terim de olabilir.
cav cav üzülmezi kovdu diye haberlerde vardı
Yağmura mı ihtiyaç var.Kaldır şahadet parmağını göğü yere indirsin ALLAH...
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 23:10
Kosu mesafeleri:
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır