Sayfayı yazdır | Close Window

STSL 29.Hafta Eskişehirspor - Torku Konyaspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4779
Yazdırma tarihi: 05/May/2024 saat 02:00
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: STSL 29.Hafta Eskişehirspor - Torku Konyaspor
Gönderen: EsesLi Onur
Konu: STSL 29.Hafta Eskişehirspor - Torku Konyaspor
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 15:33
http://hizliresim.com/z5qbz4">

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Yanıtlar:
Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 16:22
3 puan alırsak tadından yenmez,haydi ESESİM

Gönderen: lioneses
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 16:23
Emre gural icin bir pankart yapilmali..herseyin para olmadigini gostermek lazim

Gönderen: mert.ES
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 16:42
Arkadaşlar Cumartesi Saat 14:00 da AÖF sınavları var ve taraftar olarak etkilenilmemesi için bu maçın 16:00 a alınması için elimizden geleni yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Vali bence bu işe el atmalı yönetim beceremez çünkü..

Gönderen: SkyPlus
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 18:12
Alıntı yapılan lioneses

Emre gural icin bir pankart yapilmali..herseyin para olmadigini gostermek lazim
Emre Güral dan önce o kadar çok şahsiyet var ki pankartı açılacak...

-------------
Dürüstlük - Saygı - Güven

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 18:38
Vurduğumuz gol olsun üç puan bizim olsun

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: yeltin_26
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 19:01
Alıntı yapılan mert.ES

Arkadaşlar Cumartesi Saat 14:00 da AÖF sınavları var ve taraftar olarak etkilenilmemesi için bu maçın 16:00 a alınması için elimizden geleni yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Vali bence bu işe el atmalı yönetim beceremez çünkü..
Bende aynı düşüncedeyim şahsen sınav nedeni ile gidemeyeceğim ve benim gibi olan nice renkdaşımız mevcut.

-------------
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 19:22
Çok zor maç. Alırsak bizi kimse tutamaz. Ama zor, çok zor maç..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 19:32
Çok zor gol yiyen bir takım hele allah korusun ilk golü yersek puan çıkartmamız zorlaşır o yüzden çok dikkatli oynamamız lazım

-------------

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 19:38
Alıntı yapılan mert.ES

Katılıyorum aynı sebep yüzünden bence gidemeyeceğim maça

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 19:53
Yenecez Allah'ın izni ile. Kayseri de yarın puan kaybecek. Bundan sonraki haftalar bizim haftalarımız olacak inşaallah

-------------
ES-ES

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 19:53
Konya kasar mi acaba ya Konya taraftarı da bizi destekler diye düşünüyorum

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 19:56
Alıntı yapılan StS

Konya kasar mi acaba ya Konya taraftarı da bizi destekler diye düşünüyorum

Şampiyonluk hedeflemiyorlarsa bende çok kasacaklarını düşünmüyorum Türkiye kupasını alma ihtimalleri çok yüksek bence ona daha çok asılacaklardır ve bizim maçta oyuncularını dinlendireceklerdir.

Gönderen: avazba
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 20:01
Biz bu Konya'yı yenemeyiz,çok zor!

-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir.

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 20:10
2016 da yenilgi yüzü görmemiş 😒 Demek ki daha ES ES le karsilasmamis

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 20:40
konya iyi bir takım, zor bir maç ancak 1-0 da olsa yenmeliyiz. İşte kurtuluş recetesi. Konyayı yen. Bizden sonraki maçlarında da başarılar dilerim konyalı kardeşlerimiz bu sezon bize oldukca vefa örnegi gösterdiler sağolsunlar.

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 20:41
ya yapmayın abicim ya birileri çıkmış internet ortamında facebook ta konya bize maçı versin yok kasmazlarmış şu hayal dünyasından çıkın artık bilmem kaç maçtır yenilmemiş avrupada iki takımdan biri olan taş gibi takım başındaki adam bugün fenere acımadı vurdu bizemi yatacak bu şekil bir beklenti ve ortam yaratılmasın lütfen yoksa son dostumuzuda kaybederiz sen o berbat kadroya 13 tane transfer yap bunlardan iki üç tanesi doğru transfer olsun herşeyi yanlış yap akhisar maçında rakibin üstüne gitsek dağıtacağız geri çekil bir dünya maçta korkakça oyna alabileceğin puanı alma yanlış oyuncuları oynat sonra havaya girmiş konya gelsin sana dursun kurtarmak istiyorsak evimizde başakşehir trabzon maçları bence galibiyet için daha uygun gözüküyor hee çıkıp konyayı keşke yenseler ballı kaymak olur ama şimdiden bu tip yatması lazım yatarlar lafları bu karşılaşmayı dahada zorlaştırır bu dedikodulardan şiddetle kaçınmak lazım sivas nasıl antepi orada yendiyse gidip sende yeneceksin hatta mersinide orada yeneceksinki ligde kalasın

Gönderen: pelee
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 20:56
İlk devre de o kotu kadroyla Konya kendi evinde bizi zor yenmişti. Fener i yenmeleri çok iyi oldu. Bize puan kaybedeceklerini düşünüyorum. Hele bide kupa maçları var kafaları orda olacaktır. Bize düşen takımı yine desteklemek. Yarın Kayserispor inşaallah yenilir.

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 20:58
Sosyal medyadaki diyaloglara fazla takılmamak lazım.
Konyaspor için ilk 4 büyük ölçüde garanti olsa da ligin 2. yarısını nağmağlüp olarak kapatmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
3 puana daha çok ihtiyacı olan biziz. Ben zor da olsa kazanacağımıza inanıyorum.
Konyaspor özellikle ilk 10 dakika içerisinde bir gol bulup üzerine yatıyor. Eğer 1 gol yersek telafisi çok zor olur.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 21:10
konyanın serisi hep böyle devam etmeyecek illa ki takılacaklar inşallah o maç bu maç olur

-------------

Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 21:47
Konya başkanı namalup olma serisinin önemli olmadığını ligin sonunda 3. bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.Bizim maçtan sonra çok önemli kupa maçları var.Buyuk ihtimal az da olsa takım revizyona gider.Fb galibiyetinin lay lay yi da çok olur .Asıl önemli olan bizim inanarak oynayıp tıklım tıklım dolu tribünler önünde savaşıp galip gelmemiz

Gönderen: es_gokhan_es
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 22:05
Alıntı yapılan crales

ya yapmayın abicim ya birileri çıkmış internet ortamında facebook ta konya bize maçı versin yok kasmazlarmış şu hayal dünyasından çıkın artık bilmem kaç maçtır yenilmemiş avrupada iki takımdan biri olan taş gibi takım başındaki adam bugün fenere acımadı vurdu bizemi yatacak bu şekil bir beklenti ve ortam yaratılmasın lütfen yoksa son dostumuzuda kaybederiz sen o berbat kadroya 13 tane transfer yap bunlardan iki üç tanesi doğru transfer olsun herşeyi yanlış yap akhisar maçında rakibin üstüne gitsek dağıtacağız geri çekil bir dünya maçta korkakça oyna alabileceğin puanı alma yanlış oyuncuları oynat sonra havaya girmiş konya gelsin sana dursun kurtarmak istiyorsak evimizde başakşehir trabzon maçları bence galibiyet için daha uygun gözüküyor hee çıkıp konyayı keşke yenseler ballı kaymak olur ama şimdiden bu tip yatması lazım yatarlar lafları bu karşılaşmayı dahada zorlaştırır bu dedikodulardan şiddetle kaçınmak lazım sivas nasıl antepi orada yendiyse gidip sende yeneceksin hatta mersinide orada yeneceksinki ligde kalasın

Katılıyorum. Kızarmısınız bilmem ama ben bu maçtan gerçekten korkuyorum. O kadar sıkıştı ki fikstür çok fazla hata lüksümüz de yok. ALLAH sonumuzu hayır etsin...

-------------
Es - Es

Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 22:05
Alıntı yapılan crales

Katılıyorum. Kızarmısınız bilmem ama ben bu maçtan gerçekten korkuyorum. O kadar sıkıştı ki fikstür çok fazla hata lüksümüz de yok. ALLAH sonumuzu hayır etsin...

-------------
Es - Es

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 22:06
3. garanti gibi onların artık... Merak etmesinler bizim 4. olan Başakşehir'le içeride maçımız var biz onları yeneriz... Konya bıraksın bize 3 puanı halimiz ortada malum... Zaten Konya ligde 3. , sonraki haftada kupa maçları var onlar kupaya asılsın... Bizim için acayip önemli bir hafta çünkü biz Konya'yı yenersek Mersin ve Sivas , fb bjk ile maç yapacaklar , bu hafta galip gelmemiz birden moral olarak da puan olarak da avantajlı konuma geçmemizi sağlayabilir... 1-0 olsun bizim olsun dostluk ebedi olsun...

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 22:22
Küme düşelim ama kimse bize mac vermesın. Ne bu ya tarıhımızde böyle bıseymı var dusmeyelım dıye milletten mac alıcaz. Yakısırmı bu şanlı takıma bu şanlı taraftara. Cıkacaz oynayacagız aslanlar gibide mucadele edıp bu macı alıcaz. Osmanlı macı bende umut olusturdu. Saha avantajıylada konyayı bu yıl ilk yenen takım bız olucaz.

-------------
sadece eses

Gönderen: hasanugur
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 22:35
Abi ben utanıyorum vallahi takıma 1.5 milyon vali yardım topladı diye haber çıkıyor yönetim utanmıyor vallahi billahi inanılır gibi değil abi omurga olan adam bir dakika durmaz benim klübüm kimlerin elinde ben artık Türk futbolunu takip etmiyorum

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 23:36
konya bize bırak puan vermeyi bedavadan 1 gol bile verirse düşelim daha iyi. biz şerefimizle oynuyoruz şereflice destek veriyoruz. Çıkalım adam gibi oynayıp alalım. Bence konya yenilmeyecek bir takım değil. Ben kimser kusura bakmasın hala nasıl bu kadroyla buradalar şaşırıyorum

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: ramazan
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 00:55
Alıntı yapılan hasanugur

Abi ben utanıyorum vallahi takıma 1.5 milyon vali yardım topladı diye haber çıkıyor yönetim utanmıyor vallahi billahi inanılır gibi değil abi omurga olan adam bir dakika durmaz benim klübüm kimlerin elinde ben artık Türk futbolunu takip etmiyorum
Mesutun becerikli olduğunu ben de düşünmüyorum da, adam seçime gitti karşısına rakip çıkmadı.

-------------
Düştüysek kalkarız.

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 04:18
Ugur Meleke'nin Hurriyet gazetesindeki kosesinde yerverdigi Konyaspor analizi:

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 09:33
Konyaspor bize yatmaz, bunu bekleyen varsa hiç beklemesin. Aykut Kocaman her zamanki gösterişten uzak basit futbolunu oynatır. Benim korkum son dakika golü ile yenilmek. Malum o da Aykut klasiği.Bu maçta rakip takım fazla sert oymamaz, çirkeflik yapacak rakip oyuncu olacağını da düşünmüyorum. Geriye sadece hakem kalır ki bu zamana kadar hakemi etkilediğimiz bir maçı ben hatırlamıyorum. Bu nedenle bu maç tam bizim taraftarın maçı olabilir. Bizim taraftarımız kendine tribün yaptığı için 90 dakika dilediği gibi takılabilir tribünde. Haftaya da herkes video paylaşır ne büyük taraftarız diye kendimizi takdir ederiz.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 09:39
1 0 alicaz bu maçı hemde oynayarak bilek hakkıyla

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 09:50
Konya ya kim derdi ki 3.sırada uefaya gideceksin diye. Hala inanamıyorum nedir kerameti bu konyanin

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 10:04
Alıntı yapılan esist

Konya ya kim derdi ki 3.sırada uefaya gideceksin diye. Hala inanamıyorum nedir kerameti bu konyanin

İşin özünü bir arkadaş önceki sayfada paylaşmış. Kısaca hepimiz biliyoruz ki konu TAKIM OLMAK... Kim derdi ki Konya 3. olacak; Aynı zamanda kim derdi ki Es Es imiz bu kadar kötü günler görecek... Allah çalışana hakkını verir. Demek ki yeterince hak etmemişiz biz başarıyı...

-------------
Es - Es

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 10:09
Alıntı yapılan kagankayra

Bizim taraftarımız kendine tribün yaptığı için 90 dakika dilediği gibi takılabilir tribünde. Haftaya da herkes video paylaşır ne büyük taraftarız diye kendimizi takdir ederiz.
Benim de en çok dert yandığım nokta burası .Ligde ki durumumuz rahat olsa istediğimiz kadar besteler söyleyelim makara yapalım ama can pazarının içindeyiz.Malesef setlerde bulunan kişilerin çoğu kendi makarasında .Rakip atak üstüne atak yapar hakem takımımızı doğramaya başlar bizimkiler Tükenmiş nefeslere , saldır Eskişehir bestesini falan girer..Evimizde 3 kritik maç kaldı artık rakibe, hakeme baskı yapıcı eylemlerde bulunalım.Top rakipteyken baskı yıyorken ınanılmaz derecede ıslıklamalı eger top genelde bizdeyse şinanarı - espana - saldır Eskişehir gibi tezahuratlala takımızı daha da costurmalıyız.En azında son 3 maçta basketbol taraftarlığı yapalım çok şey kazanırız...

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 10:14
Konya kadrosu mütevazi. Ama iyi takım. Pres yapıyorlar. Boş alan bırakmıyorlar. Pozisyon da vermiyorlar. Yalnız kalecileri kötü. Bereberlikle götürüp özellikli 2, yarıda 1 gol bulup 3 puanı alıyor. Merak ettiğim, geriye düştüklerinde nasıl oynayacaklar. Örnek bi maçları var mı

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 10:23
Konya'nın başarısını soranlar olmuş kendi gözlemim

*Balkanlardan iyi oyuncular keşfedilip alındı ismi duyulmadığı için mütevazi tabiri yapılıyor ama o ligin iyi oyuncuları (Örn: Riad Bajic Bosna Hersek ligide gol makinesiydi.Meha arnavut oyuncu çok tecrübeli,Rangelov Bulgar)

*Hocanın beğenmediği isimler gönderip oyun şablonuna uyan isimler kaldı,Dossa 2.hata kesildi devre arası bize geldi.

*Güçlü sponsorları var,belediye , Torku arkalarında , parasal sıkıntı yok

*Stadyum faktörü anlatmaya gerek yok

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 10:27
Aykut hoca evınde ki maçların devre arası soyunma odasında futbolculara maç ıcınde tek tek yaptıkları hataları ızlettırıp nasıl olması gerektığını anlattığı bir sıstem de kurmus.Futbolcu hatasını izlediğinde ikinci yarılar daha dikkatli oluyor demıstı.

Gönderen: Stark
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 10:29
Alıntı yapılan meliheses

Konya kadrosu mütevazi. Ama iyi takım. Pres yapıyorlar. Boş alan bırakmıyorlar. Pozisyon da vermiyorlar. Yalnız kalecileri kötü. Bereberlikle götürüp özellikli 2, yarıda 1 gol bulup 3 puanı alıyor. Merak ettiğim, geriye düştüklerinde nasıl oynayacaklar. Örnek bi maçları var mı
evet var , ilk yarı bizim konya ile oynadığımız maçta 2 kere öne geçtik ancak yenilmiştik.
Aykut hoca ilk yarı yenik girince ikinci yarıya 2 oyuncu değişikliği yaparak hücum etmişti ve kazanmışlardı.Konya takımının en önemli artısı hem iyi defans yapıyorlar hemde iyi gücüm edebiliyorlar bana göre.

-------------
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 11:31
Alıntı yapılan Stark

Alıntı yapılan meliheses

evet var , ilk yarı bizim konya ile oynadığımız maçta 2 kere öne geçtik ancak yenilmiştik.
Aykut hoca ilk yarı yenik girince ikinci yarıya 2 oyuncu değişikliği yaparak hücum etmişti ve kazanmışlardı.Konya takımının en önemli artısı hem iyi defans yapıyorlar hemde iyi gücüm edebiliyorlar bana göre.

Bizim maçı biliyorum. Ama bizi o zaman yenmek çok da zor değildi. Konya değil de başka bir takım da maçı çevirebilirdi

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 11:34
Konya bu kadronun üstüne katarsa, maddi sorunu da yok. Hocayla da devam ederlerse önümüzdeki yıllarda ilk 2 ' ye oynayabilirler

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 14:12
Konya uefa ya oynuyor bu macı hafife alırsak hele hele konya maçı bize verir gibi düşünceye kapılmak bizi zor duruma sokar.
Fakat g.antepteki maçta sivas bu maçi nasıl aldı hala şüpheliyim

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 14:23
Alıntı yapılan esist

Konya uefa ya oynuyor bu macı hafife alırsak hele hele konya maçı bize verir gibi düşünceye kapılmak bizi zor duruma sokar.
Fakat g.antepteki maçta sivas bu maçi nasıl aldı hala şüpheliyim

Aynen antep resmen Sivas yensin diye oynamadi

-------------

Gönderen: Leke
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 14:46
Bu maçı alırsak düşmeyiz. Allah'ım sen bize yardım et.

-------------
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.

Gönderen: TrakEs
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 16:19
kayseri berabere kaldı.

Konya maçı bizim için önemini arttırdı.

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 17:01
Bu hafta Konya maçı çok önemli... Yenersek avantajlı konuma geçeriz bence çünkü Sivas-Bjk , Fb-Mersin maçları var K.paşa-Kayseri maçıda var K.paşa yener mi bilmiyorum ama en kötü berabere biter o maç... Bizim Konya'yı yenmemiz büyük avantaj sağlar sonra ki hafta ise Mersin deplasmanından alınacak galibiyetle inşallah ligde kalırız...
Konya 3. sıra garanti gibi hafta içi fb ile oynayacaklar inşallah bizim maçta iyi oyuncularını dinlendirirler ve biz yeneriz 1-0 olsun bizim olsun ,bizim durumumuzu anlayacaklardır ,dost takım diyoruz bakalım taraftarları inşallah K.paşa gibi yapmaz durumumuz ortada kendilerini bizim yerimize koyar ve öyle düşünürler inşallah... Ayrıca o sıcakta saat 1'e maç koyan federasyona yuh olsun...

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 17:11
Konya bizden 4 gün sonra Kupa yarı final oynayacak fb ile ligi garantilemiş bir konya var akıllı bi teknik adam as futbolcularını çoğunu dinlendirmesi gerek gereği o çünkü eğer yapmaz oynatırsa o zaman sivasspor a çalışmış olur.Konyanın menfaati neyse onu yapması lazım Aykut Kocaman

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 17:19
Konya bizim maça tam kadro çıkacaktır ve yenmek için oynayacaktır.Hayal ürünü duygularla yorumlar yapmayalım lütfen.

-------------
Diren ESES...

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 17:28
Tam kadro çıkması başka kafalarinin Kupada olması başka. Bkz. Bizim kupa finali oynadığımız sene. Son hatalarda serdik işi. Konyada sakatlanmasınlar istemeyen aktif dinlenme yapan olacaktır

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderen: uayuay
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 18:02
Konya bu saatten sonra Sampiyonlar Ligini bile hesaba katacaktir. Hele hele Fb Gs'ye yenilirse Konya bizim maca cok asilir.

Cok zor mac. Ama alacagiz cunku baska yolu yok

-------------
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 18:21
Ozaman şöyle söyliyim Konyanın tam kadro çıkıp maça asılmasını söyleyenler.o zaman bizim işimiz Allah a kalmış.Konya eviren çevire koca oturta okşaya 3 tane sallar gider olay bu

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 18:26
Konya için lig fb yenerek bitmiştir.tek amaç artık kupadır. Normal şartlarda kupa için adam dinlendirmesi şarttır.

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 18:28
Konya açısından bakarsak inanın 3.lük ve kupa dışında hiçbir şey umurlarında değil.Gerek Konya başkanının gerek futbolcuların söylediği tek şey bu.Çıkıp maçı alacağız ister kassınlar ıster maçı sallasınlar.Bu ligde kalacaksak alacagız.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 19:18
Kupa için adam dinlendirmeleri kesinlikle mantıklı ama fb galibiyetiyle şampiyonlar ligi müziği çalmaları acaba gözleri daha da yukarıda mı deniliyor.
Farketmez bize göre 3 puanlık maç

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 19:24
Hiç bir bahane arkasına sığınmaya gerek yok düşme potasındayız kazanmak zorundayız ve kazancağız işte bu kadar.

Gönderen: EsatakanEs
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 19:33
kritik maçları alamıyoruz malesef ,acaip köt bir alın yazımız var bu konuda ne iştir bilemiyorum o yüzden bu maç için yorum yapamayacağım ,sezon başından beri çok şansızlık da var umarım bu maçta her türlü şans yanımızda olur .fakat ben yine kritik maçta zor yeneceğimizi düşğnüyorum .Millet acaip takım yapmış .osmanlı ,konya ,bursa ,ibb ,bize bakıyorumda çok komiğiz kalite ollarak

Gönderen: ESZAFER
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 21:20
Biz Konyayı ilk yarı o kötü kadromuza rağmen neredeyse Konyada yeniyorduk 2 gol attık deplasmanda burda puana daha çok ihyiyacı olan biziz kendi saha ve seyircimizin önünde 3 puanı alacağız inşallah..

Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 22:21
Alıntı yapılan EsatakanEs

kritik maçları alamıyoruz malesef ,acaip köt bir alın yazımız var bu konuda ne iştir bilemiyorum o yüzden bu maç için yorum yapamayacağım ,sezon başından beri çok şansızlık da var umarım bu maçta her türlü şans yanımızda olur .fakat ben yine kritik maçta zor yeneceğimizi düşğnüyorum .Millet acaip takım yapmış .osmanlı ,konya ,bursa ,ibb ,bize bakıyorumda çok komiğiz kalite ollarak

Konya o diger saydiginiz takimlarin kadrosunun yari kalitesi bile yok ama takim olduklari icin goturuyorlar. Yoksa bir ismail kartalin bir skibbenin elinde olsa o kadro suan bizim altimizdaydilar o kadar da iddialiyim.

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 10/Nis/2016 saat 23:20
Kendi sahamızda nasıl GS'ye 4 attıysak Konyaya da Trabzona da Başakşehir'e de atacağız, başka yolu yok, 2 atsak ta olur, yeter ki 1'den fazla yemeyelim. Takım artık pas yapıyor, topu ayağında tutuyor ve ileride basabiliyor, taraftar desteğiyle bu iş tamam inşallah. Gereksiz kartlardan kaçınması şart futbolcuların. Kalan 6 maçtan 18 puan alma potansiyelimiz var, deplasmandaki Mersin, Antep, Gençlerbirliği maçları da alınmayacak maçlar değil. Hedef en az 33 puan olacaksa 10 puan lazım, yani 8 puan kaybetme lüksümüz var; yani kalan 6 maçın 2'sini alıp 4'ünü berabere bitirsek bile ligde kalabiliriz. Biz 3 galibiyet, 3 beraberlik hedefleyelim, Konyayı yenemesek berabere kalsak bile herşey bitmiş değil ama sabrımız biter, onun için Konya maçı muhakkak alınacak, başka yolu yok!

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: br_65
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 05:17
Kayseri ve osmanli maclari icin beraberligin kotu bir sonuc olmadigini dusunuyorum. Ancak artik o yenilmedigimiz maclarin faydasini 2 hafta ust uste kazanarak gormemiz lazim. Cunku bu iki hafta beraberlik kotu sonuc degil haftalari degil. Sivasin besiktasla maci var. Kayseri zaten kotu. Elimizde buyuk bir firsat var. Ve bence bu iki hafta bizi ligde birakacak en kritik viraj.

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 08:18
Maç saati keşke akşama alınsa ben işimden dolayı gelemeyeceğim ve bir çok arkadaş da muhtemelen açıköğretim sınavı nedeniyle gelemeyebilir sınav saatiyle çakıştığı için akşam saatine alınsa çok iyi olur.

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 09:32
konya alanları çok iyi kapatıyor pozisyon bulmada zorluk çekeriz orta alandan gelemeyiz gibi kanatlardan gelmeliyiz nadir ve bokila uzun boyla kafa ile gol bulabiliriz

-------------

Gönderen: bariseses
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 11:56
Kesinlikle maç saatinin değişmesi lazım.AÖF sınavı nedeniyle çoğu kişi maça gidemiyecek.

Gönderen: pelitahmet
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 12:00
Konya değil ama Aykut Kocaman çok tehlikeli.

-------------
http://twitter.com/pelitahmet

Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 12:19
1-0 olsun üç puan bizim olsun

-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.

Gönderen: ceyyas
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 13:26
korkmayın eses düşmicek trabzon macıyla ligte kalışımızı ilan etcez

-------------
eses

Gönderen: dropmania_26
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 13:36
Bu saatten sonra yapacak tek bir şey var,

Vurucaz kırıcaz patlıcaz, vurucaz kırıcaz bu maçı da alıcaz...

-------------
EsEs

Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 13:46
Her zaman sahada isteyen kazanır.Osmanlı deplasmaninda alın 1 puan oynamayalim deselerdi herkes kabul ederdi çoğu kişi osmanlının yenecegini düşünüyordu
Konya fener galibiyetinin sefasini sürüyor çarşamba günüde kupa maçları var akillarida orda olacak ister istemez
Bizim maça fazla motivasyon olamiyacak biz yeterki sahada kazanmak için mücadele edelim.Konyayi yenecez başka çare yok

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Gönderen: Savas33es
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 14:35
Gs macinda az ancak gerektiginde isliklayan ve takimi atesleyen ugultu yapan tepki koyan taraftar vardi. Beste falan istemiyorum takimi atesleyen karsu takimi korkutan bir taraftar toplulugu olsun yyeterli. Bando mumkunse sussun.

Gönderen: esescanba
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 14:41
evet kesinlikle top rakipde iken ıslıklamak rakibin oyununu bozmak gerekir.

Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 14:43
ES ES , Türkiye de tribün kültürünü , Anadolu'nun kendi değerlerine nasıl sahip çıkması gerektiğini ülkede deplasmanın nasıl yapıldığını kimse bilmezken onbinleriyle nasıl göç edilir kafalarına çaka çaka öğretmiş bir EFSANE...
Konya ister topuyla tufegıyle gelsin , ister ölümüne oynasın bu maçı biz alacağız onlarda tribunu seyredecek...Tribun de her yerde saygı sevgımız var fakat kurt daha kocamadı beyler...

Bu formu takıp eden bazı Konyalı kardeşlerime armagan ediyorum sıradaki parcayı ;)

salın hepsini üstüme gelsinler
Teker teker karşıma çıksınlar
Güçleri yeterse beni yıksınlar
Başım dik alnım açıkken ben
Bu alemde ES ES i tek geçerim

isterlerse havalara girsinler
Farklıymış gibi davransınlar
Varsın beni hep yok saysınlar
İçim dışım bir oldukça
Bu alemde ES ES İ tek geçerim

haykırsam hiç duyan yok
Düşsem tek bir dostum yok
Ölsem de bir bakan yok
Bu alemde ES ES tek geçerim....

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 15:15
16 Nisan Cumartesi günü oynayacağımız T.Konyaspor maçının bilet satış programı belli olmuştur.

12 Nisan Salı günü saat 15:00 'ten itibaren Atatürk Stadı gişeleri ve PassoLig kanallarından satışa çıkacak bilet fiyatları şu şekilde oluşmuştur :

Açık Tribün : 5 TL

Nefer Tribün : 5 TL

VIP Tribün : 25 TL

Misafir Tribün : 10 TL

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 16:21
Kulüp maçın tarihine itiraz etmiş inşallah pazara alınır maç

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 16:33
Maçın gününün ve saatinin değişeceğini sanmıyorum.
Ligin sponsoru Spor Toto hangi saatte oynanmasını istiyorsa o saatte oynanıyor.
Özellikle bu tür maçları İddaa bültenine göre ayarlıyorlar.
Almanya, İngiltere, İtalya gibi liglerde her hafta standart olarak en az 7 maç aynı gün ve aynı saatte oynatılıyor. Ama bizde İddaa bülteninde maç sayısının az olduğu gün ve saate göre organizasyon yapıyorlar.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 16:39
Yönetim itiraz etmişse değişeceği varsa bile değişmez bu saatten sonra

-------------

Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 21:27
Sosyal medyada 'Kırmızı Şimşekler' olarak kurulan taraftar grubu, Eskişehirspor’a kalan karşılaşmalarında daha iyi destek vermek adına bir çağrıda bulundu. Grup sitesinde yapılan açıklamada, herkesin cadde ve sokaklarda Eskişehirspor formasıyla gezmesini istedi. Taraftar grubu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bütün Es-Es sevdalılarına sesleniyoruz. Haydi, herkes sezon sonuna kadar Es-Es forması ile gezsin ki, şehri havaya sokalım. Ne dersiniz? İşinize, okulunuza yada herhangi bir yere giderken üzerinizde Es-Es formanız olsun. Eskişehirspor sevdalıları en büyük Es-Es, başka büyük var mı? Bizim için yok. Bizim nüfus kağıdımızda Eskişehir yazar. Biz Eskişehirliyiz. Eskişehirli olmak bir ayrıcalıktır. Hele ki Es-Esli olmak, bir şereftir.”

-------------

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 21:52
Maç pazara ve ileri bir saate aldırılmalı sınavlar var ve maçın cumartesi 13:00'de olması sayıyı etkiler , ama bizimkiler bu işide beceremezler .

Gönderen: mert.ES
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 21:56
Alıntı yapılan disasel

Kulüp maçın tarihine itiraz etmiş inşallah pazara alınır maç

Pazara alınamaz çarşamba konyanın ztk maçı var. Bence maçı 16:00 a aldırsınlar hava durumu 23 derece gösteriyor ve aöf var. iki etken nedeniyle 16 ya alınması daha uygun

Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 22:07
Maç saati değişmez,maça gelmeye çalışın güzel olacak.

Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 22:35
Hayatımızın en kötü zamanını yaşıyoruz inşallah ligde kalırız. Mesut bir daha stadın yanından bile geçmemelidir.
Mesut yok etti takimi

Gönderen: ESZAFER
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 23:09
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Yönetim itiraz etmişse değişeceği varsa bile değişmez bu saatten sonra

Belki değişir sabah 10 a felan alırlar bu yönetime

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 00:17
Konya, FB maçına aşırı motivasyonla çıktı ve ayrıca kupa maçları da var. Eskişehirde o kadar motive olacaklarını sanmıyorum, ayrıca bu hafta taraftar önünde futbolcularımız da çok iyi oynayacaktır, haydi ESESimiz!

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: bariseses
Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 07:29
Bu maçın saati değişmesi lazım.AÖF sınavından çoğu kişi gelemiyecek.Yönetim bi işide becer artık.

Gönderen: upper acchelon
Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 08:07
Yonetim, Konya yonetiminden bi seyler ogren!
Adamlar bir sezon oynamis eski futbolcusunu stada getirip plaket veriyor.
Bizim yonetim bir futbolcuyla yollarini iyi ayirabildi mi? Hepsi virus hepsi!

http://www.ligtv.com.tr/haber/iste-torku-konyaspor-fenerbahce-macinin-oykusu

Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 09:06
Saat ret edilmiş maç cumartesi 1 de beceriksiz yönetim

-------------

Gönderen: cotuk
Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 09:44
Eskişehirspor Torku Konyaspor Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan sezonu müsabakasının 17.04.2016 pazar günü oynanması yönündeki talebimiz Türkiye Futbol Federasyonu tarafından uygun görülmemiştir.

Müsabaka daha önce ilan edildiği gibi 16.04.2016 cumartesi günü saat 13:00'de oynanacaktır.

Kaynak : Resmi site

-------------
Her zaman arkanda büyük taraftar
Güveniyoruz size sonuna kadar

Gönderen: ES0626
Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 10:06
HİÇ BOŞ TAKIM DEĞİL OLDUKÇA TEHLİKELİ VE ETKİLİLER, HATAYI AFFETMEZLER ONUN İÇİN ÖNCE DURDURALIM. SONRADA GALİBİYET İÇİN SALDIRALIM.

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 10:13
Ulen ne kadar hafifsiniz her konuda..

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: kemalll
Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 10:48
Ne olursa olsun konya maçını almalıyız çok disiplinli oynuyorlar kazanmamız şart eğer bu maçtan 3 puan alırsak büyük ihtimalle ligde kalırız ölüm kalım maçı

-------------
" Aşkımız armaya, formaya... "

Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 13:00
Cok etkisiz bir yönetimimiz var. Bu zamana kadar ne futbolcu ne tribun cezasi ne de baska hiçbirşeyi donduremediler

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 13:45
Aynı seviyedeki takımlarla son zaman oynadığımız maçlarda;
Kasımpaşa'yı istanbulda elimizden kaçırdık...
Akhisarı hakem kurtardı...
Galatasarayı yendik...
Osmanlıdan beraberlikle döndük ama galipte gelebilirdik...
O yüzden ben yenileceğimizi düşünmüyorum...
Her zaman söylediğim gibi inanacağım ve özellikle de
bu dönemde rakip ve saha ne olursa olsun daima "YENECEĞİZ"
diyeceğim ve bunu inadına değil; inanarak söylemeye devam da edeceğim...

Taraflı tarafsız elini vicdanına koyan herkes görüyor ve söylüyor ki;
sahadaki oyun ve tribündeki taraftar olarak düşmeyi haketmiyoruz...

Şu durumdan, düşmekten bir kurtulalım ondan sonra kim
neyi haketti ise hakediyorsa hepsine hakkını verelim...

Yöneticisi futbolcusu teknik heyeti destekleyeni desteklemeyeni
yol açanı yola taş koyanı bizi bu duruma düşüren getiren ve kurtuluş
savaşımızda başarılı olmamız için zerre faydası ve zararı olan
herkesi ama herkesi bu taraftar çok iyi biliyor ve hakettiğini verecektir...

ONUN DA ZAMANI GELECEK!!!

AMA ŞİMDİ TEK KELİME İLE;
YE-NE-CE-ĞİİZZZ!!!

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 16:09
Oynadığımız futbol filan değil de hava sanki döndü bizden yana.Kalan maçlarımızda hiç yenilmeden 3 galibiyet 3 beraberlik alabilirsek bu iş olacak gibi.Bu sene lig de kalmanın değeri bence paha biçilmez.Yaklaşık 8-9 aydır ne kadar moralimiz bozuk olsa da burada birbirimize umut dağıtıyoruz.Umarım Allah gönlümüze göre verir.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 16:21
Alıntı yapılan levos26

Oynadığımız futbol filan değil de hava sanki döndü bizden yana.Kalan maçlarımızda hiç yenilmeden 3 galibiyet 3 beraberlik alabilirsek bu iş olacak gibi.Bu sene lig de kalmanın değeri bence paha biçilmez.Yaklaşık 8-9 aydır ne kadar moralimiz bozuk olsa da burada birbirimize umut dağıtıyoruz.Umarım Allah gönlümüze göre verir.
faceden sivassporda taraftarlar 10 puan toplarsak ligte kalırız hesabında ama kimse umutlu değil 7 toplarız diyolar

-------------
eses

Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 16:23
şuan konyadan 1 mersinden 3 ts den 1 antepten 3 basakşehir 3 gencler 1 alırız gibime geliyo

-------------
eses

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 16:25
İnşallah kazanacağız ama zor olacak.

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderi tarihi: 13/Nis/2016 saat 06:19
YORUMLAR

KARDEŞ TAKIM - 12.04.2016

BİLETİMİZİ ALDIK BİLE.HAYDİ KONYA ESKİŞEHİRE.DİLERDİK Kİ KARDEŞ TAKIMIMIZLA BÖYLE BİR MAÇTA KARŞILAŞMAYALIM.UMARIM ONLARDA DÜŞMEZLER.

mert - 12.04.2016

gerçekten eskişehire çok üzülüyorum bakalım ne olacak

-------------

Gönderi tarihi: 13/Nis/2016 saat 08:25
Konyalılar en azından Konyayı yendiğimizde Üzülmezler. Hatta eses yendi diye sevinmeleri lazım hatta konya yenerse Üzülmeleri lazım dostluk bunu gerektirir.tuzu kuru şekilde eskişehire gelip takımlarını bizi yenmeleri için motive etmeleri bence gereksiz.dostuz diyorsunuz dost dediğin takım ızdırap içerisinde lütfen akıllı olun Konyalı kardeşlerim.sakın olaki eskişehirde takımızı desteklemede aşırıya kaçmayın bizim canımız acıyor.acı çekeninde acıdan ne yapacağı belli olmaz

Gönderi tarihi: 13/Nis/2016 saat 08:55
Bizim ceza alacak tahriklerden kaçınmanız bize yapacağınız en büyük dostane iştir.bazı konyalılar yazmış es es bizden maçı vermemizi mi bekliyor yok kardeşim beklemiyor sen bunu böyle bile dile getirmen iyi değil hoşumuza gitmiyor.

Hiç bir Konyalı açıklama yaptımı konya bu ligde gelebileceği en üst noktaya geldi bundan sonra en iyi başarısı tff kupasıdır. ..Konyaspor dost dediğimiz es esi yenerse üzüntü duyarız çünkü dostumuz es es gerçekten telafisi zor haftalarda diye

Gönderen: ESdat
Gönderi tarihi: 13/Nis/2016 saat 09:05
Alıntı yapılan sümeres26

Konyalılar en azından Konyayı yendiğimizde Üzülmezler. Hatta eses yendi diye sevinmeleri lazım hatta konya yenerse Üzülmeleri lazım dostluk bunu gerektirir.tuzu kuru şekilde eskişehire gelip takımlarını bizi yenmeleri için motive etmeleri bence gereksiz.dostuz diyorsunuz dost dediğin takım ızdırap içerisinde lütfen akıllı olun Konyalı kardeşlerim.sakın olaki eskişehirde takımızı desteklemede aşırıya kaçmayın bizim canımız acıyor.acı çekeninde acıdan ne yapacağı belli olmaz

Biz ev sahibi olarak gerekli ilgiyi gösterirsek Konya'nın da buna karşılıksız kalacağını sanmam.
Karşılıklı iyi tezahüratların ve saygının olduğu bir karşılaşma olur İnşallah.

Maçın skoruna gelince Konya'nın hala 2.lik iddaası devam ediyor,iddaası olması bile hiç bir takım sahaya yenilmek için çıkmaz çıkmamalı!!!
Konya gelecek bize maçı verecek beklentisine girmeyelim öyle bir dünya yok!
Konya bize gol atınca sevinecektir ve sevinmelidir nasıl biz onlara atınca sevineceğimiz gibi bunda sorun yok.Yeter ki sevinç abartılmasın karşı tarafı rencide etmesin,kötü tezahürat olmasın.

Gönderi tarihi: 13/Nis/2016 saat 10:01
Alıntı yapılan ESdat

Alıntı yapılan sümeres26

Biz ev sahibi olarak gerekli ilgiyi gösterirsek Konya'nın da buna karşılıksız kalacağını sanmam.

Maçın skoruna gelince Konya'nın hala 2.lik iddaası devam ediyor,iddaası olması bile hiç bir takım sahaya yenilmek için çıkmaz çıkmamalı!!!
Konya bize gol atınca sevinecektir ve sevinmelidir nasıl biz onlara atınca sevineceğimiz gibi bunda sorun yok.Yeter ki sevinç abartılmasın karşı tarafı rencide etmesin,kötü tezahürat olmasın.

Işte anlatmak istediğim bu Türkiyede futbolda takım ve taraftar arasında dostluk diye bi şey olmadı mümkün değil ..kasımpaşayla aramızda meden bozuldu.söyleyin.
    Konyanın 2.ci lik şansı bizim kümede kalmamiz dan daha çok çok düşük .konya bize gol atacak sevinecek öylemi bizde seyirci kalacaz. O zaman benim ev sahibi olma avantajı NE olacak. Ki çok kritik durumdayız.eğer dostum diyorlar sa kuzu gibi maçı izleyip gidecekler arkadaş bize yapacakları iyilik bu olur .kimse altımuza yatsın istemiyo

Gönderen: efsane26es
Gönderi tarihi: 13/Nis/2016 saat 10:23
Alıntı yapılan sümeres26

Alıntı yapılan ESdat

Alıntı yapılan sümeres26

Işte anlatmak istediğim bu Türkiyede futbolda takım ve taraftar arasında dostluk diye bi şey olmadı mümkün değil ..kasımpaşayla aramızda meden bozuldu.söyleyin.
    Konyanın 2.ci lik şansı bizim kümede kalmamiz dan daha çok çok düşük .konya bize gol atacak sevinecek öylemi bizde seyirci kalacaz. O zaman benim ev sahibi olma avantajı NE olacak. Ki çok kritik durumdayız.eğer dostum diyorlar sa kuzu gibi maçı izleyip gidecekler arkadaş bize yapacakları iyilik bu olur .kimse altımuza yatsın istemiyo

Bence yanlış düşüncelerdesiniz. Konya 2. olabilmek için çatır çatır oynayacak kimse yatma olayını beklemesin. EsEsimiz de çatır çatır oynasın yensin.
Ayrıca Konya taraftarına susulsun deniliyor. Dostluk böyle olmaz. Gelsinler tezahüratlarını yapsınlar küfürsüz ve saygılı... Yenerler giderler alkışlanır yenilir giderler alkışlanır. Kardeşlik budur. Tribünde devam eder kardeşlik. Sahada herkes çatır çatır oynamalı ve ne yapması gerekiyorsa onu yapmalı...

Umarım EsEs'im kazanır...

-------------
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com