eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 29.Hafta Eskişehirspor - Torku Konyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 16:24
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Eskişehirspor'u yenerek zorluk derecesi en yüksek maçlardan birisini geride bıraktıklarını bildirdi.

Eskişehirspor'un zaaflarından faydalanmaya çalıştıklarını anlatan Kocaman, şöyle konuştu:

"Penaltı ve golden sonra oyunun genel kontrolü bizdeydi. Fırsatları değerlendiremedik. Sayıca fazla olmak avantaj gibi görünse de bunu yaşayamadık. Rakip, daha fazla üstümüze gelmeye çalıştı. 2-0'dan sonra gelen gol bize adeta korku filmi yaşattı. Kazandığımız için mutlu ve sevinçliyiz. Eskişehirspor umarım sıkıntılarını halleder. Burası futbol kültürü olan bir kent."
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
cenkhan Liste gör
Deneyimli Yazar

cengizhan
  Alıntı cenkhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 16:48
Ey başarısız ve basiretsiz yönetim son beş maç için bile olsa tut kulağından da at şu Samet hocayı yeter artık be Cavcav dan biraz ders alın be bu hocadan bir halt olmaz artık tamamen anlaşıldı
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 17:12
Sezona dair son kelâm;küme düştük vesselam...
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 18:11
Alıntı yapılan Güray26ES

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Eskişehirspor'u yenerek zorluk derecesi en yüksek maçlardan birisini geride bıraktıklarını bildirdi.

Eskişehirspor'un zaaflarından faydalanmaya çalıştıklarını anlatan Kocaman, şöyle konuştu:

"Penaltı ve golden sonra oyunun genel kontrolü bizdeydi. Fırsatları değerlendiremedik. Sayıca fazla olmak avantaj gibi görünse de bunu yaşayamadık. Rakip, daha fazla üstümüze gelmeye çalıştı. 2-0'dan sonra gelen gol bize adeta korku filmi yaşattı. Kazandığımız için mutlu ve sevinçliyiz. Eskişehirspor umarım sıkıntılarını halleder. Burası futbol kültürü olan bir kent."

2 dakikalık korku filmi görmüş Aykut Kocaman onun lafını yapıyor. Biz sezon başından beri korku filmi görüyoruz.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 18:13
Konya maçından galibiyet beklemiyordum.Rakiplerimiz kaybederse haftaya final maçı diyebiliriz,Ancak takımda oyun ve oyuncu var mı diye sormak gerekirse yok diyeceğim.
Diren ESES...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 19:06
Berbat bir maçtı sadece puansal açıdan değil , tribünler rezaletti , takım kişiliksiz ve rezil bir oyun sergiledi sahada . Açık tribün apaçi kaynıyor tamam bunlarda bizim taraftarımız ama inanın yarardan çok zararları var bu kulübe , yenik durumdayız ama çoğu kişi kendini eğlendiriyor takım kümeye düşüyor Konya'ya beste giriliyor bunları akılla mantıkla açıklamak mümkün değil . Takımın durumu ise ümit vermiyor yenilelim ama adam gibi yenilelim kendi sahanda bu şekilde kaybedemezsin adamlar yedek oyuncuları ile ezdiler bizi lig bitiyor maç kalmadı artık hala 1 puan hesabı yapan korkak bir teknik adamla bu iş olmaz . Elbette hoca değiştirelim demiyorum ama korkaklığıyla çok büyük fırsatlar kaçırmamıza neden oldu 2-0'dan verdiği Akhisar maçı , kötü Kayseri karşısında 0-0'a yatması ve bugünkü maçta berbat taktiği ile bir sürü puan kabettirdi bize hala şansımız var ligte kalmak için ama bu şekilde değil
Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 19:51
ben bu filmi daha öncede gördüm zalad 1 zalad 2  başbakanın memleketi bu işler ince işler bu siyaseti futboldan çekmezlerse biz daha çok sömürülürüz bakın konya osmanlı  başakşehir antalya  kasımpaşa gibi takımlar hiç para sıkıntısı çekiyormu para aklamanın en iyi yolu bu ben olsam çekerim takımı ligten
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
Yer: gaziantep
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 20:25
Bir takim kendi ipini boyle çeker
Bir taraftar grubu bu kadar birbirinde kopuk ve çocuk çoluk tarafindan yoneltilir
Bir takim bu kadar korkak oynatilir
Bir yonetim bu kadar takimi rezil edebilir,
Gelde üzülme kardesim
Gelde dert etme
Akhisardan,basaksehirden,antepten,rizeden,antalyadan,bu kadarmi kotuyuz...nerde bizim gecmisimiz,nerde bizim ruuhumuz,
Bunlarin kaybolmasina senep olanlarin,izin verenlerin,hakkini arayamayanlarin,tribündeki iki uc kisiden korkanlarin, h e psine lanet olsun....
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 20:44
Sayın ve saygıdeğer başkanın başkanlığı kazandığından bu zamana kadar hep eksiye gitti takım örnek verilecek olursa her geçen gün sportif başarı düştü heleki bu sezon dibe vurdu takım ee hal böyle olunca gelirler tükenme noktasına geldi.Daha sonra önemli faktörlerden biri olan lobi olayı bitti ee hal böyle olunca fedarasyon kedinin fare ile oynadığı gibi oynuyor bizimle istediği gibi karar verebiliyor gelen cezalara itirazları kaale bile alınmıyor VE BİZİM MAÇLARA VERİLEN HAKEMLER VE HAKEMLERİN HER HAFTA LEHİMİZE BARİZ HATALAR YAPMASI AMA BUNA KİMSE DUR DEMİYOR DEMİYECEĞİM DİYEMİYOR ÇÜNKÜ GÜÇLERİ YETMİYOR.ŞU AN YÖNETİMİN ACİL OLARAK İSTİFASINI SUNMALARI HEM KENDİLERİ İÇİN HEMDE TAKIM İÇİN HAYIRLI BİR ADIM OLACAK..YAWW NEYMİŞSİNİZ BE SAYIN YÖNETİM TRİBÜNDEKİ TARAFTARIN ESKİ COŞKUSUNU BİLE BİTİRDİNİZ.HATIRLARSINIZ GEÇMİŞTE HAKEMLER BURDA BU KADAR RAHAT ALEYHİMİZE KARARLAR VEREMİYORDU EVİMİZDE BİLEĞİMİZİ KİMSE BÜKEMİYORDU ŞİMDİ YOL GEÇEN HANINA DÖNDÜK..V.S V.S. V.S BEN BU YÖNETİMİN İYİ HİÇ BİR ŞEYİNİ GÖRMEDİM...10 MİLYON PARALARI VARMIŞ HERHALDE Bİ İYİ YÖNLERİ BU OLMALI..PEKİ SAYIN BAŞKAN BU TARAFTARIN HARCADIĞI PARALAR KARDA KIŞTA BUGÜNKÜ ÖRNEKTE OLDUĞU GİBİ SICAKTA O TRİBÜNÜ DOLDURAN DEPLASMANLARA NE CEFALAR ÇEKEREK GİDEN EMEKLERİNİN HESABINI KİM VERECEK? BAKILDIĞI ZAMAN TAKIMDA ÖYLE BİR OTORİTE BOŞLUĞU VARKİ TAKIMIN BAŞINDA HİÇ YÖNETİM OLMASA VALLA BİLLA BUNDAN İYİ ..NE FEDARASYONA SÖZLERİ GEÇİYOR Kİ HAFTA İÇİ BİZİM ADIMIZA KULÜPLER BİRLİĞİ İTİRAZ EDİYOR MAÇIN SAATİNİN DEĞİŞMESİ OLAYINA NE FUTBOLCULARA SÖZÜ GEÇİYOR NE HOCAYA? SİZ NEDEN VARSINIZ EYY YÖNETİM..
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
Yer: gaziantep
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Nis/2016 saat 20:54
Aranizda bilen varmi vali bey ne kadar daha burada...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır