eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ARTIK YETER/İSYAN ATEŞİ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 23:23
Demedi demeyin söner bu İsyan Ateşi fazla uzun sürmez... Necati'de geldi takıma haftayada galibiyet alırsak herşey unutulur "Böyük Başgan" deyenlerin sayısı "Yönetim İstifa" diyenlerin sayısını geçer... Biz böyleyiz yapçak bişey yok o yüzden bu başkanı hakediyoruz ya zaten... Wink
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"
Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
Yer: Eskişehir
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 23:44
Alıntı yapılan eseszeus

Demedi demeyin söner bu İsyan Ateşi fazla uzun sürmez... Necati'de geldi takıma haftayada galibiyet alırsak herşey unutulur "Böyük Başgan" deyenlerin sayısı "Yönetim İstifa" diyenlerin sayısını geçer... Biz böyleyiz yapçak bişey yok o yüzden bu başkanı hakediyoruz ya zaten... Wink

Katılıyorum.Mersin galibiyetine üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.Bu transferlerden (Akaminko,Necati) sonra malesef başgana tepki çok az olacak diye düşünüyorum.Hatta olmayadabilir.Bir galibiyet 2 transfer herşeyi değiştiriyor malesef.
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
26_birkan Liste gör
Yazar

birkan
  Alıntı 26_birkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 23:52
haftaya çiftetelliye devam beyler.nefere ıslıklama işi düşmedi yırttılar.
Yukarı
evrensel Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı evrensel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2012 saat 23:56
yanal kendi ipini malecki, boffin ve nuhiu transferlerini yaparak çekti..akaminko ve necati ateş isabetli transferler..bence bu saydığım ikisi kiralık üç yabancı oyunculardan kurtulmak lazım..boffinin hatalı goller yediğini tıngır mıngır yuvarlanan topları dahi tutamadığını çocuklar bile öğrendi artık..
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2012 saat 00:20
Alıntı yapılan v_for_vendetta_26

Alıntı yapılan eseszeus

Katılıyorum.Mersin galibiyetine üzülsem mi sevinsem mi bilemedim.Bu transferlerden (Akaminko,Necati) sonra malesef başgana tepki çok az olacak diye düşünüyorum.Hatta olmayadabilir.Bir galibiyet 2 transfer herşeyi değiştiriyor malesef.

Boşverin ben artık tepki gösteren yazılar yazmayı bıraktım zaten şimdiden tepkiler almaya başladım yönetimin gitmesini istediğim için... Mersin maçını kaybedelim istiyordum çünkü bu yönetimi taraftar gönderemiyor ancak mağlubiyetler gönderebilir... Taraftar olarak yönetimi gönderemiyoruz ama suçu kendimizde aramıyoruz ben yenilmeyi istedim diye herkez benim EsEs aşkımı sorgulamaya başladı durup neden yönetimi gönderemiyoruz diye kendilerini sorgulayacakları yerde... Dediğim gibi boşverin böyle gelmiş böyle gider 2 transfer 2 galibiyet herşeyi siler unutturur hafızamız bukadar bizim... "Herkez hakettiği gibi yönetilir..." Büyük başkan çok yaşa şak şak şak şak... Bizde efsane taraftarız işte...
"Ne mutlu TÜRKÜM diyene!"
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2012 saat 02:39
Tepkiye devam etmeliyiz. Transfer yapılınca, galibiyet alınınca yinede devam etmeliyiz. Abilerim, kardeşlerim sizin kadar stadyuma gidemedim. Siz o parayı Eskişehirspor ligde ilk sıraları zorlasın diye verdiniz. Siz bu takım yükselmesine birebir şahit oldunuz. Bu yönetim forumda anlaşılacağı gibi böldü, parçaladı. Bizim kardeşliğimi parçaladıysa bizde yönetimi parçalamalıyız.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2012 saat 10:01
Ne skor taraftarı nede transfer taraftarıyız.Halil Ünal istifa.
Yukarı
Yalan dunya Liste gör
Yazar

Hakan kutlu
Yer: Eskisehir
  Alıntı Yalan dunya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2012 saat 10:08
Isterlerse kaka'yi alsinlar istifaaaaaaaaaa alayina isyan h.ü-e.y.-z.t.agzinizla kus tutsaniz istenmiyorsunuz artik.
Hersey yalan tek gercek eses
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2012 saat 10:34
Halil Ünal istifa etmiyecek. Buralarda mesaj atarakta istifa ettiremessiniz zaten. Bu nedenle Halil Ünal'la yaşamaya artık alışın
Halil Ünal ancak;
1. Kendi canı isterse
2. Mahkeme kararıyla
3. Küme düşersek
4. Kendisine 20 milyon Euro hava parası verilirse kulüpten ayrılır.

Bunun dışındaki seceneklerle kendinizi üzmeyin. Oturun "BİRAZ SEVİNÇ PASO KEDER BU İŞ BÖYLE GİDER"

Canının istemesine kimse karışamaz. Mahkeme kararının nasıl olacağını defalarca yazdım ama istifasını isteyen kişi ve gruplar cesaret edemedi. Allah korusun küme düşmeyi kimse istemez ( Belki isteyen vardır ama en kötü secenek) İstifasını isteyenler arasında bu miktar parayı hava parası olarak verecek tutkulu iş adamı varmı bilmiyorum.

Bence kapatın bu istifa meselesini
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2012 saat 11:16
Her zaman sonuna kadar YÖNETİM İSTİFA... Sizi istemiyoruz bu kulüpte , düşün artık yakamızdan , hiç mi vicdan yok len sizde hiç mi , elinizi vicdanınıza koyup düşünün binlerce kişiyi ne hale getirdiniz...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır