eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Online Durum: Offline
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 13:00
Alıntı yapılan eren2616

ESKİŞEHİRLİ olmaktan bir kez daha gurur duydum.Burası eskişehir bizi diger anadolu takımlarına benzetmesinler bursa da bile yer yer kutlamalr vardı.sonuna kadar ESES gerisi yalan ES ES Lİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM

sen ne diyosun kardeşim, dün gece ESKİŞEHİRLİ olmaktan nasıl gurur duydum anlatamam sana.ıspartada  maç bitti heryerde korna sesleri,  valiliğin orayı doldurdular , meşaleler falan filan dedim hepinizin allah belanızı versin istanbul yalakaları.
iyi ki ESKİŞEHİRLİYİM VE SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUM !!! ESKİŞEHİRİMİN dışındakilerin de alayının.. neyse bosver simdi banlanmayalım yok yere Smile
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 13:04
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan Fatih_26

beyler duvarlara çarşı yazmışlar bizlerede küfür.gelip geçtikçe sinir oluyorum.şehitliğin ordaki trafoda var bi tane

50 yaşındaki hüsnü abi 2 kattaki bck bayrağını indiriyor tek başına sen şikayet ediyorsun. Hiçbişey yapamasan alırsın yarım kilo kireç bir kova boyar gidersin.
tamam abi öyle diyosunda gelen geçen o kadar insan var biraz ayıp olur ESKİŞEHİR'in en işlek yeri bi sıkıştırabilsek öyle yaparken onları
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 13:11
arkadaşlar dün akşamdan güzel kareler olan varsa bu sezonun son hatırası olarak pc de yerini alır
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 13:15
Alıntı yapılan es_emre26

Bjkli bir bayan taraftarın TRT-1 Telelig'e mesajı ;

Eskişehir'de bjkliler şampiyonluk kutlayamadı.Mağdur durumdayız.LOL

O mesajı makara olsun diye ben attım.Eskişehir'in yıkılmaz kale olduğunu duysun Türkiye.Kız ağzından yazdım ki okuma ihtimalleri artsın.LOL

Tabii ki bir amacımda bunu duyan diğerleri seneye çıkmak için 2 kere düşünsünler.Dolaylı ceza olsun yaniLOL

ermanka26
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 13:31
Alıntı yapılan Darkevil_26

Alıntı yapılan es_emre26

Bjkli bir bayan taraftarın TRT-1 Telelig'e mesajı ;

Eskişehir'de bjkliler şampiyonluk kutlayamadı.Mağdur durumdayız.LOL

O mesajı makara olsun diye ben attım.Eskişehir'in yıkılmaz kale olduğunu duysun Türkiye.Kız ağzından yazdım ki okuma ihtimalleri artsın.LOL

Tabii ki bir amacımda bunu duyan diğerleri seneye çıkmak için 2 kere düşünsünler.Dolaylı ceza olsun yaniLOL

ermanka26

Süper

LOL
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 13:31
Alıntı yapılan drkursad

ya millet bırakalım bu işleri, boş işler.
biz kendimize bakalım, isteyen istediğini kutlasın lütfen ya.

alt tarafı bir oyun bu. futbol. nedir dövmek, yol kesmek, forma-bayrak yakmak.

ortaçağda mı yaşıyoruz.

bizi bilen biliyor.

geri kalan mankafaların da bırakın formasını çıkarttırıp yakmayı kendisini yaksanız anlamaz. eskişehirde doğmak, eskişehirde doymak, eskişehir'li olmak nedir onlar sixteen sene anlatsanız da, donlarına kadar yaksanız da anlamazlar.

Beşiktaşla alakasız bir yerde kutlama,gövde gösterisi yapmak ne demek?Kime hava atıyorlar?

Ayrıca otursunlar evlerinde kutlasınlar ateş mi basıyorda sokağa atıyorlar kendilerini?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
  Alıntı KIZILCIKLI SERKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 13:44
BURSA'DA ŞAMPİYONLUK COŞKUSUNA ENGEL
Beşiktaş taraftarları, Bursa'da şampiyonluğu kutlayamadı.

Bursaspor taraftarları, Heykel'e akın ederek, Beşiktaş taraftarlarının sevinç gösterisinde bulunmasını engelledi. Çevik kuvvet ve çok sayıda polisin güvenlik tedbiri aldığı Atatürk Anıtı önünde gergin anlar yaşandı.

Beşiktaşlı bir taraftarın aracından bayrak sallamasına kızan Yeşil-beyazlı taraftarlar, polis tarafından sakinleştirildi. Çıkan tartışmada iki kişi gözaltına alındı. Yeşil-beyazlı taraftarlar, Beşiktaş'ın Bursa'da şampiyonluğu kutlamasına kesinlikle izin vermeyeceklerini söyledi.

Öte yandan üzerlerinde Beşiktaş forması bulunun iki genç kız, öfkeli Bursaspor taraftarlarının sözlü tacizine uğradı. Altıparmak Caddesi'nde de Beşiktaş formasıyla dolaşan iki genç kız taraftarlar tarafından tartaklandı. Genç kızları polisler kurtarıp, taksiyle evlerine gönderdi
Yukarı
albaycihan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cihan
  Alıntı albaycihan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 13:52
anadolunun tek yıkılmaz kalesi helal olsun ESkişehirim
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 13:57
Alıntı yapılan KIZILCIKLI SERKAN

Beşiktaş taraftarları, Bursa'da şampiyonluğu kutlayamadı.

Gereken yapılmış, helal olsun Bursalılara... Clap
# Direnmüdavim....

Yukarı
emreaydin26 Liste gör
Yazar

EMRE AYDIN
Yer: Turkey
  Alıntı emreaydin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 14:00
bizde dün gece 00:00 civarı doktorlarda geziyorduk (av için) pasajın birinden beceke sesleri geliyodu hemen atladık olaya bi baktık bizim çocuklarmış meğerse yemliyolarmış beştaşlıları sese gel hesabı :D:D:D:D:D resmen KAZ avı yaaaaaa.......bende çocukları tanımıyodum yanımdakiler söledi az kalsın bi papaz olacaktık :D..
AntiBizansss!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır