eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
Online Durum: Offline
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 16:01
Alıntı yapılan Baba

Kanımda biraz alkol var, Allah da var... Müsade var mıdır bir şeyler yazmak istiyorum... İçimi dökmek istiyorum... (Dinlemek isteyen 1 kişi anlat desin, bana yeter)

Ne demek . Seni bütün Eskişehir dinliyor zaten....

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 16:05
Dünkü organizasyonda emeği olan, coşkunun içerisinde yer alan Anadolu'nun, Trakya'nın, Türkiye'nin dışından farklı şehirlerden gelenlere, BandoESES'eBKŞ'li kardeşlerime, abilerime, ablalarıma, gelen basın mensuplarına ve maç sonu yüzümüzü güldüren ESES'ime, herkese sonsuz teşekkürler..

Dünkü heyecan ve koşturmacadan selam veremediğim, kucaklaşamadığım farklı şehirlerden gelen bir sürü arkadaşım, abim oldu, kusura bakmayın, inşallah başka maçlarda omuz omuza olmayı ümit ediyorum.

TKŞ'den geldiğini tahmin ettiğim ve meydanda bana adımla hitap eden bir abimiz vardı, (ya da kafam iyiydi bana öyle geldi LOL ) onunla da görüşecektim ama fırsat olmadı.. Kimdi merak ettim kendisini açıkçası Smile

Hep daha iyilerini yapmak ve daha organize çalışmak ümidiyle..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
  Alıntı tüko_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 16:05
harika bir gündü biliyorum orda bizi izliyen çoğu kişi bizi kıskandı istanbulu fetettik
365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 16:06
Haddim değil YUVAMA söz söylemek... Ben evladım EVİMİN güzelliği için de gerekeni yapmak evlat olmanın gereği Osman BABA...
Hakanım Tayfun Başkan aradı... Başımız dur dedi. Sustum.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esmet Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: ist/esk
  Alıntı esmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 16:07
Alıntı yapılan AYDIN

Alıntı yapılan esesim

Taksim'den Çiçek Pasajı'nın önüne gelene kadar yaşadığım müthix mutluluk orada yerini garip bir hüzne bıraktı. Eskişehirspor ve Kasımpaşa taraftarları tarihi bir olaya imza atarken ne yazıkki bir çok taraftarımız arkadaşımızın da belirttiği gibi Alkol almaya devam ediyor ve çevrede bizleri izleyen şaşkınlar ordusu gibi onlarda bizleri izliyorlardı. Doğrusu çok garipsedim ben.

Selahattin ağabeyim.. Hatırlarmısın 2 buçuk sene önceki fener maçında tribünden düştüğümde sol diz ön çapraz ve iç yan bağlarımı yırtmıştım.. geçtiğimiz cumartesi bu sakatlığıma bağlı denge kaybından menisküsümü de yırttım.. yürüyemez halde armanın peşinden koştum ayakta duracak halim yokken koluma giren, beni sırtında taşıyan ağabeylerimi şaşkınlar ordusu gibi nitelendirmen pek hoş olmamış.. ütülü tayfa diye adlandırdığımız tayfamızda hemen hemen herkes yürüyüşe katılmayı isterken beni yalnız bırakmamak için orada kaldılar.. kerem abim açıklama gereği duymamış, benden öğren sebebini..

Kimse bedavadan burda yazıp çizmesin sadece sana değil, bizi ayıplayan herkese bu sözüm.. Süper lige çıktığımızdan beri herkes bizden çok eskişehirspor'lu olmaya başladı hayırlısı olsun.. Yazıp çizenleri, sanal taraftarları antepe, trabzona, sivasa da bekleriz.. Foruma yazmıyoruz diye atıp tutmanın lüzumu yok..

Saygılarımla...

Bu konuya sebep olan mesajı ilk atan benim çiçek pasajında yürüyüş esnasında arkadaşlar alkol almaya devam ediyordu diye bu yüzden bu mesaj benide ilgilendiriyor.1965 yılından beri  bu camianın takımın peşinde koşan bir ailenin ferdiyim deplasmana da her hafta ailemden mutlaka en az 1 kişide gidiyor.bundan fazlasını yazmayı  bile istemiyorum...İnsanların kendini üst sınıf taraftar mış görüp bazılarını küçümsemesini hiç bir zaman anlam veremiyorum.Kimin ne kadar takımını sevdiğini takımı için birşeyler yaptığını kimse asla bilemez.Tanınmamız simaen bilinsek bile ismen bilinmememiz bu takımın büyük bir destekçisi olmadığımız anlamına mı geliyor?!!!ne 1. lig e çıktıktan sonra bu takımı tuttuk nede ES ES imle birlikte aynı zamanda  bir başka takımı bunları yapanlar yok mu aramızda hemde öyle çok ki neyse...

seninle açtım gözlerimi...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 16:19
Ahmet Kaya'nın bir şarkısı var, "Ay gidiyor" ne yaman bir şey o...Cry Gebertiyor valla.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 16:30
Alıntı yapılan esmet

Alıntı yapılan AYDIN

Alıntı yapılan esesim

Taksim'den Çiçek Pasajı'nın önüne gelene kadar yaşadığım müthix mutluluk orada yerini garip bir hüzne bıraktı. Eskişehirspor ve Kasımpaşa taraftarları tarihi bir olaya imza atarken ne yazıkki bir çok taraftarımız arkadaşımızın da belirttiği gibi Alkol almaya devam ediyor ve çevrede bizleri izleyen şaşkınlar ordusu gibi onlarda bizleri izliyorlardı. Doğrusu çok garipsedim ben.

Selahattin ağabeyim.. Hatırlarmısın 2 buçuk sene önceki fener maçında tribünden düştüğümde sol diz ön çapraz ve iç yan bağlarımı yırtmıştım.. geçtiğimiz cumartesi bu sakatlığıma bağlı denge kaybından menisküsümü de yırttım.. yürüyemez halde armanın peşinden koştum ayakta duracak halim yokken koluma giren, beni sırtında taşıyan ağabeylerimi şaşkınlar ordusu gibi nitelendirmen pek hoş olmamış.. ütülü tayfa diye adlandırdığımız tayfamızda hemen hemen herkes yürüyüşe katılmayı isterken beni yalnız bırakmamak için orada kaldılar.. kerem abim açıklama gereği duymamış, benden öğren sebebini.. Kimse bedavadan burda yazıp çizmesin sadece sana değil, bizi ayıplayan herkese bu sözüm.. Süper lige çıktığımızdan beri herkes bizden çok eskişehirspor'lu olmaya başladı hayırlısı olsun.. Yazıp çizenleri, sanal taraftarları antepe, trabzona, sivasa da bekleriz.. Foruma yazmıyoruz diye atıp tutmanın lüzumu yok..

Saygılarımla...

Bu konuya sebep olan mesajı ilk atan benim çiçek pasajında yürüyüş esnasında arkadaşlar alkol almaya devam ediyordu diye bu yüzden bu mesaj benide ilgilendiriyor.1965 yılından beri  bu camianın takımın peşinde koşan bir ailenin ferdiyim deplasmana da her hafta ailemden mutlaka en az 1 kişide gidiyor.bundan fazlasını yazmayı  bile istemiyorum...İnsanların kendini üst sınıf taraftar mış görüp bazılarını küçümsemesini hiç bir zaman anlam veremiyorum.Kimin ne kadar takımını sevdiğini takımı için birşeyler yaptığını kimse asla bilemez.Tanınmamız simaen bilinsek bile ismen bilinmemiz bu takımın büyük bir destekçisi olmadığımız anlamına mı geliyor?!!!ne 1. lig e çıktıktan sonra bu takımı tuttuk nede ES ES imle birlikte aynı zamanda  bir başka takımı bunları yapanlar yok mu aramızda hemde öyle çok ki neyse...

Aman Metin  Bey!...   Eskişehirspor taraftarı  arasında sınıf, mezhep, din, renk ve etnisite

farkı asla yoktur...

Kalpler  7' den  70' e  Siyah kırmızı forma için çarpar.......

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 16:32

Bizim Beyoğlu Emniyet Müdürü Osman Yıldırım'a gitmemiz lazım BKŞ. Valla gitmemiz lazım. Niye derseniz, dün hayata dönüş operasyonunu protesto edenlere bizimkiler küfretti ya... Ardından çevik eşliğinde biz Taskim-Tarlabaşı gidiş gelişine kadar sürüldük... Bir ara bizi Tarlabaşı'ndan indirmeyi düşündüler ondan bizi o tarafa yönelttiler. Allah Osman müdürden gerçekten razı oldu. Bizi anladı... Sağolsun... EStiklal'e giremeseydik o zaman Bİ TER DİK... Bizim o adama çiçek mi çiklot mu bir şeyle gitmemiz lazım Tayfun Başkan.

Yukarı
heshes Liste gör
Yazar

HİLMİ
Yer: ANKARA
  Alıntı heshes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 16:33

Arkadaşlar görüntü yok mu?

Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 16:37
Alıntı yapılan heshes

Arkadaşlar görüntü yok mu?

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2497&PN=56
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır