eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 334335336337338 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 23:46
Bende Cuma namazlarını kacırmıyorum ama gece alemlerindende geri kalmıyorum sizce benden topcu olurmu ? ben böyleyim amatördüm ama sakatlandım  tabiki olur maradona
ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 23:48
Cemaat forumu olacaz yakında yahu size ne adamın namazından ibadetinden herkesin kendine yaptığı..Bir insanın içinde varsa hacca gitse bile yapar yapacağın öyle insan çok tanıdık.Adamın içi temiz olsun yeter bize faydası olsun golleri sıralasın performansını etkilemesin isterse pavyonda sabahlasın bizi ilgilendirmez..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 23:51
Alıntı yapılan skinhead

Yine boş yerlere doğru gidiliyor...

Gece alemlerine giden, telekızlarla alem yapan yerli futbolcuların haberleri hepimiz gördük...

Bize önce adam gibi adam lazım, İvesa'nın, Vucko'nun ne bileyim Alex'in, Song'un, Makukula'nın dinleri, alınları secde görmesi mi tarşılıyor?Önce insanlık gelir...

Bırakın bu boş tartışmaları arkadaşlar... 

metin abi konu din değil,namazda değil,islam diniyle de alakasız.
namaz kılan futbolcunun sadece kötü alışkanlıklarının olma ihtimalinin diğerlerinden az olduğunu söylemek istedim..
ama gel gelelim messi başta olmak üzere bir çok yıldız hristiyan..bu noktada tezim köreliyor tabiatıyla.
bu açıdan bakılığında adam gibi adam veya iyi insan olmaları ön plana çıkıyor.
futbolcuların özel hayatlarını bilemeyiz.olumlu gördüklerimiz sadece bizi iyi yönde teselli ediyor veya umutlanıyoruz..futbolcunun adam gibi adam olması yönünde bir ipucu gibi de algılıyor olabiliriz.
neyse konu çok uzadı..
demek istediğimi anlayan anladı zaten
saygılarımla...
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 23:54
Alıntı yapılan ekrem yetim

Alıntı yapılan skinhead

Yine boş yerlere doğru gidiliyor...

Gece alemlerine giden, telekızlarla alem yapan yerli futbolcuların haberleri hepimiz gördük...

Bize önce adam gibi adam lazım, İvesa'nın, Vucko'nun ne bileyim Alex'in, Song'un, Makukula'nın dinleri, alınları secde görmesi mi tarşılıyor?Önce insanlık gelir...

Bırakın bu boş tartışmaları arkadaşlar... 

metin abi konu din değil,namazda değil,islam diniyle de alakasız.
namaz kılan futbolcunun sadece kötü alışkanlıklarının olma ihtimalinin diğerlerinden az olduğunu söylemek istedim..
ama gel gelelim messi başta olmak üzere bir çok yıldız hristiyan..bu noktada tezim köreliyor tabiatıyla.
bu açıdan bakılığında adam gibi adam veya iyi insan olmaları ön plana çıkıyor.
futbolcuların özel hayatlarını bilemeyiz.olumlu gördüklerimiz sadece bizi iyi yönde teselli ediyor veya umutlanıyoruz..futbolcunun adam gibi adam olması yönünde bir ipucu gibi de algılıyor olabiliriz.
neyse konu çok uzadı..
demek istediğimi anlayan anladı zaten
saygılarımla...
Ekrem kardeşim, iyi niyetinden asla şüphemiz yok.Sadece zeminde kayma olmasından hepimiz endişelendik sadece...

Kendine iyi bak sevgili kardeşim...
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2009 saat 23:55

Alıntı yapılan ESCOBAR !

Alıntı yapılan Onur26

ben ismi geçen futbolcular içinde en çok tazemeta'ya heyecanlandım.. çünkü özel hayatında müslüman olduğunu ve namazında niyazında naif bir kişiliğe sahip olduğunu biliyorum..şimdi diyeceksiniz ki bunun futbolla alakası ne..bence çok çok alakası var..alnını secdeye koyan futbolcunun gece hayatı da olmaz,saçma sapan hareketleri de..el saka'da olduğu gibi.benim kendi adıma tezimdir. iyi bir tespit olduğu kanaatindeyim bu forumda isminden en çok söz edilmesi gereken bence TAZEMETA'dır..
aynen ekrem abi allahtan korkan adam saçma sapan işlerle uğraşmaz işini tam layıkıyla yerine  getirir inş gerçekleşir...

Süleyman youla sanki gavurmuydu ? o da müslümandı bırakın bu işleri yok secdeymiş , müslümanmış. Tazemeta sezonun ilk maçında bundan 6 ay önce 2 gol attı trabzon a bi daha da ismini duymadık. tıpkı bizim youla da aynı gün bursa ya 2 gol atmıştı öylece kaldı orada...

buyur bakalım korktuğum şey başıma geldi, yine algılamak istediği gibi anlayan birisi...
arkadaşım burada islam propagandası yapmıyorum..herkesin namazı kendine..sadece namaz kılacak kadar nefsini terbiye etmiş bir insanın gece hayatında da yeri olmaz, olmayınca da youla gibi saçmalamaz..onu demek istedim..ama istersen bu konuyuda sündürelim..youla da namaz kılıyorsa gece hayatında işi ne? gece hayatında ise neden namaz kılıyor ?
tartışmak için tartışma platformu yaratmaya gerek yok..polemiği hiç sevmem..bi anda susarım konuşur durursun kendi kendine.
futbolcu neden çatır çatır oynayıp dururken gece ortamlarına karışınca bi anda başarı grafiği süratle düşüyor ?
neden türk futbolunda gece hayatı bu kadar sıkıntı yaratıyor ?
konumuz:namaz değil
''gece hayatı olmayan topçunun takıma faydası''
tamam mı es es li dostum..
aynı şeye gönül veriyoruz..tartışmak-madara etmek veya başka sebepler için sert çıkışlar yapmayalım.

Bi kere namaz mevzusunu kim yazdıysa git ona sor. sen algılamak istedğin beyninden gecenleri kalıpları burada yazma. zihninde kalsın din , inanç bunları bu forumda yazmayın.

hem algılama , diyosun, sonra kendin devam ediyosun polemiğe barda ne iş var gibi laflar ediyosun.
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2009 saat 00:07
eger batuhan i yarim sezonluga kiralanmasza veya satin alinmasza forvet olarak habibou  dahmane ve sidibe dusunebilir.
Orta saha adamsa mununga, smajic, messoudi, soetaers, camus veya tozser aklima gelenler ama yarin veya pazartesi dahada net sekilde haber cikar
ANTI BIZANS
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2009 saat 00:07

kusura bakma dini sohbetlerden dolayı göremedim konunun daha önce eklendiğini...

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2009 saat 00:10
Alıntı yapılan ESCOBAR !

Bi kere namaz mevzusunu kim yazdıysa git ona sor. sen algılamak istedğin beyninden gecenleri kalıpları burada yazma. zihninde kalsın din , inanç bunları bu forumda yazmayın.

hem algılama , diyosun, sonra kendin devam ediyosun polemiğe barda ne iş var gibi laflar ediyosun.

Pardon ama bu konular sizi neden rahatsiz ediyor?  Ayrica kimse ne yazacagini bir baskasindan ogrenecek degil.

BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2009 saat 00:11
 @ekukrer

seksen defa verildi abicim o haber, basligi pek iyi takip etmiyorsunuz sanirim
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Ara/2009 saat 00:11
Alıntı yapılan ekukrer

biraz konuyu değiştireyim transfer başlığı olmaktan çıkmış başlık...

Gökhan ve Youla!

(SPORX ÖZEL HABER) Galatasaray transferde taarruza hazırlanıyor! Sarı-kırmızılı takımın Hollandalı Teknik Direktörü Frank Rijkaard'ın takıma takviye yapılması için talepte bulunmasının ardından, yöneticiler dört bir koldan transfer için harekete geçti. Galatasaray'da öncelikli hedefler ise forvet ve stoper takviyesi. Forvet için iç piyasada girişimde bulunulan isimler ise Trabzonsporlu Gökhan Ünal ve Eskişehirspor'un Gineli golcüsü Souleymane Youla.

Hilmi Sever'in haberi şöyle devam ediyor:

Trabzonspor'da bir türlü isteneni veremeyen ve baskı altında bulunduğu için de kendini toparlayamayan Gökhan Ünal için Galatasaray yeni bir girişimde daha bulundu. Fatih Tekke transferinde son aşamaya gelen bordo-mavililerin bu transferin gerçekleşmesi halinde Galatasaray'ın teklifini kabul etmesine kesin gözüyle bakılıyor. Bu transferde ise en büyük sıkıntı Gökhan Ünal'ın yüksek bonservis ücreti. Bordo-mavili kulübe yaklaşık 7 milyon Avro'ya mal olan Gökhan için Galatasaray para artı oyuncu teklifi yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz çarşamba günü oynanan Galatasaray - Trabzonspor Ziraat Türkiye Kupası maçında Adnan Polat'ın, bordo-mavili kulübün başkanı Sadri Şener ile bu konuyu konuştuğu ve Gökhan için isteklerini belirttiği öğrenildi.  

AYDIN + PARA

Youla konusunda ise Galatasaray'ın yaptığı teklifi Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal da doğrularken, Youla'nın Rıza Çalımbay hakkında yaptığı açıklamalardan sonra takıma bir daha dönemeyecek olması, bu transferin gerçekleşme ihtimalini de kuvvetlendiriyor. Eskişehirspor'un sezon başında da kadrosuna katmak isteidiği Aydın Yılmaz artı para teklifiyle Youla'yı Galatasaray'a vermeye sıcak baktığı konuşuluyor.

Eskişehirspor ise Youla'dan boşalan forvet hattını, Batuhan Karadeniz ile doldurmaya çok yakın. Batuhan konusunda Es-Es ısrarını sürdürürken, Beşiktaş'ın golcü oyuncuyu 6 aylık kiralık göndermesine kesin gözüyle bakılıyor.

Eskişehirspor yurt dışında da transfer girişimlerini sürdürüyor. Kırmızı-siyahlıların Belçika liginde forma giyen bir oyuncunun transferini bitirmeye çok yakın olduğu bildirildi.

sporx 'e güvenim fanatikten felan çoktur bence youlayı gsye postalarsak iyi olur... aydın gibi genç yetenek almıs oluruz burak yerinede sag kanatımızda oynar ...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 334335336337338 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,640 saniyede hazırlanmıştır