eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbulspor : 0-Eskişehirspor :3

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 20:04
İstanbul ve çevre illerdeki arkadaşlar, EsEs sevdalıları. Yarın maça gelemeyenleri aratmayın. sonuna kadar desteğinizi devam ettirin. Bizim için ligde ilk 2 yolunda önemli bir dönemeç. Deplasman galibiyeti, hem takıma hem de taraftara heyecan verecektir.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 20:22
bu gece erken yatıcam atkıyla yatıcam :D
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
rosario Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal Altıntaş
Yer: Türkiye
  Alıntı rosario Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 21:06
Biletlerimizi aldık ve maçı bekliyoruz. Geçen yılki yenilginin rövanşını net bir galibiyetle alacağımıza inanıyorum. Başarılar şimşekler...
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 21:22

1995/1996  ligin ilk macinda vander wromlu van bossenli istanbulsporu net bi skorla 3-1 almistik yine ayni tarife istiyorum haydi esesim

herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 21:29
gecen sene istanbulda sadece 3maçta 1puan almıştık. inş. istanbulu bu sefer farklı yenıp kartaldanda duruma gore puan-puanlar alacağız!
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 21:39
Alıntı yapılan tatarinho

[
ESKİŞEHİR aşkı için değer...
Peki Eskişehir aşkı için 20 lira verip adam gibi maç izlemeye değmez mi...Büyük bi ihtimal öğrencisin,ben de öğrenciyim üstelik ailmeden uzakta okuyorum,ev arkadaşımdan borç alıp geliyorum maça,çünkü ESKİŞEHİR AŞKI İÇİN DEĞER....
[/QUOTE]
dişarda okuduğun için evdekilerin senin harcadığından haberi yoktur ben de İ.Ö okuyorum harclardan haberin vardır harc parasını zor denkleştiriyorum hafta sonları part tıme iş yapıyorum ki harç param cıksın kısmet olursa bi burs cıksa neyse anlayışla karşılamanızı bekliyorum büyüklerimde mutlaka zamanında benim yaşadıklarımı yaşamıştır saygılar...
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 21:57
Eskişehir'den gece çıkacağız yola. Hava soğuk, pek bir hareketlilik yok. sabah İstanbul'da oluruz.
Uzun süredir gittiğim deplasmanlarda galibiyet sevinci yaşayamadık. İnşallah 3 puanı alır geliriz.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 22:01
Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan tatarinho

[
Peki Eskişehir aşkı için 20 lira verip adam gibi maç izlemeye değmez mi...Büyük bi ihtimal öğrencisin,ben de öğrenciyim üstelik ailmeden uzakta okuyorum,ev arkadaşımdan borç alıp geliyorum maça,çünkü ESKİŞEHİR AŞKI İÇİN DEĞER....
dişarda okuduğun için evdekilerin senin harcadığından haberi yoktur ben de İ.Ö okuyorum harclardan haberin vardır harc parasını zor denkleştiriyorum hafta sonları part tıme iş yapıyorum ki harç param cıksın kısmet olursa bi burs cıksa neyse anlayışla karşılamanızı bekliyorum büyüklerimde mutlaka zamanında benim yaşadıklarımı yaşamıştır saygılar...
[/QUOTE] Clap

abi bi haftadır 20 liram var başka yok param krediyi bekliom 1 haftadır bilgisayarın başında yaşadım okulda yedim yemekleri
deli diyorlar bana
desinler değişememBig%20smile
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 22:17
Alıntı yapılan scarface_hkna

Alıntı yapılan esesli_asik

Alıntı yapılan tatarinho

[
Clap

abi bi haftadır 20 liram var başka yok param krediyi bekliom 1 haftadır bilgisayarın başında yaşadım okulda yedim yemekleri
deli diyorlar bana
desinler değişememBig%20smile
[/QUOTE] helal olsun bizde yedik yedik babaya sulanıoz bilet parası diyeLOL
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2007 saat 22:43
MAÇIMIZIN HAKEMLERİ
İLKER MERAL  
Kişisel Bilgiler
Ad Soyad : İLKER MERAL
Meslek :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 13141
Klasman : Süper Lig Hakemi
Bölge : BALIKESİR
BEŞİKTAŞ A.Ş. 0-0 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 28 Ekim 2007 Dördüncü Hakem Turkcell Süper Lig
GAZİANTEPSPOR 1-2 DENİZLİSPOR 20 Ekim 2007 Hakem Turkcell Süper Lig
MALATYASPOR 0-1 GİRESUNSPOR 30 Eylül 2007 Hakem TFF 1. Lig
SAMSUNSPOR 1-1 ANTALYASPOR A.Ş. 3 Eylül 2007 Hakem TFF 1. Lig
DENİZLİSPOR 3-2 VESTEL MANİSASPOR 26 Ağustos 2007 Dördüncü Hakem Turkcell Süper Lig
KONYASPOR 1-1 KAYSERİSPOR 19 Ağustos 2007 Dördüncü Hakem Turkcell Süper Lig
İSTANBULSPOR(MARMARA A.Ş) 0-2 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 20 Mayıs 2007 Dördüncü Hakem Türk Telekom Lig A
MARDİNSPOR 2-1 ALTAY 12 Mayıs 2007 Hakem Türk Telekom Lig A
KARTALSPOR 7-0 ARSİNSPOR 6 Mayıs 2007 Hakem Lig B
KAYSERİSPOR 2-1 KONYASPOR 28 Nisan 2007 Dördüncü Hakem Turkcell Süper Lig

F.UTKU YILMAZ   Kocaeli S.Lig yan Hakemi
NİHAT SAMUK     Kocaeli S.Lig yan Hakemi
ALİ TERZİOĞLU  Balıkesir B Klasman hakemi
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz