eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ EStiklal Yürüyüşü 19.12.2010 PAZAR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
Online Durum: Offline
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 15:27
Alıntı yapılan esesim

Taksim'den Çiçek Pasajı'nın önüne gelene kadar yaşadığım müthix mutluluk orada yerini garip bir hüzne bıraktı. Eskişehirspor ve Kasımpaşa taraftarları tarihi bir olaya imza atarken ne yazıkki bir çok taraftarımız arkadaşımızın da belirttiği gibi Alkol almaya devam ediyor ve çevrede bizleri izleyen şaşkınlar ordusu gibi onlarda bizleri izliyorlardı. Doğrusu çok garipsedim ben.

Selahattin ağabeyim.. Hatırlarmısın 2 buçuk sene önceki fener maçında tribünden düştüğümde sol diz ön çapraz ve iç yan bağlarımı yırtmıştım.. geçtiğimiz cumartesi bu sakatlığıma bağlı denge kaybından menisküsümü de yırttım.. yürüyemez halde armanın peşinden koştum ayakta duracak halim yokken koluma giren, beni sırtında taşıyan ağabeylerimi şaşkınlar ordusu gibi nitelendirmen pek hoş olmamış.. ütülü tayfa diye adlandırdığımız tayfamızda hemen hemen herkes yürüyüşe katılmayı isterken beni yalnız bırakmamak için orada kaldılar.. kerem abim açıklama gereği duymamış, benden öğren sebebini..

Kimse bedavadan burda yazıp çizmesin sadece sana değil, bizi ayıplayan herkese bu sözüm.. Süper lige çıktığımızdan beri herkes bizden çok eskişehirspor'lu olmaya başladı hayırlısı olsun.. Yazıp çizenleri, sanal taraftarları antepe, trabzona, sivasa da bekleriz.. Foruma yazmıyoruz diye atıp tutmanın lüzumu yok..

Saygılarımla...
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 15:32
Evet Saat 3:30 a kadar bekledik otobüs gelecek dediler gelmedi sonra ögrendikki bir grup almış otobüsü ama yinede emin değilim. sonra içkimizi içtik abilerimizle direk istasyona gittik, herzaman 4:30 dan aşağı gelmeyen doğu ekspresi 2:30 da gelmiş. şansa bak allahtan enveriyeden 4.30 da gelen bir tren vardı oda tabi rötar yaptı 6:00 da geldi 50 60 kişi aynı trenle gittik çoğu nefer tayfası. haydarpaşada indik 11:30 gibi orayı inlettik bir güzel vapurla geçtik, karaköye oradan, EStiklale çıktık sonra gezdik. orada biri geldi dediki ilerde bomba var gitmeyin koptuk tabi orada tekrar eminönü falan, tarlabaşına indik. mektebede gidecektikde vazgeçtik saat 2:30 gibide taksim meydanına geldik, ESpanamızı falan yaptık herşey çok güzeldi. evlerden kameraya çekenler, fotoğraflar çekenler süperdi. herkes hayranlıkla bizi izliyordu neyse geldik stada normalde yıkardık golden sonra stadı ama kardeşliğimz o kadar pekiştiki gole bile sevinmedik. 1. gol haksızdı gerçekten bana göre, Paşamıza bundan sonraki maçlarında başarılar inşallah ligde kalırsınız. herşey çok güzeldi başta BKŞ'ye Sonra BandoESES'e Organizasyona Ön Ayak oldukları için Teşekkürlerimi Borç Bilrim Orada olan herkesin Ayağına,Yüreğine Sağlık. Mesut Reisede Ayrıca Teşekkür Ederim. Trenle Gelen Çoğu Kişiyi 3-5 Otobüslere Bindirdi Bayağı Yorulduk Ama Deydi Be
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 15:34
Sevgili Aydın, "Süper lige çıktığımızdan beri herkes Eskişehirsporlu oldu" sözün BİZE Mİ?
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 15:36
Alıntı yapılan AtesUlker

Görüşlerimizi kırıcı olmayan sözlerle ortaya koyalım.Bazı tepkiler amacını aşabiliyor."Sanal taraftarlık" ünvanı da heves kırıcı ve itici bir ifade olmuştur.Taraftarı çeşitli sıfatlarla sınıflandırırsak ilgi ve dayanışma azalmaya başlar.Dünkü maça gelen ve bu sanal ortamda dolaşan insanların forumda yazı yazmaları zorunlu değildir.Dostluk ve Barış adına verdikleri mesajlarda da herhangi bir kişisel çıkarları yoktur.Siz gerçeği temsil edin..Biz sanal olarak kalalım..Ama Dostlukları yaşatalım...

çeşitli sıfatlarla bu işe başlayan selahattin abidir sevgili ateş abi... dünkü güzelliğe teşekkür etmek adına sayfaya girdiğimde gördüğüm o yazı beni incitmiştir... dün yaşanan güzelliği konuşmak yerine durup dururken o yazının yazılması ne kadar gereksizse orada bulunan kişileride ŞAŞKIN sıfatına sokmak bir o kadar sanallıktır...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
AYDIN Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: 65'liler
  Alıntı AYDIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 15:40
Alıntı yapılan Baba

Sevgili Aydın, "Süper lige çıktığımızdan beri herkes Eskişehirsporlu oldu" sözün BİZE Mİ?

Alper abim sana sözüm olabilir mi acaba, üstüne alınana Wink
Salihlilerde, Nazillilerde, Turgutlularda... Neredeydiniz..?
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 15:43
Neyse.... İnşallah seneye BKŞ'siz daha büyüğü yapılır....Smile Wink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 15:54
Alıntı yapılan Baba

Beyler 10 numara iş yaptık, çok çok afedersiniz hassas bir yerimizi oturur pozisyonda kendi haline bırakarakLOL şunun tadını çıkaralım. Ya ben bugün işe gitmedim, oturdum içiyorumLOL Canlar, babalar, gönüldaşlar, ya bir kortej yaptık akla ziyan.... 3-4 bin ES ES ya millet mal oldu ,dondu kaldı, EStiklal bizi izledi... BandoESES, Estiklal'den Türkiye'ye "Varım" dedi. WinkBütün gruplarımız, Marmara'daki tüm kent oluşumlarımız beyler piyasanın aq... Abicim bunu Estanbul'da bir Trabzon yapar bir de biz yaptık. WinkBursa şampiyon olduğunda yapamadı. Geçen yıl İBB maçına 30 bin kişi geldi, yapamadı.
ESKİŞEHİR TARAFTARI BİZ VARIZ! dedi mi, dedi... Şükürler olsun Allah utandırmadı... Beyler alın buz gibi biranızı için ESES aşkına...Wink (Görüntüleri alıp, paylaşacağız)

Göğüslerinde arma, ellerinde bayrak ve yüreklerinde ESES sevdasıyla bu görkemli yürüyüşten tertemiz, vukuatsız  ve alınların akıyla çıkan evlatlarımız, kardeşlerimiz  bütün renkdaşlarımız  uzatın alınlarınızdan öpmek istiyorum...HeartClapHeartClapHeart

Sevgili Babam; ESES aşkına bira değil de rakı içebilirmiyim?..LOL

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 15:57
Kanımda biraz alkol var, Allah da var... Müsade var mıdır bir şeyler yazmak istiyorum... İçimi dökmek istiyorum... (Dinlemek isteyen 1 kişi anlat desin, bana yeter)
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 16:00
BABA uğruna düşsün Osman ağabey... Keşke o rakıyı ben hazırlayabilseydim...
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2010 saat 16:00
Alıntı yapılan Baba

Kanımda biraz alkol var, Allah da var... Müsade var mıdır bir şeyler yazmak istiyorum... İçimi dökmek istiyorum... (Dinlemek isteyen 1 kişi anlat desin, bana yeter)

Anlat abi BKŞ dinliyor..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır