eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Şampiyonluk Kutlaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Online Durum: Offline
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:07

Ne mutlu ki Eskişehirliyim ve ES-ES liyim

SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
tekbuyukEs Liste gör
Yazar

emre
Yer: eses
  Alıntı tekbuyukEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:13
hangı delıkanlı gelıpde burda kutlama yapıcakmıs ?? LOL
TEK gunAhıM SENı sEVMek ısE ESEs Lıyım CEhENnemDe bıLE
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:24
bugun çok kişi gördüm sırtında beşiktaş formasıyla dolaşan kimse de müdahale etmiyordu.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
Yer: bursa
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:31
ESKİŞEHİRLİ olmaktan bir kez daha gurur duydum.Burası eskişehir bizi diger anadolu takımlarına benzetmesinler bursa da bile yer yer kutlamalr vardı.sonuna kadar ESES gerisi yalan ES ES Lİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM
BursaESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:34
Alıntı yapılan esesozgur

bugun çok kişi gördüm sırtında beşiktaş formasıyla dolaşan kimse de müdahale etmiyordu.

Anlaşılan sen de müdahale etmemişsin.O zaman buraya yazmanın da bir mantığı yok..!Dead
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:37
Anlamıyorum bu saçma mesajları. ''Dün bir sürü Bjk'li gördük, müdahele eden yoktu.'' Yalan mı söylüyor bu kadar insan? Her zaman ki gibi yine kutlama falan olmadı işte. Antipatik görünmek için yarışıyorsunuz sanki.
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:38
Alıntı yapılan esessev

şampiyonluk gecelerindeki gürültü kirliliğini önlüyoruz:D emniyete mail atıp bu konuda ödül istemeiz lazım:D herkez rahat rahat uyusun.. biz alışık değiliz öyle gürültüye:) tek alışkanlığımız şimşek çakması... gök gürültüsü şeklinde kartalın son feryatları... espark buna şahit adalar doktorlar kızılcıklı... holigan damgası yesekte yaşasın şehrine sahip çıkan anadolu...

çookkkkk tşk ederim akrdeşim süper yazmışsınnn yaaaa süper güldükk evdeee
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
Turkmen Liste gör
Deneyimli Yazar

Eren
Yer: 39° 46.2'
  Alıntı Turkmen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:40

Kendi reklamlarını en iyi şekilde yapıp, büyük gösteren Bjk'lılar, aslını söyleyeyim size "Kedi kadar yolu olmayan Fenerbahçeliler kadar delikanlı değilmişsiniz"! Espark'ın karşı sokaklarında, aparmanların balkon altlarına saklanandan tut, arabadan laf atıp kaçana kadar türlü korkaklıkları nasıl barındırıyorsunuz o bünyenizde hayret ettim! Hepsini geçtim, Bağlar'da ES-ES'ten kaçarken formasını çıkartıp, sokak ortasına atıp kaçan BeJeKe'li kadar kolpa, karaktersiz bir taraftar görmedim bugüne kadar.

Madem uğrunda dövüşemeyeceksin, o zaman sevmeyeceksin! Hadi korkup, kaçmanı anladım. Ama insan kendi takımının formasını, kendi eliyle sokağa atar mı? Adam gibi çatışacak taraftar, Bizans'tan çıkmıyacak anlaşılan. Renksizlerin canını yakanlara selam!

Bir arma uğruna düşdük gurbet ellere.
Bir arma uğruna atılırız emanet canla ölümlere..
Olsun varsın değer hepsi ESES'e ...
Değer Siyah Kırmızı uğruna ölmeye
Yukarı
CyberSheyTaN Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Ertuğrulgazi
  Alıntı CyberSheyTaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:44
Dün gece düğün dolayısıyla adalara gidemedim. Ama düğün öğretmen evinde olduğundan dolayı maç bitimi çıkıp vişnelikteki migros tarafına gittim ama malesef hiç bjkli çıkmadı LOL yani benim için dün çok sönük geçti Cry
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
  Alıntı esessev Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2009 saat 11:53
Alıntı yapılan sağlığın gülü

[QUOTE=esessev]

şampiyonluk gecelerindeki gürültü kirliliğini önlüyoruz:D emniyete mail atıp bu konuda ödül istemeiz lazım:D herkez rahat rahat uyusun.. biz alışık değiliz öyle gürültüye:) tek alışkanlığımız şimşek çakması... gök gürültüsü şeklinde kartalın son feryatları... espark buna şahit adalar doktorlar kızılcıklı... holigan damgası yesekte yaşasın şehrine sahip çıkan anadolu...

çookkkkk tşk ederim akrdeşim süper yazmışsınnn yaaaa süper güldükk evdeee
[/QUOTE
Wink
gökmeydanlı sarı
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır